Keresés

Részletes keresés

diwal Creative Commons License 2021.08.14 0 0 916

 

This Spacebar counter helps you to count the quantity of your times you will hit the spacebar throughout a given amount of time.

Generally, some games would like you to use the spacebar clicker for some necessary actions like shooting or jumping etc. So, you higher be fast at that!

Spacebar speed take a glance at permits you to submit your score likewise as save your Personal Best scores for each interval. You will raise your friends to need the spacebar challenge and beat your score.

Törölt nick Creative Commons License 2021.08.11 0 1 915

Nahàt 10 éve nem irt ide senki?

basinger Creative Commons License 2011.09.04 0 0 914

Én nagyon belenyúltam, köszönhetően többek közt az anyósomnak, apósomnak és persze nekem...

 

44 évesen évi 3 ingvasalást nem kapok meg, a lakás tele van 4 nő hosszú hajával, még az én hajkefémben is az ő hajuk van, lopkodják a borotvafejeimet, tördelik a tükröket, így nekem is egy féltenyérnyi borotválkozótükörben kell meló előtt fésülködnöm...

 

Ha végre lesz egy saját kis otthonom -ugyanis már elváltam-, oda nőt csak az ágyamba engedek, lakni nem.

Törölt nick Creative Commons License 2001.04.16 0 0 913
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9034663
öööö
asszem ezaz. :)
Bocy Creative Commons License 2001.04.15 0 0 912
Na mivan azzal a beigért Topikkal Carlos?
Szájhős! :)

Üdv Bocy

Törölt nick Creative Commons License 2001.04.14 0 0 911
Esetleg akkor csináljunk saját fórumot. :)
Book of the Holy Nettle
Mindennap beírom, hogy mi történt velem és akkor örülhettek, hogy nem maradtok le életem egyetlen villanásáról sem. :)

Bocy Creative Commons License 2001.04.14 0 0 910
Lehet,hogy Mega nem vett be nyugtatót,és éppen most gondolkozik Carlosunk különféle módon történő kínzásáról :)
Üdv
Bocy
shaitan Creative Commons License 2001.04.13 0 0 909
Milyen fagyos lett itt a hangulat :)
Három napja sehol senki...
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.10 0 0 908
Írtam neked mailt. Előtte vegyél be nyugtatót.
;)
Előzmény: LordMEGADETH (906)
Boribon Creative Commons License 2001.04.10 0 0 907
Szerintem azokat fenyegeti a legnagyobb 'veszély', hogy -egyelőre még- erkölcstelennek tartott dolgokat fognak művelni, akik a leghatározottabban állítják, hogy ők bizony soha. Nemcsak döntések vannak, hanem sodródás is, aztán néha késő már visszafordulni. Teljesen fölösleges előre elhatározni, hogy mit SOHA és mit MINDIG, mert az ilyen igéretek után a hirtelen adódott ismeretlen helyzetben az egyéb gondok mellett még azzal is meg kell küzdeni, hogy az ember undor nélkül a tükörbe nézzen.

LMD: az asztalt kihagyni? micsoda mulasztás! :)))

Előzmény: LordMEGADETH (906)
LordMEGADETH Creative Commons License 2001.04.10 0 0 906
Boribon: Nahát ezaz "asztalradobálósdi" sajnos kimaradt, de majd legközelebb. :))

Belegondolva, halványan még dereng, hogy nemegészen féléve kicsit másmilyen volt erről a véleményem, dehát úgylátszik most kell igazán megismernem magam, hamár eddig nem sikerült. És azt hiszem ez tényleg olyan dolog - nem az irodai szexre gondolok, hanem arra, amikor hirtelen túl közel érzel magadhoz valakit aki már nem független - , amit személyesen kell átélni ahhoz, hogy az ember meg tudja érteni azt a valakit, aki netán hasonló helyzetbe került. Ismerve Kedves Barátomat, nem merem azt hinni, hogy fog az életben ilyet tapasztalni, de ha igen, akkormajd kíváncsi leszek a 3-4 oldalas "Olyan sz*rul vagyok..." kezdetű beszámolójára ;)
Mellesleg nem különbözik annyira a gondolkodásmódunk, egész egyszerüen arról van szó, hogy van aki szeret kipróbálni dolgokat, és hogy ebbe mi fér bele azmár csak értékítélet meg hozzáállás meg gyomor kérdése :)) ....de erről már írtam egy csomót.

És végezetül azt hiszem, hogy mindaz ami itt szóbakerült, és ami helyenként túlmutat a normákon, igenis mind a mai világ jellemzője, amiben élünk....És különbenis ha jobban belegondolok szerintem még vissza is vettünk rendesen a "szeress ne háborúzz" időszakhoz képest.....

Naés tényleg egy utolsó szó az értékítéletről.....Az értékítéletet mindig az adott kor formálja, és ez azt jelenti, hogy mi már jó messze vagyunk az alapoktól....ha nem így lenne, akkor még mindig isteni szikrára választanánk ki azt az egyetlenegyet és pl. a szex tényleg csak utódnemzéskor kerülne szóba....

Ettől függetlenül még mindig tiszteletben tartom a véleményed, és mindenki másét is...de elég legyen a szentbeszédből!!!! :))))))))

Hot Hail: kicsiMEGA

Ui: Bazsinak még mindig: márpedig igenis ezt az inget nekem szántad.....csak sehogysem ért össze a nyakamon :§
És ez volt az utolsó hozzászólásom a dologhoz, részemről itt befejezettnek tekintem az OFFtopic megnyilvánulásokat.

Előzmény: shaitan (905)
shaitan Creative Commons License 2001.04.09 0 0 905
Szerintem mindegyikőtők hülye... és különben is :)))))
Előzmény: Törölt nick (904)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.08 0 0 904
off
Kinek nem inge ne vegye magára Mega :))
Szinte semmit sem veled kapcsolatban írtam, csak éreztem, hogy majd azt fogod hinni, és azért sajnos előre magyarázkodtam.
Ugyhogy lécci ne verj meg :)))))))))
Különben is személyesen még várhatsz nyárig :)))
on
Boribon Creative Commons License 2001.04.08 0 0 903
szimpátiaszex az íróasztalon??? ezt meg kell jegyeznem! :)))
Előzmény: LordMEGADETH (901)
Bocy Creative Commons License 2001.04.08 0 0 902
Napuff.. akkor amellett,hogy off voltam,még tévedtem is...
Üdv
Bocy
LordMEGADETH Creative Commons License 2001.04.08 0 0 901
Közben lenyugodtam kicsit, demég mindig tehetsz a barátodnak 1 szívességet....

mellesleg mondtam, hogyez távolról sem volt szerelem....mondtam nekedhogyez alig volt több mint szimpátiaszex ugye? Meg most ragálhatnék egy sor szemét személyes tételre is, de ezt majd személyesen :))))))))))))))))))))))))))))))))

Üdv.: LMD mint magánszemély

Előzmény: Törölt nick (900)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.07 0 0 900
Nagyokosok... :)))
Így akarjon az ember rosszat... :)) ÁÁÁÁ
LordMEGADETH Creative Commons License 2001.04.05 0 0 899
hülye gyerek
Előzmény: Törölt nick (895)
Bocy Creative Commons License 2001.04.04 0 0 898
Oké Carlos Lazítsál .. :) Megánkat meg ne féltsd,nem fog totál összetörni a véleményed hatására,efelől nyugodt lehetsz :) Egyébként meg minden úgy szép és jó,ahogy te azt két ember közötti kapcsolatról leírtad,de ne felejtsd el,hogy bizonyos esetekben az ember nem feltétlenül a "100%-os" partnert keresi egy kapcsolatban... csak ennyi,de nem kell berágni :)
napuff... lehet,hogy tökre off voltam
Üdv mindenki
Bocy
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.02 0 0 897
izé...
a pedofilok és a nagyon perverzek..animal shit, morbid stb stb azsemnormális...
le kéne lőni őket. :)
Ez baromi offtopic, de a teljesség kedvéért :)))))
Nem vagyok én ilyen karma-őrült. :)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.02 0 0 896
Amugy meg mindenki találja meg a boldogságát úgy, ahogy akarja, csak ne sértsen vele másokat. Nekem mindegy , hogy ki hogyan, én így akarom keresni. Ennek is annak is ugyanúgy megvannak a buktatói, ugyanúgy fájhat mindenkinek és ugyanűgy boldog lehet mindenki. Csak találják meg az emberek azt amire vágynak...és tartsuk tiszteletben ha valaki másképp gondolkozik...(kivéve a buzikat broah)
asszem ez a legnehezebb...

nemtom mit ittam... :D
Balázs

Törölt nick Creative Commons License 2001.04.02 0 0 895
Sziasztok! :)
Off
És külön szia Mega, itt remélem hamarabb meglátod az üzimet, mint mondjuk a levelesládádban :)) Na nyugi oda nemírtam! az üzi: Még élek :)!
on
Össze kell szedjem mit is akarok mondani, hogy egyben emészthető legyen. :))
Szerintem a társkapcsolat alapja az, hogy ketten veszünk részt benne, ketten olyan szoros kapcsolatot kötünk ami mindennél szorosabb és szerintem privátabb is. Akit kiválasztok magamnak ha csak arra az időre is míg lángolunk, akkor Ő az akivel az ÉLETEM osztom meg. Minden gondolatom, érzelmem, gondom és boldogságom. Nem mással. Én elvárom hogy ez viszonos legyen. Ha az a nő akit szeretek azt mondja viszontszeret de megcsal, vagy csak 3. férfit akarna bevenni akkor azzal porig aláz. Mindent amitől férfinak és embernek érzem magam elvesz tőlem. Mégpedig azt, hogy képes vagyok egyes egyedül boldoggá és elégedetté tenni valakit akit imádok. Elég vagyok neki, én és csak én kellek neki. Ennyire nem pátosszal azért, mert hibák vannak és veszekedések-viták ami ügye természetes.
2 esetet tudok így elképzelni...megcsal mert:
1 nem szeret már, akkor én miért alázzam meg magam azzal, hogy rajongok érte, ő pedig csak...használ, hogy szórakoztassam? Ez hazugsás és aljasság. Így a dolognak véget kell vetni.
2. Kell neki más férfi is az ágyban. Nekem is kell más nő az ágyban de ez megmarad fantázia szintjén. Meglátok egy "jó bőrt" elképzelem mit csinálnék vele az ágyban, és ennyi, 10 perc múlva már eltűnt az életemből. Ha nem, akkor ott valami nem stimmel és én vagyok a hazug és az aljas. Szóval ha neki más férfi is kell, akkor nyilván un vagy csak nem bír a vérével. Ez számomra elfogadhatatlan és ez nem birtoklásvágyból hanem a szerelmemből ered. Azok akik belemennek ilyen megcsalós dolgokba érzelmileg nyilván nem annyira érzékenyek mint én, és nem tisztelik vagy imádják annyira a másikat, nem testi lelki társnak tekintik. Aki totál kiegyensúlyozott és megtalálta a nagy Ő-t az miért vágyna másra? és miért fogadná el, hogy a másik másra is vágyik? Miért kell más? Jobb vele? Izgalmasabb? Érdekesebb? Meg lehet kívánni valakit, de az agy arra van, hogy gátot szabjon a hirtelen támadt vágynak...
És ha ez nem megy egy életen át, akkor sajnos pechünk volt. Nem lehet kiismerni valakit annyira, hogy tudjam milyen lesz vele 20 év múla. Illteve hazudhatok magamnak és bemesélhetem, hogy azokat az apró hibákat el fogom viselni egy életen át...ami ugysem fog menni. De azért láttam én sok olyan házastársat is, akik kitartottak egymás mellett és boldogok még öregkorukra is. Van ellenpélda is bőven. Nem lehet tudni, hogy mit hoz a jövő, de egyet tudok, soha de soha nem engedek más férfit ahhoz nyúlni akit szeretek, és ha ő ezt megteszi akkor a szememben olyan mélyre süllyed, hogy soha többé nem fogom igazán szeretni. Mindazok miatt, amit, remélem elég értelmesen leírtam.
Bocs, ha hosszú.
Balázs

ui.: Bocs Mega, tudom, hogy teljesen más a véleményünk erről a dologról. Remélem nem okoz ez gondot. Nem akarlak megbántani de az a nő aki egyszerre két férfibe szerelmes túl hülye ahhoz, hogy eldöntse mit is akar valójában. Nem igazi nő az aki, félrekefél. És az a férfi is egy szemét alak, aki megcsalja a partnerét. Van agyunk, azért nem b*unk keresztbe kasul mint az állatok mert aggyal együtt önkontroll is szorult belénk.
És ezt most nem a Te dolgoddal kapcsoltaban mondtam mert ismerve a tényeket, én megértem és elfogadom ami veled volt, és soha rosszindulatú gondolatom nem támadt ezügyben. :( Sajnálom, hogy vége, és remélem tisztában vagy vele, hogy én minek örülnék a legjobban. Ja, és szorri, hogy érzelgősködök itten de néha nem árt megmondani a másiknak, hogy a barátomnak tekintem... :)

Boribon Creative Commons License 2001.03.20 0 0 894
és nem csalódtál, ugaz? :)
Előzmény: LordMEGADETH (893)
LordMEGADETH Creative Commons License 2001.03.20 0 0 893
Igen tegnap hajnalban jutott eszembe hogy meg kellene nézni, mennyire éberen alszanak a hölgyek :)
Mellesleg sosem voltam rokker....a rokkerek iszonyúan kemény kis pattanásos húrnyakú köcsögök, szegecselt bőrdzsekiben, szűk farmerben, meg nyelvkidobós puma cipőben...érti már atyám? :)))) Én tisztelem a nőket.....főleg azokat akik nem veszik zokon, ha koncerten pogo közben néha véletlenül lekönyökölöm őket....hopp :§
najó....hogy mi van a nyúlon túl??
Nemtom...túl nagy a köd :))

Csók: LMD

Clea Creative Commons License 2001.03.19 0 0 892
És mi van a nyúlon túl?
:-)
Előzmény: LordMEGADETH (889)
Boribon Creative Commons License 2001.03.19 0 0 891
most hirtelen, hajnalban?
Előzmény: LordMEGADETH (889)
LordMEGADETH Creative Commons License 2001.03.19 0 0 889
Na helyzetjelentek:
Házinyúl over....... ........ .... ... ..
kerub Creative Commons License 2001.01.17 0 0 888

"Szóval akkor pontosan minek is kell összetartania a dolgokat két ember között? "

A régi iskola tapasztalt férfi tagjai tudták.

Ime egy szösszenet:

Intelmek.

Igyekszem , Isten segítségével legjobb tudásom szerint elmondani nektek asszonyoknak , lányoknak, mit kell tennetek ahhoz, hogy békében és boldogságban tölthessétek uratokkal azt az időt, amelyet számotokra a Gondviselés megszabott.

A dolog egyszerű: olyanok legyetek amilyen Éva anyánk volt, még mielőtt az Isten megteremtette.
Legyetek színtelenek szagtalanok , átlátszók, ne adjatok ki hangot, ne foglaljatok el helyet a térben.
A semmiben lakozzatok de amint uratok úgy kívánja, testesüljetek meg és lépjetek elő. Ezt az ideált persze, lévén világunk a gyarlóság birodalma, sohasem érhetitek el, ám iparkodnotok kell fáradhatatlanul, hogy közelítsetek hozzá , amennyire esendő voltotok engedi.
Soha ne legyetek terhére uratoknak. Keveset tartózkodjatok a közelében, két vagy három szobával arrébb foglalatoskodjatok, vagy még távolabb, ahogy a ház nagysága engedi, nehogy háborgassátok nyugalmában vagy éppenséggel megzavarjatok magvas gondolatait. Fölöttébb helyénvaló, ha közben ettől szenvedtek, hisz` legszívesebben vadászebként hevernétek az Ő lábai előtt, de fájdalmatokat tartsátok titokban mert csak alkalmatlankodnátok vele uratoknak és fölöslegesen tolnátok előtérbe méltatlan személyeteket.
Tiszteljétek Őt feltétel nélkül, mert hová is jutna a világ , ha a kelekótya asszonynép döntené el, hogy a férfiúnak mely tulajdonságait és milyen mértékben kell csodálnia. Botladozó elméteknek, ím egy példát kínálok mankóul. Tudom rólad, hogy leánygyermek létedre érdeklődő vagy és tanulékony fennakadás nélkül kelepelsz bármely témáról. De ha urad kegyesen magával visz egy társaságba, vendégségbe és ott néhány összefüggő mondatot ki tud nyögni, akkor úgy nézz rá, mintha ő volna szent Ferenc, aki éppen hosszas diskurzusba bocsátkozott a madarakkal.
Eszedbe ne jusson, hogy te társalogni kívánnál uraddal. Bomlott elmédben ha felbukkanna ez a sátáni idea, siess a templomba hamar és imádkozz, hogy meg ne büntessen az Örökkévaló. Mit is mondhatnál te, balgatag asszony, a férfinak, aki a lét végső kérdésein töpreng_? De azt se mondom , hogy néma légy, mint a paprikás lisztbe forgatott keszeg, melyet urad kedvvel fog majd ropogtatni délutáni fröccsei mellé. Sziesztájából felébredve olykor engedékeny hangulatú lesz a ház ura, nem tiltja meg, hogy a közelében lábatlankodj, hígvelejű asszonyi locsogásod pedig üdítőleg hat rá, mint a patakcsörgedezés. Ha viszont utánad vágja a faliórát, akkor kifinomult női ösztönöd bizonnyal jelezni fogja, hogy immár a terhére vagy.
Néhanapján a csapszékbe vonul el urad, hogy okos és bölcs barátainak körében mélyenszántó beszélgetéseket folytasson a világ dolgairól. Innen éjnek évadján nemegyszer hajnal felé tér meg, vagy éppenséggel talicskán tolják haza. A nő életének legszebb és legfelemelőbb pillanatai ezek. Nincs ilyenkor semmi akadálya, hogy szerető gondoskodásának és tapintatos gyöngédségének ezer meg ezer apró jelével halmozza el a férfit, aki - zordon fenségének páncéljából kivetkezvén - nagylelkű elnézéssel fogadja az asszonyi hódolat ezen bohókás megnyilvánulásait.
Badar csacskaságodért sem korhol ilyenkor érdemed szerint , hiszen fénylő szelleme tovaröppent a borital szárnyain, ő maga eszméletlen így teszi számodra lehetővé, hogy néhány órán át hőforrásként buzogjon elő hitvesi rajongásotok.
Amit eddig írtam, az csupán ízelítő, egyfajta kedvcsináló bevezetés mindahhoz, amit az érdemdús asszonyszemélynének tudnia és gyakorolnia kell.

Ez persze csak vicc.

Kerub

Előzmény: LordMEGADETH (865)
bokor Creative Commons License 2001.01.17 0 0 887
Szóval itt vagy!!! Írok magánban, de ha nem válaszolsz, hát...
Előzmény: Boribon (886)
Boribon Creative Commons License 2001.01.17 0 0 886
És ha Te belekötsz, akkor jövök én is nyomban :)))
Előzmény: LordMEGADETH (885)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!