Keresés

Részletes keresés

tobakj Creative Commons License 2003.01.17 0 0 276
Van valami filecserelo amit proxyn keresztul is lehet hasznalni? Raadasul http proxyn...
sarkozi.a Creative Commons License 2003.01.09 0 0 275
Nem ide tartozik, de azért kérdezlek titeket:
Hogyan lehet mono mp3 file minőségét feljavítani?
Letöltöttem audiobook-ot mp3 formátumban, ennek a minősége azonban alig hallgatható (mono és kicsit bele van torzítva. (kezdő vagyok)
DaySleeper Creative Commons License 2001.05.30 0 0 274
(válasz egy 1999-es hozzászólásra feltett kérdésre)
bejön.
épp akkor nem tudom, mi csordogált
de itt egy curiosity: a szám címe ...anxious disease... van új guns is, mit szólsz?
:)
DS
Előzmény: Törölt nick (249)
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.05.24 0 0 273
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem nem zavar a file szűrés a Napsterben! Egy csomó eddig számomra ismeretlen együttest találok, és mivel a bent maradtak általában igencsak az underground vonalon maradtak a többségük baromi izgalmas zene. szóval így is jó ez a Napster!
tracy Creative Commons License 2001.05.20 0 0 272
Ja, hot list, igazad van. A view infoban nézd meg akkor, ott látszania kell, hogy milyen csetrúmban van (ha van). Menj oda és ott kattints a nevére így már lesz unignore opció és arra kattints. Ha nincs csetrúmban, akkor passz:(((
Előzmény: Mustár (271)
Mustár Creative Commons License 2001.05.20 0 0 271
nem csetrúm, contact list olyan nekem meg nincs
hot list van ott jobb klikk és akkor
1.instanst message
2. view info
3. remove user
4. refresh file list

Megnéztem az instant message-t, és ott vot
1. add user to hotlist
2 ignore user
3 user info

na itt mit tegyek?

tracy Creative Commons License 2001.05.20 0 0 270
Valahol látnod kell őt. Vagy a contact listedben, vagy egy csetrúmban. Jobbklikk a névre, felbukkan egy menü. Itt kattints az unignore feliratra, és meg is van (remélem).
Előzmény: Mustár (269)
Mustár Creative Commons License 2001.05.20 0 0 269
Lenne egy problémám, ha tudtok segítsetek!

A napsteren keresztül van egy ember akivel szoktam eszmét cserélni, de instantolni akartam most neki egy üzenetet és ezt írta ki a dolog: *

Cannot send to valaki; you're ignoring them.

Ez mit jelent (se nem értek hozzá, se nem tudok angolul)? És hogy lehet üzenetet küldenem neki?

A hely szelleme Creative Commons License 2001.04.02 0 0 268
Honnan tudom letölteni a gnutellát?
Mert a gnutella.com nem műxik!
Előzmény: patrona (267)
patrona Creative Commons License 2001.04.02 0 0 267
Úgylátszik azért mégiscsak beb*szott, hogy kikapcsolták a központi szervrt. Írtó lassú a keresés, gyakran megszakad a transfer, meg úgy általában kevesebben használják a rendszert.
Mindenki áttért a Gnutellára???????
HACKETT77 Creative Commons License 2001.03.24 0 0 266
Tegnep éjjel letöltöttem a Napster 2.0 beta 9.6 verzióját ami a windows'os PC alatt fut.Csak azt nem tudom mit jelent az a beta.Illetve sejtem - nem végleges verzió.No de ez mit jelent?Meddig használhatom meg ilyesmi? Ez érdekelne.Akinek one valami info'ja az segítsen nekem please!

Egyébként már yoo egy éve one net'em, de verem a fejem a falba hogy csak most jöttem rá milyen baromi hasznos kis cucc.Egyáltalán mióta létezik ez a Napster?

Bad Joe Creative Commons License 2001.03.23 0 0 265
Audiognome-ot használok, és tegnap óta nem tudok file-okat megosztani a Napster hálózatán keresztül. Opennap servereken semmi gond. Ugyanezt tapasztaltam WinMX, File Navigator és TekNap használatakor. Állandóan ezt a hibaüzenetet kapom: invalid parameter data to add a file. A hotlistemen lévő gnome, WinMX, File Navigator, stb. usereknek szintén nincs megosztva semmi. Viszont akik a Napster kliensét használják, azoknál minden OK. Úgy látszik a Napster módosította a protokolt, és már csak a saját kliensével lehet megosztani. Ha valaki tud ellenszert, kérem írja ide, mert ezeket a v2.0 BÉNA XX-eket nagyon rühelem.

Amúgy kijött az új 2.1-es WinMX is (www.winmx.com), mindenkinek melegen ajánlom, a gnome pedig már az 1.0.121-es verziónál tart.

kolhozmenedzser: nyomd meg a get servers gombot :)
awake: select all+connect? Hát az nekem se szokott sikerülni. Próbáld egyenként.

awake Creative Commons License 2001.03.16 0 0 264
Helló

Próbáltam én is a gnome-ot, de ha sok szerverre egyszerre akarok belépni, tutkón lefagy mindig.
w95sr2
Senki nem tapasztalt ilyesmit?

kolhozmenedzser Creative Commons License 2001.03.16 0 0 263
üdv,
opennap szervercímeket tud valaki? ami az audiognome-ba van defaultban belepakolva, azoknak a fele kib... lassú/elérhetetlen stb.
John Zero Creative Commons License 2001.03.06 0 0 262
Mustár:
AudioGalaxy
Sokkal többet tud, mint a Napster...

Előzmény: Mustár (261)
Mustár Creative Commons License 2001.03.06 0 0 261
Válaszoljatok léci a kérdésemre, mégha nem is vagyok rendszeres topiknézegető!
Én igazából a Napstert használom, és az Aimster is megvan, de az lenne a kérdésem, hogy ezeken kívül van e még ilyesmifajta zenecserélgető progi.
Hallottam még a Gnutella-ról is, de azt nem tudom, hol lehet elérni.
Köszi, ha segítetek!
hORK Creative Commons License 2001.03.06 0 0 260
hali, linuxosoknak kihagyhatatlan a Lopster, a legjobb, ingyenes linuxos napster kliens. ezeket tudja többek között:

* Up-/download support
Firewalled up-/download support
DCC file transfer support
Bandwidth limitation of transfers (külön a fel/lemenő sávszélt lehet szabályozni!)
ability to suspend+resume downloads
Resume and autoresume support

*Search support (with advanced opennap features)
Search on Napster
Search in Library
Search in Hotlist
Search in Search Results

*Hotlist support
Notification when hotlist users are on
Browse support
including the direct browse introduced with v2.0 Beta 8

*Filesharing support
including generic media files (nem csak mp3-akat tud megosztani, mást is - ogg, wav, avi stb)
tree view of library

*Chat support:
public messaging
private messaging
private messaging in separate window
ignore support (including public messages and emotes)
opennap channel operator extension support
Ability to set up friend users and enemy users
Automatic AFK message on incoming messages
colors scheme support
highlightet text for special words and friend users
support of colors in incoming and outgoing messages

*Generic features:
autoconnect to server and channels
autoreconnect on disconnect
logfiles for public, private and server messages and transfers
supports almost all admin commands
support of all additional opennap commands
TAB completion of commands and users

pl. igen jó az is hogy a fileoknál lehetőség van a távoli usernél levő eredeti könyvtárnévnek megfelelő könyvtárba való elmentésre - nem keverednek egy helyen a néha csak számmal elnevezett fileok.

Predator Senator Creative Commons License 2001.03.06 0 0 259
Leszedten de cseszik mukodni nt-vel :(((

mondjatok mar egy jo opennap servert...

thanks

Törölt nick Creative Commons License 2001.03.03 0 0 258
Hat napja nyomulok az AudioGnommal. Az elsö 3 nap OK volt, azóta állatira lelassult. Tudja vki az okát? A legérdekesebb, hogy az átviteli sávomat feldarabolja kb 3 db 1,7 körüli részre, akkor is, ha csak 1 file-t töltök le, olyankor csak a harmada él a sávnak. Namármost: ha egy usertöl 3 cimet kezdek letölteni, akkor rendben van, hogy igy tesz, de ha ebböl kettöt lekapcsolok, akkor is marad az egyharmados sávrész, pedig nyitott lenne, hiszen a három file egyszerre összesen kb 5,2 kbps-sel jött. Na ki érti ezt? (És ki magyarázza meg nekem?)

Hawkeye

Predator Senator Creative Commons License 2001.03.01 0 0 257
104 es verziora nehol csak 95/98/me-t irnak, nehol meg nt-t is. Mi az igazsag>>>
Predator Senator Creative Commons License 2001.03.01 0 0 256
Megneztem az audiognome.com-ot de csak win95/98as verzio van. :(

Szerintetek van NT-s verzio???

Ha van, merre???

Thanks

Predator Senator Creative Commons License 2001.03.01 0 0 255
hi!

Melyik az a szerver???

Honnan szerezzek be audiognomeot???

Bye

Előzmény: 4ndr3w (246)
Mp3Pintyo- Creative Commons License 2001.02.25 0 0 254
Pedig be van kapcsolva :)
Csak amikor hivtal valoszinuleg massal beszeltem. Eleg surun hivnak.
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.25 0 0 253
Pintyo, a telefonod NINCS állandóan bekapcsolva...
Egyébként letöltöttem az audioGnome-ot, és remekül müxik. A jó öreg Napster állandóan kiakadt, általában akkor, amikor a szám letöltése már ugy 80 ázalékos volt, és akkor lehetett
1.) káromkodni,
2.) újrakezdeni a letöltést,
3.) még többet káromkodni.

A gnómmal ez - egyelőre ugyláccik - elkerülhetö lesz. Kösz a tippet - neked és a többieknek. És javaslom a 2kedöknek, hogy get gnome!

(off: Hogy mutatja be a gnóm a feleségét?
???

Előzmény: Mp3Pintyo- (252)
Mp3Pintyo- Creative Commons License 2001.02.25 0 0 252
Ja igen ha valakinek kerdese van akkor csorogjon a 06-30-211-8443 -on.
Allandoan be van kacsolva.
Mp3Pintyo- Creative Commons License 2001.02.25 0 0 251
Szevasztok!

4ndr3w -nak teljesen igaza van. Tobb szaz szerver van amire be lehet jelentkezni. Aki lemarad az kimarad :)
Mar reg nem a napstert kell hasznalni a Napsteres szerverekhez hanem az audioGnome-t. Miert? azert mert be lehet vele lepni akar 30-40 Napsteres szerverre is egyszerre, tehat cca. 30Tbyte-nyi mp3-at latsz egyszerre. 20000 felhasznalo kb 7 millio file. :)
Pont most szedem le vele az Era - Enae Volare cimu albumot 100kbyte/sec-es sebesseggel. Nem bit hanem byte :)

Bad Joe Creative Commons License 2001.02.25 0 0 250
Hát nem tudom, jön-e válasz DaySleeper-től, mert ha jól látom, már több mint 1 éve nem írt ide. Amúgy mi kéne, ha vóna?
Előzmény: Törölt nick (249)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.24 0 0 249
DaySleeper,
Kerdeznek valamit, nagyon fontos, pls!
Mifele Gn'R-rol beszeltel?
Előzmény: DaySleeper (2)
Bad Joe Creative Commons License 2001.02.24 0 0 248
Hát sajna abban nincs :-(
A Napsternél minél magasabb a verziószám, annál szarabb a progi.
Előzmény: alric (247)
alric Creative Commons License 2001.02.24 0 0 247
Nekem a Beta 9.6 van fent, ez nem tudja folytatni. Ebből már kiszedték volna ezt a lehetőséget?
Előzmény: Bad Joe (244)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!