Keresés

Részletes keresés

psmith Creative Commons License 2005.07.05 0 0 157
levin Creative Commons License 2003.06.10 0 0 156
:o)
Előzmény: kaviat (154)
hellokocsivigyáztam Creative Commons License 2003.06.10 0 0 155
Az M5-ön 160-nál egyszer csak kaparás a tetőn, a tükörben látszik a szétfröccsenő bakelit.

hát ez egy kis fizikai tudással (súrlódó felületek mechanikája) nehezen hihető. mármint, hogy 160 km/h-nál indult el. én sajnos kulccsomókat veszítettem igy el, s mindegyik kb 40-50 km/h-nál már rég kicsúszott.

Előzmény: Tsy (131)
kaviat Creative Commons License 2002.09.05 0 0 154
én meg miközben fent szereltem a segédhajtóműveket a columbián, véletlenül kiesett a mobiltokomból a nokia 5910esem és meteorként zuhant le a földre.. hát bakker, kutya baja se lett, kicsit kormos lett az antennája de azóta is tökéletesen lehet használni

.kav]4t neofittnesspop

pupus Creative Commons License 2002.09.05 0 0 153
En ledobtam telefonalas kozben a hatodik emeleti teraszrol a Siemens C45-ömet. Az elo es hatlap ripityara tort, es mas baja nem tortent. Jo mondjuk ujra be kellett allitani az idot, mert az akku kilazult es bejjebb kellett loknom a SIMet, de mas nem volt.
Regebben egy Ericsson S868omon atment egy Trabant, meg se kottyant neki, mert magneziumkerete van alapbol.
pampalini_ Creative Commons License 2000.10.30 0 0 152
Kosz a tanacsot,de eszemben sem volt ericsson-t venni....
Előzmény: Nicholetta (151)
Nicholetta Creative Commons License 2000.10.30 0 0 151
Én nem dobálom,mert még a hidegre is érzékeny!Mellesleg Ericsson T10,a kis aranyos!Senki ne vegyen olyat!Szart nem ér!!!
pampalini_ Creative Commons License 2000.10.30 0 0 150
A detoxot altalaban masok szoktak kihivni.....
Es ez nem is a detox, hanem az orszagos mentoszolgalat helyi csapata. akik aztan elvisznek a detoxba. Ott eldontik, hogy elengedjenek inkabb, vagy a ketreces("racsos") a'gyba dugjanak-e inkabb. Nekem elhiheted, hogy igy megy....
Előzmény: andorra (149)
pampalini_ Creative Commons License 2000.10.26 0 0 148
En a nokia 7110-esemet hanytam le egyszer egy buliban, majd elhajitottam a picsaba,mert elkezdett fustolni meg szikrazni. Nem tudom, milyen messze dobhattam, kar,hogy nem voltam abban az allapotban, hogy lemerhettem volna, mert most buszkelkedhetnek az eredmennyel...
Beertalan Creative Commons License 2000.10.24 0 0 147
A nokia 5110-est batran lehet hajitani, mindent kibir, a multkor ralepett a 150 kilos ocsem, egyet csipogott, utana megkoszonte nekunk, hogy helyreraktuk a gerincet.....

nokia-az intelligens telefon

Yoo Creative Commons License 2000.10.23 0 0 146
Ha kipróbálom nem fog összetörni?
vickie Creative Commons License 2000.10.23 0 0 145
Akkor ezekszerint dobálhatom éjjel nappal. És aszongya majd, hogy: 3, 2, 1, bumm
outbreak Creative Commons License 2000.10.23 0 0 144
Hi all!

Nokia 3210-es nagyon strapabíró. Esett már nekem mindenhonnan le, és Lég nagyonkat, de semmi baja nitns. Nyáron pl. játszottam a kígyóssal, és nem sikerült megdöntenem a tsútsot. Megfogtam, Lhajítottam vagy 30 méterre. Kiesett a SIM, az antenna kiesett. Kitört a SIM tartója. De műxik még rendesen. Jaaaaa és a hátlapnak a letört az a kis lába, és így már nem lehetett yol visszarakni. De az a lényeg, h megy. Üdv all:
ouTBreak alias Jockey Ewing

Ps.: Az Ericsson-ok télleg nagyon yok. Volt nekem is 4, és azok is télleg yol bírják.

nmuwu Creative Commons License 2000.10.23 0 0 143
dehogy...

csak mostanában találtam rá a topikra...:)

Előzmény: zsosz (142)
zsosz Creative Commons License 2000.10.21 0 0 142
ember....masfel honapba tellett ezt kiprobalni? :)))

zsosz

Előzmény: nmuwu (141)
nmuwu Creative Commons License 2000.10.19 0 0 141
1x sikerült...:)))
nokia 5110, 2 méter távolság köztem és a betonfal között.
még a sim is darabokra tört...:)))

R.I.P.

Előzmény: raba (-)
Rijswand Creative Commons License 2000.09.06 0 0 139
Nekem ua. ez történ csak Trabival, és pesten belül.De a jó öreg 388as szerintem azt is kibirta volna, ha leesik:)
Előzmény: zordon_ (136)
mizu Creative Commons License 2000.08.22 0 0 138
Hogy csináltad???????????
Nekem Alkatel volt, az esett lépcsőről le+még bele is rugtam, csak úgy rutinból naponta esett ki a zsebemből, vagy a kezemből, semmi baja nem lett, kivéve 1-2 karcolást. Meguntam, vettem Nokia 6110-est, óvtam még a széltől is, és amikor véletlenül kb. fél méterről lepottyantottam, egy szép keresztcsík keletkezett a kijelzőjén, időnként teljesen eltünt minden róla, a második (szintén elenyésző leejtésnél) tropára ment az antennája.

Egyébként mindenkit óva intek attól, hogy festékes kézzel reflexszerüen kapjon a telefonjához mikor csörög, attól meg még jobban, hogy utána higítóval próbálkozzon!

Ja, és ezek után ne festesse be az erre a műfajra szakosodott művészekkel, mert igaz hogy nem egy drága dolog, és jobban is néz ki, mint higítómartan, de utána az első leejtésnél minimum 5 helyen pattogzik le róla a mű, és utána rondább mint volt!

Előzmény: Gini (122)
K.O.Ma Creative Commons License 2000.08.22 0 0 137
Rugás kategória van?
Ugyanis egyszer kissé illuminált állapotban ejtettem el az első telefonomat egy Ericsson 1018 -at, de esés közben reflexből belerugtam egyet, mire az kb. 5 méter repülés után a főút közepén landolt. Szerencsére éjszaka volt és nem ment át rajta senki. Ezen kívűl úgy védekezett az amortizáció ellen, hogy 3 darabra esett. Akku, telefon előlap. 1 - 2 kisebb karc, de semmi más. Érdekes módon amikor a barátnőm ejtette el az ő 1.70 -es magasságából, akkor rögtön elgörbült az antenna...
hmmm...
Az Alcatelekről meg annyit, hogy úgy sugároznak, mint Csernobil, de sokáig tudnak úszni egy szatyor kiömlött baracklében annélkül, hogy komolyabb bajuk lenne. Csak kiöntöd a cuccot belőle és már megy is! Igazi Bech Phone! Csak ha fáj a fejed kapcsold ki!
zordon_ Creative Commons License 2000.08.22 0 0 136
Az egyik volt munkatársamnak anti-repülő telefonja volt. Kirakta ő is a jó kis keletnémeti Wartburg tetejére, és lekocsikázott (pöfögött) vele Pestről Egerbe. És kiszálláskor vette észre a telefont, ami vhogy beleakadt a kocsi ereszcsatornájába. Ezek szerint az Ericcson még szmogálló is :))

Otthoni Ferrariddal nem fog ugyanez működni:

leviszi a menetszél
nincs ereszcsatorna
csikorgó gumiknál nem hallod hogy csörög
nem megy az autó színéhez ez a sötétszürke (hacsak nem diplomataferrarid van)
nem 80-nal pöfögsz vele

és ráadásul tuti, hogy a műszerfalon találsz egy beépítettet is...

KEEP Creative Commons License 2000.08.21 0 0 135
Hi!
Nekem Mot*rola d160 van. Tesztelések:
1: telefon kihúzott antennával a standard szemeteskuka tetején. Nagyapám hozza a szemetet, felnyitja az ajtót, a telcsi meg nagy ivben mögötte, a betonon. Eredmény: kicsit elgörbült antenna.
2: Kicsúszott az övemrol és a zenesuli lépcsojén egy egész emeletet ment lefelé úgy, hogy majdnem minden lépcson ütodött egyett és a fordulóban a falnak is ment. Eredmény: be kellett kapcsolni...

Ennyi.
HA lesz még valami, megirom.

KEEP

McJames Creative Commons License 2000.08.21 0 0 134
xxxxsson tényleg OK, cimbora 4 emeletről ejtette le a lépcsőházban a 688-asát. Eredmény= vissza kellett tennie az aksit, és be is kellett kapcsolni...
Saját eredényem kevesebb, mint közepes. 6110-esem 15 m-t korcsolyázott a betonon: futás közben történt heveny repülés következtében arconállásba érkezett.
Következmény mint fentebb, pl. két 1-1.5 cm-es karc a kijelzőt takaró műanyagon.
McJames Creative Commons License 2000.08.21 0 0 133
Problémás lehet a telefonhasználatod...
Pl. ha mondjuk a homlokoddal "fogod" a mobilt - ill. ez esetben stabilt -, a gombokat mivel nyomkodod, netán az orroddal...? :-))

P.S. Bocs, semmiképpen sem sértés akart lenni, ha esetleg mégis anatómiai gondod van.

Előzmény: Pajszer (97)
ez.van Creative Commons License 2000.06.05 0 0 132
es az ejtes. kategoria?
mert akkor hat emelet bele a liftbe...
aksi mashol. folyadekkristaly szetkenodve. telfonka muxik...es ket hete a # gomb hagyta el magat...
hat:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Tsy Creative Commons License 2000.06.02 0 0 131
Nem tudom, a motorsport kategória létezik-e?
Benevezném egy haveromat:
Pesten járt az illető átvenni az új céges kocsiját meg az új ismeretlen márkájú 5110-esét. Találkozik egy ismerőssel, az megbámulja a kocsit, megnézi a telefont, kirakja a tetőre. Az M5-ön 160-nál egyszer csak kaparás a tetőn, a tükörben látszik a szétfröccsenő bakelit.
10 kilométer múlva megfordulás, vissza az előző csomópontig, életveszélyes keresgélés a elválasztóbokorban.

Az eredmény: kb egyköbcentis hiány az akku sarkából, két pontsornyi amortizáció a kijelzőn. De amúgy tökéletesen működik.

petxa Creative Commons License 2000.06.02 0 0 130

A menhelyemen van alcatel, nokia, siemens, telefon.
Most jöttünk vissza a mobdob bajnokságunkról:

Nokia 3210-es 66m
Nokia 3210-es 52m
C25 50m
Alcatel DB easy 1m.

Jövő héten újabb forduló majd beszámolok.

Tilia Creative Commons License 2000.05.04 0 0 129
Nekem a tipikus női telcsim, az Alcatel van... Repült már asztalról, esett a kádba, dobtam el véletlen szatyorral együtt, és - töredelmesen bevallom - már földhöz is vágtam egy kellemetlen beszélgetés után. A betonon egy kicsit megkarcolódott az üvege, de különben minden o.k. vele....
Alexa Creative Commons License 2000.05.04 0 0 128
Nekem egy jó öreg "kutyadobálóm" van (Nokia). Egyszer a macskáim lelökték az asztalról, repült vagy 2 métert, azután landolt a szekrény alatt.
Szóval, tesztelve :o) bírja a strapát!
illus Creative Commons License 2000.05.04 0 0 127
Úgy látszik raba bácsinak elfogytak a mobilja.

Lehet, hogy azokat is megette????

SetiHui Creative Commons License 2000.04.11 0 0 126
Az egyetemi tesiórákat szeretném kibulizni, nincs időm eljárni sajna, van edző aki írna nekem papírt hogy mobilelhajító edzésekre járok? Siemens C25-öm van. Bizisten nyártól bejárok de most nem érek rá...
Előzmény: Rijswand (125)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!