Keresés

Részletes keresés

tomcsi80 Creative Commons License 2011.04.10 0 0 13

Star Wars dvd és videók eladók: 1-2 és 4-6 ( special edition 97 ), Sith-ek bosszúja dvd.

tomcsi80 Creative Commons License 2010.12.23 0 0 12

Star Wars videók eladók: 1-2 és 4-6 ( special edition 97 ).

tomcsi80 Creative Commons License 2010.09.05 0 0 11

Eladó:

Star Wars dvd 1-6 500ft/db ( szinkronnal)+ Star Wars Extra DVD lemez 2000ft

Star Wars video 1-2 és 4-6 epizód 97-es kiadás 2000ft/db

aurul Creative Commons License 2004.04.30 0 0 10
Nekem van egy példányom a Star Wars-trilógiából DVD-R-en. LaserDisc-ről írták át, magyar felirat van rajta + angol szinkron + szélesvásznú kép, Special Edition verzió.
Kell valakinek, mert eladó?

Gyuri
opcsi@freemail.hu
06203867203

F-BIT Bac Creative Commons License 2004.04.28 0 0 9

Hol?

Előzmény: ProLogic (8)
ProLogic Creative Commons License 2002.12.17 0 0 8
Az interneten megjelent a Star Wars trilógia DivX-ben. Szélesvásznú kép (kiváló minőségű, LaserDisc átirat lehet) ráadásul mindhárom szinkronizált.
kopa Creative Commons License 2002.09.11 0 0 7
Tisztelettel!

Az asztali Dvd sem olyan elérhetetlen, én egy Grundigot vettem még 1 éve a MMakkrban 49e-ért, mindent tud, még olcsó is csak 4x kellett érte visszamenni mire volt raktáron.

Sajnos csak áttételesen ismerjük egymást, én a Károlira járok, de legalább Bruhács Prof.-nál húztam le a IV. évet. Esetleg még onnan ismehetjük egymást hogy, a dolgozatomat sikerült 1 jeggyel felhúznom félévkor mivel 5 pontot elszámoltak a káromra, kis beszélgetés után igen kellemesen meglett a 4-es érdemjegyem.
Apropó, megint van egy új Nemzetközi Jog szemcsivezető, a régebbi lehet, hogy nem vált be(többet nem merek írni ilyen nyíltan, Isten keze sokáig ér,a szeme meg mindent lát).Aztán meg a Guru és az 576 cikkek(azé inkább a Guruba ha lehetne, mégis szinvonalasabb, az 576 Zolee nélkül már semmit sem ér).
Viszonlátásra!

Előzmény: Tamás (6)
Tamás Creative Commons License 2002.09.10 0 0 6
Hát igen, csak hát a jobbfajta asztali DVD x pénz, a DVD-ROM meg x/3. Meg nálam otthon a monitor nagyobb, mint a tévém, úgyhogy ez is inkább ezirányba mozgatott. :-) Venni kell majd egy dekóderkártyát, és kész... :-)

Btw. ismerjük egymást?

Előzmény: kopa (5)
kopa Creative Commons License 2002.09.10 0 0 5
Hali!

Már nem kell sokat várni, a II. epizód HIVATALOS DvD-je okt.-nov. környékén megjelenik, Lucas bácsi okult az I. rész hamisítási hullámából, bár még így sem tudta a kis kínaiakat lefőzni! További részletek a starwars.hu oldalon találhatók.

Tisztelt Tanár Úr!
Szerintem sokkal kellemesebb tv-n nézni Dvd-t, nekem még P4-en is időnként úgy tűnik, hogy befárad a Power Dvd, lehet, hogy csak érzéki csalódás, de én a tv-re esküszöm.

Tamás Creative Commons License 2002.09.10 0 0 4
Na jó, hozzuk fel ezt a topicot. :-)

Megvan az Episode 1. DVD-n, és igen jó. Kicsit összevesztem a lemezről települő interActual Playerrel, de már kibékültünk.

Tök jó meg minden, csak az a baj, hogy mozgalmasabb jeleneteknél eléggé beszaggat, ami egyébként a gép meg a szoftveres lejátszás hibája (1.3 GHz proci, egy P4 2.0 GHz-es gépen nem tette). A furcsa csak az, hogy más DVD-nél ez nem jelentkezik.

Hasonló tapasztalat?

avantage Creative Commons License 2000.06.24 0 0 3
HongKong-ban mindent lehet kapni. pl. Breitlinget 250$-ert. A Knock Off cimu igen gyengus filmet pl. videoCD-n lattam, nem sokkal az amerikai bemutato utan. Apro bibi volt, hogy a fel kepernyot kitakarta valami videokonzol (sok szamlaloval a vagashoz), es kinai feliratok ektelenkedtek a kepen.
Szoval a starwars DVD-n sem tudok csodalkozni.
DaRkLoRd Creative Commons License 2000.04.25 0 0 2
Kedves Torrente!

Ajanlom figyelmedbe, hogy az azsiai piacon megjelent mar egy hamisitott DVD a Star Wars filmekrol (mind a negy reszrol...), es sok helyen hirdetik is, csak remeltem, hogy Magyarorszagon is hozza lehet jutni, ezert inditottam el ezt a forumot.

Meg talan egy kepet is sikerul majd belinkeknem ide:


Szoval valami ilyesmire gondoltam en.

DarkLord

torrente Creative Commons License 2000.04.23 0 0 1
G0nd0l0m te nem vagy 1 nagy SW raj0ngó,mert ha az lennél tudnád h0gy még meg sem jelent sehol a világon.Ha jól tudom nem is olyan rég még úgy tervezték,hogy majd csak 2006-ban fogják kiadni mind a 6 részt 1szerre.De m0stanában mintha olyasmit is hallottam volna hogy mégis kiadják,a részeket az évvége felé.
DaRkLoRd Creative Commons License 2000.04.23 0 0 topiknyitó
Hello mindenki!

Tud valaki szerezni Star Wars DVD-t?
Vagy tudja, hogy hol lehet itt magyarorszagon kapni ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!