Keresés

Részletes keresés

Hella Creative Commons License 2013.06.09 0 0 834

Helló! :)

 

Hát biza feltörtek az emlékek... Ark és egy pár szomszéd ma voltak Nagymaroson (már némi rutinnal a homoklapátolás terén). Bizony ez sokkal durvább, mint anno a Tiszán volt, viszont a szervezés és az összefogás felnőtt a feladathoz.

 

Bárki, aki megy segíteni, KÖSZÖNET!!!

Előzmény: trebb (833)
trebb Creative Commons License 2013.06.04 0 0 833

Nagyon-nagyon régen fórumoztam, most viszont ez nagyon aktuális.

 

Nagymarostól lefele csütörtöktől szombatig biztosan lesz védekezés, tehát Pestről indulva Dunakeszi, Göd, Sződ, Vác, a dunakanyari települések biztos érintettek lesznek!

Hella Creative Commons License 2010.06.03 0 0 832

Sziasztok!

 

Igen, én is gondoltam már rá a napokban, akkor nagyon jól meg tudtuk szervezni, és most talán nagyobb segítség is el kéne...

Sajnos én sem tudok biztosat ígérni, de szervezésben szívesen segítek.

 

mail: r_szilagyi@rubicom.hu

larzen Creative Commons License 2010.05.18 0 0 831

Ha estig olyan hírek jönnek, ami alapján biztosra vehető, hogy van még pakolandó homokzsák, úgy késő este vagy holnap reggel utazon a Bódva partjára. Hely lesz az autóban, emailcímem nyilvános.

Devil Inside Creative Commons License 2010.05.17 0 0 830
Felhozom, lehet, ismét lenne erre igény.

(Annak ellenére, hogy személyes részvételt nem feltétlenül tudok ígérni a szervezésbe ill. lapátolásban, csak emlékeztetnék, ez remek kezdeményezés volt a mostanihoz hasonló helyzetekben annak idején.)
trebb Creative Commons License 2006.04.07 0 0 829

Sziasztok!

 

Nagymaroson csend rend és nyugalom meg száz katona van. :o)

 

Most a hétvégén szerintem már semmit nem fogunk-nak csinálni.

 

Talán Szentendre még segítségre szorul.

 

üdv trebb

Előzmény: RAMBO (828)
RAMBO Creative Commons License 2006.04.07 0 0 828
Mostmár ideje lenne eldönteni, hová menjünk.
Devil Inside Creative Commons License 2006.04.04 0 0 827
RAMBOval beszéltünk róla, azt hiszem, szombaton keresünk helyet, de nem hinném, hogy most a Tiszáig el kellene mennünk...
Ha találunk telefonszámot és/vagy valahonnan megtudjuk, hol kell ember, akkor megyünk. Ha Trebb szerint el tudjuk magunkat foglalni Nagymaroson, akkor akár oda is.
Előzmény: Ark (825)
trebb Creative Commons License 2006.04.04 0 0 826

Hello Ark!

 

Én otthon Nagymaroson voltam kint szombat-vasárnap-hétfőn reggeltől estig. Lapátoltunk, raktuk, teherautóztunk minden volt.

 

Ma éjjelre megyek gátőrségbe, felvigyázni a buzgárokat, gátcsuszamlást.

 

Nagy gáz van végig mindenütt ahogy láthattátok.

 

üdv Trebb

Előzmény: Ark (825)
Ark Creative Commons License 2006.04.04 0 0 825
Syia Devil ! latom teged is lazba hozott az arviz mentek lapatolni a hetvegen valahova?
Előzmény: Devil Inside (822)
benőbéka Creative Commons License 2006.04.03 0 0 824
Legújabb hírek Dunakesziről (netboard):

„S.O.S

Dunakeszi a telefonon nem elérhető (lemerült, vagy más oka van, nem tudom)
Dunakeszin a Csellengő állatmenhelyet elönti az árvíz.

Jelenleg zsákolnak, de a vezetőnőnek még autója sincs nem tudja kimenteni a kutyákat.

Megfulladnak......

A 2-es út 16-os km.-nél vannak

Aki tud menjen segíteni, kutyákat elhozni!!! Kb. 1 hétre kell befogadni, amig az ár elvonul!

Aki tud újabb információt, kérem jelezzen vissza: Kis Péter 06-20-9339-122.

Eddig próbál segíteni:

- Rex
- Vác
-Tatabánya befogadna 10 kiskutyát két kennelbe, de elkellene oda szállítani, mert nincs fuvareszköz. 06-20-238-50-44
- Szentendre befogadná a soproni mudikat, de szállítás kellene.”


„Tököl Elek Ágh is megy!

És sajnos folyamatosan kapjuk a telefonokat, hogy mások is bajba kerülhetnek... Tököl pl. Baja...”

„Baja nincsárvizveszélyben!
Most beszáltem a Gaál Gyurival.”

benőbéka Creative Commons License 2006.04.03 0 0 823
Még egy telszám, ha a másik nem működne: 06-30-933-2102
Előzmény: benőbéka (821)
Devil Inside Creative Commons License 2006.04.03 0 0 822
Szerintem ezeket az összefüggéseket a polidiliben érdemes megtárgyalni...
Előzmény: Törölt nick (819)
benőbéka Creative Commons License 2006.04.03 0 0 821
Netboard-ról bemásolva - ha valaki tud, kérik, hogy segítsen, sürgős! Részletek a http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=6711 címen.

 

"Dunakeszin a Csellengő állatmenhelyet 1-2 órán belül elönti a Duna! A víz már a menhely oldalán jön fel. A rendőrök most zárják le a 2-es utat. A nő a lányával próbálja menteni a kutyákat, de a rendőrök felszólították, hogy hagyja el a helyet. Mi lesz az ott lévő kutyákkal. Nem tud valaki, vagy valakik segíteni nekik a közelből?

915. Elküldve: Ma, 14:22:14 [2.]
--------------------------------------------------------------------------------
Amich felhívta őket. A kutyákat nem viszik el. Zsákolni várnak embereket.



916. Elküldve: Ma, 15:01:19 [1.]

--------------------------------------------------------------------------------
Most mondták be a Danubiuson a hírekben, hogy ember kellene zsákolni, meg jó lenne, ha pár napra lenne befogadó is.


A Csellengő Kisállatmenhely Alapítvány / Dunakeszi 06-20-421-12-29 telszáma.
A menhely címe: 2120 Dunakeszi, Pestrejáró ú. 124/ 2."

rali Creative Commons License 2006.04.03 0 0 820
Hülye vagy, kisfijam?
Előzmény: Törölt nick (819)
Hella Creative Commons License 2004.08.03 0 0 818

Te jószagú menő-manó! De régen jártam erre! Hát mi Arkkal igencsak kihagyjuk idén (is) a tiszai lapátolást. Lapátolunk eleget a házikónkon (jövőre jó lenne beköltözni). Illetve főleg ő lapátol, én inkább csak ügyintézek. :-))) Oda van kedvetek jönni lapátolni? :-))))))) (Na jó, csak vicc volt.)

 

Trebb: kicsit le vagyok maradva... bocsi. ARGENTÍNA????? Hogy kerültél oda? Persze azóta már biztos egészen máshol vagy. Atyagatya. Ha van időd és kedved, akkor persze küldheted a mailt, miért és hogyan kerültél oda, meg mi történt veled azóta?

 

 

larzen Creative Commons License 2004.08.03 0 0 817

Mi jövő héten megyünk nyaralni a Zemplénbe, kilencen. Az egyik napra vizitúra lett tervezve a Bordogra vagy a Hernádra. Elhúzódó árhullám esetén ebből vadvízi evezés vagy zsákhordás lesz.

Előzmény: PasztorTibi (816)
PasztorTibi Creative Commons License 2004.08.03 0 0 816
Emberek, a Hernádra nem kell önkéntes? Vagy mindenki ott van, azért nincs hozzászólás itt?
larzen Creative Commons License 2002.08.18 0 0 815
Éjjel fél háromig voltam ott, jópár nyergesvontatónyi homokot pakoltunk bele a zsákokba. A híradásokból úgy hallottam, 260 önkéntes dolgozott ott, ez kb. reális. Most már le van zárva a sziget, csak egy-két figyelőembert és bobcat-et láttam közlekedni, a gátak magasítását már befejezték. Kiemelkedő ellátást kaptunk: ásványvíz, gyümölcslé, szendvics, kávé, meleg étel. :)
Előzmény: larzen (814)
larzen Creative Commons License 2002.08.17 0 0 814
Emberek! Mi a helyzet! A mai napot a városon kívül töltöttem, mindenféle hírtől elvágva és most azt látom, hogy több helyen kritikus a helyzet! Hát senki nem jön lapátolni?
Én most kitekerek a Margitszigetre. Az Origo cikke szerint a sportuszodánál várják az önkénteseket.
trebb Creative Commons License 2002.08.17 0 0 813
Ma egy éve dolgozom Argentinában. :o)

A honvédséget letudtam tavaly májusban. :o)

Ha gondolod, többit mailban. :o)

Előzmény: Hella (810)
larzen Creative Commons License 2002.08.16 0 0 812
Hozzáteszem, hogy én bizony nem fogom felhívni azt a zöld számot. A tavalyi tiszai tapasztalatok azt mutatják, hogy sokkal célszerűbb, ha az ember a helyszínen keres munkát.
Előzmény: larzen (811)
larzen Creative Commons License 2002.08.16 0 0 811
Hella Creative Commons License 2002.08.16 0 0 810
Az óceán túlpartján???? Hát hova kerültél? De a seregtől ugye már leszereltél?

Szerintem nálunk nem lesz akkora gáz, mint az északi és nyugati szomszédainknál. De mi sem ússzuk meg szárazon, az biztos.

Előzmény: trebb (807)
larzen Creative Commons License 2002.08.15 0 0 809
Hűűűű, de jó hogy szóltál...
Komolyan... észre nem vettük volna. Mi csak a Tiszára vagyunk rákattanva...
Előzmény: Master Szaki (808)
Master Szaki Creative Commons License 2002.08.15 0 0 808
Szerintem a Dunán kellene most lapátolni.....
trebb Creative Commons License 2002.08.15 0 0 807
Sziasztok Jó Emberek!

Ez annyira Murphy! Most nálunk, otthon van a baj, erre itt vagyok az óceán túlpartján... ez igazán galádság. Most írta a Kedvesem, hogy már készülődnek a homokzsákokkal, egyebekkel a mélyebb részeken lakók Nagymaroson.

Remélem nem lesz igazi gáz.

larzen Creative Commons License 2002.08.15 0 0 806
Én már fényezem a homokozólapátom... biztos, ami biztos... Reméljük itt nem lesz olyan nagy baj, mint a cseheknél. Vagy tavaly Ugornyán.
Előzmény: Hella (805)
Hella Creative Commons License 2002.08.15 0 0 805
"Habár fölül a gálya,
S alul a víznek árja
Azért a víz az úr."

Sziasztok!
Remélem minket elkerül a katasztrófa!
Hogy, s mint vagytok?

.hun Creative Commons License 2002.03.29 0 0 804
Jobb félni mint megijedni. Szóval még mindíg jobb, ha nagyobbat várnak és kisebb lesz...
Előzmény: larzen (803)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!