Keresés

Részletes keresés

fanyűvő Creative Commons License 2006.03.18 0 0 138
Keresd meg!
Itt egy gennyrádió viselt dolgai a téma.
Előzmény: Törölt nick (137)
veza Creative Commons License 2006.03.18 0 0 136
Pont azért hallagatnak. Meg dörzsölik a markukat örömükben. A tüzes vassöprűvel kell az ilyeneket kipakolni bűzhödt odvaikból!
Előzmény: disznógépsonka (133)
MGperY Creative Commons License 2006.03.18 0 0 135
molnár balázs, juj. viccesek ezek a régi topikok.
Etheow Creative Commons License 2006.03.18 0 0 134

Tilos Rádió? Mi a fenének?

 

Tilos Rádió = szélsőséges, nemzetellenes csürhe.

Előzmény: disznógépsonka (133)
disznógépsonka Creative Commons License 2006.03.17 0 0 133

Ballibcsik miért hallgatnak?

Ez az ő rádiójuk.

Kereszténygyalázó, magyarellenes adó.

Előzmény: disznógépsonka (132)
disznógépsonka Creative Commons License 2006.03.17 0 0 132

Tilos Rádió: A székely nagygyűlés szélsőséges nacionalista csürhe
Autonómia? Mi a fenének ez?


A Tilos Rádió egyik csütörtöki műsorában az egyik műsorvezető szélsőséges nacionalista csürhének nevezte a március 15-i székely nagygyűlést, amelynek egyébként a helyszínét sem ismerték. Elhangzott: ez is egy olyan esemény, amelyen a holdkóros politikusoktól feltüzelve az emberek mindenféle légvárak mellett kiállnak. A műsorvezető szerint Tőkés az a „figura”, akivel szemben különösen megáll a csürhe kifejezés. (Letölthető hanganyaggal)

http://www.mno.hu/index.mno?cikk=343071&rvt=2

 

Magyarellenes szélsőliberális, rasszista szadeszas csürhe megint akciózik.

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.28 0 0 131
egypártvonalasok fedezékbe

még a héten újraindul a Tilos, egyelőre egy hónapra (KÉJ csapata nyitva felejtette a kispaput - felelősök feltárása folyamatban)

éljen a gondolatszabadság!

Polyxena Creative Commons License 2000.05.16 0 0 130
kedves melnyikov, általában - sohasem - szoktunk egyet érteni, de most - szerintem - igazad van Bakáccsal kapcsolatban: tényleg besorolhatatlanúl tisztességes csávó, egy Szentkuthy (katolicizmus és szabadelvü szex) újságíróban, egyébként régebben - a kezdeteknél - vezetett már müsort a Tilosban

Nádoriékban engem ez az ellentmondásos píszí-fasizmusuk (amire, úgy látszik, harapnak a multik: képzeld el Para-Kovácsot mint a Matáv programigazgatóját) zavar a leginkább: néha annyira konzervatívok (és itt nyugodtan említhettél volna példákat arra, hogy hányszor védték meg a "ti oldalatok" faszságait azzal, hogy "ez nem bizonyítható", pedig mindenki tudta, hogy mekkora faszok voltatok, de fordítva is igaz a dolog), hogy mindenre azt mondják, hogy "ez inszinuáció, ájjál le, öreg", máskor meg, - pártállástól függetlenül - teljesen szubjektívek bármilyen témában, a politikai korrektség (ami egy örület) hagymázos körén belül

Előzmény: melnyikov (122)
topicnyitó Creative Commons License 2000.05.16 0 0 129
Najólvan. Álmodok szépeket! (Félek!) :-)))
Előzmény: hajnalpír (128)
hajnalpír Creative Commons License 2000.05.16 0 0 128
Mostigértem meg, hogy többet
nem fordul elő. (az off)
Moziban. Kubai zene, miegymás.

Láttam, ezért még számolunk.:)
De nem ma, és nem itt. Nemszeretek
kikapni:)

szép álmokat
üdv.
Aurora

Előzmény: topicnyitó (127)
topicnyitó Creative Commons License 2000.05.16 0 0 127
Drága Aurám! Mán nagyon hiányzott! Háhunvót?
Gyüjjön ide egy kicsit: klikk ide!
Előzmény: hajnalpír (126)
hajnalpír Creative Commons License 2000.05.16 0 0 126
offdemégmennyire:)
Neked igazad van padrino
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Egyébként bocs, ha hozzászóltál volna, csak
az offolás miatt nem ment.
Mégegyszer elnézést, többet nem fordul elő.

üdv.
Aurora

Előzmény: picur (125)
picur Creative Commons License 2000.05.16 0 0 125
Off
En take it easy, de mar a harmadik vagy negyedik topic van igy szetcseszve. HUSZ, oszt ott annyit offoltok, amennyit akartok.
On
Előzmény: Törölt nick (121)
Derek Creative Commons License 2000.05.15 0 0 124
Meg annyit hozzatennek, en azt tartom nagyon rossz es elvetendo dolognak, hogy egyes ujsagirok azzal foglalkoznak, hogy egy masik ujsag mit ir. Es ez alol nem kivetel a baloldali sajto sem. Ha ok csinaljak azt sem szeretem. Itt most ujsagirokrol van szo, nem a lapokba irkalo politikusokrol es "kozirokrol", vagyis azokrol akiknek van olyan , hogy sajtoigazolvany, vagy hogy is hivjak. Nem hiszem, hogy Aczel Endre dolga az hogy minositse Lovast es viszont.
Megha magam reszerol Aczel irasait jobban kedvelem, nem mindegyiket, mint Lovas irasait.
Előzmény: Derek (123)
Derek Creative Commons License 2000.05.15 0 0 123
"Igen, Derek, pbizóhoz fgordultam volna, ha a bizottság gyakorlata nem zárná ki ez esetben az ügy tárgyalását.
Szerinted talán aljasság, ha a legutolsó csatornalap szintjén mozgó bandát panaszbizottság elé kényszerítjük?
Morálból jeles, Derek. "

Most az egyszer beletrafaltal mert nekem jeles ,mert bennem fel sem merulne egy kollega feljelentese, megha a legkevesbe sem tetszik az irasa,vagy radiomusora, de nalad ez viszont elegtelen mert benned felmerult ilyen. Azok az ujsagirok lehet, hogy a Tilosban ilyen dolgokat csinaltak, en nem hallottam a musoraikat, de olvastam irasaikat. Mert a te irasaidat is olvastam. azok a fiuk teged lazan lepockolnek,, mint az ingukre hullott morzsat.
Nem a te dolgod feljelenteni oket, mint kolleganak , ha ezt nem fogod fel akkor egy mocsok alak vagy . Biztosan az isiben is arulkodtal, nem pofoztak fel erte parszor? mert en felszoktam az ilyeneket amikor meg isibe jartam.

Előzmény: melnyikov (122)
melnyikov Creative Commons License 2000.05.15 0 0 122
Kár a Simót sajnálni, lásd előbb(Pápa nemiszerve stb), csak hát a Pápa messze van és nem hallgatja a Tilost, no meg, gondolom, úgy sem perelne, nem az az ember ő.
De vissza Simóékra, éppen ők voltak azok, akik bevezették a Tilosban például a Story Magazin tárgyalását(igaz, nem a kirúgott szházi Bencsik Gyula stílusában, aki egy korábbi adában pl. kerek perec közölte, hogy szalonképes, tisztességes csak akkor lehet valaki, ha liberális, érdekes, ezért nem rúgták ki, abban már nem vagyok bizonyos, de rémlik, hogy ugyancsak Bencsikék Türelmi Zóna c.(a cím se semmi, ha ilyen a türelmi zóna, milyen lehet a türelmetlen őkelmééknél) okádmányában szólaltattak meg egy prostit, aki "Torgyán doki büdös szájáról és Bodrácska leszo..sáról" értekezett a kiegyensúlyozott és bulvármentes tájékoztatás jegyében, az mindenesetre biztos, hogy a Tilosban történt). Jöjjön még egy idézet a Türelmi Zóna Tilos honlapon található ismertetőjéből:"A musorkészítok esetenként felvállalják az "outsider" szerepet, a naív rácsodálkozást, és nem minden esetben kívánnak a közszolgálati normáknak megfelelo pártatlanság és a mindenoldali információszerzés igényeinek megfelelni (egyházi vezeto például soha többé nem lesz a musor vendége, lásd. László atya"(sic: László atya nem egyházi vezető -MB). Bencsik gyuszinak persze a műveltségével is komoly bajok vannak, a múlt heti adásban pl. először nem tudta megfejteni a BHG rövidítést, ez még rendben lett volna, ám amikor egy hallgató felvilágosította, hogy Beloiannisz híradástechnikai gépgyár, akkor azon elmélkedett, hogy az biztosan valami római(!), ókori figura. Brávó Gyulus.
Törvényszerű volt, hogy még a korábbi mélységeket is alulmúlja a Tilos, Simóék válogatták a csapatot egyebek közt. Ők valóban a baloldali média kloáka maximája, Weyerestül, Hajnali Dzsihádostul stb. Azért, mert a frekipályázati esélycsökkenés miatt most a Tilos befosott, és kirúgott egyet a több tucat szházi közül, akik éppen olyanok, mint a Türelmi Zóna műsorvezetői, nem változik semmi. Sebaj, még két három hónap, azután csókolom. Nincs szükség fasisztoid rádiócskára, emberi jogokat taposó, nemzeti és vallási közösség ellen uszítókra
Bakács Tibor settenkedőt sajnálom, hogy újabban korpa közé keveredett (még akkor is, ha ő is exMancsos, de mindig tiszteségesebb volt véresszájú libtársainál), nem tartom lehetlennek, hogy felülvizsgálja majd a Tilosban való szereplését. Para Kovács meg már nincsen, biztos vagyok benne, hogy ő sohsem vetemedett volna olyasmire, amit a szerdai banda produkált.
Igen, Derek, pbizóhoz fgordultam volna, ha a bizottság gyakorlata nem zárná ki ez esetben az ügy tárgyalását. Szerinted talán aljasság, ha a legutolsó csatornalap szintjén mozgó bandát panaszbizottság elé kényszerítjük? Morálból jeles, Derek.
MB
Előzmény: Trebitsch (82)
picur Creative Commons License 2000.05.15 0 0 120
Off

Muszaj minden topicot teleoffolnotok?

On

Előzmény: hajnalpír (117)
Derek Creative Commons License 2000.05.15 0 0 119
"Meghallgattam most a Körmendy Ékes Judittal
foglakozó adást, és csak azért nem fordultam panaszbizóhoz, mert ilyen esetekben elutasítják a panaszt személyes
érintettség hiányában."

Pedig feljelentetted volna oket ugye? Ha lett volna esely , hogy belerantsd oket a szarba akkor biztosan meg is tetted volna ugyibar? Nagy szar egy alak vagy te, feljelentened a kollegaidat. attol te jobb ujsagiro nem leszel, bar ahhoz ujra kellene szuletned. Foglalkozz a sajat lapoddal eleg szar az is, es ne azzal foglalkozz, hogy mas radiosok es ujsagirok mit csinalnak.
Lattalak parszor nyaron a TV-ben. Gyengecske voltal nagyon ocsi.

Előzmény: melnyikov (118)
melnyikov Creative Commons License 2000.05.15 0 0 118
Még jó pár arc dolgozik az Origonál a Tilosból, nem csak Nádori(ex MaNcsos,ex VICOs újságíró, momentán Origo főszerkesztő) és Simó(ex MaNcs, jelenleg Matávnet programigazgató), akik egy alkalommal pl. a pápa esetleges homoszexualitásáról és nemiszervéről értekeztek egy órácskát. Meghallgattam most a Körmendy Ékes Judittal foglakozó adást, és csak azért nem fordultam panaszbizóhoz, mert ilyen esetekben elutasítják a panaszt személyes érintettség hiányában. Megjegyzem, hogy az adás olyan mocskos és aljas volt, hogy még a Tilos közönségének zöme is annak találta(betelefonokból legalábbis ez derült ki). A Tilos közönségének tűrésküszöbe persze igen magas, hiszen a pápázó, jézusbuzizó műsoroknak még tapsolt.
MB
Előzmény: MGperY (46)
hajnalpír Creative Commons License 2000.05.14 0 0 117
Kedves, kedves Gombperec, pont
erre voltam kiváncsi. Erre, ami "belül" van.
Nemrég voltam, elötte is sokszor, én szeretem,
de soha nem éltem kint. De jó hogy visszajött
a topicba.
Viszont a Jörgöt nem láttam, ha nem árul el, akkor
elárulom, hogy nem miatta mentem.
Na éljenek az optikusok:))

Én tuttira benne vagyok, hogy azt a Verebescikket
feleljtsük el. Abban is, hogy ne. Olyan kis engedékeny
vagyok ma.

üdv.
Aurora

Előzmény: Törölt nick (116)
hajnalpír Creative Commons License 2000.05.14 0 0 115
jav: Kedves Gombperec,
természetesen. Tényleg siettem,
de nem bántam meg. Bécs még mindig
olyandeolyan?

üdv.
Aurora

Előzmény: hajnalpír (101)
Derek Creative Commons License 2000.05.14 0 0 114
"Leginkább viszont azon csodálkozom, hogy mér nem adnak több frekit, ezt máshol asszem nem így csinálják. Aki volt Amerika lakottabb részein tuggya, tizedmilliméterenként jönnek be a jobbnál jobb adók"

Kapva az alkalmon megneztem a mai ujsagban. New Orleansban 21 AM es 27 FM allomas foghato. Az FM allomasok kozott 0.7 MHZ az atlagos kulonbseg a frekvenciaban

Előzmény: Lépesméz (112)
nofene Creative Commons License 2000.05.14 0 0 113
Nofene, 58. hozzászólás? Idézet a 8.-ból:
"Nofene, nem tegnap volt, a műsorvezetőket a hallgatók azonnal kioktatták, a rádiónál felfüggesztették, igazi Yossarian nyilván hallomásból értesült az egészről." Bocs, ez nem érdem, ez rögtön világos volt.
Hála egy Bayer nevű muksónak, akiről talán már igazi Yosarian is hallott, a Magyar Nemzet jelentős olvasótábora szombat óta többet tud a Körmendy-Ékes nővérek hányattatásairól, mint amennyit a Tilos valaha is mondott. A derék konzervatív lap szerkesztői biztosan nem vették észre, különben kénytelen lennék azonosan megítélni őket, mint Bayer a Népszava szerkesztőit... Aki alább minősítő jelzőket írt, az olvassa el az ominózust, aztán gondolkodjon.
Geyza!
Ha a buta vagy az aljas közül választhatok, inkább az előbbi. Bayerről viszont az a hír járja, hogy nem buta.
Lépesméz Creative Commons License 2000.05.14 0 0 112
Úgy látszik rezsőt megint kitiltotta valami.

Simó nagyon normális fazon, lyó fely - mondaná Pirítós -, és én igen csodálkoztam, amikor a Tilos nem kapott frekit. Azon is csodálkozom, hogy egyesek ennek örülnek: nem kell hallgatni ha nem teccik és kész. Azon végképp csodálkozom, hogy mik el nem hangzottak abban a rádióban (Simónak igaza volt a kirúgással, vélhetően Bródyt is kirúgta volna).

Leginkább viszont azon csodálkozom, hogy mér nem adnak több frekit, ezt máshol asszem nem így csinálják. Aki volt Amerika lakottabb részein tuggya, tizedmilliméterenként jönnek be a jobbnál jobb adók. Itt a volt istállóban, ahol dolgozom, most éppen egy Los Angeles-i country rádió szól, tehát technikailag nincsenek korlátok. Ha meg nem tetszik, lekapcsolom.

Előzmény: Trebitsch (82)
BITBULL Creative Commons License 2000.05.14 0 0 111
Szerencsére nem hallottam a műsort.
Az Orbán 1 beteges lelkületű fallokrata.Eddig 1 dolog.Nála betegesebb lelkületű csupán az aki egy esetleges ilyen ügyet ezen a módon kíván kitárgyalni.Több okból is.
1.A dolog igaz/nem igaz voltától függetlenül alpári aljasság.Ez talán alulmúlja még a 93-94-es "panorámás stílust" is.:-(
2.Politikai szempontból meg egyszerűen nincs mit minősíteni egy ilyen húzáson.
Ostobák!
MGperY Creative Commons License 2000.05.13 0 0 110
pl tulajdonosa, ha jól tévedek, mint ahogy a matávenetnek is.
simó meg a szabadrádiók eutrópai szövetségének soros elnöke, legalábbis tavaj az volt. ha nem az akkor ezt is rosszul tudom ,lényeg hogy valóban véleményformáló a rádióban.
Előzmény: Lépesméz (75)
Bimbum Creative Commons License 2000.05.13 0 0 109
Nem hallottam a műsort. Mit állítottak Körmendi-Ékes Juditról?
rezső Creative Commons License 2000.05.13 0 0 108
Fejhúst lehet kapni. van fejkonzev is? netán konzerv-fej?
Előzmény: topicnyitó (107)
topicnyitó Creative Commons License 2000.05.13 0 0 107
Sőt: munduraku (indián) fejvadászék.
Előzmény: rezső (106)
rezső Creative Commons License 2000.05.13 0 0 106
Maya, tolték...
Előzmény: topicnyitó (105)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!