Keresés

Részletes keresés

petike23 Creative Commons License 2021.10.14 0 0 6054

Szia!

 

Előbb nézd meg a wikipédián hogy mi az a homeopátia

Aztán menj el orvoshoz.

Előzmény: Gaboer (6053)
Gaboer Creative Commons License 2021.10.06 0 0 6053

Sziasztok,

Én homeopátiás gyógyitót kersek.

A derekam feszít és édesanyám ápolásánál rántottam meg és kis segítség kéne és gondoltam homeopátia vagy akupunktura tudna segiteni.

 

Érdeklődő1975 Creative Commons License 2021.06.20 0 0 6052

Kedves Judhd

Szeretném megkérdezi, hogy hol rendel ez a doktornő? 

Válaszát várom, és köszönöm! 

Előzmény: Judhd (2362)
pririmami Creative Commons License 2012.11.14 0 0 6050

Beleolvastam az írásokba, nem mernék hozzászólni. Csak leírom a saját történetemet. 13 év alatt volt 4 csípőprotézis, egy sarokcsont kinövés műtétem. Beteg a gerincem, most a térdeim kezdik felmondani a szolgálatot. rengeteg fájdalomcsillapítón tól vagyok, már csak a morfium van hátra. Nem vagyk rákos.

A reumatologus oorvosom minden konzervatív kezelésen tul, gyyógyszer, műtét, gyógyfürdő, stb. ajánlotta szakképzett akupunkturás, akupresszurás kezelésemet.

3 óra egy ilyen kezelés, tű a fülekbe, lézer akupunktura és a mirigyek akupresszurás nyomkodása. Fájdalmas, ha beletalál a gyulladt részbe. De a 3. napon mintha szárnyakat kapnék! Tehát itt összedolgozik az orvos, mert csináltatott MRI-t, CT, röntgen, minden képi llelet át van adva az akupunktőrnek. 10 kura után vissza az orvoshoz.

Lényeges része volt az első két kezelésnek a máj kitisztítása is. Részben gyógyteával, tűvel. A gyógyszerek-mérgek megülnek a tápcsatornában, a máj károsodik.

ha valaki tart egy májtisztítittó igazi kurát, látható, hogy a bőrőn át, vizeleten, székleten át mik jönnek ki, amik szép csendben mérgeztek a testben.

Én nem írok se nevet, se címet, csak a saját pédámat.

Az Angol királyi háznak homeopata orvosa van, pedig talán ki tudna pengetni bárkit. DE a gazdag arab sejkek és más gazdag emberek is alkalmazzák.

Az igazi természetgyógyász megmondja, hogy EGYÜTT AZ ORVOSSAL! Mert pl. ha be kell rakni egy protézist, azt be kell rakni. Viszont azok a fájdalmak amik a műtét után jönnek, gyógyszer helyett így szüntethetőek meg.

Mélységesen hiszek a gyógyszergyárak nyomulásában. Hogy az orvosok érdekeltek aban, hogy felírják azt a gyógyszert amelyik gyár utaztatja őket vagy jattolja. Nem az ő mája megy tönkre.

Mi pedig szeretnénk hipp-hopp, gyógyulni. Bekapom a pirulát és reggelre elfujták. Hát ilyen nincs. Aktívan kell segíteni a testünket a gyógyulásban, mert egy életük an, ebben a porhüvelyben.

 

 

 

 

Catella Creative Commons License 2012.10.28 0 0 6049

Látom, nem mered megadni a címedet, pedig írtam volna.

Az ilyen pénzsóvár embereket mindentől el kellene tiltani, akik mások bajában csak a pénzszerzési lehetőséget látják.

A rákos topicba volt pofád ajánlani, meg hogy kemoterápia által kiváltott hajhullás ezzel megelőzhető?? Ha egy szemernyi tisztesség lenne benned, utána nézhettél volna, hogy a lámpa sejtburjánzást okozhat, így növeli a daganatot, meg segíti az áttétet!

Szállj már magadba, és ne akarj mások életével játszani!

Előzmény: Törölt nick (6048)
babaji Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6047
Előzmény: EmpiresKnight (6046)
EmpiresKnight Creative Commons License 2012.08.06 0 0 6046

Sziasztok! Kérem, ha valaki ismeri egy jó homeopátikust, adjátok a címet. Köszönöm.

gombóc63 Creative Commons License 2011.10.18 0 0 6045

Amúgy ezt komolyan gondolod, hogy ettől kinő a haja?...Jó ég...

Előzmény: reni1973 (6043)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.17 0 0 6044

Ennek a kérdésnek így nincs értelme. Oka, helye, jellege, stb. És a SChüssler mellé nyilván kell más kezelés is.

Előzmény: reni1973 (6043)
reni1973 Creative Commons License 2011.10.17 0 0 6043

Sziasztok!

 

Tudna valaki segíteni abban, hogy kopaszodásra melyik sót/sókat adjam a páromnak? Köszi a segítséget.

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.15 0 0 6042

F: Was ist das Gegenteil von Medizin?
A: Bubi schieben.

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.05 0 0 6040

Rossz a kérdés. Jópár szer van, ami hat gyulladásokra. De... irány egy homeós doki.

Előzmény: dodó (6038)
azul Creative Commons License 2011.04.05 0 0 6039

Gentos.

Előzmény: dodó (6038)
dodó Creative Commons License 2011.04.05 0 0 6038

Krónikus prosztata gyulladásra ( nem nagyobbodás) hoemopatiás szer létezik?

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.06 0 0 6037

"A következtetések, eredmények közlési módjának pedig mindegyik tudomány egységesen a formális logika szillogizmusait fogadta el. Ha valami netán ezekkel nem fejezhető ki, az kívül esik a tudomány érdeklődési körén. Minden tudós szilárd meggyőződése, hogy ezzel a megszorítással érdemi mondanivalót (legalábbis tudománya területén) nem veszíthet el.

 E nélkül a meggyőződés nélkül kollégái nem tekintenék tudósnak.

 Ezzel a hozzáállással a tudomány természetesen sokmindentől elzárja magát, és belterjes, önmagát értékelő közösségek együttesévé alakul át. Másfelől ez a szemlélet kétségtelenül eredményesnek bizonyult. Gondoljunk csak a tudományoknak az utóbbi két-háromszáz évben bekövetkezett viharos fejlődésére, amely maga után vonta a technika jó néhány, életünket határozottan kényelmesebbé tevő vívmányát.

 A tudomány alapjában véve úgy viselkedik, mint a részeg ember, aki nagyon keres valamit az utcai lámpa alatt. Amikor a rendőr megkérdi, hogy mit keres, azt mondja, hogy a kulcsát, amit pár méterres odébb veszített el. Hát akkor miért itt keresi? Mert itt van világos.

 A tudomány viselkedése mégsem logikátlan. Sok példát láttunk a tudomány történetében arra, hogy ha elég alaposan sikerül megismerni a világos helyek környékét, abból egészen jó következtetéseket lehet levonni a sötét helyek tulajdonságaira is. Többnyire sokkal jobbakat, mintha támpontok nélkül botorkálnánk a sötétben."

Mérő L. (1997): Észjárások. A racionális gondolkodás és a mesterséges intelligencia, Tercium, 64. oldal

Előzmény: petike23 (6036)
petike23 Creative Commons License 2011.03.04 0 0 6036

Szia Rozcsika !

 

Nem tudom már, miért kérhettem tőled a gyógyszer nevét; valószínűleg szakmai okokból (gyógyszerkutatással foglalkozom).

 

"Időközben átálltam a homeopátiát ellenzők táborba olyan megfontolásból, hogy jelenlegi tudásom szerint a beteggé lett ember problémáinak nem a gyökerével foglalkozik a homeopátia, csak a tünetek eltüntetésével."

 

Szerintem még a tüneteket sem kezeli a homeopátia.

Mese az egész.

Előzmény: Rozcsika (6035)
Rozcsika Creative Commons License 2011.03.02 0 0 6035

Szia Petike23!

Egyszer megadtam Neked egy gyógyszer nevét, mert nagyon kérted valakinek, a Methotrexat lachema-t, az illetőnek sokizületi gyulladása volt (van). Mivel ez egy rákgyógyszer is egyben, ezért azóta is bántott, hogy hozzám fűződik az esetleges használata. Most jobb ötletem van már. Aktuális még a probléma? 

 

Időközben átálltam a homeopátiát ellenzők táborba olyan megfontolásból, hogy jelenlegi tudásom szerint a beteggé lett ember problémáinak nem a gyökerével foglalkozik a homeopátia, csak a tünetek eltüntetésével. Egy fokkal jobb, mint a gyógyszer, ha hat, de nem gyógyítja meg a beteg embert. 

 

Előzmény: petike23 (6034)
petike23 Creative Commons License 2011.02.24 0 0 6034

A rákot pedig -a homeopátia szabálai szerint- rákkeltő anyagok higított, és potenciált oldatával "lehet" gyógyítani.. :-D

Előzmény: Arth_ur (6033)
Arth_ur Creative Commons License 2011.02.24 0 0 6033

A cukorbetegséget 200C hígítású homeopátiás cukoroldattal kell gyógyítani!

Az biztosan leviszi a vércukorszintet, különösen, ha cukorlabdacsra van szárítva...

;)))

Előzmény: golyo93 (6032)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6031

valószínűleg szóba jöhetne.

 

 

attól mert néhányan nem tartják magukat ehhez, neked még jogod van a korrekt ellátáshoz. ha nem akarsz korrekt ellátást, akkor barkácsolhatsz, de az barkácsolás.

Előzmény: Arbag (6030)
Arbag Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6030

Akkor orvosi körökben is dívik a szabályok semmibevétele, a világ már csak ilyen.

Viszont Te nem vagy a rokona, így nálad még szóba jöhet.

Előzmény: Törölt nick (6029)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6029

Egyébként megoldanám baráti körben , ha ilyesmire vetemednék, amit ........, mert a közvetlen baráti körömben van nyugalmazott pszichiáter, a felesége pszichológus... egyszóval szinte családon belül maradna a dolog

 

 

 

nem tudnád megoldani közvetlen baráti körben. alapszabály, hogy családtagot, közeli barátokat pszichiáter / pszichológus nem kezel, nem kezelhet.

 

 

csak mondom.

Előzmény: Arbag (6027)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6028

nem értem miért feltételezel ilyesmit. normál emberi segítőkészség. de a te dolgod, attól, hogy folyamatosan rosszindulatot feltételezel a környezetedről, az még nem lesz az.

 

szóltam, hogy van segítség, ha akarsz élsz vele, ha akarsz nem. ez ilyen egyszerű.

Előzmény: Arbag (6027)
Arbag Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6027

A hülyékre vagyok allergiás, de nagyon. Gondolom, erre is van segítség. Egyébként megoldanám baráti körben , ha ilyesmire vetemednék, amit itt szemmel láthatóan abszolúte minden hátsó szándék nélkül igyekszel sugalmazni, mert a közvetlen baráti körömben van nyugalmazott pszichiáter, a felesége pszichológus... egyszóval szinte családon belül maradna a dolog. Esetleg beajánlhatlak az öreg dilidokinál, igazságügyi elmeszakértő is volt aktív korában, van gyakorlata, "dobj egy mélt" nyugodtan ha szimpi a dolog. A Chamomilla állapot is kezelhető úgy, ahogy azt a Zincumnál feltételezted. ;P

Előzmény: Törölt nick (6026)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6026

félreérted.

 

én annyit mondtam, hogy erre van segítség. a memóriazavarokra is.

 

 

azul volt egyébként aki a második szó nagy kezdőbetűjét hiányolta, ha nem hiszed, olvasd vissza.

Előzmény: Arbag (6025)
Arbag Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6025

Ülj le másfél órára egy jó tapasztalt homeopatával, és könnyen megeshet, hogy nem kapsz mást, mint Chamomillát 1M potenciában... :)

 

Gyurcsok nem ért a homeopátiához, és a Kovács Bandi sem, a Tihanyi sem és még sorolhatnám tovább az alternatív konjuktúra lovagokat.

 

A Zincum metallicumot saját magam választottam magamnak. Használtam is már többször, többféle erősségben. Most nem aktuális, mert most  a Hypericum C12-nél tartok, és ha végeztem, pár nap múlva a China rubra C9-re váltok át. Ha nem okoz nagy fáradtságot, megtennéd a kedvemért, hogy idemásolod az említett szerek tünet listáját is! ;P

 

Tök nehéz megállnom, hogy ne nyomjak shiftet a több tagból álló nevű szerek nevének második tagjának elején. Még a végén valami elfolytás miatti depresszió tör rám, és szedhetem a Zincumot marékszám, mint a Vágó tette a TV-ben a Gelsemiummal.
Roppant észnél kell itt lenni!

Előzmény: Törölt nick (6023)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6024

 

Arbag,

 

 

egyébként a memóriazavarokat is lehet kezelni. mindenesetre van segítség, dobj egy mélt ha érdekel és mondok helyeket, ahová fordulhatsz.

Előzmény: Törölt nick (6022)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6023

 

 

egyébként meg jót nevettem :-)

 

márcsak azért is, mert elvileg te a Zinkum metallicumot legalább egy másfél órás személyes beszélgetés alapján kaptad, ezt meg ideírod mint Gyurcsók :-). nem csoda, hogy a minősége is olyan, amilyen.

 

 

 

Előzmény: Arbag (6021)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6022

Nézzük akkor a Te alkati szeredet, ha már ilyen szépen példát mutatsz a számodra oly fontos "diszkrécióból":

 

 

nem értem miről beszélsz.

 

te magad mondtad, hogy ezt szeded, és azul rakta be a tünettant hozzá.

 

 

 

 

én csak szóltam, hogy van rá segítség, élhetsz vele.

Előzmény: Arbag (6021)
Arbag Creative Commons License 2011.02.21 0 0 6021

A homeopátiában nincs olyan, hogy egy szer teljes gyógyszer képe minden ponton megvolna a páciensnél, még alkati szer esetében sem. Néhány jellemző tünet kell egyezzen, alkatinál pedig sarkalatos pontként legyen meg, ez a lényeg.

 

Nézzük akkor a Te alkati szeredet, ha már ilyen szépen példát mutatsz a számodra oly fontos "diszkrécióból":

 

Chamomilla az alkati szered, és a legjobban 1M=C1000 potenciában javasolnám, ha alkati szert adnék neked. Egyébként nem szerencsés alkati szert használni, mert bár meglehetősen hatékony, de kemény kúra szokott lenni, gyakran "kikapja az ember lába alól a talajt". Érdemes lassúbb tempóban venni az akadályokat.

 

CHAMOMILLA
Kamilla. Az orvosi székfű régóta ismert gyógynövény. A belőle készült homeopátiás gyógyszer az egyik leggyakrabban használt szer csecsemőkorban.

Javallatok:

Fogzás, nyűgösség, hasmenés, fülfájás, alvászavarok.

Jellemzők:

Főleg ha beteg, fogzik, rendkívül türelmetlen, a fájdalmat igen rosszul tűri. Nehezen megnyugtatható.

Tünetek:

Dühkitörései vannak, semmi nem jó neki. Gyakran az egyik arcfele piros, a másik sápadt. Lába forró, takarót nem bír magán. Zöld, záptojásszagú széklete van, főleg fogzáskor.

Javul:

Szinte csak ha hordozzák, ringatják.

Romlik:

Minden ingerre (fény, zaj, hang), érintésre.

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (6020)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!