Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.16 -1 6 18343

Én férfiként érintett vagyok a témában, mert a lányom felvállaltan leszbikus és egy lánnyal él együtt. Feleségemmel mindenben támogatjuk őket, lányom kedvesét saját lányunkként szeretjük. Nagyon szépek együtt, és teljesen mások, mint egy fiú-lány pár. Meghittebb, bensőségesebb, intimebb ahogy egymásra néznek szerelmesen, ahogy csókolóznak - az azonosság otthonossága ad valami stabil, kiegyensúlyozott alapot szerelmüknek testi-lelki síkon egyaránt. Drukkolok nekik, hogy ebben a harmóniában teljen életük egymással.

Sári mama Creative Commons License 2019.11.29 -1 0 18342

Írtam

Előzmény: Törölt nick (18338)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.29 -1 0 18341

Ilyen testet talán még soha nem láttam,átkozottul kívánatos vagy! Ezek a cicik,a lábaid,és a szexi has....hú 

 

 

Előzmény: Törölt nick (18338)


Törölt nick Creative Commons License 2019.05.30 -1 0 18340

Nagyon csini vagy,

Előzmény: Törölt nick (18339)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.27 -2 0 18339

IZGIS :) Puxa : Tia

Előzmény: kajak53 (18335)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.27 -1 13 18338

Bi vagyok, csajokat keresek harmadiknak, a magam örömére elsősorban, ápolt magyar diszkrét lány vagyok. Keress, kor alkat , kapcsolati állapotod nem számít. mail: parhozlany@gmail.com

NO ANYAGI !!! KIZÁRÓLAG NŐK ! KÉREM EZT TISZTELETBEN TARTANI

Biodrón Creative Commons License 2019.05.17 0 0 18337
kajak53 Creative Commons License 2016.10.11 -2 9 18335

Hát,... lányok, asszonyok, nagy élet nincs itt. Ha ilyen kevesen és ritkán látogatják a topikot, akkor sok értelme nincs kitárulkozni (minden féle értelemben). Azért egy képet idebiggyesztek. Most 69 éves vagyok. Ez nem rég készült, talán tavasszal. Csak a bejárat körül szoktam szörteleníteni magam, fölül meg hagyok egy kis bozóntot.

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.17 -1 0 18334

Mindenkit üdvözlök! Új vagyok ezen a fórumon. Most nézegetem a rengeteg korábbi hozzászólást, történetet.

Eperke :) Creative Commons License 2015.02.28 0 0 18332

Born To Be Brave

 

 

 

Akkor érzem, milyen gyenge vagyok, amikor a szemébe nézek. De mikor észreveszem, hogy az én érzéseimet tükrözi, egyetlen dolog kerít teljesen hatalmába: a határtalan szerelem.

Azok után, amiken együtt keresztül mentünk, a kapcsolatunk erősebb volt bárminél; jöhetett drog, emberölés, erőszak – mégsem tudtunk legfeljebb két napnál tovább különmaradni. Valójában nem tudtam elképzelni életemnek egy mozzanatát sem nélküle.

Miután Natalie-t felmentették a bíróságon, önvédelem címszó alatt, nem bírtam tovább – megkértem a kezét. A nyakamba ugrott, mielőtt válaszolt volna, majd zokogva közölte, hogy ha akarna, sem tudna nélkülem élni. És nem is akar.

Mosolyogva idéztem fel magamban a szavait újra meg újra, tudtam, hogy soha nem fogom elfelejteni őket. Örökké az eszembe vésődött, ahogy átölelt, ahogy alig bírt megszólalni a meghatottság könnyeitől.

Annyira belemerültem a gondolatmenetbe, hogy alig hallottam, hogy Natalie szólongat. Felnéztem, ő pedig rám mosolygott, azon gondolkodva, hogy vajon mi tett megint ilyen boldoggá. Kinyitotta a hotel teraszajtaját és intett, hogy menjek ki vele.

Már a harmadik napot töltöttük a Crowne Plaza Hollywood Beach Resort valószínűleg leggyönyörűbb lakosztályában. A Nap éppen lemenőben volt; a felhők és az égbolt narancssárga színben játszottak.

A teraszról lenézve látszott a Hollywood útjain közlekedő autók hosszú sora. Egyre több vezető döntött úgy, hogy felkapcsolja a kocsi fényszóróját, vakuzáport zúdítva az utcán közlekedőkre.

A napközbeni forróság is enyhült, néhány hűvösebb szellő formájában. Addig álltunk a teraszon, míg teljesen besötétedett. Mindkettőnket magával ragadott a pálmafás los angelesi tengerpart, a fényűző nyaralókkal és álomba illő éttermekkel.

A kezemet végig Natalie derekán tartottam, és amikor egy hideg fuvallattól libabőrös lett a karja, megszólaltam:

‘Nem akarsz bejönni?’

‘De.’

Bementünk a hatalmas ablakokkal felszerelt lakosztályba. Leültem az ágyra, és húztam volna Natalie-t magammal, de neki látszólag még valami elintéznivalója akadt előtte.

‘Van egy meglepetésem számodra.’ mosolyodott el.

‘Tényleg?’ húztam fel a szemöldökömet gyanakodva. Natalie kivett az éjjeliszekrény fiókjából egy könyv nagyságú, fekete dobozt és rárakta a tetejére.

‘Mi az?’ kíváncsiskodtam vigyorogva, de újdonsült feleségem válaszra sem méltatott.

Csak az ölembe ült és gyengéden megcsókolta az ajkaimat. Tudta, hogy azonnal megkívánom, ha így csókol. Hátrébb dőltem az ágyon és magamra húztam. Úgy feküdt rajtam, hogy a fenekére pont rá tudtam rakni mindkét kezemet.
Amikor megszorítottam, a nyelve agresszívabb játékba kezdett az enyémmel, és én éreztem, ahogy Natalie kielégítésének gondolata utat vág az elmémben, minden mást megsemmisítve.
Átcsúsztattam kezem a pólója alá, mire ajkai elszakadtak az enyémektől, és elhajolt, hogy levegye a felsőt. Az a melltartó volt rajta, amit a legjobban szerettem. Égetett a vágy, hogy megnézzem, hogy fest rajta a kis, fekete tanga, amivel együtt vettük.
Azonban mielőtt megleshettem volna, Natalie felemelte a kis dobozt az éjjeli szekrényről és kiemelt belőle egy acélpengés, kisebb fajta tőrnek tűnő kést.
‘Ezzel meg mit…?’ haraptam félbe a mondatot, amikor rájöttem a válaszra. ‘Ugye nem gondoltad komolyan?’
‘Dehogynem.’ mondta ellenállhatatlan hangon. Átnyújtotta nekem a hideg markolatú kést. ‘Vágj meg vele.’
‘Natalie, nem foglak bántani.’
‘Még akkor sem, ha én kérlek rá?’ Mosolyogva újra megcsókolt, én pedig kelletlenül végighúztam a hasán a kés pengéjét. Felszisszent, egy halvány vérsugár színezte be a pólómat.
Aztán lefektettem a hátára, és készültem oldalra dobni a kést, de Natalie megfogta a kezemet. Megint a hasa felé irányította, én pedig megvágtam. A vér úgy csordult ki a vékony kis vágásból, mintha könnycsepp lenne.

Közelebb hajoltam hozzá, és lenyaltam. Vasas íz terjedt szét a számban; Natalie felnyögött, ahogy a nyelvem hozzáért a hasához. Forró volt a bőre, és minden egyes érzéki nyögés hatására, ami elhagyta a száját, egyre jobban kívántam.

Miközben végigcsókoltam a hasát, gyengéden simogattam a lány mellét. Ezután fölé emelkedtem és gyengéden nyomtam a párnába mindkét kezét, hogy alig tudjon mozdulni. Ez tetszett neki, a lábával körbefonta a csípőmet, míg én újra az ajkait csókoltam.

Ahogy haladtam lefelé, a nyaka következett, amit játékosan megharaptam; aztán levettem a melltartóját. Kis köröket írtam le Natalie mellére a nyelvemmel, majd elkezdtem szívni, amíg a mellbimbója kemény lett.

Megint leértem a hasához, de most inkább a kezemmel simogattam, óvatosan kerülgetve az előbbi két vágás vonalát. Mivel tudtam, hogy csikis, vágyakozva végigcirógattam a köldöke alatti részt, mielőtt kikapcsoltam az övét és néhány határozott mozdulattal lehúztam róla a farmerját. Utána én is levettem a felsőmet, mert érezni akartam, ahogy teste az enyémhez ér.

Végre megbizonyosodhattam róla, hogy tökéletesen áll neki a fekete tanga. Azonban nem hagytam magamnak sok időt, hogy csodáljam – úgy húztam le róla a bugyit, mint egy álarcot öltött vadállat, akiből bármelyik percben előtörhet az eddig elfojtott vágy.

Most, hogy Natalie teljesen meztelen volt, bemásztam a két térde közé, hogy kielégítsem. Elképesztően nedves volt. Ha lehet, még jobban felizgultam a látványára, és elkezdtem nyalni.

Már vagy ötödszörre feküdtünk le egymással az esküvő óta, de mégis ez tűnt eddig a legédesebbnek. Mintha a házasság adott volna egy löket szenvedélyt mindennek, és nem csak az ágyban, hanem mindenhol sokkal érzékibben viselkedtünk egymással.

Natalie egyre hangosabban sóhajtozott és nyögött, miközben a csiklójával játszadoztam. De mielőtt feljutott volna a csúcsra, abbahagytam.

Feljebb csúsztam, hogy elkapjam kéjtől égő pillantását, majd huncut mosollyal a hüvelyébe toltam az ujjaimat. Natalie minden egyes lökésnél erősebben szorított magához és a hátamat karmolászta. A legmocskosabb dolgokat suttogtam a fülébe, amik eszembe jutottak.

Néhány perccel később éreztem, ahogy a teste megfeszül és átadja magát a gyönyörnek. Zihálva csókoltam a nyakába, majd lefeküdtem mellé.

Natalie megfogta a kezemet és rárakta a szívére, hogy érezzem, ahogy lelassul.

‘Nélküled már nem dobogna.’ suttogta. A szemem hirtelen megtelt könnyel.

‘Ne mondj ilyeneket.’ egy könnycsepp gördült le az arcomon. Natalie letörölte, és végighúzta a mutatóujját az alsó ajkamtól a hasamig. Ezután olyan közel hajolt, hogy éreztem meleg leheletét. Oldalra söpörtem egy gesztenyebarna tincset angyali arcából.

Annyira gyönyörű volt.

Hagytam, hogy rám feküdjön, és addig játszadozzon, amíg be nem nedvesedek; ő is levette a melltartómat és a melleimet masszírozta, aztán gyengéden ráharapott a mellbimbómra. Már csak az érintésétől őrület-közeli állapotba kerültem.

Kikapcsolta az övemet és lehúzta rólam a kis farmer sortot. Amikor széttolta a két lábamat, hogy hozzám férjen ott lenn, nem a puncimat célozta meg először.

Annyira felfokozott állapotban voltam, hogy alig tudtam, hol vagyok, így nem is éreztem, ahogy felkapja a kést és végigvágja vele a combom belső felét. Egy pillanatra döbbenten néztem rá, aztán megértettem; nem fáj.

Ezután addig csókolta, amíg kénytelen voltam neki könyörögni, hogy ujjazzon meg. Natalie végre levette rólam a teljesen átnedvesedett bugyit és érzéki mosollyal elkezdett nyalni. Ahogy hozzámért, elöntött a forróság.

Végül az ujjait használta, hogy orgazmusom legyen. Ki-be húzogatta őket a vaginámban, miközben a nyelvével folytatta a csiklóm izgatását.

Hangosan nyögtem a nevét, téptem a lepedőt – éreztem, hogy mindjárt elélvezek. Néhány másodperccel később tényleg elmentem, Natalie mosolyogva végigsimította forró arcomat.

A szemébe néztem.

‘Azt hiszem, Los Angeles-be kéne költöznünk.’ mondtam.

‘Amit csak akarsz, szívem.’ puszilta meg az arcomat.

Akkor érzem, milyen gyenge vagyok, amikor a szemébe nézek. De mikor észreveszem, hogy az én érzéseimet tükrözi, egyetlen dolog kerít teljesen hatalmába: a határtalan szerelem. És a tudat, hogy bármit megtennék érte a világon, elég erőt ad arra, hogy mindent kockáztassak Natalie-ért. Mert bátornak születtem.

 

 

Eperke :) Creative Commons License 2015.02.28 0 1 18331

Egy kis történet...

 

 


Türelmetlenül vártam, hogy végre kinyíljon a fürdőszoba ajtaja, és Nikki kilépjen rajta.
Már vagy 20 perccel ezelőtt hallottam a zárat kattanni mögötte, de még mindig nem tűnt úgy, mintha ki akarna jönni egyhamar.
Karomat a fejem mögé rakva nyújtóztam végig az ágyon, pillantásommal az ajtót szuggerálva, telepatikus jelek tömkelegét sugározva a lány irányába, miközben a kíváncsiság lepelként burkolta be minden gondolatomat.
Egy örökkévalóságnak tűnő perc múlva kinyílt az ajtó. Nikki fekete fűzőt viselve lépte át a küszöböt; hosszú, sötétbarna haja keblére omolva kötötte le minden figyelmemet. Ajkai most is vörösen pompáztak, felfedve a kihívó mosoly mögötti tökéletes fogsort. Szeme füstösen kifestve, mégis kicsit tanácstalanul csillogott, mint aki nem biztos magában, holott pontosan tudta, mit csinál. A fűző dekoltázsának szegélye vörössel volt végigvarrva, elején és hátulján pedig egymásba torkollva biztosítottak a fűzők róla, hogy a ruha a helyén marad. Már akkor tudtam, hogy ennek a megcáfolására törekszem majd.
A másodperc töredéke alatt felpattantam az ágyról, és karjaimat Nikki derekára fonva, közelebb húztam magamhoz.
‘Tetszik az új külsőd’ mormogtam, képtelen lévén betelni a látvánnyal.
‘Más kedvéért nem is mennék bele ilyesmibe’ mondta, azzal megcsókolt.
Gyengéden az ágyra lökött, és rám feküdt. Percekig tartó csókcsatába kezdtünk, aztán lassan felültem, hogy megszabaduljak a pólómtól. Nikki készségesen lehúzta rólam, majd kicsatolta a melltartómat is. Visszahúztam magamra, és ujjaimmal a fűzőjén játszadoztam, majd hirtelen lecsúsztattam kezem a lány fenekére.
Nikki felhúzta fejem fölé mindkét csuklómat, és ott tartotta, amíg a párna alól elő nem halászott két bőrbilincset. Ezután az ágyhoz rögzítette mindkettő kezemet.
‘Aljas vagy’ nyögtem, mire elvigyorodott.
‘Várj egy kicsit’ suttogta, és felkelt az ágyról.
Értetlen arcot vágtam.
‘Be ne menj a fürdőbe’ mondtam kéjtől átitatott, fenyegetőnek szánt hangon.
Játékosan megrázta a fejét, és kinyitotta a szekrényt. Amikor előkerült az ismerős kartondoboz a ruhásszekrény aljából, megértettem, mire megy ki a játék.
Kiemelt belőle egy kék vibrátort, ostort és egy vörös viaszgyertyát. Beteges izgalom futott végig gerincem vonalán a játékszerek láttán. Megrántottam a kezem, próbálva kiszabadulni a bilincsből, de mind sikertelenül. Hirtelen mozdulataimtól a bőr végighorzsolta csuklómat, kis vágásokat hagyva maga után.
Nikki felkuncogott, és az ablakhoz sétált, hogy félhomályba burkolja a szobát.
Már égtem belülről; azt akartam, hogy megérintsen, de továbbra is csak az előkészületeket végezte, én meg valahol az őrület és az épelméjűség határán úszkáltam.
‘Ha nem jössz ide most rögtön, kénytelen leszek széttörni az ágyat’ mondtam csendesen.
Meggyújtotta a gyertyát, lerakta mellém az éjjeliszekrényre, és rám ült. Még egyet feszítettem a bilincsen, felszisszenve a fájdalomtól.
Nikki lehajolt hozzám, hogy megcsókoljon, miközben a mellemet és hasamat simogatta. Izmaimat megfeszítve, aztán újra és újra ellazítva nyögtem, ahogy végigcsókolta a nyakamat, és egyre haladt lefelé. A farmerom határánál megállt egy pillanatra, majd gondolt egyet, és azt is leszedte rólam.
Ezután felemelte a maga mellett pihenő ostort, és rávágott vele a hasamra. Csattanó hang törte meg a csendet; alsó ajkamat beharapva nyögtem fel. Nikki látta rajtam, hogy tetszik, ahogy öntörvényű igazságosztó szerepében tetszeleg, úgyhogy tovább folytatta.
Az első ütések után a fájdalom kéjként szabadult fel bennem. Tetszett, hogy valaki dominál felettem, és mindkettőnknek kedvére tesz a kiszolgáltatottságom.
Az ostor piros csíkokat hagyott maga után a testemen. Zihálva figyeltem, ahogy Nikki végigsimítja a nyomokat. Jelzésképpen megint rántottam egyet a bilincsen, holott nem akartam, hogy levegye rólam.
Számtalan ütés és csattanás után, amiket vágyakozó nyögésem követett, az ostor az ágy mellé hajítva végezte. Nikki újra lehajolt hozzám, ajkát végighúzta egészen az államtól, a melleimig. Végigcsókolta, majd időnként gyengéden megharapta a mellbimbómat. Reflexszerűen akartam kiszabadítani a csuklómat megint, de a szabadság érzete helyett egy vékony, piros vércsík folyt végig a karomon.
‘Ne akarj ennyire szabadulni’ mondta Nikki pajkosan, azzal egy zsebkendővel letörölte a kósza vércseppeket. ‘Még nem végeztem veled’
Utolsó mondatának hatására izgalom söpört végig rajtam, bizsergés alá vonva az egész testemet. Alig vártam a folytatást.
A lány egy hosszú, forró csók után a viaszgyertyáért nyúlt. Mosolyogva fújtam ki a levegőt, felkészülve az újabb megpróbáltatásra. Éreztem, hogy nagyon nedves vagyok, és a Nikki szemében égő tűz csak sürgette a vágyaimat.
Fogta a gyertyát, és vízszintesen fordítva rám folyatta a viaszt.
A vörös, forró anyag pillanatok alatt megszilárdult a mellkasomon. Nikki végigcsöpögtette a hasamon, egészen a köldököm alatti részig. A tangám határánál abbahagyta, majd könnyedén lehúzta rólam az átnedvesedett fehérneműt. A viaszcseppek szilárdan hűltek ki a testemen.
Gondolván, hogy ennél jobban nem kell játszanunk a tűzzel, Nikki felkapta a vibrátort. A játékszer ismerős, rezgő hangot adott ki, ahogy a lány bekapcsolta. Remegtem a vágy és izgalom keverékétől; a szívem olyan gyorsan pumpálta a vért, hogy kis híján csillagokat láttam.
Nikki bemászott a két combom közé, és elkezdett nyalni. Izmaimat megfeszítve nyögtem, tudat alatt igyekeztem kitépni csuklómat a bilincs szorításából, aminek eredménye még több vér lett. Azonban nem is éreztem a fájdalmat, csak a kéjvágy tudata vert láthatatlan szögeket elmém minden zugába, ahogy Nikki nyelve fáradhatatlanul mozgott bennem.
Nagyon közel voltam hozzá, hogy elélvezzek; már remegtem, feszítettem az ágyat és a csípőmet mozgattam. Azonban mielőtt elmentem volna, a lány abbahagyta a nyelvével való játszadozást. Belém tolta a vibrátort, és ki-be húzogatta.
Hangosan nyögtem minden egyes lökésnél. Nikki a nyakába rakta mindkét lábamat, hogy jobban belém tudja nyomni a vibrátort. Egymás szemébe néztünk, miközben sikítva elélveztem.
Miután kifújtuk magunkat, Nikki végre levette rólam a bilincset. Felszisszentem, ahogy újra belehasított a fájdalom.
‘Mondtam, hogy ne próbálkozz annyira’ mondta buján vigyorogva.
‘Úgy lenne igazságos, ha most én is megbüntetnélek ezért’ mutattam fel a kezem.
Azzal letöröltem a csuklómat, és megint magamra húztam a lányt. Ujjaim épp a fűzőjét oldozták ki, miközben végiggondoltam, mit is fogok tenni vele büntetésképp.

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.28 0 0 18330

Sziasztok!

Szeretnék beszélgetni, ismerkedni, tapasztalatokat cserélni olyan lányokkal, akik hozzám hasonló érdeklődésűek. :) Elsősorban a saját korosztályom érdekelne 16-18 éves (max 25) ebből is a lányos külsejű lányok (én is ilyen vagyok ^^ )! Ami fontos: beszélgetni, ismerkedni szeretnék, nem meztelen képeket küldözgetni magamról.... így aki erre vágyik, vagy esetleg pasi az ne írjon. Köszi! :) Ha viszont van itt olyan aki megfelelne annak amit itt leírtam akkor e-mailem : dorka096@citromail.hu

dorika111 Creative Commons License 2013.05.14 0 0 18328

Hello mindenki!
Korábban írtam itt egy másik fórumra, de az az ügy már tárgytalan. De mindegy is, most azért vagyok itt, hogy egy kis segítséget kapjak. Azzal már rég nincsen gond, hogy tudatosítsam magamban, hogy a lányok érdekelnek. Csak egy problémám van: nem tudok kezdeményezni. Voltam pár napja moziban anyukámmal, mert megígértem neki, hogy elmegyünk az érettségim után. Láttam egy nagyon szép lányt, és amikor bejött a terembe, én már a leghátsó sorban ültem. Előttünk lévő sorba ült le a barátnőjével, de láttam, hogy végig figyelt. A film végén, mikor mentünk ki, akkor is megfordult, és nézett. Ezzel nem is lett volna baj, csakhogy nem tudtam olyan helyzetet kreálni, hogy beszélni tudjak vele, ráadásul anyukám előtt nehezen ment volna esetleg még az is, hogy a mosdóban összefutunk. Plusz még motoszkált a fejemben, hogy mi van, ha én láttam rosszul és nem is érdeklem? De ez nem csak most volt, hanem korábban is. Ha látok egy lányt, aki tetszik, annyi a maximum, hogy bámulom. Tudom, hogy az önbizalomhiányomon kellene felülkerekednem, de attól tartok, hogy ez így fog folytatódni. Tudtok valamit tanácsolni?

Lenina Huxley Creative Commons License 2011.08.03 0 0 18327

Jó volt most ezt hallgatni... kicsit visszarepített a hétvégére...

Előzmény: greenwood (18325)
greenwood Creative Commons License 2011.07.27 0 0 18325

akkor hallgasd meg a zenéjét, az is sokat elmond...

Előzmény: JSP (18324)
JSP Creative Commons License 2011.07.27 0 0 18324

Sorry, I don't speak english just a little bit:-(

Előzmény: greenwood (18323)
greenwood Creative Commons License 2011.07.27 0 0 18323

kedvenc, imádott leszbikus témájú (?) filmem:

 

JSP Creative Commons License 2011.07.27 0 0 18322

A társkereső oldalak alapján nem hinném, hogy messzemenő következtetést lehetne levonni ez igaz.

Saját tapasztalat alapján (hetero pasi) 10-ből 8 biztos, hogy kamu vagy aberrált barom.

Divat. Hmm.

Nem hinném, hogy a leszbiség és a biszexualitás a divat hanem a szingliség és a szingliség velejárója lett valahogy a biszexualitás.

Az én feleségem is biszexuális. Nincs ezzel semmi probléma. Erre mellettem jöt rá, bizonyosodott meg benne.

Elfogadtam, elfogadom hisz ez a normális és szeretem is:-)) (mármint a párom)

... és a tudatot is. Izgató:-)

Előzmény: sonjababy (18316)
greenwood Creative Commons License 2011.07.27 0 0 18321

izé...az írástudatlanságom nem tőle van:) álomnőm.:///

Előzmény: greenwood (18320)
greenwood Creative Commons License 2011.07.27 0 1 18320

ha már Navratilova...még mindig az álmonőm, és rettenetesen sokat köszönhetek neki:

hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2011.07.27 0 0 18319

Mi az, hogy divat? Akinek nincs rá ingerenciája, nem csinálja, akkor sem, ha amúgy baromi divatos. A "divat" maximum annyiból áll (ezen a téren), hogy jobban felszínre kerültek az ilyen dolgok, az emberek bátrabban próbálkoznak, de hosszú távon senki sem fogja túllépni a saját szintjét. Viszont épp emiatt a nyíltság miatt lassan csökkenhet a homoszexuálisokra nehezedő társadalmi nyomás, legalább is a nők esetében (bár ők mindig is jobb helyzetben voltak e téren). 

Előzmény: sonjababy (18316)
greenwood Creative Commons License 2011.07.27 0 0 18318

manapság könnyebben rájön az ember, h mi is a helyzet vele, mint mondjuk a 80-as évek elején amikor nagyjából Navratilova képviselte a  leszbikusokat a médiában. nem hinném, h divat. legalábbis akiket "ismerek", azoknál nem könnyű még így sem elfogadtatni a családdal. aki komoklan gondolja, vagyis nem poénkodik a fészbuk-fotón meg smárol a dizsibe' pár VBK után, na, annak ma se könnyű. az viszont tény, h sokkal több segítséget kaphat. (pl. az it gets better-kampány, az internetes oldalak, a sorozatok...amikor én még kislány voltam, nem volt semmi, és nagyon szar volt, mert sztem éveket veszítettem, na persze mindegy már.)

 

a világ oda jut, h szép lassan, de ebből a szempontból talán jobb hely lesz. (hangsúlyozom, h lassan.)

Előzmény: sonjababy (18316)
sonjababy Creative Commons License 2011.07.26 0 0 18317

Köszi a választ!

 

Ha lesz ilyen oldal, megírom itt a fórumon!

Előzmény: juditk (18313)
sonjababy Creative Commons License 2011.07.26 0 0 18316

Hát ez az! Mindenkinek nehéz a társkeresőn párt találni,mert alapból nem őszinték az emberek! Tisztelet a kivételnek!!!

A másik gond hogy mintha most divat lenne a fiataloknál a leszbiség meg a biszex!?

MIÉRT?

Ezért  van annyi fiatal a társkereső oldalakon... szerintem.

 

Hová fog így jutni a világ... ... ...!?

 

juditk Creative Commons License 2011.07.24 0 0 18315

A kezdeményezés nem rosz, bár a társkeressőkkel én egyáltlaán nem vagyok szerencsés.

Előzmény: greenwood (18314)
greenwood Creative Commons License 2011.07.23 0 0 18314

sztem semmi akadálya egy ilyen témájú topik nyitásának.

a gond talán csak az, h túl "direkt".

én is itt, az indexen ismertem meg az exemet, de részben más témákban.

számomra sose működtek a társkereső oldalak...kínosnak éreztem az egészet...pedig az angyalkákon pl. találkoztam olyan emberrel, akivel talán megismerkedtem volna, ha (ha-ha).

a legjobb a nyilvános beszélgetés meg a privát üzenet-váltás kombinációja, szerintem.

főleg, ha az embernek nincs vagy nem túl nagy az önbizalma.:/

Előzmény: sonjababy (18311)
juditk Creative Commons License 2011.07.22 0 0 18313

Helló Mindenkinek!

 

16 -17 évesen jöttem rá, hogy nekem nincs szükségem férfiakra.

Akkor éppen kapcsolatban voltam egy sráccal amikor szakítottam vele már pontosan tudtam hogy nekem soha többé nem kell férfi, még, hogy nem, taszítanak.

Ha velem egy fiú intimebb kapcsolatot szeretne kialakítani nem, fúj. már ha egy érintés is olyan távolodom.

 

visszatérve a témára. én fokozatosan jöttem rá, hogy a nőkhöz vonzódom.

Egyre jobban őket figyeltem ha olyan volt megborzongtam egy gondolattól egy illattól.

és így utólag visszagondolva már álltalános iskola alsó tagozataiban mikor viccből, hülyeségből, vagy a tudat alatti művéből a lányok az ölembe ültek nekem az jó volt, de nyílván ezzel egy gyerek nem foglalkozik úgy mint egy felnőtt.

 

Szóljatok ha megvan a társkereső kör és nem csak 28 felettiek léphenek be, hanem 28 alatti komoly gondolkodásúak is. :)

 

Előzmény: sonjababy (18307)
sweet_dream Creative Commons License 2011.07.22 0 0 18312

Írjál már egy emailt és ott folytatjuk :)

Előzmény: sonjababy (18310)
sonjababy Creative Commons License 2011.07.21 0 0 18311

Lehet nekünk kellene nyitni egy társkereső fórumot vagy oldalt.Itt is rengeteg olyan hsz van akik szintén csak keresnek és nem találnak,mert mindenhol a "tinik" vannak.

Előzmény: sweet_dream (18309)
sonjababy Creative Commons License 2011.07.21 0 0 18310

Akkor neked is ugyanaz a probléma.Én 32 vagyok így nekem sem jönnek be a 28-30 év alattiak.Már kinőttem a folyton bulizunk meg enyelgünk korból.Én is ott keresgéltem meg a pink vanillán,de szerintem ezeken az oldalakon hirdetők többsége csak alkalmi partnert keres, még akkor is, ha nem ezt hírdeti.Hát nem könnyű.

Ha van kedved mesélhetnél a korábbi randikról,miért nem volt okés a dolog?!

Mi volt más a valóságban mint a hirdetésben?

Vagy a kémia nem volt meg?

 

Előzmény: sweet_dream (18309)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!