Keresés

Részletes keresés

szilvakék5 Creative Commons License 2000.02.21 0 0 5
van Bp-en távoktatás, én is ott fogok végezni nemsokára, KVIF most már a BGF része, 3 szakon is lehetsz közgazdász (ker, ifo, vendéglátó), sőt asszem a PSZF-en is van valami hasonló képzés...
Előzmény: Graphiteman (4)
Graphiteman Creative Commons License 2000.02.21 0 0 4
Igen, de jelenleg elég jó helyen dolgozom és feladni nem akarom, ezért csak távktatás jöhet szóba. Viszont az Bp-en nincs.

G

Előzmény: Belepofázok én is (3)
Belepofázok én is Creative Commons License 2000.02.20 0 0 3
Miért nem jelentkezel Budapestre valami nevesebb közgazdász diplomát adó helyre ? Szerintem van bőven választék.
Graphiteman Creative Commons License 2000.02.20 0 0 1
Naaaaaaa, valaki modjon már valamit...
jeegynullas Creative Commons License 2000.02.18 0 0 0
Jee, egy nullas evfolyam!
Előzmény: Graphiteman (-)
Graphiteman Creative Commons License 2000.02.18 0 0 topiknyitó
Segítségeteket szeretném kérni!

Közgazdász tanulmányokat szeretnék kezdeni szeptembertől főiskolai képzésben, de nem tudom, hogy melyiket válasszam:

a, Általános Vállalkozási Főiskola (Budapest), képesítés: közgazdász vállalkozásszervező szakon

b, Kereskedelmi és Gazdasági Főiskola (Szolnok), képesítés: közgazdász külgazdasági szakon

Jómagam budapesti vagyok, de a helyszín a távoktatás jellegéből adódóan mellékes. Valószínűleg mindkét helyre felvennének, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket jelöljem meg elsőnek (ugyanis, ha az elsőként megjelölt helyre felvesznek, akkor a második már nem számít). Az intézményekről már minden fellelhető információt elolvastam.

Igazándiból előnyökre és hátrányokra, illetve érvekre és ellenérvekre lennék kíváncsi. Az is érdekelne például, hogy milyen a megítélése, értéke az általuk adott diplomáknak.

Előre is köszönöm:
G

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!