Keresés

Részletes keresés

toffifi Creative Commons License 2009.01.06 0 0 13
Én tudom ,csak megint el kell mennem dolgozni, ahejett h. ezzel foglalkoznék...:(
ACdrian Creative Commons License 2008.06.04 0 0 12
De nagy a csönd ebben a topikban :(

Szerintem lehetséges, csak nem szó szerint értendő.

Sokan úgy értelmezik, mint egy anyagot, ami mindent taszít.
Ebben a felfogásban az a baj, hogy saját magát is taszítania kellenne, így atomjaira hullva a szélrózsa minden irányában szétszóródna...

-Def. helyesbítve: Anitgravitácós erőnek nevezzük azt az erőt, amit a gravitációs mezővel ellentétes irányba hat.

-Következés képpen, ha egy test saját magához képest tudna bármelyik irányban elmozdulást produkálni (pl. egy még nem létező tehetetlenségi hajtóművel), akkor csak abban a kivételes helyzetben nevezhetnénk antigravitációsnak, amikor a gravitációval ellentétes írányba állítja a hajtóműve hatásvonalát.


-Remélem valaki betéved ebbe a topikba, mert ez a téma megérne egy misét :D

Előzmény: masikcsucsu (11)
masikcsucsu Creative Commons License 2005.10.04 0 0 11
Újfiú vagyok ezen az oldalon, de szerintem túl sok a rizsa a témakörül.Azt hittem itt választ kapok a kérdéseimre. Lehet hogy csak roszkor léptem be, de az egyetlen antigravitációval kapcsolatos sztori a spectrumon látott lebegő béka.Én konstruktív gondolatokra számítottam.
Törőlt_nick Creative Commons License 2002.04.17 0 0 10
jaja, ő az. Ezek szerint mégsem antigravitáció csak átmágnesezték a brekit.
Előzmény: Zog (9)
Törőlt_nick Creative Commons License 2002.04.16 0 0 6
Itt humorizálni akartam a témával aszt' mit látok a múltkor a Spectrumon? Egy békát mutattak amint lebeg a semmiben! Az a baj, hogy már csak a végére kapcsoltam át és a lényeget nem láttam de nagyon úgy néz ki, hogy ha kis léptékben is de megcsinálták a dolgot! Létezik?
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.11.06 0 0 5
Qszi, ismered?:
"A dolgok, amelyek igazán neked vannak szánva, feléd gravitálnak."
Előzmény: originalqszi (4)
originalqszi Creative Commons License 1999.11.06 0 0 4
Én már most is gazdag vagyok, antigravitáció nélkül! Egymáshoz garvitálunk Ővele:-))))))
Előzmény: Törőlt_nick (3)
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.11.06 0 0 3
Hamarosan gazdag leszek, irigykedhettek! :)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.06 0 0 2
Nagy kunszt. Csaak egy kicsit át kell rendeezni a koegzisztencia relációt, nem több. :))) Másik triviális lehetőség, hogy keresünk egy Antal nevű egyedet, akinek a gravitációját mérjük. Ezt még egy gólya is tudja, bál előtt is.
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.11.06 0 0 1
Hiszed te!
Előzmény: enginer (0)
enginer Creative Commons License 1999.11.06 0 0 0
0 az esélye !!!!!!!
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.11.06 0 0 topiknyitó
AZT HISZEM, RÁJÖTTEM !!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!