Keresés

Részletes keresés

Wstreak Creative Commons License 2010.06.04 0 0 40
http://href.hu/x/cgsg
Előzmény: EmpZoooli (39)
EmpZoooli Creative Commons License 2001.01.22 0 0 39
Mi nem tetszik? (tenyleg jol szorakozunk)
Inkabb Te is nezd meg az oldalamat...
(link a Mandelbrot...stb topicbol)
(azert tul sokat ne varj, csak nehany etud)

Talan osszegezhetnenk is az elmondottakat:
Mindenki botlik, talan meg a topic nyitoja is.
Ha mar megvolt a botlas lehet hogy nem kene annyit es ugy beszelni rola.
De azert van jofele korrupcio is, ami megolajozza az osszeszorult fogaskerekeket.
A NagyHekker leszolja a KisHekkert.

Mi a bajod a drukkerkocsma szinvonalaval?
Es a mienkkel?

Előzmény: NevemTeve (38)
NevemTeve Creative Commons License 2001.01.15 0 0 38
De jól mulatunk itt! Esetleg tegyük át a topikot a drukkerkocsmába... oda jól beillene a színvonalunk :-)
EmpZoooli Creative Commons License 2001.01.14 0 0 37
Koszonom az elismerest. De tenyleg. Szivesen.

Mas:
Azon a nemet vizsgan volt egy feladat amit tisztelt tanarno csak utolag rakott be, es ezert rosszabbul sikerult mindenkinek. En viszont ezt a feladatot (is) majdnem hibatlanra irtam meg. Persze azert megiscsak egy kicsit durva volt talan amit csinaltunk. De lehet hogy meg nem.

Mas:
Amugy sem lett volna igazsagos, ha odaadom a sort. De mostmar senkinek nem adom oda. Elmondom hogy gondoltam. Igy.

Majdnem mas:
Nalunk az egyik eloado egy "ket-so:ro:s" kerdest nyilvanosan kifizetett (megadta).

Előzmény: vvvvpppp (36)
vvvvpppp Creative Commons License 2001.01.11 0 0 36
A regi jo gimiben pontosan az alabbi modszerrel mentem at a nemet vizsgamon (es meg sokan masok).

Hát azóta nem telt még el annyi idő, hogy ezzel hencegjél... :-( És még nem évült el. Puskázni persze mindenki megpróbál időnként, vagy majdnem mindenki, de ezt nem érzem ugyanannak a súlycsoportnak.

Aki kideriti hogy melyik gimibe jartam es mikor vettek oda fel az kap egy rekesz sort.
a) A hogy elé vessző kell, mert különben nem tudsz hogyozni. :-)))
b) Most már mindenki tudja, elég csak a neved mellett az "adatok" gombra kattintani. Óvatosabban, ha köztörvényes dolgokat tárgyalsz. Úgyhogy nyithatod a sörraktárat. :-))) (Vagy ezt is szoftverből oldod meg? :-))
c) Még az is lehet, hogy én javítottam a felvételi dolgozatodat...
d) Utálom a sört. Felajánlom inkább az éhező gyerekeknek. :-)
e) Hát ezt nem ide kellene írnom, csak nincs kedvem bohóckodni: megtaláltam a fraktálos oldaladat, és csak bámulok! A mozgó képeid szuperek. Amikor a parabolát tanítottam neked, akkor nem gondoltam volna, hogy egyszer majd tőled tanulok róla valamit, amit sose hallottam. (Akkoriban te még a folyosói balhékkal voltál elfoglalva.:-)) Fraktál... hasra vagyok esve. Köszönöm!

Előzmény: EmpZoooli (31)
EmpZoooli Creative Commons License 2001.01.10 0 0 35
Mit kezdenel te egy rekesz sorrel???

Amugy meg... de meg mennyire!

Előzmény: Dawe (34)
Dawe Creative Commons License 2001.01.09 0 0 34
En is megkapom a rekesz sort?

Mondjuk, hogy kikovetkeztettem a nickedbol?;-)

Egyebkent meg milyen suttyo ember az, aki lenyulja a tanaroktol a vizsgateteleket ;-))))

Dawe

Előzmény: EmpZoooli (31)
EmpZoooli Creative Commons License 2000.12.15 0 0 33
Csak igy tovabb!!

Eljen az eutanazia!!

Előzmény: NevemTeve (32)
NevemTeve Creative Commons License 2000.12.14 0 0 32
Én meg pénzhamisító vagyok, de nagyon kifinomultan csinálom... akkor most kölcsönösen dícsérjük meg egymást!
Előzmény: EmpZoooli (31)
EmpZoooli Creative Commons License 2000.12.13 0 0 31
Hali

A regi jo gimiben pontosan az alabbi modszerrel mentem at a nemet vizsgamon (es meg sokan masok).
Azert ott egy kicsit kifinomultabb volt a modszer...

Egy kicsit a sors igazsagszolgaltatasanak erzem, hogy Brekee-t itt a vegen jol lehurrogtak. Nem igazan ertek egyet vele.

Aki kideriti hogy melyik gimibe jartam es mikor vettek oda fel az kap egy rekesz sort.
(csak akkor ha tenyleg megdolgozik erte)
Csak az Index forumain levo infokat lehet felhasznalni!

Vad Creative Commons License 2000.10.29 0 0 30
...ööö...akkor most... mit is akartál bizonyítani?
Előzmény: kenya (22)
gbrl Creative Commons License 2000.10.28 0 0 29
....hi, ha érdekel, még a dolog, irj egy mail-t a
gbrL99@yahoo.com -ra. thnx: gbrL
Előzmény: kenya (-)
bastyaelvtars Creative Commons License 2000.07.16 0 0 28
Egyébként én is kurvára unom, hogy félóránként azzal kell foglalkoznom, hogy kitiltsam az ilyen kis kukkóló patkányokat. Nem nagy ügy, de akkor is zavaró. Szerintem az ilyeneket fel kellene jelenteni. Lehet, hogy meg is teszem.
Előzmény: tüzes fal (27)
tüzes fal Creative Commons License 2000.07.15 0 0 27
Meg kell mondjam Breeke hogy azért a tököm teli van azzal hogy általában téged is jelez a tüzfalam
amikor scanneled a hálózatot, a kis fasztatós tcp-s dolgaiddal.
Nem attól hacker valaki hogy kurkászik egy ... windózban
evil1023 Creative Commons License 2000.07.15 0 0 26
Hát úgy tűnk komoly bajok vannak az erkölcsi érzékemmel, már ha egyáltalán van ilyenem.
Eleve nem vettem volna a fáradtságot, hogy akár a székemről felkeljek, mert valaki csalni akar a vizsgán. Megtanulni egy módszer, ez pedig egy másik módszer lett volna, pénzbe nem kerül, mit veszthet, megpróbálta.
A lakásbetöréses párhuzam meg kicsit sánta, mert ha a lakásból ellopják a teafőzőt, akkor nincs mibe teát főzni, ha viszont a tételeket lopják el,vagy bármi mást swcuccot, azt a tulajdonos ugyanúgy használhatja a lopás után is.
Brekee Creative Commons License 2000.05.30 0 0 25
Szia Kenya!

Akkor talan kezdenem a reagalassal:

"Kedves Brekee:

Nem tudom mivel érdemeltem ki azt hogy ennyire vadászol rám. Ha meg is találsz , "

Igazabol nem is vadasztam rad.. En csak megmutattam a Topicodat a volt fonokomnek (miutan valaki felhivta ra a figyelmemet...) Az ugy onnantol mar hivatalos uton ment. Es csak azert nem kaptak el, mert mindenki mas az Egyetem eleteben mostanaban fontosabb dolgokkal volt elfoglalva...

"megtudod hogy ki vagyok nem hiszem hogy több leszel azzal. Már"

Nem, tenyleg nem leszek tobb... Ebben igazad van. De gondold csak el, hogy ha valaki feldob 1 kis hirdetest az Expressben a kov. szoveggel:
Kenya baratom itt es itt lakik. Keresek egy betorot, aki elhozna nekem egy-ket dolgot a hazabol/lakasabol, mert nekem az eletem mulik rajta. Kulonben is eleg szar a zar az ajtajan.

Az Internetes bertores is betores, es a PTK szerint a buntenyre valo felbujtas is buntetendo.... Az Internetet ugyan meg nem szabalyoztak le jogilag, de attol meg van neki etikaja!

" látom is a címlapokat:A NAGY BREKEE ÁLNEVŰ EGYÉN LEFÜLELT EGY HACKERT. "

Latom meg mindig nem tudsz semmit a Netikettrol... _Nem_illik_uvoltozni_egymassal!_ (a nagybetus iras ugyanis az..... ;) egyebkent pedig ez nem az alnevem... Evek ota ezt a nicket hasznalom a neten, es az egyetemen is ismernek igy elegen... Ha volna 1 kis eszed, 3 masodperc alatt megtudhatnad az igazi nevemet...

"Nem vagyok hülye
hogy majd tényleg fölfogadok hackert. meg hát az ilyen lehetetlenség , aki ért hozzá az tudja. Ha Brekee tényleg rendszergazda akkor neki ezt ki kellet
volna bővebben fejtenie "

Ezt a mondatot nem egeszen ertem... Ha arra gondolsz, hogy nem lehet feltorni egy szervert, es arol elcsenni anyagokat, akkor tevedsz... Gondolj csak az ELENDER-re... Csakhogy az ilyesmit nalunk nem a szervereken taroljak az epuletben levo tobbtucat geprol meg senki nem mondja meg, hogy melyik IP melyikhez tartozik... Szoval tenyleg felesleges is lett volna probalkozni. ellenben itt egyetlenegy ember van, "aki legbelül gonosz és szemét".

Brekee

Előzmény: kenya (22)
kenya Creative Commons License 2000.05.30 0 0 24
IPrunner

Köszi szépen a sok sikert kivánsz még így ismeretlenül is. Ami a kisérletet illeti ez tényleg az volt mert kiváncsi voltam valamire , az hosszú lenne elmondani hogy mire (talán majd egy könyvben).

Előzmény: IpRunner (23)
IpRunner Creative Commons License 2000.05.29 0 0 23
Reh...

Remelem orul lelked, hogy nem kaptak el... akar proba, akar nem, ahhoz IQ kellett, hogy vki ilyen helyen, igy, ilyen formaban, stilusban irjon ilyet... ha egy csoppnyi eszed lett volna, akkor mashogy, mashol, maskent csinaltad volna. Ha proba volt, akkor nem sajat vizsgadat kockaztattad volna vele. Ha nem proba, akkor pedig a velemenyezest mar mas kimondta helyettem, nem akarok idezgetni.. ;)
Szoval akarmi is akart a dolog lenni, egy vmirol kepet kaptunk, meghozza az IQdrol, es a gondolkodasmododrol. Koszonjuk a bemutatot, a proba sikeres volt, most mar tenyleg mindenki tudja, hogy ilyen emberek is rohangalnak kicsiny vilagunkban.
Persze az otlet mas formaban mar reg megszuletett, sot voltak akik eltek is ilyen dologgal, igy meg az otlet sem tekintheto eredetinek. De te tudod.
Miutan ilyen gonosz dolgokat vetettem itt monitorra (egyeseknek papirra), ugy erzem ugy sprotszeru, ha legalabb a vizsgadhoz sok sikert kivanjak igy utolag, remelem meglesz! Ebben a mondatomban pedig ne velj cinikussagot latni, mert ezt komolyan gondoltam...
byez,
IpRunner

Előzmény: kenya (22)
kenya Creative Commons License 2000.05.26 0 0 22
Na itt vagyok megint. Túl vagyunk rajta , kész. Hát nem nagyon poénosnak tartottam a "hire a hacker" mondat átalakítást az alapvizsgában. Hehehe nagyon jó humoruk van bent abban az english departmentban. 100 percent hogy Tóth Zsuzsa barátnőnk szüleménye volt.

MINDENRE VÁLASZOLOK:

kivéve persze személyem kilétére

Ez csak egy kisérlet volt , ha hiszed ha nem. Olvasd el alul a többit.

Kedves Brekee:

Nem tudom mivel érdemeltem ki azt hogy ennyire vadászol rám. Ha meg is találsz , megtudod hogy ki vagyok nem hiszem hogy több leszel azzal. Már látom is a címlapokat:A NAGY BREKEE ÁLNEVŰ EGYÉN LEFÜLELT EGY HACKERT. Azt hiszed ez dob majd valamit a rendszergazda önéletrajzodban? Még mindigb bakos után keresel hát nem igen fogod találni.
Nem vagyok olyan balfasz hogy majd a saját e-mailemmel meg a saját accountommal fogok itt hősködni.

Angoltanar alias Tóth Zsuzsa:

Ez csak egy kisérlet volt , most bebizonyította a tanszék meg az egész "tantestület" hogy mennyire demokratikusan és szabadszellemüen járt el vagy járt volna el ha...megtudta volna személyemet.Agyba főbe kerestek , az egész egyetem ettől volt hangos. Úgy repültem volna az egyetemről hogy az csak na ha megtudták volna hogy .......... vagyok.Gondolkozz!! Ez csak két mondat volt semmi több. És akinek nem volt inge az nem is vette magára , az okosabbika meg a kevésbé tudatlanja nem is foglakozott az egésszel de aki legbelül gonosz és szemét az csinált belőle nagy dolgot. Nem vagyok hülye hogy majd tényleg fölfogadok hackert. meg hát az ilyen lehetetlenség , aki ért hozzá az tudja. Ha Brekee tényleg rendszergazda akkor neki ezt ki kellet volna bővebben fejtenie

Egyéb userek:

Ez nem angol rigó utcai alapfokú vizsga volt hanem English Proficiency. Azért nevezik alapvizsgának mert az egyetemi szinthez képest.........blablabla mindegy ...........

Előzmény: Brekee (21)
Brekee Creative Commons License 2000.05.26 0 0 21
Haat, mi is ugy gondoltuk, hogy ez ilyen egyszeru lesz, de nem adtak meg a nevet.
Raadasul bakos vezeteknevu sincs az alapvizsgazok kozott...
Egyebkent vizsont olyan, akit mar meghuztak 1*, es igy ez volna az utolso lehetosege, nem sok van...

Mindenesetre nem az en dolgom, mert en csak 1 fel evig voltam naluk rendszergazda....

Brekee

Előzmény: Borsalino (18)
Bert Mikhael Tanen Creative Commons License 2000.05.23 0 0 20
Nana! Majd pont olyan töppedtagyú lesz, hogy a saját nevét adja meg... ha valaki már ilyenre szánja el magát, lehet akkora suttyó, hogy pl. az angoltanárának a családnevét használja... egy kedves ellenégéről nem is beszélve! :^~
Előzmény: stika (19)
stika Creative Commons License 2000.05.09 0 0 19
Még az se kell. Nem lehet olyan sok Bakos nevű lány az alapvizsgázók között.
Előzmény: Borsalino (18)
Borsalino Creative Commons License 2000.05.09 0 0 18
Legalabb ne a MatavNet-es emil cimedet adtad volna meg a nickedhez.
De mar mindegy.
Szerintem ha az egyetemrol egy recergizda a topicnyitot megmutatna a Matavosoknak meg egy doboz bon-bont is kapna a neved cimed telefonszamod melle.
Udv Borsalino
trebb Creative Commons License 2000.05.09 0 0 17
Ráadásul a CAPS LOCK mágiáját sem ismeri... :))
Előzmény: lx (16)
lx Creative Commons License 2000.05.08 0 0 16
Központozásod (?) alapján azt javaslom, ha mégis van ismétlési lehetőség, előbb a magyar nyelvi kérdéseket lopasd el!

lx

Előzmény: kenya (13)
IpRunner Creative Commons License 2000.05.03 0 0 15
Bar a topic ideje reg lejart, en voltam olyan ugyes, hogy meg csak most fedeztem fel... :)
Amit nagyon mulatsagosnak tartok a dologban:
- kozpredara tenni egy ilyen ajanlatot, ITT...... tiszta agyament otlet...
- az angol tanar irasa utan meg tobbet elarult magarol az illeto (vagy pont hogy nem?) - erdekes....
- erdekes megfogasa a dolognak.... ha a boltos neni nem adja olcsobban a cukrot, akkor el kell lopni?
- >AZ ÉLETEM MÚLIK AZ ALAPVIZSGÁN EZÉRT BÁRMIT ISM. BÁRMIT MEGADOK ÉRTE. - szoval ennyire azert nem lehet nehez egy vizsga.... ;))) foleg alapfoku..... :)))) raadasul nem is Rigo utca van a kepben....
Sajat megjegyzesek:
- elkepzelheto, hogy csak egy furcsa pszichologiai kiserlet a dolog, de akkor nem jott be...
- ha nem, akkor ha az illeto lany, akkor tippelnek a hajszinere (a topic elso irasa alapjan)
- ha fiu, akkor surgosen forduljon orvoshoz....
(Elnezest kerek az esetlegesen olyan szoke lanyoktol, akik ezt a topicot olvassak, es beletartoznak abba az 1%-ba, amit ertelmesnek mondhatunk a szokek halmazaban...)
cyberexit Creative Commons License 2000.04.25 0 0 14
Én tudtam, hogy lány.:)))
Előzmény: kenya (13)
kenya Creative Commons License 2000.04.24 0 0 13
ANNYIT ELÁRULOK HOGY LÁNY VAGYOK GYERTEK RÁ (Károliban 80% lány van)AZ ALAPVIZSGA IDEJE ELŐTT HA MEG NEM SIKERÜL MERT ÁLLÍTÓLAG NINCS MÉGEGY ESÉLY akkormeg igy is úgyis mindegy

A Brekee tanácsát inkább nem fogadom meg
U:I NEM ESTEM A FEJEMRE

Előzmény: angoltanar (10)
Brekee Creative Commons License 2000.04.19 0 0 12
Gőzöm sincs, de a lányok a csábítás mesterei... Egy fiúnak kevesebb esélye lenne...
Előzmény: angoltanar (11)
angoltanar Creative Commons License 2000.04.19 0 0 11
Apropó, kedves Brekee, egészen pontosan melyik kollégámat környékezhetik meg a lányok? Mesélj!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!