Keresés

Részletes keresés

Delfi Creative Commons License 2000.05.31 0 0 21
Ha mar itt van ez a jo kis "duhongocetli", akkor en is tepek egyet rola....:))
Van egy Hodito nevu internetes jatek (hodito.netkapu.hu), amihez tartozik egy levelezolista is. Sajna a listat moderaljak, megpedig _tartalom_ szerint!!!! Baromi idegesito, hogy az ember ir egy hozzaszolast, ropke egy oldal terjedelemben, majd egy ora mulva visszajon a moderatortol, egy sor kisereteben, hogy lezart tema, ne feszegessuk. Viszont ilyen temakor nincs sehol a jatekban(pl. a sugoban), hogy "lezart temak"...
Vagy jartam mar ugy is, hogy ramszolt a moderator, ne idezzek annyit, csak amennyi szukseges.....nos egy-ket levlistan tag vagyok, igy ismerem az ilyen esetekre vonatkozo illemkodexet, es az adott esetben is ketsoronkent volt idezet, ill. az idezetre valasz. Mindemellett olyan leveleket kapok a listarol, ahol a valaszolo beidezi a _teljes_ levelet, majd fuz a vegere ket sor megjegyzest....:((
Ha viszont visszakerdezel a moderatorra, hogy mi a baj, akkor vagy nem valaszol(ez szerintem nagyon, de nagyon bunko dolog), vagy megsertodott hangvetelu valaszt kapsz, hogy bunko user orulj, hogy jatszhatsz...:((
Na, maris jobb.....

Waratah Creative Commons License 2000.05.14 0 0 20
Mázlista vagy. Voltam olyan barom és Heathrow-n nem azt mondtam hogy "tourist", hanem hogy hivatalos. Jó öt percig vacakolt velem az officier. A csúcs az volt, amikor megkérdezte, hogy "Do you work for the goverment?" és én, mint rendes köztisztviselő, igent mondtam. Nézi, nézi az adatbázisát. Sehol a nevem. (hát mér is lenne). Míg végül kisegítetem a drágámat, hogy "Hungarian goverment". Ezek még mindíg azt hiszik, hogy ők a világ közepe. Amúgy a taxis meg jól átvágott. Érdekes, pl, Párizsban ilyen soha nincs. (pedig tényleg nem vagyok frankomán)
Előzmény: Filburt (17)
shaitan Creative Commons License 2000.05.13 0 0 19
Nekem nemrég az ba**ta fel eszméletlenül az agyam amikor mindig van bérletem de előző hó legvégén (utolsó nap) már kicseréltem a következő havira a szelvényt és nem is hagytam benne az előzőt (én barom)... namost vasárnap volt du-án 5-6 fele és jövök ki a metróból ezek a szerencsétlenek meg ott szedik az "ártatlan" áldozataikat... namost mutatom a bérletem abban a felsőbbséges tudatban hogy legálisan közlekedek és erre jött a hideg zuhany... namost rögtön kikapta a kezemből a bérletet és nem volt hajlandó visszaadni csak 3700(!!!)Ft ellenében... namondom ennyi pénzből(+bérlet 3500) már vidáman autózhatnék... namost kb fél órát győzködtem hogy adja már vissza meg legyen egy kicsit toleránsabb de ez nála abban nyilvánult meg hogy ha hozok neki 1500-t (zsebbe) akkor visszaadja..... hát ne tudjátok meg... ha akkor hazafele menet valaki csúnyán nézett volna rám asszem szó nélkül leütöm.... tomboltam a dühhtől...

na de azért én nem szoktam ilyen lenni... csak ez nagyon kivetkőztetett önmagamból... :))

Nannics Creative Commons License 2000.04.22 0 0 18
Konkrét történet nincs, de engem mindig a hülye szabályokat betartatni akaró barmokkal van bajom. Meg az eladókkal, meg a főnökömmel, de szerencsére a szomszédaimat szeretem.
Ja, meg azt utálom, amikor a bkv ellenőr ráakar beszélni, hogy mégiscsak a bérletes büntetőcetlit válasszam, miközben öt perce mondom, hogy soha, soha nem fogok bérletet venni, és hogy a személyimben lévő cím hamis.
Filburt Creative Commons License 2000.04.22 0 0 17
Az elmúlt héten utazgattam egy keveset (minő költői foglamazás!). Repülővel Bp->Zürich->London->Brüsszel->Bp.

Végig mindenhol tökéletesen udvarias a személyzet a reptereken. Előre köszönés, udvariasság, előzékenység. A Heathrow-n, amiről eddig csak "rosszat" hallottam (szívóznak, hogy honnan jöttem, meg minek, meg mennyi időre, stb. stb), a repülőtől az engem váró barátaimig 10 perc volt a "megtett idő", amiben benne volt a kiszállás, az Immigration Office és a csomagom megkeresése is. Le voltam nyűgözve.

Aztán tegnap este Ferihegyen több mint 15 percet álltam a MAGYAR sorban, hogy végre hazaérhessek. A határőr nem köszönt, az útlevelemet nem visszaadta, hanem leb*szta elém a pultra, majd ismételten nem köszönt. A kiszállástól a hazaindulásig kb. 20-25 perc telt el. Hiába, egyből éreztem, hogy itthon vagyok.... B-/

Filburt

Joe-Joe Creative Commons License 2000.03.15 0 0 16
valami félreérteésről lehet szó. A kabalamajom is onnan kapta a nevét :)))
Előzmény: Mojo Jojo (15)
Mojo Jojo Creative Commons License 2000.03.14 0 0 15
?!

Ezt nem egészen értem.... Most velem van bajod, vagy...?
Ha megnyugtat, nem vagyok Nyilas, sőt a talin sem voltam ott. Sőt, még nem is voltam talin soha. És zöld vagyok, nem narancssárga. Amúgy a Mojo Jojo név egy rajzfilmbeli majom neve, innen jöhet az egyezés.

Mojo Jojo

Előzmény: Joe-Joe (14)
Joe-Joe Creative Commons License 2000.03.13 0 0 14
Na, akkor most én is elmondom, hogy min is húztam fel magam.

Tehát!
Múlhét csütörtökön a Nyilasok egy kisebb fajta talit tartottak az Old's-ban, ahol sikerült megválasztani a topic kabaláját, egy narancssárga, műanyag kis majmot. Név szerint modzsodzsodzsót.

Mivel el nem tudom képzelni, hogy kimászott a zsebemből és indexezni kezdett, ezért azt kell gyanítanom, hogy itt valami turpisság van.

HALLOD MOJO JOJO??????

Joe-Joe

Filburt Creative Commons License 2000.03.13 0 0 13
Ez egy búvár topic: nagyon mélyre megy, aztán feljön. B-)

Ismét MATÁV (már tiszta paranoia). A 1212-n a menü olyan ócska, hogy húzom magam után a tűzpiros zsírkréta csíkot, hogy visszataláljak oda, ahonnan elindultam. A kedvencem az, amikor a női hang már bőven sorolja a termékeket és menüpontokat, majd hirtelen vágás és megszólal egy hasonló hang. "Ön most a főmenüben van." Tehát mindezt a menü közepén közlik. Rulez, de tetszik! B-)))

A másik... Már vagy 5 perce küzdök a www.matav.hu-n, hogy megtaláljam az árajánlataikat meg a szolgáltatásaikat meg miegyebet, mert úgy eldugták, hogy három komancs nyomkereső már eltévedt és még mindig semmi hír róla, pedig csak annyit szeretnék megtudni, hogy mennyibe fájna még egy vonalat behozni idági. De nagyon tudnak titkot tartani!!!! B-))

Ja, a lap alji kopirájt feliratok meg mind 1999-esek. B-)

Byez,

Filburt

Bluebird Creative Commons License 2000.01.25 0 0 12
Amikor hozzák a villanyszámlát, a csekket soha nem kapom meg. Aztán jön a felszólítólevél (immár csekkel), befizetem. Betelefonáltam, mit lehetne tenni, mert ha nem kapok csekket, nem tudom befizetni fizetem be. Javaslat a következő volt: várjam meg mindig a felszólító levelet.
No comment.
millenium Creative Commons License 2000.01.20 0 0 11
Csak nincs meg az a franya szamla! Lehet, hogy mar tobb, mint egy eves;(((((?
M.
millenium Creative Commons License 2000.01.17 0 0 10
Filburt!

Panasz a MATAV-nal. Biztos azzal jonnek majd, hogy nem megfelelo keszuleket illetve szoftvert hasznalsz. Ha ez tenyleg igy van ... Ha viszont nem, akkor probalj irasos panaszt benyujtani, ha nem reagalnak: Hirkozlesi Felugyelet, Ugyfelszolgalat: Bp, XIII. Visegradi u. 100. Tel:468-0673 vagy: ugyfelszolg@hif.hu.

Mas.

Van egy csomo nevtelen topic. Legalabbis en nem latom a nevuket, cimuket. Ezeket hogyan tudom megnezni?

M.

Filburt Creative Commons License 2000.01.16 0 0 9
Akkor most jövök én!

A MATÁV permanensen kivág másfél óra múlva. A 75-80. perc táján a sebesség lezuhan 15-20 byte/sec-re, aztan kidobnak. Ujra konnektalas utan boven megy a 33.6-osbol kicsikarhato MAX sebesseggel...

Fujj.

Filburt

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.16 0 0 8
kicsit offtopic:

Sz'al: hangkártyában még nem, de alaplapban már láttam olyat,
ami 10 hónap müködés után egy pillanat alatt megállt,
kép el, hdd-k, ventillátorok megálltak, és kész.
Szerintem vidd vissza, ha nem cserélik ki, legalább megpróbáltad.

Előzmény: millenium (7)
millenium Creative Commons License 2000.01.15 0 0 7
Egyebkent nem is halott teljesen. Szol, de torzan es aszimmetrikusan. Es az egyik kimenete majdnem jo, csak kicsit torzit, a masik viszont nagyon. (SB Live!) A multkor kifiloztk, hogy az egyiken van valami plusz erosito is, de most nem tudom hogy az-e amelyik csunyabban szol, talan eleg lenne kicserelni az erosito ic-t?

Mas.

Mar csomoszor akartam mindenfele temaban topicot inditani, de mire odajutottam, akkorra mar ugy gondoltam nem igen erdekel a dolog senkit. Tobbek kozott egy "Soha el nem inditott topicok topicja"-t, ahol mindenki leirhatta volna, amirol szivesen nyitna egy ujat, de fel hogy senki nem irna bele(kiveve persze a nullazokat).
De mar megint ramjott a szofosas!
Egy szonak is szaz a vege: nekem tetszika topic es azt hiszem rendszeresen visszaterek (ahogy magam ismerem, lesz min mororgnom:)))).

M.

Mojo Jojo Creative Commons License 2000.01.15 0 0 6
Hali!

A múltkor (na jó, fél éve) én is megsütöttem egy hangkártyát, nem is mertem visszavinni. Na már akkor jól jött volna ez a topic... B-)

Az egyenleg: 0:0. Szerintem. De rólam elég ennyit, VÁROM A TÖBBI SZTORIT!!!! B-))

Mojo Jojo

Újlaki Creative Commons License 2000.01.15 0 0 5
Tekintsd úgy, hogy te tiltottad el őket magadtól az etikátlan magatartásuk miatt. Gondold át, kit ért nagyobb veszteség: téged, hogy nem vagy ott náluk, vagy őket, hogy nélkülözniük kell téged. Ha az egyenleg pozitív, akkor te győztél. Még akkor is, ha ők nem is sejtik.
Előzmény: Mojo Jojo (-)
millenium Creative Commons License 2000.01.15 0 0 4
Szerencsere szemmel lathato serules nincs rajta.

Es szerinted el is fogjak hinni, hogy fel evig jo volt es most egyszercsak nem szol? Bar igy lenne! De gondolom kiprobaljak es utana mondanak valamit.

Azert persze megprobalom a garancias dolgot, legrosszabb esetben elhajtanak.

Morgas: Meg mindig itt ulok es enm a tetelekkel foglalkozom :(((((.

Mojo: Az az oldaal enm is erdemli meg, hogy arra menj tobbet. Ilyen marhasagot! Mi az hogy idetlen a szoveged? Inkabb az volt idetlen, hogy kizartak. Nem hiszem, hogy barkit is megsertettel volna es az egyeni, nem sablonos bemutatkozas is csak elosegitette volna a bolt letrejottet. De lehet, hogy nem ez az erdekuk.

Akkor most megyek, majd ugy nyolc fele benezek!

M.

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.15 0 0 3
Ha a számla és/vagy a garancia papír megvan,
akkor megpróbálhatod visszavinni, hogy "nem szól".

Persze ha látható sérülés van rajta (pl: leégett (nem vicc!), vagy repedt, akkor gáz van.)

Előzmény: millenium (1)
sas Creative Commons License 2000.01.15 0 0 2
Kedves Mojo,

ha ez megvigasztal, akkor elmondom, ha én arra jártam volna, akkor csakis a te hirdetésedre válaszoltam volna. -))

üdv, sas

Előzmény: Mojo Jojo (-)
millenium Creative Commons License 2000.01.15 0 0 1
A kutyafajat!

Egy havernak tonkretettem a hangkartyajat. Most mikor eppen magamnak akartam venni egyet, most vehetek neki. Nekem meg lesz egy szar. Nem akartam ennyit kolteni erre, foleg ha nem is jo.
Egyebkent javit valaki hangkartat? Gondoltam megprobalom hasznalhato alapotba hozni, ha nem is erdetibe. Persze hulye kerdes. Nem eri meg a melot (smd, ic-k melyeket nem lehet beszerezni, ha lehet tobbe kerul, mint kartya,stb).
A garancia mire ervenyes? Mennyire nezik meg, hogy mi a baja? Kicserelik? Javittatjak?
Szoval most gazban vagyok, mert a srac meg nem is tud rola!!!

Meg vizsgara is kene keszulnom.

M.

kheiron Creative Commons License 2000.01.15 0 0 0
0

K.

Mojo Jojo Creative Commons License 2000.01.15 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Szeretnék itt egy kis "Dühöngőt" csinálni, ahol mindenki elmondhatja amin felhúzta magát de nem akart belőle topicot csinálni, mert nem "hosszan tárgyalható" a téma. Egy szóval itt kidühöngeti magát mindenki nyugodtan, anélkül, hogy másnap "kötelezően" folytatnia kellene a témát.

Egyetlen kérésem van: ne fulladjon a topic becsületsértésbe. Köszi!

Meg is nyitnám a sort jó házigazdához méltóan: csütörtök este kitiltottak egy társkereső weblapról, az "idétlen szövegem" miatt. Ugyanis nem az obligát, megszokott "Húszas éveinek elején járó úriember keresi megértő, jóhumorú hölgy partnerét." szöveget írtam bemutatkozásnak, hanem abban a részben, ahol magamról kell pár szót írnom, le mertem írni ilyet, hogy "Hobbim az artézikút fúrás, bárányfelhő bodorítás, olvasás, zene, stb." Ja
és ezt már bő 3 hónapja... Lehet, hogy nem egetrengetően humoros, de legalább eredeti és jellemző rám. Minek írjak olyat, ami csak felesleges félreértéseket okoz, nem? Különben meg kinek tetsző szöveget írjak? A tulajdonosoknak, vagy a jelentkezőknek? Na mindegy...

Mivel az ottaniak úgy érzik, joguk van a nekik nem tetsző embereket kitiltani, erre a sorsra jutottam én is. Amikor nem tudtam belépni, írtam nekik, hogy segítsenek. Jött is a válasz, hogy "felfüggesztettünk, mert erre az idétlenségre itt nincs szükség". Jajj nekem, mi lesz velem?! /Zárójeles kérdés: joga van-e egy szolgáltatónak beleolvasni a tagok adatlapjába, csak úgy önmagától?/

Nos hát megírtam nekik, hogy mivel nem tudok belépni és módosítani a szövegen (de nem is akarok) ezért jobb, ha le is törlik az adatlapomat, nem tartok tovább igényt a szolgáltatásaikra.

Ennyi volt a nagy történet, várom a tiéteket is! (És a nullázást!!!!!!!!!!!)

Mojo Jojo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!