Keresés

Részletes keresés

Mindenlébenkanál Creative Commons License 2002.09.24 0 0 26
Háát nem tudom. Én amikor utoljára megformáztam véletlenül a vinyót jól megszívtam. 1 évnyi egyetemi előadások voltak rajta mp3-ban. Mikor Easy Data Decovery-vel próbálkoztam a fileok ugyan visszajöttek, de nem úgy ahogy gondoltam. Az mp3-ak összekeveredtek. Mondjuk elindult alkotmányjog, amiből hirtelen lett polgárjog, majd családjog.... Szóval szerintem az, hogy format után visszajöjjön az adat, csak szerencse kérdése. Vaaaggy... Kürt kft, ahol meg pénz kérdése.
joey ramone Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25
Tudnátok segíteni? A Tiramisu kellene egy ismerősömnek (nem a süti). Honnan lehet
letölteni??? Előre is köszi!
LUCzI FERencz Creative Commons License 2000.04.11 0 0 24
Az ilyen rencergizda monnyon le!
Tiramisu Rulez Creative Commons License 2000.04.11 0 0 23
Gondolom már sikerült megoldani a problémát, de a hétvégén én is így jártam. Örök hála, hogy idetaláltam!
Format (nem quick), majd command.com-ot is raktam a wincsire, és csak ekkor kapcsoltam, de a Tiramisu segített, szinte minden visszajött.

Köszi a topicindításért!
Tiramisu Rulez

ZöPö Creative Commons License 2000.03.21 0 0 22
Árpi, a legnagyobb barátsággal: a "rendes" format sem írja felül az adatokat, csak a LOW-LEVEL.
Előzmény: Árpi (19)
ZöPö Creative Commons License 2000.03.21 0 0 21
Ne nyomjátok már azt az unformatot annyira... :-( Tök jól el lehet vele az utolsó nyomokat is törölni!
Előzmény: Piszkos Fred (16)
micu Creative Commons License 2000.03.21 0 0 20
Próbáld meg esetleg a Kürt KFT-t ha tényleg nagyon fontos a dolog. Egyébként meg mentés rulez, mert ezt nem csak a rendszergazdi tudja megcsinálni, hanem egy kóbor vírus is.
Üdv:Micu
Előzmény: mcnab. (-)
Árpi Creative Commons License 2000.03.21 0 0 19
Ha nem "Quick" format volt, hanem rendes, akkor abból elég nehéz lenne Tiramisuval sajnos. A "rendes" format ugyanis felülírja az adatokat. :o(( A Tiramisu viszont nagyon jó lehet pl. fdisk után.
Mogorva Creative Commons License 2000.03.21 0 0 18
A jó szellemek aszt súgták, hogy a Tiramisu nem csakhogy finom sütemény, hanem hasznos eszköz is lehet a te esetedben.

Szerintem ezzel próbálkozz, és imádkozz, meg bízz benne, hogy nem voltak lost clusterek és kereszt-csatolt állományok a vinyón.

Mennyi létfontosságú állományról van szó? Pár mega vagy jóval több?

Előzmény: mcnab. (17)
mcnab. Creative Commons License 2000.03.21 0 0 17
Mentésem van, de nem az egészről.
Nem gondoljátok, hogy ezt elmondtam annak a köcsögnek.

Címet nevet nem írok, genyó azért nem vagyok.

Piszkos Fred Creative Commons License 2000.03.20 0 0 16
Most nem szemetkedni akarok, de aki masfel evi munkajat egyetlen egy vinyon tarolja , ugy, hogy meg egy picike kis mentes sincs rolla, es plane win98-on es FAT-on, az nagyjabol szamithat valami ilyesmire.
Ez alapjan en csak azon csodalkozom, hogy eddig meg nem veszitetted el cuccost pl virus, winyohiba, rendszerleborulas stb kovetkezteben. (Ha a rendszergazda letagadja, nem lehet, hogy esetleg megis valami virus ludas a dologban? )

unformat az a dos Xeknek volt a progija, de nem tudom a win 9x-ekhez van-e. Probald meg kiadni az utasitast egy bebootolt flopyrol, azon lenne logikus rajta legyen ha van meg egyaltalan.

TomAce Creative Commons License 2000.03.20 0 0 15
Boltot nem mondanal, csak ugy minden konkretum nelkul, mondjuk nevvel,cimmel!!:o)
De tenyleg nem artana...
Előzmény: mcnab. (14)
mcnab. Creative Commons License 2000.03.20 0 0 14
W98
FAT 32

A rendszergazda -akár hiszitek, akár nem- igen komoly referenciákkal és saját bolttal is rendelkezik.

Ja, amúgy letagadta....

Mogorva Creative Commons License 2000.03.20 0 0 13
Nem semmi rendszergazda az ilyen. Miféle op.rencer és milyen partíció volt rajta?
A tiramisu jó ötlet, de előtte a particíós táblicsku, a FAT-ot (ha az van) és a boot rekordot nem ártana lementeni egy imagefájlba.

Public Enemy Creative Commons License 2000.03.20 0 0 12
Ja, valami elb.tt áraik vannak. :-(

Na, még egyszer az okosság: keressétek a Tiramisu programnak azt a változatát, amilyen a formatált vinyó fájlrendszere!

Előzmény: TomAce (10)
mcnab. Creative Commons License 2000.03.20 0 0 11
4,3 Gb alapár 600.000,- sürgősben ugyanez 800.000
TomAce Creative Commons License 2000.03.20 0 0 10
Nyugi, rencergazdinak se lenne ra penze:),ha jol emlexem, vmi 100eFt/10Mb, de nem mernek ra megeskudni.
Előzmény: mcnab. (8)
Public Enemy Creative Commons License 2000.03.20 0 0 9
Bocs, Linux vissza.

Szóval: a program neve Tiramisu, létezik külön FAT16-hoz, FAT32-höz, NTFS-hez stb. Keresd azt a változatot, amire neked szükséged van.

mcnab. Creative Commons License 2000.03.20 0 0 8
Még nem írtam rá semmit. (Isten őrizz)

Az unformat hol érhető el?

Köszi mindenkinek eddig is.

Ja a kürtöt nem én fizetném, hanem a rendszergazdi....azt sejthetitek.

mcnab.

TomAce Creative Commons License 2000.03.20 0 0 7
Ja, Linuxban sajnos nem utazom:(, de elkene kezdeni.
Előzmény: Public Enemy (5)
TomAce Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6
Persze csak akkor ahogy PE mondja, ha nem irtak meg ra semmit!
Előzmény: TomAce (4)
Public Enemy Creative Commons License 2000.03.20 0 0 5
NEEE!!!

Létezik egy Linuxos program, amelyik elég jól visszaszedi a cuccost format után. De minél többször próbálkoznak bármivel, annál kisebb az esélye!

Előzmény: TomAce (4)
TomAce Creative Commons License 2000.03.20 0 0 4
Hmm, csak a Kurt?,azt te sajnos nem tudod megfizetni...

De probald ki az unformatot, azt nem mondom,hogy sok eselyed van ra, de egy kicsi van.

Előzmény: mcnab. (-)
Public Enemy Creative Commons License 2000.03.20 0 0 3
Ha még nem írtak rá semmit, akkor meg lehet menteni!

Biztosítsd, hogy ne is próbálkozzon vele senki: zárd el a gépet vagy vedd ki belőle a vinyót. SOS!

Előzmény: mcnab. (-)
gorilka Creative Commons License 2000.03.20 0 0 2
Bocsi!
Előzmény: mcnab. (0)
gorilka Creative Commons License 2000.03.20 0 0 1
N0, n0!
Előzmény: mcnab. (-)
mcnab. Creative Commons License 2000.03.20 0 0 0
Ez annyira fontos, hogy NE nullázzatok.
mcnab. Creative Commons License 2000.03.20 0 0 topiknyitó
KÉRLEK SEGÍTSETEK,

A RENDSZERGAZDÁM MA DÉLUTÁN FORMATÁLTA AZT A VINYÓM AMELYIKEN MÁSFÉL ÉVNYI MUNKÁM VOLT!

Mit lehet tenni? Csak a KÜRT van ilyenkor? Mit csinálja? Mit ne csináljak?

Kérlek segítsetek, mert elég nagy szarban vagyok.

Előre is kösz

Mcnab.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!