Keresés

Részletes keresés

arianatetovalas Creative Commons License 2016.05.11 0 0 401

Tökéletes tetoválás ragyogó színekkel. Egyedi trendi művészi katalósból választhatsz mintát amelyek saját tervezésűek.eternaltetovalas@gmail.com

S.Zoltán Creative Commons License 2010.10.06 0 0 400
ime a sajátok
vádlimnyakam
fototheszti Creative Commons License 2010.01.06 0 0 399
Sziasztok!

Fotózással foglalkozom, és nagyon szívesen csinálnék műtermi, szép képeket tetoválásokról ingyen. Keressetek az alábbi e-mail címen: fototheszti@gmail.com
(Honlapom www.fototheszti.net) Tóth Eszter
decoryah Creative Commons License 2009.01.27 0 0 398
––––•(- ÓRIÁSI TETOVÁLÁS GYŰJTEMÉNY!!!!!-)•––––

 

SOKAN ELKÖVETIK AZT A HIBÁT, HOGY FIATALON HÜLYESÉGET TETOVÁLTATNAK MAGUKRA, ÉS KÉSŐBB MEGUTÁLJÁK ÉS ELTÁVOLÍTTATJÁK A MINTÁT!

 

NEM KELL FÉLNED, NEM TALÁLKOZOL UGYANOLYAN TETOVÁLÁSSAL HA INNEN VÁLASZTASZ, ÉS BIZTOS, HOGY MEGTALÁLOD AZ IGAZIT!!

 

 

50.000! !!! darab minta ,

13.000 nagyfelbontású scan .

6 GB !! 2 dvd

 

 

MInden méretben színben, stílusban és típusban - Híres művészektől, grafikusoktól, válogatott minták.

 

Ha csak érdeklődsz, ennél jobb helyen nem is tehetnéd!

 

Tetóválószalonoknak is KÖTELEZŐ!!!

 

Ekkora választék jelentős csábítóerő más szalonokkal szemben!!!!

 

Angels : Animals : Asian/Oriental : Astrology : BioMechanical : Black and Grey : Butterfly Tattoos : Cartoon/Caricatures : Celtic : Cultural : Demons & Gargoyles : Dragons Tattoos : Egyptian : Fairies and Mermaids : Graffiti : Hearts and Roses : Military/Patriotic : Miscellaneous : Names : Plants and Flowers : Religious : Native American : Star Tattoos : Tribal Tattoos .............................

 

Ez a gyűjtemény a tetoválás bibliája -képekkel.

 

OLCSÓN!!!

 

Érdeklődni: johnzorrn@gmail.com

kilpikonna Creative Commons License 2008.08.18 0 0 397
Sziasztok! Szöveges tetoválásokból írom a szakdolgozatomat, olyan 20-35 év közötti emberkéket keresek, akik ilyennel rendelkeznek. Lehet akár csak egy betű, szám, kínai írás, stb.) Egy kérdőívet kellene kitölteni, illetve egy képet mellékelni hozzá. A szovegestattoo@gmail.com címen lehet jelentkezni.
Cik-Cakk Creative Commons License 2008.06.28 0 0 396
elnézést, talán most:Hálószobánk
Cik-Cakk Creative Commons License 2008.06.28 0 0 395
De van ám tetoválásom, csak nem a testemen, hanem a hálószoba falán!!!
faltetoválás... íme:
killers74 Creative Commons License 2008.05.24 0 0 394
Te kis langyi, már az autó márkákat is be kavarod ide,nekem is suzukim van,na.
Előzmény: kispok (324)
Falipok Creative Commons License 2008.04.15 0 0 393
Nekem egy pár éve készült egy fekete özvegy a középső újjamra, és azóta szinte nem volt olyan aki ne csodálkozott volna rá...Viszont most gerinc tetoválást szeretnék, de sehol nem találok használható képeket, esetleg vki már talált ilyen képeket..? Thnx:-)
nyomorlesz Creative Commons License 2008.02.07 0 0 392
Nekem is van egy, nem olyan régóta. De már gondolkozok a következőn. Héten megyek vissza valahogy, mert a mintában mintha lenne egy olyan rész ahol halványabb, nektek nem volt ilyen? Helyben kaptam krémet, nemtudom mit, valami erős gyulladáscsökkentő, fehér szinű krém, a studioban azt mondták naponta egyszer kenjem be vele. Semmi más tanácsal nem láttak el.
Atis57 Creative Commons License 2008.01.20 0 0 391
Szia!
nem tudom hány éves vagy , mia párommal 50/47 --most őrült meg, nem is egyet akar csináltatni, ráadásul érdekeseket. !A te párod ,hogyan fogadta?
Előzmény: csibibaba (384)
Akinom89 Creative Commons License 2007.10.31 0 1 390

Van tetoválásom és ő lenne az! :)

 

fatjoe Creative Commons License 2007.08.22 0 0 389
Nekem már 5tattom van eggyiket sem bántam meg és nemis fogom ,mert a tetoválás eggy gyönyörű művészet amit már évezredek óta készítenek még némely fáraónak is volt!Ha tattod van nem leszel nagyobb ember sem jobb a tetoválás választást nem szabad elkapkodni mindig jól gondold meg és válaszd meg mert eggy életen át elkísér és mindig ápold a tetoválásodat mert a csúnía tetoválásnál nincs rosszabb dolog!
barbika88 Creative Commons License 2007.08.14 0 0 388

Sziasztok!

Én tegnap csináltattam egy tündért a derekamra! :) Nagyon nagyon szép lett, és furcsa, de egyáltalán nem fájt. Jó, néha kellemetlen volt, de nagyobb fájdalomra számítottam. Délután készült, és este pedig már aludni tudtam rajta, ma pedig egyáltalán nem fáj. :) Kicsit még meg van duzzadva, de semmi piros, semmi fájdalom. :) nagyon örülök, hogy megcsináltattam és mindenkit csak bíztatni tudok, vágjatok bele, és ami fontos, jól nézzétek meg kinél csináltatjátok!

L.Forolszkin Creative Commons License 2007.08.11 0 0 387
Nincs.Baj?
Dorisz Baby Creative Commons License 2007.08.10 0 0 386
van bizony, 16 éves vagyok, és 2 is van :) nagyon élvezem, immádom őket!!!
Tattu Creative Commons License 2007.07.07 0 0 385
Ajánlom minden kedves "tattoo & body piercing" nevű krónikus betegségben szenvedő figyelmébe a következő címen elérhető oldalt:

Tattu
http://tattu.extra.hu

Egyenlőre még csak tesztelgetjük, de már szépen alakul. Rövidesen elérhető lesz a végleges szerver és domain (tattu.hu) is.
Regisztráljatok! Gyarapodjon a közösség!
csibibaba Creative Commons License 2007.06.02 0 0 384

 

 

     Sziasztok!

 

     Az én tetoválásom tavaly márciusban készült, és a két gyerkőcöm

     keresztnevének kezdőbetűiből áll.

Tati87 Creative Commons License 2006.12.02 0 0 383
Ime a tetkóm... Ime a tetkóm...:)
Tati87 Creative Commons License 2006.12.02 0 0 382

sziasztok!

nekem november 13.án lett csinálva a tetkóm...de már 8.osztályos korom óta szerettem volna...hát így jött ki...:)

naon szeretem a tetkómat, ha sikerül töltök is fel képet, róla...:)

 

Lilett Creative Commons License 2006.11.25 0 0 381
Nekem 2 van a bal bokámon kivülröl egy csikóhal és egy japán felirat szépséget jelent a medence csontomnál ami már valahogy a combomon is van valahogy a kettő közé van csináltattva csak elég pici 4x4es :)
gabesz_andystattoo Creative Commons License 2006.10.24 0 0 380
hi
gimly01 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 379
Na persze csak arról nem szabad megfeletkezni hogy nem szabad áztatni mert sérülhet a minta és romolhat a festék színminősége.Egyébként meg muszály megmosni mert ha nem ápoljátok elferöződik és akkor lehet kapkodni meg sopánkodni a mester meg ismét dolgozhat.Javítottam egy pár ilyen "szépséget".megnézhetitek a http címen.
Giallo1987 Creative Commons License 2006.08.23 0 0 378
Nyugodtan érheti víz, nem lesz semmi baja...
Előzmény: Szütymók (377)
Szütymók Creative Commons License 2006.08.23 0 0 377
Szijasztok!

2hete csináltattam tetoválást,és annyira jóóó,de direkt olyan mintát választottam,h későbbieken se bánjam meg,mivel elég fiatal vok. Én akkor éreztem mikor a csontomnál járt a srác,de kilehet birni. Azt szeretném kérdezni,én két hétig folyamatosan kentem Bepantennel,viz sem érte és h most már érheti viz ugye? nem lesz semmi baja?:) Vagy még inkább kenjem egy hétig? Kicsit parázós vok,félek ha bevizezem lejön ,szval még mindig nem hiszem el h megvan ;D
t.zsuzsi Creative Commons License 2006.08.23 0 0 376
Sajna megint nem rakta be, majd megpróbálom máshogy. Addog is mindenkinek jó tetkózást!
t.zsuzsi Creative Commons License 2006.08.23 0 0 375
Sziasztok!
Az előbb nem jelentek meg a képek, megpróbálom megint. Szóval, kíváncsi lennék a véleményetekre!
Nagyonköszi
t.zsuzsi Creative Commons License 2006.08.22 0 0 374
Sziasztok!

Szeretném a véleményetek kérni a mellékelt munkákról!
Köszi
göszike Creative Commons License 2006.07.23 0 0 373

sziasztok:)

rajtam Iminek a műve van és nagyon megvagyok vele elégedve:)

tudom mindenkinek ajánlani,aki tökéletes művet akar:)

Dóriss Creative Commons License 2006.07.05 0 0 372
hmm, feltöltöttem a képet, de nem rakja be, csak ,kiirja h image1...vmit elcsesztem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!