Keresés

Részletes keresés

potyi20 Creative Commons License 2014.12.02 0 0 150

kuldtel elerhetoseget? akarnak neked irni

Előzmény: asamprajnata (148)
potyi20 Creative Commons License 2014.12.01 0 0 149

adjal email cimet,mert nemtudom hogy kell privatot irni itt !

Előzmény: asamprajnata (148)
asamprajnata Creative Commons License 2014.12.01 0 0 148

hello.

 

nem egyértelmű a problémád, ha priviben picit bővebben megírod, akkor tudok érdemben válaszolni.

 

üdv

Előzmény: potyi20 (147)
potyi20 Creative Commons License 2014.12.01 0 0 147

hello.adnal magadram email cimet ?

Előzmény: akala (-)
potyi20 Creative Commons License 2014.12.01 0 0 146

hali.Latom eleg regi topic,de megprobalok kerdezni.par hete foglalkoztat a hipnozis,elszeretnek menni egy hipnotizorhoz.Olyan problemam van hogy fajdalmat kapcsoltam a jobb elethez,penzhez,es folyamatosan leviszem magam anyagilag. Azt hiszem nem erdemlem meg a boseget. Ilyet lehet hipnotizacioval javitani,resegiteni ?

Dream-1 Creative Commons License 2009.02.13 0 0 145
Csak úgy segít, h magabiztossá tesz ( ha ez neked ez hiányzik és akadályt jelent), ha hátrányosan befolyásolná pl. a tanulásodat. Senki sem fogja helyetted megtanulni..
Előzmény: Évilicipicicici (134)
Pavlov3 Creative Commons License 2008.12.27 0 0 144
Hipnózisban nem lehet tanulni. Bemagoni be tudsz egy adott szöveget, de csakis hajszálra ugyanúgy tudod visszaadni.

Pl. a szöveg "Az Amazonas a világ legnagyobb folyója" stb. stb.
Ha azt kérik mesélj az Amazonasról betűre visszamondod a szöveget mint egy magnó.
De ha belekérdeznek (pl. melyik a világ leghosszabb folyója), akkor ráfaragsz, mert nem fogsz tudni válaszolni.
Előzmény: Évilicipicicici (134)
Dream-1 Creative Commons License 2008.12.27 0 0 143
És ki által bizonyítottan kamu? Hiszen nap-mint nap használják(juk), pl. a sportolók..
Előzmény: Törölt nick (135)
Dream-1 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 142
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9172083

Ez is..
Előzmény: HYPNOX (141)
HYPNOX Creative Commons License 2008.09.18 0 0 141
Sziasztok!

Ujabban nincs erdeklodo? Lelassult a forum sajna.
Előzmény: Dream-1 (140)
Dream-1 Creative Commons License 2008.08.09 0 0 140
Amint láttad, ez nem kész átverés. Egyidőben a Franciák a fájdalom mentes szűlést propagálták, de ellaposodott ez a téma..
Előzmény: Törölt nick (139)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.31 0 0 139

létezik ilyen? (0 fájdalom)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Xgu6vk3_ByE

duále Creative Commons License 2008.01.27 0 0 138

http://hipnozis.lap.hu

 A hipnózis a mai moder gyógyitótudomány egyik ágazata,elsődlegesen a lelki/altudati betegséget lehet megkisérelni gyógyitani.

Atlantis9 Creative Commons License 2007.12.18 0 0 136

Szia!

 

Azt, szeretném megkérdezni , hogy tulajdonságokat ( pl.: félénk vagyok, de bátor szeretnék lenni; és nehezen is illeszkedek be a társadalomba) meg lehet-e változtatni hipnózissal?

 

Kérlek ide küldd a választ!

E-mail címem: 88thomas88@citromail.hu

 

Köszönöm!

 

Üdvözlettel:    

                            Tomi

Évilicipicicici Creative Commons License 2007.01.03 0 0 134

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy lehetséges-e hipnózis alatt megtanulni valamit?

Egyszer azt olvastam, hogy valaki hipnózis segítségével készült fel egy vizsgára.

 

Segítsetek! Köszi!

 

Évi

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.08.14 0 0 133
Nagyon érdekes, amit írsz. Nem tudom, mi lenne a hivatalos szakvélemény, a magánvéleményem az, h ez nem hipnózis, de hasonló. Eleve többféle van belőle. Írj, ha lesz megint mit mesélnél, kíváncsi vagyok és időnként járok erre :-)
Előzmény: paulzoltan (130)
paulzoltan Creative Commons License 2006.08.08 0 0 132
Szerintem az emberek egy részével biztos törénik hasonló csak nem érdekli őket mi is ez valójában.
Előzmény: paulzoltan (131)
paulzoltan Creative Commons License 2006.08.08 0 0 131
Az első néhány spontán alkalom után már direk törekedtem arra hogy ilyen állapotba kerüljek. Direk keltettem magamba a feszültséget. Kisebb nagyobb mértékben sikerült is. Egy idő után azonban már nem sikerült elég feszültnek lennem. De akkadnak szakaszok az életemben mikor fogékony vagyok elég feszültnek lenni.
Előzmény: paulzoltan (130)
paulzoltan Creative Commons License 2006.08.08 0 0 130
Én kb3 napja foglakozom a hipnózis témával ,úgyhogy ismereteim egyenlőre csekéjek. Lehet ,hogy félreértek néhány dolgot de az eddigi ismereteim alapján elmondom mért is gondolom, hogy aktív-éber hipnóziban voltam.
http://www.sulinet.hu/eletestudomany/archiv/1998/9801/modosult/modosult.html Ezen a lapon ezt olvastam:hipnózisban"képesek olyan állapotot is létrehozni bennünk, amit mindennapi életünkben csak nagyon intenzív érzelmi állapotban, például a szerelemben élünk át, amikor képesek vagyunk túllépni önmagunk korlátain, és egy másik emberrel igazán találkozni."
Arrol is olvastam, hogyan hozhatjuk magunk hipnózisba mely furcsa módon nagy hasonlóságot mutatott akkori viselkedésemmel. Leíróm részletesebben mi is történt. Több órán keresztül nagyon feszült voltam és a feszültség egyre csak nött bennem, egésszen addig amig egy apróság el nem indította az egészet (pl egyik barátomtól kértem 1 korty sört és ő nem adott). Ezután max 1 percig teljesen mozdulatlan voltam majdnem azt is elfelejtettem hol vagyok. A légzésemre figyeltem, éreztem a szivem dobbanást, és ha éppen áltam éreztem ahogy a vándlim feszül. Ezután mikor visszatértem a valóságba ez már nem olyan volt mint elötte. Minden dolgot szépnek láttam a legundorítóbb dolog is gyönyörű volt. Talán fló élmény. Ekkoriban persze nem sokat foglalkoztam a tudatalattival vagy módosult tudatállapotokkal. Teljesen ösztönösen csináltam mindent. Az elöbb említett oldalon lévő cikkből és a fentemlített hasonlóságokból gondolom ,hogy hipnózisban voltam.
Előzmény: Törölt nick (129)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.08 0 0 129
Hipnózis=fló??? No, mesélj csak...
Előzmény: paulzoltan (128)
paulzoltan Creative Commons License 2006.08.08 0 0 128
Tegnap jöttem rá hogy több alkalommal volt már részem spontán bekövetkezett aktiv-éber hipnózisban. Hihetetlenül jó csúcsélmény volt. Intenzivításában az orgazmushoz tudnám hasonlítani. Történt már ilyen mással is? Mindig egy úgynevezett kiakadás előzte meg. Mikor a pszihológusomnak beszámoltam az egészről azt kérdezte ,nem-e a sírást akartam elkerülni ezzel? Na midegy. Nagyon jó, ajánlom mindenkinek.
Előzmény: Titanilla_ (127)
Titanilla_ Creative Commons License 2006.07.26 0 0 127
Szívesen. Tanárom volt az ELTÉ-n, nagyon penge nő, óriási tudással.
Előzmény: bellt (126)
bellt Creative Commons License 2006.07.23 0 0 126
Tényleg ő volt.:) A tegnapiból 30mp-t láttam de ma hajnalban megismételték. Köszi!
Előzmény: Titanilla_ (125)
Titanilla_ Creative Commons License 2006.07.22 0 0 125
Nem láttam a műsort, de neves magyar hipnoterapeuta és -kutató Bányai Éva, talán róla volt szó. Korban is stimmelhet.
Előzmény: bellt (124)
bellt Creative Commons License 2006.07.22 0 0 124
Szeretném a segítségeteket kérni. Ma az M2-n, a Válaszd a tudást szerkesztésében láttam a Harmónia Hipnózis c. műsort. Sajnos csak a végét. Így nem tudom ki az a pszichológus (pszichoterapeuta) hölgy, aki már a 70es években 'kerékpáros kísérleteket', hipnózist folytatott. Ezzel kapcsolatban publikált is jegyzeteket. Ha tudtok, köszönöm a segítségeteket.
ZombieDOG Creative Commons License 2006.03.31 0 0 123
tapasztalom magamon, h letezik az onhipnozis. megmindenfele hipnozis. sajnos a gyerekkorban ért szuggesztiok annyira mélyek, h alig latja oket az ember.

en annyira megijedtem az elozo hetekben, h bezarkoztam magamba, nem erzem az erzeseimet, kozben tudom h most is meg melyebbre viszem a hipnozisba...
hmm...nemlehet h el kene kezdenem szép dolgokat mondani, és szep dolgokat csinalni...meg akkor is ha nincsen kedvem ezekhez ?:)

PelikánJózsef Creative Commons License 2006.03.31 0 0 122

Akala, itt vagy?

a lion Creative Commons License 2005.10.14 0 0 121
Sziasztok. Még nem jártam erre, de valószínűleg ezentúl jövök. Kérdésedre az a válaszom, hogy aki direkte ilyesmit csinál, az vagy megélhetési pszichoizé, vagy pedig felelőtlen. Az persze rendben van, ha egy terápia során becsúszol a regresszió közben egy ún. előző életbe. Azzal ott, lehet tovább dolgozni. De ha valaki kizárólag ilyesmit hirdet, hogy előző életekbe való visszavitel, háááát, azzal legyenek fenntartásaid. Képzett és elkötelezett terapeuta ilyet nem szabad, hogy csináljon. Hangsúlyozom, be lehet csúszni régi életbe, lehet rajta dolgozni, de nem mindenáron "odamenni". Mielőtt még a spontán regressziós állapot létrejönne.
Előzmény: Sz. István (110)
villaroza Creative Commons License 2004.12.02 0 0 120
Jaj csk most néztem ide be :) ez szivás!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: nordiele (118)
nordiele Creative Commons License 2004.08.28 0 0 119

off:

bocs ledobott a fórum...

Előzmény: nordiele (118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!