Keresés

Részletes keresés

biveszprem Creative Commons License 2018.06.24 0 0 1339

Használt óvszer eladó.

Ha érdekel keress meg emailben.

Email: biveszprem@citromail.hu

jogi35 Creative Commons License 2018.06.20 0 0 1338

Sziasztok!

Kaptam egy csomó óvszert, más szexkütyükkel együtt.

Minden csomagolt, vadi új.

Egyik doboz durexet kibontottuk és nem 2-essével vagy 4-esével volt benne, hanem egyesével, vagyis a perforáció mentén szét volt szedve. Egyébként külföldről vannak.

Lehetséges, hogy hamis? Ha igen, miről lehet megállapítani?

Esetleg, ha valakit érdekelne...

gentle007 Creative Commons License 2018.02.15 0 0 1336

Találtam egy érdekes cikket neon óvszerről, videóval. Na most kérdezném tőletek, hogy valaki használt e már ilyen óvszert? A cikkben azt írják, hogy 30-60 másodperc alatt feltöltődik. Ez az infó nekem egy kicsit gyanús, de ha hamar el is töltődik mennyi ideig tart a világító hatás? 

 

http://www.maszkulin.hu/neon-ovszer-igy-nez-ki-elesben-h3151 Ez a cikk linkje, elég érdekes. :D

 

Köszönöm a válaszokat!



Törölt nick Creative Commons License 2016.12.06 0 0 1334

Valakit tud segíteni miért akad be az óvszer gumija a makk és a fityma pereme alá nem tudom onnan átfelé görgetni tovább! Másik késleltetős óvszert használt már valaki?

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.05 0 0 1333

Nem fordítva húzom! Egyszerűen bemegy a fityma és a makk pereme alá és nehéz vagy nem is sikerül tovább görgetni lefelé!

Előzmény: busman2016 (1332)
busman2016 Creative Commons License 2016.12.05 0 0 1332

nem fordítva huzod?

Előzmény: Törölt nick (1331)
Törölt nick Creative Commons License 2016.12.05 0 0 1331

Hali!

Ki milyen óvszert használ? Kérdésem lenne miért van az hogy óvszer felhúzásnál az óvszernek a gumija bemegy a fityma és a makk pereme alá és nem tudom tovább lefelé görgetni! Miért van ez így elég felhúzni az óvszert!

lacikaxxx Creative Commons License 2016.09.19 0 0 1330

Mi a FeelX óvszerre esküszünk!

 

Ha kedvesző árban szeretnél ilyet vásárolni, nagy kiszerelésben megteheted : 144db/5000 Ft ( közvetlenül a gyártótól, kereskedelmi forgalomban nem kapható!!!

 

www.feelxproducts.com oldalon találsz bőveb infót

 

kipijo11 Creative Commons License 2014.06.28 0 0 1327

Tudja valaki, hogy My size óvszert hol lehet boltban kapni? On-line rendelés most nálam nem játszik, és ilyen kellene.

gygyuszi Creative Commons License 2014.04.21 0 0 1326

Sziasztok! Női óvszert hol lehet kapni, tudja e valaki?

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.26 0 0 1325

Szívesen használnék spermatartó nélküli óvszert, de már ilyet szinte nem is lehet kapni. Vagy mégis?

Törölt nick Creative Commons License 2013.12.02 0 0 1324

használt óvszer vásárolnék! 
Email:c.maszo@freemail.hu

Zselyke77 Creative Commons License 2013.11.28 0 0 1323

Sziasztok.

Meg tudjátok mondani,hogy a London Durex biztonságos óvszer -e vagy sem ? 

Svet_lana Creative Commons License 2013.11.16 0 0 1322

Szerintünk a méret a lényeg, a mysize márká javaslom:
Óvszerek

sexy22 Creative Commons License 2013.09.29 0 0 1321

A barátnőm több év után abbahagyta a tabit. Nem szeretjük gumiba... :D Most is csak félidőben húzzuk fel. De a legjobb ami bevált az a Lifestyle Play. 

Nobey Creative Commons License 2013.09.29 0 0 1320

jelenleg csak Durexot használok. Mos pl. DUREX Pleasuremax van. De próbáltam már az amerikai LOVE LIHTot hát bomba sikere volt.

A-000 Creative Commons License 2013.09.29 -1 0 1319

Eddig Masculan óvszert használtunk,de tegnap kifogtunk egy gyári hibásat.. 3 mm átmérőjű lyuk volt a legvégén. Persze félhomályban nem láttuk. Ezután biztos nem veszünk ilyet többet! Aki ilyet használ,biztos,ami biztos vizsgálja meg alaposan lámpafénynél,ami igaz,nem túl romantikus,de menni a nőgyógyászhoz esemény utániért se az,és még drága is,meg fel is borítja a ciklust.

marci3_ Creative Commons License 2013.08.22 0 0 1318

életemben nem használtam szinte sosem, mert nem tetszett, most rájöttem miért, mert szoritottak.

barátnőm 3 év után nem akar már hormont a testében aztán megmondta most rajtam a sor, mondtam az jó, mert nekem kényelmetlen, erre az volt a válasza, hogy akkor keressünk megfelelőt, mert tudja, hogy nekem vastag és elhiszi, hogy szorít.

hozott nekem ritex xxl-t, elolvastam aztán mondtam neki ez sem szélesebb a durexnél, de próbáljuk meg, ugyanaz pepeitában volt, gumiban szinte sosem mentem el, most sem, csak ritkán.

elkeztem neten keresni, így találtam a my size-ot, rendeltem 60-asból 10-et, 64-esből 10-te, 69-es-ből 10-et.

előszőr próbáltuk a 69-est, az végre ráment úgy, hogy könnyen lehetett görgetni.

ma 64-est az is kellemesen ráment.

60-as majd lesz próbálva, de szerintem maradunk a 64 és 69-es méreteknél.

szóval ha valakinek vastag és szorit, akkor ajánlom ezeket.

igaz sajnos sokkal kellemesebb gumi nélkül, úgy teljesen érzek mindent, gumival nem olyan, ezért első orgazmusáig csináljuk gumi nélkül, aztán felhúzom, ha meg nem tudok elmenni, akkor megcsinálja nekem máshogy, vagy, ha nagyon jó nekem, akkor kihúzom.

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.22 0 0 1317

Nekem is volt ,én azt vettem észre hogy a ondógyűjtő vége visszafordul rá a makkra és ingerli rendesen....

Előzmény: cipuur (1311)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.22 0 0 1316

Én Durex arouser gumit használtam de nagyon szűk pedig csak normál 17/5 a méretem.Viszont ami jó az a Rako long love,ha hamarabb elmész ajánlom.Előjáték közben felteszed csinálod a csajt orálisan még pár percig ,majd beteszed a helyére és csak tolod-tolod....tényleg jó

src23 Creative Commons License 2013.07.09 0 0 1315

Én ezt használom :) :

 

http://www.onelife.hu/termek/ovszer-pasante-king-size-3db

 

és ez nekem tőkre bevállt.

 

remélem segítettem pajtás :)

 

Előzmény: Hídver (1293)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.08 0 0 1314

sziasztok nem a vásárlás a lényeg hanem a méret  mert vettem már óvszert gondolkozás nélkül de nem volt jó ki mit ajánl 16cm hosszú és 5,5 vastag aki tud tanácsot adni vagy ide írjon vagy írjon emailt deniel2@hotmail.com én 16 éves vagyok azért kérek segítséget 

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.31 0 0 1313

Most muszáj elmennie a nőgyógyászhoz (végszükség esetén háziorvoshoz), hogy felírja az eseményutánit, ami nem százszázalékos, de minél hamarabb veszik be az esemény után annál biztosabb. 72 órán belül kell mindenképpen, de addig azért ne várjatok. Ha nincs hirtelen orvos, akihez forduljatok (ez most nem áll, hiszen még munkanap van) vannak un sürgősségi fogamzásgátlás ambulanciák.

 

Előzmény: Törölt nick (1312)
cipuur Creative Commons License 2012.10.24 0 0 1311

Szerencsére ritkán használunk óvszert a csajommal, de most úgy alakult, hogy egy ideig "felöltözve" kell dugnunk. Viszont azt vettem észre, hogy az itt olvasott tapasztalatokkal szemben sokkal hamarabb elélvezek óvszerrel, mint nélküle. Feltételezem, hogy a gumi miatt a fityma nem tud mozodni és a makk sokkal jobban ingerlődik.

 

Valamit másképp kéne csinálni, vagy csak gyakorlás kérdése és idővel jobban bírom?

Krüger Frédi Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1310

Nézd, azt megértem, hogy valaki árulja a feleslegessé vált Viagrát, tök jó érzés hogy nem kell már, meg még a lóvé is belőle. De fogadd meg a tanácsomat: óvszert soha nem adunk el, mert az olyan mintha leírnád az esélyeidet, és a csajok kiszagolják:)

 

Előzmény: parkmaster (1305)
h_g Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1309

4 cm szerintem nem vékony, hanem pont az átlag, nem is kell rá különleges óvszer, legfeljebb ha uakkor hosszban is küzdesz kihívásokkal :) Nekem a tökközönséges Masculan (4) is jól fennmarad.

 

De ha luxusabbat keresel, ez szerintem nagyon jó:

 

Secura Japan

 

 

Előzmény: hartaipista (1307)
hartaipista Creative Commons License 2012.03.31 0 0 1307

Egy vékonyabb, 4cm átmérőjű farokra milyen óvszert tajánlotok?

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.25 0 0 1306

Annak is van un. szavatossági ideje!

 

Nézd meg mikor járt le! :D

Előzmény: parkmaster (1305)
parkmaster Creative Commons License 2012.03.24 0 0 1305

Sziasztok!

Tudom nem teljesen vág a témába, de hátha valakit érdekel. Anno még mikor együtt voltunk barátnőmmel, akkor az egyik drogériában jól feltankoltam Durex óvszerből mert volt egy akciójuk kedvező árral :). Azóta sajna barátnő ohne, a sok-sok óvszer maradt (12es dobozban, sértetlen fóliával.) Szívesen megválnék tőle egy megegyezett áron, több dobozzal van. Akit érdekel irjon egy mailt: parkmaster 'kukac' freemail.hu.

Üdv: A.

apafundaluka Creative Commons License 2012.02.07 0 0 1304

Nekünk a Durexből az Elite jött be, kellemesen síkos és elég vékony is. Próbáltam a Masculant is, az olcsóbb, de meg mernék esküdni, hogy a hosszuk nem mindig ugyanakkora.:) 

Durexet Morzsitól szoktam óccón beszerezni, őt merem ajánlani :D Boltban elég drágák... már ha nem havonta csinálja az ember. :D

A gyümölcsösök sem rosszak, de nekem túl illatosak voltak állandó használatra. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!