Keresés

Részletes keresés

akkorcsakmi Creative Commons License 2000.02.09 0 0 20
Ahogy így elnézem, azt kell mondjam, lehet. Majdan. Porainkra.
juzer Creative Commons License 2000.02.09 0 0 19
0-ás..

(Márcsak a küzdelem folytonosságáért is)

popi Creative Commons License 2000.02.08 0 0 18
Igen lehet!!! Szerintem van jövője.
Pl.: Ezt a topicot senki sem 0-zta le az elején!! Ez már fejlődés!!!
Előzmény: daisy2 (-)
outer Creative Commons License 2000.02.08 0 0 17
Állandóan le akarjuk győzni egymást, persze, igazából ezért járunk ide, meg szórakozni az olyan csörtéken , mint itt alant.
De néha én is elgondolkodom, vajon vitázhatnánk-e úgy komolyan, úgy, hogy nem adjuk a hülyét, nem értjük alapból félre a másikat. Vagy hogy, ne az legyen a cél hogy a másikat meggyőzzem , hanem megértsem , miért olyan, amilyen.
Vagy hogy barátkozhatnánk-e? Pl ritkán de előferdült, hogy egész máshól (pl kultúrás topicban)
tök szimpatikusan szólt be az illető, akit itt ki nem állhattam.
Előzmény: daisy2 (-)
aggályos Creative Commons License 2000.01.25 0 0 16
khm, nem semmi 16 hozzászólásból:((((((((((
pindiy Creative Commons License 2000.01.25 0 0 15
rezső hideg zuhany még van, de nekem nem kell.
Nagyon szellemesnek tartom, még most is gögös vagyok rá.(.- D)
Előzmény: rezső (14)
rezső Creative Commons License 2000.01.25 0 0 14
Te is vehetnél egy hidegzuhanyt valamelyik laktanyában.
Előzmény: pindiy (12)
rezső Creative Commons License 2000.01.25 0 0 13
Ne hülyéskedj. Nem röstelled magad?
Előzmény: orang ulu (8)
pindiy Creative Commons License 2000.01.24 0 0 12
Ejnye majmocska nem tanultál illemet::)))
De van egy őskori bolsi sláger:
Maga rég nem lesz a világon
Én meg nem exumálom....
Jegyezd meg.
Előzmény: orang ulu (11)
orang ulu Creative Commons License 2000.01.24 0 0 11
szerencsétlen, kiszuperált, vén hülye bolsi. Miért nem mégy meghalni. Hanyatlj a párnádra.
Előzmény: pindiy (9)
soltika Creative Commons License 2000.01.24 0 0 10
"Éberség elvtársak, az a sötétben bújkáló reakciós ellenforradalmár KÖZTÜNK van !"
valahogy igy hangzott az eredeti nem orang ulu ?
üdv:
soltika + Finci kuya
pindiy Creative Commons License 2000.01.24 0 0 9
Lényeglátó vagy majmocska, én télleg 200 éves sztachanovista vagyok.
A majmok nem élnek olyan sokáig.
Előzmény: orang ulu (8)
orang ulu Creative Commons License 2000.01.24 0 0 8
daisy2 naiv, de te, pindey olyan vagy mint egy 200 éves sztahanovista. Mi a cél? Szerintem a Moszad és a KGB fizeti daisy2-t. Légy éber, bazd meg.
Előzmény: pindiy (7)
pindiy Creative Commons License 2000.01.24 0 0 7
daisy2-ke a kérdésed álságos, nem lehet mindennel megbékélni, ennél még az opporunizmus is kevesebb.
Pedig az sem igazán.
És a tolerancia is más.
Szóval mi célból kevered?
Előzmény: daisy2 (-)
soltika Creative Commons License 2000.01.24 0 0 6
Már miért ne lehetne béke ?
A politika is csak egy piac és az ideológia,demagógia is csak egy árú.
Ajánlom a politikusoknak és a hozzájuk kötődő klikkeknek néha kimenni a piacra vagy egy nagyobb bevásárlóközpontba és szétnézni hogy ott a kofák vagy árusok hogy csinálják !
Nem nagyon találni olyat amelyik a másik áruját hangosan gyalázza(a negativ reklámot a multiknál kifejezetten tiltják)vagy becsmérli és egymással sem gyakran kapnak hajba.
A maffiában viszont a zsarolás, fenyegetés, leszámolás elég gyakori !

üdv:
soltika + Finci kutya

Tomboló Hold Creative Commons License 2000.01.24 0 0 5
(Alias Rokata)
Szerintem egy ideig várni kell a megbékélésre!
Ha a különbözö topikokat elolvasod. olyan véresszájú hozzászólások (szerintem inkább jobboldaliak) vannak, hogy ez egy jó ideig lehetetlennek tűnik!

nofene Creative Commons License 2000.01.24 0 0 4
Nofene, Orang Ulu, Bauer vagy apukája a tigris? És ha csütörtököt mond a puskád?
A béke lelkes híve vagyok, ennek esélyét SZVSZ nagyban növelné, ha 1, a kormány nem akarná mindenáron nevelni a népet, 2, itt a Tasztalon a két oldal nem igyekezne meggyőzés helyett (jó esetben csak morálisan és intellektuálisan) megsemmisíteni egymást.
Nade, már ez a két pont is heves vitát válthat ki, mi legyen akkor a múlttal, a jelennel és a jövővel?!
Hogy egy élő klasszikust idézzek: Ajvé!
kerdojel Creative Commons License 2000.01.24 0 0 3
En remenykedem a megbekelesben, de itt mindket oldal annyi gyuloletet halmozott fel egymassal szemben, amely 10-20 evre ellat municioval barkit.

sotetbunkokerdojelbacsi

Ps: es most mar kezdem ugy erezni, hogy lassan mar egyik oldal sem akarja abbahagyni a szocsatat. Talan majd egy harmadik ero?:)

Előzmény: daisy2 (-)
orang ulu Creative Commons License 2000.01.24 0 0 2
daisy2, tényleg csak a távolság a mentséged. Biblikus jelenet lenne, amikor Bauer szalonnázik Csurkával. Nem, mint a BBC-ben egy 82 éves tigrisvadász mondta: vagy a tigris esz meg bennünket vagy mi szögezzük ki a bőrét a falra. Én Bauer bőrére vadászom.
Előzmény: alfalfa58 (1)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.01.24 0 0 1
Én sem hiszek benne.

Túl sokan veszítenék el jó megélhetésüket (újságírók, politikusok, és WC-s nénik...) - no és unalmas is lenne!

Előzmény: szimpatizans (0)
szimpatizans Creative Commons License 2000.01.24 0 0 0
En azt hiszem nem. Udv.
Előzmény: daisy2 (-)
daisy2 Creative Commons License 2000.01.24 0 0 topiknyitó
Kedves fiúk, lányok. Lehet, hogy most már ismét távolabb Magyarországtól lettem bátrabban naív. Szerintetek lehetséges lenne, hogy elkezdenénk valahol a békülést? Hogy ne a "kihez tartozás", hanem az "issue" legyen, amelyik elválasztja a vitatkozókat? Nem próbálhatnánk meg egy oázis-szerű topikot nyitni, ahol nem személyre szóló nyilakat lőnénk ki, hanem érveket használnánk, ahol nem értenénk félre szándékosan a másikat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!