Keresés

Részletes keresés

Laci Creative Commons License 2000.02.03 0 0 5
Olyan még nem, de asszem olyan már igen, akinek megitta a sörét, vagy szétdobálta a koszos zokniait amikor vendégek jöttek.

Ja igen, meg olyan is, akinek lenullásozta a topicját

Előzmény: __PT (4)
__PT Creative Commons License 2000.02.03 0 0 4
És volt már, aki bedőlt neki ?

_pt

Laci Creative Commons License 2000.02.03 0 0 3
Nana, csak ne feletkezzünk el erről!
kaviat Creative Commons License 2000.02.02 0 0 2
ja én is megkaptam emliben párszor... végre egy igazi antiHOAX :)..

.kav]4t r.e.b.

TomAce Creative Commons License 2000.02.02 0 0 1
:o))es amelyik ismerosom kuld nekem ilyen levelet, az meg soka fogja kiheverni a kek-zold foltokat :o)
Előzmény: Fighter (-)
Laci Creative Commons License 2000.02.02 0 0 0
És lenullásozza az összes topicot rögtön amint megnyitják!!
Fighter Creative Commons License 2000.02.02 0 0 topiknyitó
Ez egy figyelmeztetés egy nagyon-nagyon veszélyes vírusról !

Az alábbiakat és meg sok mást is csinál: Amikor egy "bad times" tárgyú levelet kap, azonnal törölje, anélkül, hogy elolvasná !
Az eddigi legveszélyesebb e-mail vírusról van szó !
Formattálni fogja a merevlemezt és nem csak azt, hanem a PC közelében hagyott floppikat is !
Úgy állítja be a hutogépe termosztátját, hogy a fagyasztóban minden felolvad és a tej megsavanyodik.
Lemágnesezi a bankkártyája mágnescsíkját és átállítja a titkos kódját, elállítja a videomagnót és a tér rezgéseit arra használja, hogy minden meghallgatott CD-t összekarcoljon.
Fagyállót önt az akváriumba.
Megissza az összes sört és kiszórja a nappaliba a piszkos zoknikat, amikor vendégek jönnek.
Eldugja az autó kulcsát, ha reggel nem kel fel idoben és az autórádiót úgy állítja be, hogy a dugóban állva csak állandó sustorgást lehessen hallani.
A sampont fogkrémmel és a fogkrémet cipokrémmel cseréli fel, és az Ön háta mögött találkozik a barátjával/barátnojével és a közös éjszakát a hotelben az Ön bankkártyájával fizeti ki.
A "Bad Times" viszketo kiütéseket okoz.
A WC fedelét felnyitva hagyja és a hajszárítót a megtöltött fürdokádhoz veszélyesen közel teszi.
Alattomos és agyafúrt. Veszélyes és ijeszto ! Ezenkívül világos lila.
Ez csak néhány a hatásai közül. Legyen nagyon óvatos és küldje el ezt a levelet minden ismerosének!

Jajjjjjjjjjjjjj

Mi lesz most velünk??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!