Keresés

Részletes keresés

AndrisK Creative Commons License 2023.05.20 0 1 91

olyan mint celofánon át csókolózni

Editkém Creative Commons License 2011.05.26 0 1 90

Mi a férjemmel évekig óvszerrel védekeztünk, és soha semmi bajunk nem volt vele. Jelenleg tablettát szedek, és persze jobb így, mert szeretem érezni, ahogy belémspriccel. Nekünk az a lényeg, hogy szeretkezzünk. Az, hogy óvszerrel, vagy anélkül, az már másodlagos.

aliszultan Creative Commons License 2009.05.14 0 0 89
Mit csinálsz gumiban szex nélkül? ;)
Előzmény: Törölt nick (87)


aliszultan Creative Commons License 2009.05.14 0 0 88
Ha te mondod biztos van, bár nem nagyon ajánlott!
Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.14 -1 0 87
Én szeretem az óvszert, sokszor felveszem olyan napokon is, amikor nincs szex.
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.13 -1 0 86
Nem jól emlékszel.
Már régen van olyan is, amit még nem szült nők is használhatnak.
Előzmény: aliszultan (84)
Árpi76 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 85
Jól emlékszel.
Előzmény: aliszultan (84)
aliszultan Creative Commons License 2009.05.13 0 0 84
Hali!

Ha jól emléxem, a spirált csak már szült nőknek helyeznek fel!
Előzmény: Árpi76 (83)
Árpi76 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 83
Embere válogatja szerintem. Van akinél nincsenek ilyen mellékhatások. Mindenesetre az óvszernélküliség nem csak kellemesebb, hanem sokkal több játékra ad lehetőséget. (Ha az óvszer egyszer felkerül, akkor mindenképpen be kell hatolni (jajj, de hülyén hangzik ez így) és nem nagyon lehet sok időre kiszállni (pl kicsit orálozni), mert akkor leesik, összegyűrődik, stb.). Akkor még nem beszéltem az óvszerkeresésről a fiókban, a kibonthatatlan dobozról és fóliáról. Brrr...

Szóval nekem nem jön be. De ha Neked a tabi nem, akkor is van más lehetőség (spirál, kúp, stb.) Ezek nem hormonálisak és némelyik biztonságosabb a vatikáni rulettnél.
Előzmény: Törölt nick (82)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.13 -1 0 82
Sziasztok!Bár elég régi az utolsó hozzászólás is, én még csak most olvastam bele a fórumba. A legtöbb hozzászóló az erősebbik nemet képviseli, ezért ha megengeditek, nőként hozzászólnék kicsit én is a témához. Vagyis hát inkább csak a tapasztalataimat osztanám meg veletek. Szóval, a legtöbben azt írjátok, hogy gumival rosszabb, és aki tartós kapcsolatban él és a lánynak nincs gondja a tabival, annak sokkal jobb a bogyival. Persze, mindketten nyilván többet érzünk a másikból óvszer nélkül. De. Én is szedtem fogamzásgátlót 3 évig, ráadásul az egyik legalacsonyabb hormontartalmút. A szervezetemnek nem is volt ellene kifogása, semmi gondom nem volt a hormonokkal. Mivel külföldön töltöttem egy évet, úgy döntöttem - különféle megfontolásokból-, hogy addig abbahagyom a tabletta szedését. Na most, köztudott, hogy a fogamzásgátló tabletták csökkenthetik a libidót (ami a szexuális étvágyért felelős). Én ezt addig észre sem vettem, amíg fel nem hagytam a szedésével. Visszagondolva eszembe jut, hogy gyakran nem volt kedvem a szexhez, de akkor ezt a stressznek tulajdonítottam, és fel sem merült bennem az, hogy más lehet az oka(mivel a párommal nem volt gond). Amióta nem szedem a fogamzásgátlót, azóta olyan nem volt, hogy ne kívánjam a szexet, a nap bármelyik percében pillanatok alatt be lehet indítani... És azóta sokkal jobb a szex! Igaz, baromira utáljuk a párommal a gumit, és amikor a ciklusom olyan napjaiban vagyok, hogy nem lehetséges a fogamzás, még a megszakításos módszert is bevetjük néha, mert annál már csak lenne a jobb, ha tényleg minden nélkül együtt mehetnénk el, de sajnos azt nem szabad... Na most, ezek mellett akármennyire is jó az a fogamzásgátló tabi, és akármennyire utáljuk a gumit nagyon sok okból, most lehet mégis azt mondanám, hogy inkább az óvszer. A pasik biztos a gyógyszerre szavaznának, így helyből, de ha azt mondom, hogy a csajotok sokkal többször támad le csak úgy spontán, akár olyan helyeken is, ahol még csak álmodni sem mertetek volna a szexről, és mivel többször és jobban kívánja a szexet, a fantáziája sem ismer határokat... gondolkodjatok el rajta egy kicsit, hogy mennyire jó is az a fogamzásgátló tabletta. Biztos mellette voksoltok?
tomi07 Creative Commons License 2008.10.04 0 0 81
nagyon sokan mondják hogy rossz gumival.. lehet igazatok van söt nem is kételkedem benne... én eddig csak gumival toltam és szerintem úgy is eléggé élvezetes volt.. bár lehet azér mondom ezt mert még nemvolt alkalmam gumival tolni :D
shell3 Creative Commons License 2002.03.10 0 0 79
Nálam a nélküle oldalra billen a dolog.
Teljesen meg tud kavarni amikor abból a lendületből ki kell billennem, az öltözködés miatt!!!
Előzmény: Törölt nick (78)
pancho Creative Commons License 2002.03.08 0 0 77
Hömmm...
(= értve, gondolkodóba esve)
Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.08 0 0 76
Egyszerűen annyi, hogy nem rám vallana :)
Előzmény: pancho (75)
pancho Creative Commons License 2002.03.07 0 0 75
Miért lenne szép húzás?
Mert azt, hogy kizárt, még megértem, nem hát nem, de az első mondat indítéka homályba vész előttem.
Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.07 0 0 74
Szép húzás lenne tőlem...
Kizárt, hogy annak vehetnéd. ;)
Előzmény: pancho (73)
pancho Creative Commons License 2002.03.06 0 0 73
Vehetem ezt igennek? :-)
Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.06 0 0 72
He-he-he... ;Đ
Előzmény: pancho (71)
pancho Creative Commons License 2002.03.06 0 0 71
Nem kéne nekünk megismerkednünk?
Egy dologban - és nem is a leglényegtelenebben - már megvan az összhang :-)
Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.06 0 0 70
Üdv.
Nickekből nem tudok rájönni, hogy ki milyen nevű, szóval én mint női egyed szólok hozzá. :)
Az óvszer gondolatától is borsódzik a hátam...
A topikra a válaszom: Semmiiiiit!
:)
Üdv: IC.

webvandor Creative Commons License 2002.03.05 0 0 67
SuperBoy
- Ha félsz az ultravékony szakadésa miatt szerintem is jogosan, akkor azt mondom neked, nem annyival rosszabbak a nem ultravékonyak se. Úgysincs olyan, amit egyáltalán ne éreznél.
- imho vétek a nőket azzal kinozni, hogy gumiban csinálják nekünk a felláciot, én el nem viselném a helyükben. Az izesitett fajták is undoritóak. Mellesleg én alig tudnék elszállni ha gumiban szopnának.
Előzmény: SuperBoy (63)
SuperBoy Creative Commons License 2002.03.05 0 0 66
pusztuló agysejt (uff, érdekes neved van... sokat iszol?! :)

"Hát, ez a 4-6 órás szex (ha szünet nélküli, akkor) mindenképp figyelemre méltó teljesítmény, bár nem biztos, hogy prosztata és here terén jót tesz (tao ide vagy oda), legalábbis volt már olyanom, hogy 2 óra után elkezdett kb. úgy fájni a herém, mint amikor marhára felizgat valami, aztán viszont nem történik semmi (vőlegénybetegség)."

Erről a "vőlegénybetegség" kifejezésről nem hallottam :)
Mesélhetnél még konkrétan hogy mi és hogy történik, vagy történhet. Van ennek valami hivatalos (latin) neve? :)

Nekem csak akkor szokott feszíteni, esetleg fájni, ha óriási mennyiségű sperma gyülemlett fel az izgalom hatására. Pld. több alkalommal szeretkeztem, és egyszer sem mentem el, és újra valami nagyon izgató élmény ér, akkor jön nekem csak ez a feszítés, majd egy idő után a fájás.

A prosztatának és a herének mit árthat ez a terhelés? Szerintem ezzel csak edzem :)
Meg (sajnos?) mostanában maximum 2 órás szeretkezések vannak, mert ennyit bir, ennyi esik jól a barátnőmnek maximum. Pedig néha nekem nagyon nem elég :( Vele még egyszer sem jutottam olyan szintre, hogy izzadtam volna a szextől, tehát mondhatni nem volt egyszer sem jobban megterhelő. Pedig de jó is az... :) Na de ez már OFF... :)

Azt is tudom, hogy ez az én túlzott igényem, és az 1-2 órás menet sem mondható rövidnek...

OFF OFF
az off vége az on! :)
ON ON

SuperBoy

Előzmény: pusztuló agysejt (65)
pusztuló agysejt Creative Commons License 2002.03.04 0 0 65
off
Hát, ez a 4-6 órás szex (ha szünet nélküli, akkor) mindenképp figyelemre méltó teljesítmény, bár nem biztos, hogy prosztata és here terén jót tesz (tao ide vagy oda), legalábbis volt már olyanom, hogy 2 óra után elkezdett kb. úgy fájni a herém, mint amikor marhára felizgat valami, aztán viszont nem történik semmi (vőlegénybetegség).
De a több egymás utáni 1-1,5 órás menet már nem jelent ilyen terhelést (illetve ha egyszer már elmentél, akkor a következő bármeddig tarthat).
off vége
Előzmény: SuperBoy (63)
pancho Creative Commons License 2002.03.04 0 0 64
Zavart.
SuperBoy Creative Commons License 2002.03.03 0 0 63
(végigolvastam a topicot)

nobodybuilder írta:

"Hmm, emlékszem, hogy még élveztem is, hogy óvszerrel (hiába volt ultravékony, csillagháborús darab) akár egy-másfél óráig is bírtam a vulkánkitörés előtt, azaz jóval tovább lehett élvezni magát a szeretkezést ... óvszer nélkül ez csupán álom az én vehemenciámmal. :-)"

Hmm, nekem meg fordítva van, csak kicsit másképp.
Gumival szinte korlátlan ideig birom, azaz "véletlen" nem jutok el arra a szintre hogy elélvezzek, viszont bármikor 5-10 másodperc alatt elélvezhetek ha azt szeretném, tehát jól tudom időzíteni magam. A "korlátlan" időt 4-6 órás szeretkezésre értem, amiben volt gumi csere is, mert úgy érzem hogy "elkopott". Ez kb 40-80 perc után szokott jönni, hogy már szinte nem csúszik, hanem tapad, és nem akarom hogy elszakadjon, ilyenkor kiveszem és felveszek egy újat. Volt olyan maratoni éjszaka hogy 5 gumit használtam el és egyszer sem élveztem el, csak miután levettem az utolsót is és szájjal kielégítettek :) Nekem ez így volt a legjobb. A nő 3x ment el. A gumi előnye, hogy nem dörzsölődik ki a szerszámon a bőr annyira, tehát gumi nélkül 4-6 óra körül már mindig érzem hogy kidörzsölődött a bőr (síkosító nélkül).

A gumi =nagy) hátrányai, hogy:
- a farkam "vak", tehát míg gumi nélkül érzem hogy mihez ér hozzá a makk és a test, addig gumiban nem, pedig csak ultravékonyt használok.
- Ide tartozik az is, hogy sokkal gyengébb érzés amit a gumis szeretkezés okoz. Annyira jó érezni hogy a teljesen felizgult nőben szinte "belecsobbanok" :) És érzem az egész testét 100%ban.
- Bizonyos pózokban kényelmetlen a gumi, meg ha tövig berakom (ha befér és az jó a nőnek), akkor a gumi pereme a nő hüvején belülre kerül és amikor kihúzom akkor a nőben maradhat a gumi. Ezért nem szoktam teljesen berakni, bár nem is mindig tudnám, tehát ez szerencse. De mindenképp zavaró.
- Figyelni kell néha a gumira hogy milyen az átlaga. A talán legdrágább Durex ultra vékony gumi már jópár alkalommal szakadt szét, és volt amikor csak amikor csak az élvezés pillanatában vettem észre hogy nincs az a feszítő érzés hogy a sok sperma nem fér el a gumiban és feszít, szorítja a makkot. És bizony ki volt szakadva a makknál. Meg a Durex sokkal szorosabb, és ugye szétszakad. A LifeStyle ultra vékony vált be, abból talán csak 1 volt ami elszakadt, de az is 2 óra használat után, amit egyből észrevettem, de semmi baj nem lett belőle. Ezért cserélem ha érzem hogy már a gumi teherbírása végénél járok.
- A gumi szaga nekem sem jön be, de ez lenne a legkevesebb...
- A tabletta olcsóbb hosszútávon. Ha csak heti 1-2 doboz (3-6 darab) gumit számolok ami a minimum, akkor is 1200-2400 Ft havonta. Bár ez kibirható, mert egy nőt fenntartani jelentősen nagyobb költség! :) És ha nem is nézzük az árát, akkor is ott van hogy fel kell venni, és le kell húzni, vagy esetleg cserélni kell.
- Ha gumival szeretkezel, akkor nem feltétlen jó közben megállni és mondjuk pihizni vagy beszélgetni, mert ha kiveszed akkor "megszárad", és tapadós lesz a gumi, ráadásul ha csökken a merevedés akkor meg nem az igazi újra berakni ha elcsúszott. Mondjuk mereven lehet tartani magad, de nem mindig jó szinte értelmetlenül merevnek lenni :) Tehát úgy lehet hogy optimális a gumi, hogy előjáték (opcionális :), felhúzod, akció, elélvezel, leveszed. De ha interaktívabb akarsz lenni akkor csak zavar és visszafog...
- Eddig egy nőnek sem izlett az óvszer okozta íz, így a részükről adott orális szex kellemetlenebb, ha közben is előjön. Az ízesített óvszerek meg nem tetszenek, sem minőségileg, sem szagra. (nem kóstoltam :)

De hát nincs jobb védekezés, ha mondjuk nem igazán ismersz valakit és nem szed tablettát. Vagy éppen nem hiszed el hogy szedi :) Tehát ami megvéd a nemi betegségektől, olyan csak a gumi van. Sajnos.

Én tabletta párti vagyok, azaz a legújabb fejlesztések miatt kevés hormont tartalmaznak és nincs gond velük, legalábbis egyik barátnőmnek sem lett semmi baja a tablettától, 0 mellékhatás. És ráadásul érzem is a nőt, nem csak "olyan mintha.."...

Nekem soha nem okozott gondot kivenni mielőtt elsülök, de ez nem biztonságos. Ha egy nő kellően felizgat, akkor elég rendesen jön belőlem az előváladék, ami tartalmazhat spermákat is. Tehát nem akarok szerencsejátékozni, hogy most egy pár spermium célba ér-e vagy nem... Ha 100% lenne hogy nincs sperma ejakuláció előtt, akkor így is védekeznék, de erre nincs garancia. Tehát akármilyen jó is lenne így, a biztonság hiánya miatt ez kimaradt. Bár ha tablettát szed a barátnőm akkor sem feltétlen szoktam beleélvezni. Nekem sokkal jobb ha párszor kielégítem (amennyi még jólesik neki), aztán pedig ő engem. De ez teljesen hangulatfüggő. Sőt, sokszor több óra szeretkezés és több női orgazmus után egyszerűen abbahagyom és alszunk, esetleg pár óra múlva ugyanez mégegyszer a nő kapacitásától függően :) Ez a TAO hatása, amit nem bánok. A kevesebb ejakuláció erősebbé tesz. Ha meg többször elélvezek (pld reggeli kettes csapatjáték közben :) akkor meg a napom eléggé kellemes, de visszafogott lesz. Ha meg csak egyszer, vagy egyszer sem akkor meg nagyon dinamikus maradok.

Na de túl sokat írtam, bár most így mind a 63 előző hozzászólásra válaszoltam :)

Tehát gumi kell mert nincs más, nincs jobb, több a rossz mint a jó benne, de hát ez van. El kell fogadni.

SuperBoy

Előzmény: nobodybuilder (2)
berf Creative Commons License 2002.03.03 0 0 62
Mi a tapasztalatok az izes óvszerekkel??
sierra Creative Commons License 2002.03.03 0 0 61
Én hajlamos vagyok a korai elszállásra, szóval nekem egyenesen jót tesz az óvszer. Nyilván megaérzékeny vagyok az ideírókhoz képest (leszámítva Nobody ott az elején), vagy mi van, de én tökugyanazt érzem, mint nélküle, legföljebb egy kicsit később. Már úgy értve, hogy több rádolgozás után.
Elar Creative Commons License 2002.03.03 0 0 60
UTÁLOM az óvszert.
Igazából nem használtam gyakran de mindig rájövök, hogy kifejezetten gyülölöm.... :)

Múltkor egy idegrohamomban a falhoz vágtam... :)))
Ez a cécó vele....
Lehet h rossz technikát használok. Csak a szeretkezés vége felé teszem fel, de mivel előtte már elég alaposan kihajtom magam - "elfáradok". Mire felrakom és újrakezdeném a "fenevad" pihenőállapotba tér....
Jójó ez csak a 2-3. kőr végén szokott jelentkezni de akkor is. Öregszem, vagy mi van? :)

viktor a takarító Creative Commons License 2001.06.04 0 0 59
Kiran!

Kösz, utánanézek...

üdv,
vat

Előzmény: Törölt nick (56)
webvandor Creative Commons License 2001.06.04 0 0 58
azért szerintem az extra vékony típusokkal nem igazán lehet érezni a különbséget. Kicsit eltúlozzák itt többen.
Az érzelmi oldal az más. Persze, hogy az a jó, ha semmi sincs. Ki mondta, hogy bárki is örülne a guminak? De ki örül annak, amikor a nőnek ÁRT a tabletta? A gumi legalább neki nem árt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!