Keresés

Részletes keresés

joe1972 Creative Commons License 2003.09.07 0 0 414
Megpróbáltam megnézni a számlát, de pontosan a nagyösszegű időszak hiányzik.
Köszi az ötletet, kérek postán részletes számlát.
Tényleg kiváncsi vagyok. A számlán minden megnőtt. Szokott lenni 10eFtos számlánk, de most 17???
Előzmény: Törölt nick (413)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.04 0 0 413
Próbáld meg a Híváskeresővel az adott részt kilistázni (gondolom e-számlára értetted Te is)!

Márciusig visszamenőleg minden adat megvan (ez a júli végi leállás messze nem úgy sikerült, ahogy tervezték...), nálam is!

Ha végképp nemmegy, kérj az 1212-n egy reklamáció alapján ingyenesen kiküldendő hívásrészletezőt az egész szlázási időszakra!

De magából a számlából si láthatod, hogy melyik forgalmi típus lett nagyobb értékű? Első kören ott is elindulhatsz "visszaemlékezni" (net, nemzetközi(?!), emeltdíjas, SMS, stb..)

Üdv

mm

Előzmény: joe1972 (412)
joe1972 Creative Commons License 2003.09.03 0 0 412
Nem olvastam végig a topicot, bocs.
A július 7 és augusztus7 közötti telefonszámlám a duplája volt a szokásosnak, nem értem miért. Most próbáltam megnézni a neten az akkori részletes számlám, persze nem férni hozzá-
Nem járt így más is a múlt hónapban?
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.02 0 0 411
Naná, hogy NEM Drozdy volt (megkövetem őt!): a most Vivendi huszár Polányi Sándor volt!
Asszem fáradok:-)
Előzmény: Törölt nick (410)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.02 0 0 410
Apafej! (Úgyismint riporter)

Nem lehetne, hogy NÉHA egy entert üss azok közé a rohadt sorok közé esetleg egy-egy mondat után ami lezár valamilyen gondolat-implicitációt?!

Mint most én, látod?!

Megértem, hogy az agyad gyorsabb, mint a kezed (bár nálam ez elírásokban gyün ki...), de azért nem kellene a szememet kidurrantanod - amúgy kerestem az ábrát a szöveg mintázatában, de nem találtam :-DDD

Amennyire türelmem és szemem volt szövegedhez: Te posztkommunistázol, chauzol, mocskospolitiukusozol... ezt értem és megfelelő tárgylagossággal helyt is hagyom!

Attól viszont még MEGOLDÁST nem hallottam Tőled arra, MIT KELLETT VOLNA, KINEK KELLETT VOLNA és MIBŐL KELLETT VOLNA csinálnia 1990-95 között ha a Matáv állami tulajdonban marad?!
Írj le egy pontokba szedett akkori állami érdekeltségű matáv fejlezstési üzleti tervet itt röviden és azon vitatkozhatunk!
Halkan megjegyzem: az EPT elvileg független koncessziós terület lett volna, de egy bizonyos Drozdi Győző (ha nem rossz a memóm) elpasszolta a Matávnak a céget szép lassan... szóval akkor KIK lettek volna azok az autentrikus szakmai személyiségek, akik a független és eredményes, de a magyar fúrás-faragás nélküli fejlesztést végigvitték volna?! Hiszen a Horváth Pali is belebukott!!!

mm

Előzmény: riporter (407)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.02 0 0 409
Magyar moondani helyesen "beruházott", egyébként tökéletesen egyetértek Veled! :-D
Előzmény: bruno954 (408)
bruno954 Creative Commons License 2003.09.01 0 0 408
riporter,

Ha tudnád, hogy mennyi az 1000 milliárd forint (nem tévedés egyezermilliárd HUF) akkor nem írnál ekkora butaságot a Matáv privatizációjáról. Ugyanis a DT kb. ennyi pénzt ruházott be. Persze nem kell sajnálni őt, de ez van.

Előzmény: riporter (407)
riporter Creative Commons License 2003.08.31 0 0 407
Megértem értetlenséged és naivságod, ha már mikimaus vagy. Vagy nem vagy az, ahogy én sem vagyok riporter. Nem az a kérdés, hogy mi lett volna ha nem veszi meg a DT, hanem az, hogy miért megy minden tönkre ha állami kezelésben van?! Nyilván nekünk az államnak is megérte volna üzelmeltetni a matávot ha a DTnek megérte átvenni, és nem jótékonykodnak hanem az üzlet érdekli őket. Nem vághatsz vissza azzal, hogy jobb volt rosszul eladni mint még rosszabbul üzemeltetni. Ki mondta, hogy nem lehetne átlátni a rendszert? Azok a korrupt politikusok engedik csődbe az állami vállalkozásokat és hagyják őket szétlopni akik privatizációt is levezénylik. Eképpen elég demagóg az egyik direkt szar munka helyett a másik szintén szándékosan szarul végzett munkát összevetni. Most a DT jól végzi a munkáját keres is eleget, csak éppen ez nem a magyar államot gyarapítja. Ha a kormány is jól végezte volna a dolgát (micsoda utopia) akkor eladás nélkül is fejlődött volna (hiszen piaci árat fizetünk érte amiből jutna fejlesztésre is szocializmus bukása után) és akkor ma csak annyit fizetnénk amire szükség van a profithoz és nem uzsora profitot szednének le rólunk mint egy távoli gyarmatról a nyugati multi. Persze a sok privatizációt meg lehet magyarázni és aztán a csőd szélén értetlenkedni de a kettő sajnos összefügg, szorosan. Nem érv a privatizációra az sem, hogy előtte töketlen és nem hozzáértő emberek irányították. Akiket idézel. Elég lett volna őket leváltani és nyereségessé tenni. Pénzt pedig máshonnan is tehettek volna bele. Nem az állam nem jó tulajdonos hanem a korrupt vezetők ha tönkre tesznek kisikkasztanak egy céget vagy szervezetet abból nem az következik, hogy az állami irányitás eleve nem müködik. Állami tulajdonok híjján egy olyan gyarmatra hasonlítunk mint argentina ahol a multik mindent felvásároltak(mert a politikusaik eladták) és ma nincs olyan fogyasztás aminek ellenértéke az országban maradna. Adók pedig nem fedezik az egyre eladósodottabb nemzetek kamat és adósságterheinek visszafizetését. Magyarán következik a csőd. A románoknál pedig erdélyi magyarok szerint mindeig is sokkal fejlettebb volt a telefónia, többen rendelkeztek telefonnal mint itthon sokszorosan. Máskérdés, hogy caucescu úgy hitte ha van telefonja mindenkinek akkor mindenkit könnyebb lehallgatni. Ezért elősegítette. Nálunk meg fordítva hitték, ha nincs telefonjuk, nem tudnak szervezkedni. Utáljára hadd kérdjem meg tőled, hogy ha ennyire szociálisan érzékenynek tartod magad, hogy beírsz a témában, akkor hogy a csudában hiszed a véleményemet fröcsögésnek? Mi nem stimmel a te világodban? A hazug korrupt poltikusok? A túlzott privatizáció? Közgazdasági alapok hiánya egy olyan országban ahol "szakértők" győzködik a népet a forint gyengülésének szükségességéről pár ipari érdekelt barátuk javára?? Ne engem akarj meggyőzni, hogy mindenki helyesen döntött a matávot is illetően. Véletlenül tévedett viszont a postabank és más ügyekben. A matáv privatizációja is ugyanakkor szemétség volt mint a sorozat amelyben minden pénzforrásától megszabadították ezt a nemzetet, ami működő volt azt eladták , ma már csak külföldre viszi a hozamot. Miért hiszi egyáltalán olyan naivan valaki, hogy bárki is akinek hatalma volt a közösség érdekében döntött volna?? Erre a következő pár év se lesz elég, hogy összeszedd a gondolataid és meggyőző érvet szolgáltass ennek megcáfolására. Ebben a poszt kommunista káoszban ki az szerinted aki a mi érdekünkben döntött és nem a saját vagy bandája mikroterveit akarta volna megvalósítani? Persze ez nem csak a matávra igaz hanem az összes privatizáció leple alatt kiárult vagyonra. Legtöbbször nem a veszteséges cégek kerültek kalapács alá és ami még később óriási problémát is okozhat, hogy az alap fogyasztást elősegítő szolgáltatók is. Eladták a vízműveket, a villamos szolgáltatókat, a gáz szolgáltatókat, az autópályákat, a telefont, az erőmüveknek szállitandó energiahordózokat kitermelő bányákat. Máskülönben nem lenne ekkora infláció, nem lenne ekkora államadósság. Persze mit érdekli ez a túlfizetett politikusokat, gazembereket. Ez a probléma még mikiegeret sem érinti. Hiszem mikiegér ország rabol ki minket a legjobban. És a sok itteni mikiegér pedig ezt hagyja. A matáv vezér is egy aljas mikiegér, többet kér mint amire a nyereséghez szükség lenne, pontosan ismerik a teherviselési tűrőképességünket és annyit szipolyoznak ki belőlünk amennyit éppen eltudunk viselni. Egy fillérrel sem kevesebbet. Miközben a DT hazájában németországban fajlagosan már sokkal olcsóbb a telefonhasználat. Mi ez ha nem a gyarmatok érzelem mentes kizsákmányolása?!
Előzmény: Törölt nick (404)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.27 0 0 406
14 nap is eltelt már... bocs!
Most újabb 2 napot kérek:-)
mikimaus
Előzmény: Törölt nick (404)
polites Creative Commons License 2003.08.26 0 0 405
Évi 2,5% a vezetékes vonalszám csökkenése. :))
Úgy kell a Matávnak. A szemétkedéseiért ezt érdemli.

"Vezetékes telefonpiac: stabilizálódó visszaesés
2003.08.26 09:34

Közzétette szokásos havi jelentését a Hírközlési Felügyelet. A statisztikák tanúsága szerint a bekötött vezetékes vonalak számának visszaesési üteme 2.5%-on stabilizálódott. A 100 lakosra jutó vezetékes fővonalszám 35.8%-ar csökkent. Egy hívás átlagos időtartama a szezonális visszaesésnek megfelelően csökkent előző hónaphoz viszonyítva. Az ISDN vonalak aránya gyakorlatilag változatlan."

http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=32823
(Vannak ott még grafikonok is)

Törölt nick Creative Commons License 2003.08.13 0 0 404
2 nap múlva lesz időm arra, hogy ezt a nagy tömegben összeírt fröcsögést némi szakmai és közgazdaságtani alapokon "kimérjem", mert már az elolvasása is borzasztóan fáraszt (nem ismered a tagolást - ha már riporter vagy?)

Annyit előlegbe: 1989-ben rendszerváltozás történt, a Matávot 92-ben privatizálták.
ADDIG (3 év!9 szerinted mennyivel javult a telefonhoz jutás ESÉLYE?!

Szerinted az ÁLLAMI MATÁV mennyibe kerülne most, ha az általad olyan nagyrabecsült korrupt politikusok és szakemberek döntöttek volna a főközpoonti beruházásokról (még így is hazavágták a BHG-t benne 11 ezer fővel), ha olyan diszkreditált szakemberek, mint Purger Imre (aki még 1995-ben is úgy nyilatkozott, hogy hálózatfejlesztést CSAK a tényleges - értsd benyújtott - igények alapján szabad korlátosan elvégezni) döntene arról, mikor legyen - nemhogy ISDN, de - analóg vonalad??!!

És szerinted ha most átvenné a köztudottan nagyon jó tulajdonos hírében álló (lásd Postabank, Nemzeti Színház építése, autópályák ...) ÁLLAM a MAtávot, akko rmennyi idő múlva menne csődbe vagy épülne le?!

És még egy szó: mikor jártál Bukarestben, hogy ennyirre pozitívan tudsz nyilatkozni az ottani állapotokról?! Mert én 2000-ben elég szarnak láttam a helyzetet és azóta sem arról híresek, hogy - akár minket is - előzgetnének.

folyt köv csütrötökön.

Üdv.

Maus Róbert Péter
mikimaus

Előzmény: riporter (403)
riporter Creative Commons License 2003.08.12 0 0 403
Mai indexes cikk alapján derült ki, hogy: "Sorra mondják le vezetékes telefonvonalaikat az előfizetők" Miután a korrupt kormánytagok és a becstelen politikusok kiprivatizálták az ország bevételeit képző nagyvállalatait most úszhatunk az adósságban és még a fogyasztásunkból keletkező pénzeket is kihurcolják az országból amit csak kölcsön formájában láthatjuk viszon... A matáv kirepíti a milliárdokat az országból és még a mai brancs is előszeretettel hagyja magát lekenni és különösebb ellenállás nélkül osztják feléjük a 32 Milliárd forintos adókedvezményeket. Nem értem, hogy miért kell kedvezményben részesteni a matávot internet fejlesztés okán ha bevételei harmadát már ma is az internet forgalom teszi ki!? Mint az alább olvasható a cikkben. Tehát szét keresi magát a magyar bennfentesekből és német "befektetőkből" álló bagázs a magyar internet forgalomból majd, hogy további pénzeket szerezhessen a kiépítés költségét ránk hárítja adófizetőkre (internetezőkre) hogy majd azt is beépíthesse az internet tarifák áraiba mint költség amit mosta kormány engedett el neki. Személyes véleményem, hogy aki nem szorul rá a matáv vezetékére az ne használja. Ami mellesleg a számokból kiderül, hogy még ma sem érte el azt a kiépítettséget, előfizetői számot ami pl. chaucesku romániájában már rég megvolt. Tehát az itteni "demokráciában" és a monopol helyzet megszűnésével semmi nem változott csak a milliárdjaink nem a mi országunkat gazdagítják hanem egy kisbuszba elférne az a pár ember aki tovább gyarapszik ezen a kizsákmányoláson. Szóval vagy tönkretesszük őket és aztán visszaváároljuk őket vagy nekünk annyi. Maradnak a mobilok, kivéve a szintén gengszter virtus westel. De itt a szám mobilitás és jővőre minden westeles ficsúr átviszi az aranyba foglalt számát a vodához és fizeti az alacsonyabb ADÓT. Matávnak egy szimpatikus húzása volt az utóbbi évezredben, hogy bevezette az általánydíjjat nem olcsó áron, és a legnagyobb arcátlansága volt, hogy innen nem fejlődött tovább hanem visszahátrált, megszűntetett és bedrágult. Azóta csak használhatattlan és drága ISDN-t akart rásózni a lakosságra miközben már létezett ADSL, kilobbizza a kormányoknál, hogy az adót nem befizesse hanem kivigye (a fejlesztése eddig is megvolt a tőkéje, meg az saját ügy...) Adókedvezményt kap holott
rendkívűl drágán adja később azt amit a mi pénzünkből kiépít. Semmiféle informatikai fejlődést nem támogat és nevetséges áron szabja meg az internet használat díjját. Miközben az uSA-ban havi 50 dollár körüli összegért legalább tíz éve lehet általánydíjban telefonálni helyi számokat. Magayrán itt is nyereségesnek kellene lennie ha havi 6-8 ezer ft-ért éjjel-nappal (és nem csak 6 után) hívhatnánk a helyi számokat vagy internetet. De nem,a politikusaink nem engedik, hogy mi jól járjunk hanem ők a multinak szeretnének kedvezni, nehogy már annyi legyen a díj mint amennyi korrekt, a fenét fizessenek annyit amennyit bírnak, hogy már majdnem belefulladnak de még szükségük van rá akkor majd fizetnek, mit érdekli őket a nyomora az országnak vagy a kis családnak. De a lényeg az egy harmad! Ha az országban internetezők egy ideig visszatartanálk ingerenciájukat akkor abba a matáv töknre menne, értéke összeesne részvényei filléreket érne. Akkor talán egy nem korrupt parlament visszavásárolná és olcsón szolgáltatna. Mennyivel egyszerűbb lett volna mese helyett a valóság. Magyarul nem adták volna el élből és akkor ma mindenki vígan használná a netet és nem csak azok akik kábelen vagy adsl-en lógnak. Nem kellene elszámoltatni a korábbi vagy jelenlegi urakat arról, hogy miért nem szabályozták erősebben a multit és miért engedik, hogy nyugatinál magasabb áraival kiszipolyozza az országunkat, az internetezőket? Szemetek.

"HíF elemzése szerint a vezetékes forgalom az idén az első negyedévben a kezdeményezett hívások összidőtartamát tekintve mintegy 2 százalékkal nőtt az elmúlt év utolsó negyedéhez viszonyítva. Ezen belül a beszélgetések időtartamának növekedése elhanyagolható, 1 százalék alatti volt, míg az internethívások időtartama is 5 százalékkal emelkedett az előző negyedévhez képest, s az internet-forgalom tette ki az összes hívásidő körülbelül egyharmadát."
Frász Creative Commons License 2002.08.06 0 0 402
A matávot kirúgtam!
Én is felfüggesztettem a vonalasom, a westelest meg kidobtam.
Már csak pannon, meg voda van a családban, had versenyezzenek :)
htlecso Creative Commons License 2002.06.05 0 0 401
Én kurva egyszerűen megoldom a matávval kapcsolatos összes problémámat: Július 1-től mexüntetem a matáv vonalat,az üres westeles simm kártyámat meg bedarálom.
Matáv bekaphatsz 10 magyar brokit!
mindenmindegyjakab Creative Commons License 2002.06.04 0 0 400
de tudjátok, mi a legnagyobb kib@**ás?
nekem külön analóg vonalam van internetezni és a minimal csomaggal meg a freestarttal VOLT a legolcsóbb. de a ge*i matáv rájött erre és márciustól (azt hiszem) _n_e_m_ _l_e_h_e_t_ 06 51-et hívni a minimal csomagról! értitek, nem csak kedvezményesen nem lehet, hanem EGYÁLTALÁN NEM!
na ez a pofátlanség csúcsa. miért a legcsóróbbakon akarnak keresni?
azt hiszem, hogy most nyáron szüneteltetni fogom a számomat havi 1000Ft-ért. vagy teljesen megszüntetem. aki teheti, szerintem tegye ugyanezt hasonló helyzetben. ez elég jó bojkott, nem? nyáron úgyis kevesebbet van otthon az ember.
éghajlatváltozás Creative Commons License 2002.05.31 0 0 399
Ja, hogy ez falszólító/óhajtó mondat volt? Azt hittem kijelentés :O
Fogalmazz egy picit világosabban legközelebb!
Előzmény: WinFan (398)
WinFan Creative Commons License 2002.05.31 0 0 398
Hali!

De, azt.
Én csak azt tanácsolom nekik, hogy korlátozzák a mindenkinek csomag által hívható számokat a 0651-re.

Előzmény: éghajlatváltozás (397)
éghajlatváltozás Creative Commons License 2002.05.31 0 0 397
Miről van szó?
Nem azt mondták, hogy megszűnik a "mindenkinek"?
Előzmény: freep (396)
freep Creative Commons License 2002.05.28 0 0 396
Üdv!

A Matáv korlátozza a Mindenkinek csomagot a 0651-es számokra. Így aki dumálni akar, az majd a csevegő díjcsomagot veszi igénybe. Matávnak is jó, nekem is jó, a csevegőnek nem annyira, de hát nem lehet mindenkinek jó.

Gismo Creative Commons License 2002.05.28 0 0 394
A DATANET-nél u.e. 39 hónap (azaz 3 és 1/4 év) - amit sem szüneteltetni, sem áthelyeztetni nem lehet!!! Elég erőteljes visszatartó erő. Legalábbis nekem. :o/
Előzmény: Törölt nick (393)
éghajlatváltozás Creative Commons License 2002.05.27 0 0 392
Akkor még1x:

a szerb távközlési cég elleni tavalyi sikeres blokádról:
http://index.hu/tech/mobil/szerb/

éghajlatváltozás Creative Commons License 2002.05.27 0 0 391
a szerb távközlési cég elleni tavalyi sikeres blokádról: ía href="http://index.hu/tech/mobil/szerb/">
http://index.hu/tech/mobil/szerb/
Veszely Gyula jr. Creative Commons License 2002.05.27 0 0 390
"Hogy úgy van!" :-)

Gy.

Előzmény: inverz (387)
muybien Creative Commons License 2002.05.26 0 0 389
most komolyan...tud ez a fatáv ezek után bármi olyat kitalálni, amivel meghatja a fogyasztókat??? mármint azokat akik nem feküdtek kómában az utóbbi pár évben persze... komolyan, nincs az a szlogen vagy az a rekmlámember aki meghatna... na jó... ha holnap reggel Michael Jordan kopogna, hogy akkor kötik az isdn-t akkor lehet nem duzzognék... :)
Előzmény: Meridian (388)
Meridian Creative Commons License 2002.05.26 0 0 388
Nekem meg az Axeleros pénzbedobós internetreklámja nem jön be, de nagyon!!

Ijjen egy idióta reklámot...

Előzmény: inverz (387)
inverz Creative Commons License 2002.05.26 0 0 387
Nem biztos, hogy ehhez a topichoz kötődik, de égis ide írom:

Nem tudom ki hogy van vele, de számomra nagyon visszatetsző a matáv isdn-t propagáló reklámfilmje, amiben a csajszi átmegy a várakozó autók tetején...

morczogó Creative Commons License 2002.05.23 0 0 386
"Ugye nem ez a demokrácia? Vagy mégis?"

Nem. Ez kapitalizmus. Vagy inkább annak egy szélsőséges alkalmazása, amit állami eszközzel korlátozni kell.

Előzmény: nagyapo (385)
nagyapo Creative Commons License 2002.05.22 0 0 385
Támogatom a gondolatot, hogy mindenkinek ADSL legyen a mindenkinek ISDN helyett. Persze azért lenne egy gondolatom. A NAGY MATÁV-nak nem volt ideje időben meghozni a döntést a mindenkinek csomag előkészített kivezetésére a piacról, miért gondoljátok, hogy lesz ideje és pénze, hogy megoldjon a nagy tönkremenése közepette egy európai szinvonalú, de kb 10-35000000000 Ft értékü beruházást a saját jól felfogott üzleti érdekében Budapesten. A vidék pedig ismét jelentős 30-50000000000Ft költség.
Sok a nulla? lehet . Van azonban még egy NULLA és ez a MATÁV konstruktív, valós költségmegosztási szándéka. Kináljon alternatívát, ha megszünteti az egyetlen internet hozzáférést. A mostani internetidőt, amit másra nem fog tudni eladni a 4000Ft, helyett a magyar netto átlagfizetés 180%-áért fogja adni. Ez nem alternatíva. Ez pisztoly az információs társadalomra szegezve. Sajnos annak esélye nélkül, hogy esetleg a lövés elmarad.
Ahogy hozzáállt a dologhoz, kicsit morbidan, de olyan mint egy közeltmúltbeli bankrablás. Csak neki van esélye, nekünk, netezőknek sajnos semmi.
Ugye nem ez a demokrácia? Vagy mégis?
morczogó Creative Commons License 2002.05.22 0 0 384
És lenne egy (ici pic javaslatom): NE a Mindenkinek mellett vagy a 150-es kedvezmény mellett törjünk lándzsát, hanem az ADSL MINDEN ELŐFIZETŐ ÁLTAL TÖRTÉNŐ ELÉRHETŐSÉGÉNEK VÁLLALÁSÁÉRT

Ez jól hangzik. Mifelénk (pedig Budapest) nem is kecsegtetnek ADSL-reményekkel. De mennyire lehet azt befolyásolni egy tüntetéssel, hogy fektessen be a Matáv néhány milliárdot?
Ezért egyelőre úgy néz ki, amint megszűnik a Mindekinet csomag, még a telefonszolgáltatást is le fogom mondani.

Előzmény: Törölt nick (383)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.22 0 0 383
Gyerekek! Demonstrálni SABAT (sábesz) napján?! Starub Elek úgysem lesz ott és ilyenkor én sem dolgozom! :)))

Miért nem egy szerdai napon megyünk?!

(Ez most nem vicc volt! A portáson kívül ki a fene lesz ott?! Még a TV2 is a Dáridóval és a nyári turnával lesz elfoglalva, nincs estri Tények stb... tessék a PR-ra is figyelni!)

És lenne egy (ici pic javaslatom): NE a Mindenkinek mellett vagy a 150-es kedvezmény mellett törjünk lándzsát, hanem az ADSL MINDEN ELŐFIZETŐ ÁLTAL TÖRTÉNŐ ELÉRHETŐSÉGÉNEK VÁLLALÁSÁÉRT.

1. Ez jobban sarokba fogja szorítani bármely (!) koncessziós telekom céget, ui. egy adott törzskábelen érezhető minőséégromlás (főleg a maradék analógok jel-zaj viszonya tekintetében!) elérése után nem lehet több ADSL érpárat vinni, TEHÁT nagyértékű törzskábel (és persze előfizetői kábel ill. érpár) csere vális szükségessé, ami 1részt a 100 millióknak minimum a 10 de inkább 100 szorosa
2. Ha sok ADSL (mopst elvi határon belül sok) fog üzemelni, akkor jelentősen nőnek az üzemeltetési kiadásaik is, de egy ponton túl nyereségessé is fog válni tehát le fog törni az ADSL ára (NA EZ A LIBERÓS PIAC!)
3. És követelni kell - egyénenként - AZ AKCIÓS ADSL bekötések folytatását (jelentős anygai hátrány okozása, ráutaló magatartás miatti rossz előfizetői döntések stb. lehetnek a kifogások)

Állítom, hogy jó szervezéssel mindenki ki tudna gazdálkodni egy ADSL előfizut magának és (jó: nagy a pofám, március közepén megkaptam az akciós Datanetest havi bruttó 7400-ért!), pl. időosztásos hazsnálattal (ki délelőtt, ki délután, ki este)...

Fel a fejjel (sajnos: lesz ez még rosszabb is: most megy épp a csőd fele a DT)!!!

Mindenkinek szeretettel

Maus Róbert Péter
mikimaus

Előzmény: PadreMenar (381)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!