Keresés

Részletes keresés

Sláger DJ Creative Commons License 2016.09.03 0 0 237


Esküvő DJ Budapest
en - http://www.slagerdj.hu/

 

Több generációs szórakoztatás az esküvőn. Esküvői buli mindenféle slágerekkel, amiket a vendégek ismernek, ez a kulcs a sikeres esküvői partyhoz. Esküvői DJ-ként azt gondolom, hogy akkor jó egy esküvői buli, ha a násznép egészét szórakoztatjuk, vagyis mindenkit, benne minden korosztállyal. A gyerekeket a fiatalokat, a fiatal felnőtteket a szülőket a nagyszülőket, és a még idősebbeket is. Ha nemzetközi az esküvő, vagy ha több külföldi vendég van az esküvőn, célszerű néhány olyan dalt is becsempészni a buliba, ami hozzájuk közel áll, ami nekik kedves lehet. Így ők sem érzik magukat kirekesztve a buliból. Úgy gondolom, nem mindegy nekem sem, és a pároknak sem, hogy a vendégek, milyen szájízzel mennek haza a buli végén. Kérj egy ingyenes esküvői dj árajánlatot Budapestre, vagy bárhova az országon belül, vagy kívül.


Kapcsolat/ információ:

Tel: 06-30-419-9397

E-mail: slager@slagerdj.hu

Web: http://www.slagerdj.hu/

Facebook: https://www.facebook.com/slagerdj

 

Bko Creative Commons License 2008.10.30 0 0 236
már meg is van
Előzmény: Bko (235)
Bko Creative Commons License 2008.10.30 0 0 235
Nem tudjátok mi a címe annak a zenének ami mostanság megyeget ezen a rádión! egy férfi hangja van alárakva olyan mint egy tempolmi kór fazon nyomatná az áááá betűket ritmusra!
Lehet idétlenül írtam le de lövőm sincs hogy mi a címe! Átdolgozni szeretném de nem találom sehun!
Beerlak Creative Commons License 2008.09.05 0 0 234
Hali! Ismeritek ezt az oldalt?

Roxystat.hu

Nemrég indult, de szerintem igen hasznos minden Roxy-funnak...! :)
23 negedi Creative Commons License 2008.08.04 0 0 233
Nem tudjátok, hogy néhány napja miért nem mondanak hireket? Mondtak ezzel kapcsolatban valamit? Minden hirolvasó szabadságon van?
darkraver Creative Commons License 2007.10.01 0 0 232
Én szeretem a Roxy Rádiót, de csak a Night Mixeket meg a Roxy DJ-ket. Ezeket szoktam releaselni, szal fel is veszem őket. :) De a Destination Calabriát kicsit sokszor játsszák már. :)
aka_rider Creative Commons License 2007.07.14 0 0 231
most talán már egész jó a roxy
Sander Kleinenberg: this is Ibiza
Chemical Brothers: Do It Again
Freeform Five: No more Conversations
Dada: Lollipop
vannak egész jó zenék már rajta
23 negedi Creative Commons License 2007.02.04 0 0 230
A petőfi déleélőtti műsora nagyon jó szerintem. Nagyon változatos. Minden nap van egy interaktiv műsorrész 10 - 11 - ig.
Előzmény: bujuju (229)
bujuju Creative Commons License 2006.11.13 0 0 229
Én Danubiust már évek óta nem hallgatok... nem igazán én vagyok a célközönség asszem... A Sláger az jó, az még belefér, bár sokszor azt se szívelem. A Petőfit most fölfedeztem, annak örvendezek pillanatnyilag :) Aztán lehet, hogy egyszer azt is megunom.
Előzmény: Inner Circle (228)
Inner Circle Creative Commons License 2006.11.13 0 0 228
Na igen, a Petőfi feltűnően rádiójellegű tüneteket mutat. Az autórádiók ugye többnyire hat csatornát képesek kezelni, kb. egy éve az egyiket már kibérelte a Petőfi. A múlt héten viszont minden nosztalgia és hagyományőrzés mellett is kénytelen voltam kilakoltatni a Juventust az 1-esről, miután rájöttem hogy az elmúlt fél évben talán még egyszer sem hallgattam 10mp-nél tovább... egyelőre a Café 98,6 költözött a helyére. Hát így múlik el a világ dicsősége... már a Régi Nagy Hármas (Juventus-Sláger-Danubius, mint mindenhol fogható, megbízhatóan átlagos, se túl jó, se túl rossz adók) is megfogyatkozott.
Előzmény: bujuju (227)
bujuju Creative Commons License 2006.11.09 0 0 227
A Roxyval a Petőfi nem is említhető egy lapon...
Én is nemrég fedeztem föl újra (természetesen nem a Roxyt :D - az mondjon le :D).
De nagyon jó irányba fejlődött a Petőfi :) Le a kalappal! Jó lenne, ha az ilyen Roxyk helyett átvenné a terepet :)
Előzmény: Cheyene (226)
Cheyene Creative Commons License 2006.11.09 0 0 226
Egyik barátnőm gyakran hallgat Roxy rádiót... és én meg rettentő nehezen viselem azt a csinnadrattát...
Persze ízlések és pofonok... De például nem olyan rég fedeztem föl a Petőfi rádiót. Illetve azt, hogy az jó. Kicsit más világ mint a Roxy és társaik... :D Talán pont ezért tetszik. Jó zenék mennek, meg jó műsorok. Normális hangon beszélnek és nem viháncolnak :)
idegen 32 Creative Commons License 2006.06.04 0 0 225

Sziasztok,

 

Nem tudjátok miért ilyen gyenge a weblapjuk?

Pedig nekem lenne néhány tippem, hogy mit lehetne felpakolni rá.

Amik régebben jók voltak rajta azokat mind leszedték!

Egyébként zeneileg is gyengék. Én azért kezdtem hallgatni őket néhány éve mert tetszet a zenei kinálatuk. Én sok műfajt szeretek nadehát ha valaki többmindent akar hallani annak ott van sok más csatorna.

at3sz Creative Commons License 2005.01.04 0 0 224
Hello!

Mosttaláltam ide. Hát belehalgattam 5 percig az Új reggeli műsorukba, háát. Szar.

Se Hudák Anita Se a Zoo :( ...

Baszarás..

A Signálokatmeg a régire rámodták az uj csávóka hangjával alákeverték ...

Du-n este elmegy a műsor. Tényleg Naksi és Brunner műsora megszünt? KB két hetig nem tudtam rádiózni, nem tudok most semmit se sajna :(
Pluto_d Creative Commons License 2004.12.08 0 0 223
Követelem a jelenlgei roxy teljes vezérkarának a lemondását !!! Menjenek vissza oda, ahonnan jöttek !!!
Inner Circle Creative Commons License 2004.08.24 0 0 222

Tőlem akár maradhat is, évek óta nem hallgattam. (A topiknyitásra annak idején az indított, hogy a konditeremben folyton az ment és nem tudtam kikerülni - de azóta közbejött az MP3 lejáccós telefon, később meg inkább elkezdtem kondizás helyett futni, ott nem kell mások zenéjét hallgatni, kivéve ha elzúg mellettem egy sötétített ablakú, subwoofer meghajtású, negyven lóerős csodagép, tökig lehúzott ablakkal és aszongya hogy TUC TUC TUC TUC TUC - gyanús hogy ez nem a Sláger... lassan már kikophatna ez a stílus az autósok közül, nem?)

Mostanában a Danubiust utálom rettenetesen, amióta elkezdték a szájbarágós reklámszövegeiket ("Ön most a Danubius rádiót hallgatja a fülével, ami a fejéből nő ki oldalra, nem előre, előre a szeme van, az amivel néz, nem pedig a füle, ami oldalra van, amivel hallgatja a Danubius rádiót!"), eccerűen szánalmas. A szokásos öntömjénezés se lopta be magát a szívembe, valamint említsünk meg két Danubius-specialitást:

 

1. Másfél perc után lekeverik a számokat. Más rádió azért ezt megpróbálja áthidalni egy reklámblokkal vagy valami hülye szöveggel, de a D.-n már többször is hallottam. Különösen súlyos esetben eléteszik a hülye szövegüket, melyszerint: "Önök több magyar számot kértek, hát itt van egy magyar szám, csak mert Önök kérték!" - csak azt nem teszik hozzá, hogy be kell érjük a magyar szám 20-30%-ával.

 

2. A marketing-team által fáradságosan, izzasztó munkával kiagyalt vadiúj szlogen feltüntetése úgy, mintha az utca embere mondta volna. Értsd: néhány valóban utca embere mond ezt-azt a Danubiusról, aztán régebben a "Zene füleimnek!", most meg az "Egyre több új számot hallok, mi történt ezekkel?" Nagyon spontánul hangzik :PPP A régi biosztanárom csinált ilyen fényképeket a táborokban: elmondta hogy ki hova üljön, mit csináljon, aztán fotózás előtt biztatott minket: "Csak spontánul, spontánul!" :DDDDD

Előzmény: Acsi4265 (221)
Acsi4265 Creative Commons License 2004.08.24 0 0 221
A Roxy a legjobb és ne monjon le mert megharagszom azokra akik miatt esetleg lemondana!!!
lzolee Creative Commons License 2001.08.02 0 0 220
Monnca merre fele szoktad kifejteni gondolataidat?

Egyéként ismét osztom a véleményed. De sajnos egy ilyen világban élünk ahol erény hülyének lenni.

Előzmény: Inner Circle (214)
gyoz_tesh Creative Commons License 2001.04.28 0 0 219
Én egyet tudok neked ajánlani: RADIO REBECA - ez viszont szlovák, de én csak ezt hallgatom, a jó zenék miatt. Messze "lenyomja" az összes hazai rádiót.
Nekem szerencsém van, olyan helyen lakok, hogy be tudom fogni jó minőségben.
Veboldal: www.rebeca.sk
Előzmény: Inner Circle (218)
Inner Circle Creative Commons License 2001.04.27 0 0 218
Ennek két akadálya is van:
1. nem itthon hallgatom a Roxyt, összetűzések helyett inkább elviselem
2. az Est FM se jön be, hiába, nehéz eset vagyok. :) Pontosabban csak a zene nem teccik, a stílust valóban nem lehet egy napon említeni!
Előzmény: Törölt nick (217)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.26 0 0 217
Ha nem tettszik a Roxy rádió stílusa.Hallgass Est Fmet!
Előzmény: Inner Circle (214)
Inner Circle Creative Commons License 2001.04.26 0 0 216
"Máj frend iz ö dííídzsééé!!!"? Vagy az nem az? :))
Előzmény: Nausea (215)
Nausea Creative Commons License 2001.04.26 0 0 215
Ja,és az összes olasz dídzsé a legszönyűbb kínok között dögöljön meg!:)
Inner Circle Creative Commons License 2001.04.26 0 0 214
Hehe, én is csatlakozom. Annyira gáz hogy nem igaz, de mostanában egy másik topikban szoktam szidni. Leginkább az üt szöget a fejembe, hogy ez a reklám a zenei illetve egyéb ízléstől eltekintve egyértelműen a különösen iskolázatlan, kultúrálatlan és IQ 90 alatti réteget célozza meg, tehát ez a Roxy rádió célcsoportja? Ha meg nem, akkor miért nem csinálnak ott rendet?
Előzmény: ( ) (212)
Nausea Creative Commons License 2001.04.26 0 0 213
Csatlakoznék!Ember még nem szenvedett annyit ettől a kibeb*szott rádiótól,mint én.A f*sz kollégáim ezt hallgatják egész álló nap!
A reklámjaik mellesleg annyira szellemesek,viccesek,mint egy Mikroszkóp Színpados kabaré.
Előzmény: ( ) (212)
( ) Creative Commons License 2001.04.26 0 0 212
A Roxy egy szar! ..ha nem rúgja ki nagyon gyorsan az önreklámfelelôsöket. Hányok az üvöltô, önelégült barom hangjuktól. Miért kell minden reklámjukban üvölteni? Meg az a szar keresztapás ötletük... Elmennek a fa..ba!
Inner Circle Creative Commons License 2001.01.02 0 0 211
A Jimmy haláláról szóló topikból:

josarien válasz erre | adatok | e-mail 2001-01-02 09:06:34 (57)

A Roxis ember egy nagy fasz. Bejátszott egy általa humoros klippet, egy lélegeztető gép hangját, hogy ezen az új lemezén dolgozik éppen most. Az ilyen ember normálís szerinted??
Tipikus példája annak, hogy mennyi kretény állatot oda engednek a média közelébe.
De ez inkább más topicba való.

[előzmény : sportivo, 2001.01.02 08:59]

nosferato Creative Commons License 2000.11.29 0 0 210
A fix.tv nagy hatása miatt én X-szel írtam. Baj ez? Úgy néz ki igen.
Előzmény: ZedIzDead (209)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.11.29 0 0 209
Meglepő módon www.fikszradio.hu

[ZedIzDead]

Előzmény: nosferato (208)
nosferato Creative Commons License 2000.11.29 0 0 208
Nekem tetszik a Roxy zenéje, mind a 15 szám amit adnak. De számomra van benne okosság, és a Mikulásreklámjukon csuklottam a röhögéstől.

Ugyanakkor a FIX Rádiónak kellene valami webcíme, netántán internetes hallgatási lehetőség... a 98FM-en megy a Tilos helyén. Hö?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!