Keresés

Részletes keresés

Rpg Creative Commons License 2000.05.05 0 0 3
Köszi a segítséget, kipróbálom, amint megjön a kártya.

Üdv
Rpg

Előzmény: ruhk (2)
ruhk Creative Commons License 2000.05.03 0 0 2
Hello!

Probald meg a BIOS-ban beallitani, hogy az AGP-t vagy a PCI-t inicializalja. A Windows felismeri mind a ket kartyat es telepiti is, de a BIOS-ban kivalasztottat hasznalja a megjelenitesre a monitoron. Ha valtani akarasz, csak reboot, BIOS , AGP v. PCI, es kesz. En is igy hasznalom a gepem (Voodoo3 jatek, ATI Tv-Out DVD).

ruhk

Rpg Creative Commons License 2000.05.03 0 0 1
Üdv!

Eddig nem találtam használható Wrapper-t, pedig átnéztem a Hálót. Esetleg ajánlanál?
Egyébként teszteket is futtatok a Glide-kártyán, dolgozni (is) meg a másik kell.Ezért szerettem volna, ha nem kell a buher.

Köszi

Előzmény: OPi (0)
OPi Creative Commons License 2000.04.30 0 0 0
0 darab ilyet lattam eddig... de ha csak Glide kell, akkor miert nem hasznalsz egy Glide wrappert ?

OPi;

Rpg Creative Commons License 2000.04.29 0 0 topiknyitó
Üdv mindenkinek.

Az érdekelne, hogy lehet-e párhuzamosan használni Win98 alatt AGP-és Viper 770-es mellett PCI-os 3Dfx (V-III.) szabványú kártyát. A Windows támogat ilyesmit, vagy ne is próbálkozzak, és leheljek búcsúcsókot a csak 3dfx-szabványt használó programokra, és a kártyára? A Win még a régi, nem az SE, ha ez számít. Esetleg barátkozzak meg a gondolattal, hogy Viper kihúz, Voodoo bedug, ha Glide szabvány kell? . Ha valaki hallott ilyesmiről segítsen.
A Láda: PIII. Abit BH6 128Ram.
Elnézést, ha offtopic egy kissé, ha jutok valamire elhúzok egy Gamer-levlistára.
Köszi....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!