Keresés

Részletes keresés

edouard Creative Commons License 2006.03.21 0 0 185
már egy hónapja figyelem bálnám furcsa szokását a 76-os trolin. érdekes módon a zötykölődés egyáltalán nem zavarja, viszont a kapaszkodásában látok valami ellenállást, valami dacos gőgöt. ugyanis ellenétben minden szobatiszta bálnával ő a farok uszonyaival hajlandó csak kapaszkodni. hmm.
ettől a beidegződésétől eltekintve hétköznapi normális, boldog bálna. rengeteget játszik és szereti a csokoládét.
originalqszi Creative Commons License 2002.10.19 0 0 184
Ahogy gondoltátok!:)))) Vizeske lánya már 5 hónapos és kinőtte a Komjádit:(((((( Igen, igen, attól volt az árvíz augusztusban!:((((( Ne tudjátok meg, hogy mit titkoltam az esetet! Most nálunk van a kádban, teljesen magába roskadva - ezért fér el benne - mert anyukáját nem látta 3 hónapja:(((( Anyukája, Vizeske Kurszkkal kurszkol valahol az Antarktisz környékén! Jaj csak ne hogy megint teherbe essen:(((((( Pedig vitt magával egy felfújható hangárt, koton gyanánt:DDDDDDDDD
kaviat Creative Commons License 2002.10.19 0 0 183
dejó, hogy előbukkant ez a jó kis topic [hihetetlen, hogy ide már több mint 2 éve nem írtam]

meséljetek még, kinek hogy van a bálnája?

.kav]4t neofittnesspop

Labor Creative Commons License 2002.10.18 0 0 182
Irgalmatlanul nagy már a bálnám. Lehet, hogy csapolok belőle egy kis zsírt, meg ne fagyjak télen. Neki csak egy tűszúrás
(Végül mégis elkezdett nőni)
originalqszi Creative Commons License 2001.05.12 0 0 181
A Kurszkod most megy a felszínre, itt az RTL-en:DDDDDD...........valami szar, ameriki filmben!
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (171)
Troger Creative Commons License 2001.05.08 0 0 180
isten bizony komolyan mondom, ennek tiszta szívemből örvendek!
:-)))
Előzmény: Labor (178)
originalqszi Creative Commons License 2001.05.08 0 0 179
A kukizásnak meglett az eredménye:)))) Vizeske terhes lett! Most uborkalevet kért:)))) Az Egyesült Savanyító Rt-ből DN500-as csövön kapjuk a nedüt! A lakosok panaszkodnak az ecetszagra, de még mindig jobb, mint a kocsmaszag:(((( Át kellet építeni a WC-t is, mert Vizeske bálnati mennyiséget pisil! Már intézkedtem a Komjádi bérlése felől, mert ott fogja szoptatni a kis jövevényt:)))))
Labor Creative Commons License 2001.05.07 0 0 178
Sziasztok!

Örömmel értesitelek benneteket, hogy tavaly július óta, (ekkor irtam utoljára) megnött a bálnám (megfogadtam ugyanis Tróger tanácsát, eldobtam a mammutfenyőket és vettem Csegőcének egy papagájhintát - hogy örült neki a drága) az akkori 3 grammról 45 kilóra, és csak rohamosan nől, lassan nem fér el a kádban. Egyébként én nem is értelek benneteket, hogy lehet akkora bálnátok, ez egy másik alfaj? Valamiféle mutáció? Na mindegy, örülök hogy az enyém csak ekkora, mint egy átlagos bálna. Még kinéznék a gyerekek a játszótéren.

originalqszi Creative Commons License 2001.04.26 0 0 177
Tessék??????? Nem, nem Vizeske! A bálna kultuszba nem megyünk! Akik Krisztusból bohócot csinálnak, azok egyébb aljasságokra is képesek:((((( Azok majdnem olyanok, mint a hitgyülisek! Hagyjuk csak őket, majd Csurka bácsi ad neki jövőre:DDDDD Mégha miatta nem is kerülünk az Unióba, akkor is megéri, hogy a sok mocskot kisöpörje és felnyissa a megtévesztett embereknek szemét:))))) Játssz Kurszkkal! Nem bánom, kukizhattok is egy kicsit:))))))))))))
Ati-pati Creative Commons License 2001.01.24 0 0 176
Qszi Te szoktál kukkolni a érfi WC környékén?

Ati-pati

Előzmény: originalqszi (175)
originalqszi Creative Commons License 2001.01.24 0 0 175
Hát ami igaz, az igaz, mert sok f@szt láttam, de ekkorát még soha:DDDDDDDDDD
Előzmény: Pirx (174)
Pirx Creative Commons License 2001.01.24 0 0 174
Véletlenül nem egy Vészhelyzet epizód utáni rémálmot irtál be ide?
Előzmény: originalqszi (173)
originalqszi Creative Commons License 2001.01.18 0 0 173
A VÉRBŐSÉG c. topicról jutott eszembe Vizeske első szexuális élménye! Meghívtuk Kurszkot uzsonnára! Amikor elfogyasztották a CORA és az AUCHAN összes üdítőitalát, magukra hagytuk őket, de a kulcslyukon leskelődtünk:))))) Először csak csókolgatták egymást, majd amikor Vizeske, számunkra elképesztő módon, szemérmetlenül hanyatt dobta magát, Kurszknak dagadni kezdett a kuksija! Először csak olyan 2 m hosszú, átmérő 250-es sárga színű PVC lefolyónak tünt, de amikor hordó vastagságúra dagadt és 3 m hosszúra, akkor elájult:(((((( Csak hosszas maszírozás és mesterséges lélegeztetés ( a lélegeztetéshez a Szellőzőművek legnagyobb ventilátorját kértük kölcsön!) után sikerült lelket belé verni! Szegény Vizeske:(((((( Gyötrő élmény lehetett:((((((((
originalqszi Creative Commons License 2000.10.31 0 0 172
No erre már én is gondoltam, hogyan kéne hasznosítani? csak ne lenne olyan büdös:(((((
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (171)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2000.10.30 0 0 171
Na gázról gondoskodik az én kis Kurszkom.
Előzmény: originalqszi (170)
originalqszi Creative Commons License 2000.10.30 0 0 170
Kurszk nem az én Vizeskémet kerülgeti?? Gyanus lett a múltkor, mert meleg kispárnát kért! Kérdeztem az minek? Azt felelte, hogy kell a dereka alá! Én botor, azt hittem talán megfázott a 4 fokos vízben!:(((( Mindenesetre vettem neki egy nagyobb hőlégballont:))))) Csak azt nem tudom, hogy lesz e elegendő gázpalack? Most hogy a nagyfogyasztóknak megemelik a gáz
árát!:((((((
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (169)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2000.10.29 0 0 169
Az én kis Kurszkom már a lányokra kacsintgat. Van egy kis barátnője, de az szerintem anorexiás. Kurszk szerint csak megirigyelte a Channel-Tunnel alakját.
Néha mint jó kamaszoknál szokás, el akarnak bújni, kell ugye a romantika szegénykémeknek.
Azt hiszik nem veszem észre, hogy víz folyik ki a szomszédos Sportcsarnok ajtaja alól...
Pirx Creative Commons License 2000.10.28 0 0 168
Az egyik kerületből szóltak is gyanús egyedek, szerezzek nekik egy időzíthető tüsszögésű bálnát, de baljós sejtelmeim voltak szándékukkal kapcsolatban, így nem vittem nekik...
:))))
Előzmény: originalqszi (167)
originalqszi Creative Commons License 2000.10.28 0 0 167
Ez így van, ahogy mondod:))))) A szomszédok is megijedtek, amikor elkezdett emelkedni a ház! Kérdezték, hogy még egy emeletet építek rá, de alűlról??? Mondtam á, dehogy csak Vizeske ássa be magát a pincében! Nyár óta folyik a víz bele! Kiváncsi leszek a vízszámlára! csak meg ne, fázzon:(((( A tüsszentését nem igen élnék túl, a kerületben:(((((((((((((( Odakészítettem mindenesetre egy zsebkendőt! Kölcsönkértem a Fővárosi Nagycirkusz egyik használaton kívüli ponyváját:)))))
Előzmény: Pirx (166)
Pirx Creative Commons License 2000.10.28 0 0 166
Látom, így ősszel rohamosan csökken a bálnák aktivitása. Hasonlóképp a bálnatartóké. Vonulnak a picikék téliálmodni meg bevackolódni meg hasonlók? Hasonlóképp gazdáikhoz?
originalqszi Creative Commons License 2000.10.09 0 0 165
Jó ötlet:))))) Talán lehetne találni olyan óriás polipot, amelynek karjait hátul meg lehet csomózni:)))) De jobb lehet a kalmár, vagy nyílkalamájó ( tintahal, ha valaki nem ismerné), amelyet tamponként lehetne használni, már a nagyobb példányokra gondolván! Csak tartok tőle, hogy tintájuk birtokában rögtön tiltakozó nyilatkozatot írnának az elviselhetettlen körülményekről, nem beszélve az illatról:((((((((
Előzmény: Pirx (164)
Pirx Creative Commons License 2000.10.07 0 0 164
Javasolhatnám - természetes alternatívaként - a különböző méretű polipokat és kalmárokat. Megfelelő kezelés mellett nem harapnak, viszont nagyon jó a tapadási képességük, pl. úszóversenyek során sem csúsznak le, mint a repülőgépek!
Előzmény: originalqszi (163)
originalqszi Creative Commons License 2000.09.25 0 0 163
Jó reggelt!:)))))) Egész éjjel azon gondolkodtam, hogy mi lesz, amikor ivaréretté válik a kislány???? Mert nőstény a kis Vizes!!!!!! majd szárnyasbetétet adok neki! Egyelőre megteszi egy albatrosz! Annak a szárny-fesztáva mégiscsak 3 m!!!!!! Aztán később egy Boingot kap:))))))
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (162)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2000.09.23 0 0 162
Na megyek aludni. Már Kurszkot is elnyomta a buzgodalom. Egész nap fényképeket nézegettünk, megmutattam neki a nagypapáját, Vörös Októbert. Sajna az öreg komcsi volt. Aztán nyomattam neki lefekvéshez altatózenét. AZ U96-ot nagyon csipi.
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2000.09.23 0 0 161
A testmelege felhevíti a vizet. Egyébként meg Kursz atomhajtású, ha nem tudnád.
Előzmény: originalqszi (160)
originalqszi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 160
Jaaaa, akkor Titeket láttalak, Kurszkkal a Városmajorban! A Gugyerák is ott teniszezik:))))
Hogyan csináljátok a melegvízet?
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (159)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2000.09.23 0 0 159
Az enyémbe elfér egy 25-ös medence kétszer...
Ha felfújja magát, akkor teniszcsarnoknak is frankó.
Előzmény: originalqszi (158)
originalqszi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 158
Erre nem is gondoltam! Jó hatással van a sportra:)))) Hiába, ő is rekorder lesz pár év mulva:))) A 25-ös medencét már most átússza semmi sec alatt:)))))
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (157)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2000.09.23 0 0 157
Akkor arra is megvan a válasz, hogy miért van ennyi rekord a medencében. Gyorsan ki akarnak jönni!!!
Előzmény: originalqszi (156)
originalqszi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 156
Igen! Én gyártatom az egész úszószövetségnek! Pedig nem fertőz ám, tiszta sósav, olyan 32%-os! Multkor az egyik gyár frlajánlotta, hogy megveszi a pamperst, ha letöltheti a bukást vizkőoldónak:))))))
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (155)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!