Keresés

Részletes keresés

szektorlabda8 Creative Commons License 2008.01.22 0 0 11

 Szeretettel meghívunk  Önt,a 2008.március 1-2 megrendezésre kerülő EB válogató selejtező 2.fordulójára Kisújszállási Művelődési és Ifjúsági Központban 9.30 órától. 

 

 Ferenczi Tibor

 szakosztályvezető

 leopard12@freemail.hu

Előzmény: Anikobp (-)
Berdár Patricia Creative Commons License 2005.11.11 0 0 10
olvasd el a www.gombfoci.gportal.hu oldalt. itt olyan emberek játszanak,akik még a régi csapatokat használják.nem pedig korongokat(bár az is jó).
Előzmény: neutrova (5)
istike81 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 9
Az email cimem tudod irj emailt mert véletlenül kitöröltem a cimed.majd ott leiroma  részleteket hol tanulok és miegymás.A versenyre meg akkor megyek,bár nekem nem tudom ha lesz selejtező.hello
Ferenczi Tibor Creative Commons License 2005.04.04 0 0 8

                                  Tisztelt KS!

 

 

 Szeretettel meghívjuk a Kisújszállási Szektorlabda Diákfesztivál versenyére

 2005.április 24-én vasárnap.

 

Kisújszállás                                                                  Tisztelettel:

                                                                                  Ferenczi Tibor             

                                                                 Kisújszállási Szektorlabda SE

                                                                 szakosztályvezetője        

 

 

Előzmény: ks (3)
Ferenczi Tibor Creative Commons License 2005.04.04 0 0 7

                                                Szia Isti!

 

          2005.április 24-én vasárnap 9.30 órakor Kisújszállási Művelődési házba

         lesz a szektorlabda diákfesztivál.Szeretném,ha eltudnál jönni!

 

        Azt szeretném megtudni,hogy melyik iskolába jársz!

 

        Kisújszállás                                                  Tisztelettel:

                                                                       Ferenczi Tibor

                                                       Kisújszállási Szektorlabda SE

                                                      szakosztályvezetője

Előzmény: istike81 (6)
istike81 Creative Commons License 2004.10.12 0 0 6

Sziasztok!Hát még nem szoltam hozzá ehez a topikhoz sem, itt az ideje.

A gombfoci tényleg magyar sportág.Söt egyre népszerübb lesz.

2 hete volt a VB Budapesten magam személyében meg is nyertem az egyéni versenyt nagy meglepetésre de most nem rröl akarok beszélni.Hanem hogy senki nem képzelné el hogy 2003-ban Magyarországon több gombfoci csapatot adtak el mint legot..Ez mind jó de mégis alig halott valaki erröl a sportról és ez a mi hibánk a magyaroké hogy a saját sportunkat sem tudjuk eladni rendesen meg reklámozni.

Igaz pénz nélkül nem is lehet..

Mindenkinek jó gombfocizást kívánok.

Sziasztok

 

neutrova Creative Commons License 2004.07.16 0 0 5

De rég írtak már ide is...

kb: 300 gombfoci csapatunk van. Az elsőt még édesapám vette. Nagyon szeretem ezt a játékot! Annak idején volt a belvárosban egy gombfoci szaküzlet. Még forgalma is volt. Vajon most miért nem játszanak ilyet a gyerekek? Talán a számítógép miatt? Ha lesz gyerekem megtanítom rá!

Zsoldos Creative Commons License 2001.04.18 0 0 4
Az egyetlen csak magyar sport? Magyarkodunk, magyarkodunk? :-)
ks Creative Commons License 2000.05.05 0 0 3
engem érdekelne a dolog
ha meghívtok valami nagyobb versenyre, lehet hogy támogatom is a szövetséget
bÉLa Creative Commons License 2000.05.05 0 0 2
Sajnálom, hogy egyenlőre nem népszerű ez a topic, ahogyan ez a sport sem. Pedig tényleg érdekes játék, komoly, bonyolult szabályokkal,nem egyszerű pöckölgetés. Aki valaha gombfocizott-szerintem egy bizonyos életkorban mindenki kipróbálta, ha csak kabátgombokkal is - annak ajánlom, hogy menjen el egy igazi asztali-labdarúgó versenyre, biztos, hogy élvezni fogja.
Előzmény: Anikobp (-)
fluxman Creative Commons License 2000.04.29 0 0 1
bocs, de ezt is muszály elszednem: pofátlan vagyok tudok, de ez az elsőm, hát élvezem. :))
fluxman Creative Commons License 2000.04.29 0 0 0
0-t tudok erről a sportágról
Anikobp Creative Commons License 2000.04.29 0 0 topiknyitó
Azt hiszem mindenki gombozott kiskorába, és van aki abba sem hagyja. A megszállottak Asztalilabdarugás néven sportot képeztek a dologból. A sportágnak van magyar szövetsége, vannak megszállottak,akik 50 évesen vagy azon tul is csak gomboznak és gomboznak.
Azt hiszem két éve már EB-t és VB-t is rendeznek, melyen sok ország képviseletében magyarok mérik össze....
Az egyetlen sport amiben tényleg mi vagyunk a legjobbak, minden szinten és korosztályban, és ráadásul igen olcsó is - csak egy asztal és müanyag korongok kellenek hozzá.

És mégis ! mégis! a gombfoci halódik, pedig szerintem van olyan érdekes mint a teke vagy a billiárd !

Mégis szponzor /no nem milliókra kell gondolni, hanem évi 50 eft-ra/ hiányában megszünik /vagy megszünhet/ egy - egy klub, ahol 30-50 gyerek vagy fiatal játszik hetente pár órát.

Mit szóltok ehhez ?

Aniko

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!