Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.29 0 0 20
http://velvet.hu/poronty/2010/05/28/aki_nem_veri_a_gyereket_az_gyuloli_ot/
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.10 0 0 19
Allia, igazad van, az elso hozzaszolasok datumat nem neztem!

MuTeR

Előzmény: Allia (18)
Allia Creative Commons License 2002.05.10 0 0 18
OFF
MuTeR, gothic asztaltárs szerintem akkor írta ezt még bele, amikor még nem létezett a szülői fórum, és bizony a HUSZ-on indult a topik valószínűleg. Mint ahogy az SZ-T 2.0 pedig a Törzsasztalon volt anno.
ON
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.10 0 0 17
Bocs, de ezek nem szex-topicok, hanem szulo-topicok es szerintem igenis idetartozik.

En inkabb azt furcsallom, hogy ilyen kerdes egyaltalan felmerul... Aki csecsemot ver, azt colopverovel kene a betonba lapitani!

MuTeR

Előzmény: Gothic (1)
thw Creative Commons License 2002.05.10 0 0 16
Az osszes ilyet geppisztollyal lonem agyon vagy kitalalnek nekik vmi lassu, szenvedesteljes halalt, pedig amugy nem vagyok egy brutalis alkat.
Előzmény: shaitan (-)
Abigél Creative Commons License 2002.01.03 0 0 15
Én ezért nem merek bébiszittert fogadni. Mert fogalmam sincs, mit csinálna vele napközben. Egész nap csak erre gondolnék. Itt Bp-en még nehezebb találni, mint vidéken. Ott mindenki jobban ismer mindenkit és ez sokat jelent.
Jován Creative Commons License 2001.12.27 0 0 14
Hmm, erre volt egy esetem, a Délinél ütötte a pali a nőjét. Érdekes volt, hogy én az akkor még 17 évemmel álltam le boxolni a taggal. Felnőtt férfiak sunnyogtak el mellettünk. Szerencsém volt,
le tudtam nyomni.
Tavaly egy cigánysrác zsilettpengével vicceskedett
a tömött metrón egy lánnyal. Egy darabig kivártam, kiváncsi voltam rajtam kívül lesz-e még valaki, akinek eszébe jut közbelépni. Mondanom sem kell, hogy megint én ütöttem.
A társadalom 95%-a gyáva szar!
A topik témájához visszatérve, aki egy csecsemőt bánt azt habozás nélkül ki kell végezni, a humanizmust tartogassuk arra, aki megérdemli.
Előzmény: IQ138 (12)
xset Creative Commons License 1999.11.28 0 0 13
Na azért a körülmetélés egy kicsit más mint a csecsemőverés. Én is körül lettem metél kb. 5éves koromban, halványan emlékszem is, hogy fájt, - de nagyon - és azért még élek, ráadásul nem is nagyon hiányzik.
A csecsemőverést meg egyszerűen csak egy idióta nem-normális állat követhet el, aki a józan gondodásnak minimális tünetét sem tudja felmutatni. Egy csecsemő nem fog kevésbé sírni, ha megverik - bár attól is függ, meddig verik, (bocs) - párnával fojtogatják, stb...
Ha meg a sz@r életét akarja valaki megbosszulni a kölykön, akkor inkább e helyett vegye le a csillárt és akassza magát a helyére.

Üdvözlettel:
xset

Előzmény: Keren Imre (11)
IQ138 Creative Commons License 1999.11.28 0 0 12
Hát szerintem ilyesmiről csak akkor érdemes beszélni, ha lenne esély, hogy valaki egyetért a csecsemőveréssel, vagy legalább tud mentséget rá. Mivel erre kevés az esély, inkább a környezet felelősségéről érdemes beszélni. Miért nem jelentik fel az ilyet az orvosok, szomszédok, élettársak, ismerősök??
Volt egyszer egy érdekes kísérlet, amelyben egy pasas egy nőt vert a nyílt utcán és nézték, hányan avatkoznak közbe. Lényegesen kevesebben tették, ha a szituációban érzékeltették, hogy a pasas a nő férje. Hát valahogy így lehet a gyerekeknél is:-(( Ha több lenne az ítélet ilyen ügyekben, talán a bunkó is rádöbbenne, hogy a gyerek nem a tulajdona, amivel, azt csinál, amit akar...Mottó: Bűnösök között, cinkos, aki néma!
Keren Imre Creative Commons License 1999.11.28 0 0 11
Szomorú ez az egész...
A halálbüntetés sose célravezető, de az életfogyt. kifejezetten jár, tehát halálig.
Nem akarok ennyire kegyetlen lenni, szóval ne vessetek meg, de van olyan, amit nem tüntethetsz el sehogyan, és gyermekkorodban csinálták. Engem körülmetéltek. Ezt még a TB is támogatja. Ugyanúgy fáj (sokáig) Ugyanúgy tehetetlen vagy. Lezsidóznak, kiröhögnek. EGY EGÉSZ ÉLETRE. Ugyanazt adnám a sarlatán ORVosoknak, mint ezeknek a csecsemőverőknek - halálig bezárást és ugyanolyan verős kegyetlen bánásmódot.
De az is lehet, hogy ők csak lelkibetegek.
Csakhogy ezt nem gyerekeken kell levezetni.
Előzmény: EasyFriend (9)
Mike Creative Commons License 1999.11.05 0 0 10
Nem akarom azt itt megjelent kedves hozzaszolokat elkeseriteni, de volt mar ilyen topic, anno, amikor az amerikai bebisinter felveteleket bemutattak, vagy jo fel eve. Azt hiszem akkor mindent kibeszeltunk a temaval kapcsolatosan...
Erdemes lenne esetleg azt a topic-ot eloturni, bar mondjuk mar a cimere sem emlexem.
Na mindegy, igazabol, vegul is teljesen mindegy...

Tovabbi jo beszelgetst, vegyetek ugy, mintha nem mondtam volna semmit.

Udv, Mike

EasyFriend Creative Commons License 1999.11.04 0 0 9
Szerintem pofozza őket egy jeti, aki annyival nagyobb náluk, amennyivel ők nagyobbak a csecsemőnél.
Előzmény: shaitan (-)
0 0 7 Creative Commons License 1999.11.04 0 0 8
felgyülemlett energia ... :)
Chipet Creative Commons License 1999.11.04 0 0 7
Kreta: Nem 8 napon belul, hanem orokkevalosagon tul.

0 0 7: Milyen energiait vezeti le az ilyen ?

Shaitan: Az ilyen az elmebeteg. lehet, hogy nem mindig latszik rajta, de defektes, az biztos. Mert vannak teljesen normalis emberek, akik egy haboruban gondolkodas nelkul megolik a csecsemot is, ha utobb lelkiismeret-furdalnak, akkor is. De ott a helyzet, a szituacio adja ezt. Mert ha a gyermekanya ketsegbeeseseben, pillanatnyi (szules utan leirtan elofordulo) elmezavaraban megoli a csecsemojet, az is mas dolog.

Előzmény: Kreta (4)
0 0 7 Creative Commons License 1999.11.04 0 0 6
Energialevezetés???
shaitan Creative Commons License 1999.11.04 0 0 5
Oké.. lehet hogy nem ide való de ha már betévedtetek akkor elmondhatnátok hogy szerintetek mi vezérelheti ezeket az embereket hogy ilyet csináljanak? Mert én nem vagyok képes felfogni hogy hogy lehet valaki ennyire kegyetlen...
Kreta Creative Commons License 1999.11.04 0 0 4
Szerintem se ide tartozik ez a topic, de már itt van.
Nos nem vagyok egy aggressziv verekedős típus, de hogy nem az igazságszolgáltatásra bíznám a megtorlást az tuti.
Nem is értem hogy jutnak ezek bíroságra, mert amit ezért kapna nem 8napon belul gyógyulna, és akkor meg én vagyok a hunyó.
shaitan Creative Commons License 1999.11.04 0 0 3
Valamilyen szinten van köze hozzá mert ügyebár.... namindegy... lehet hogy bizarr 5let volt..
sinn Creative Commons License 1999.11.04 0 0 2
Nekem bezzeg volt...
Előzmény: Gothic (1)
Gothic Creative Commons License 1999.11.04 0 0 1
Mit keres ez a topic a szex-topicok között????????????
Már a gondolatától is rosszul vagyok.
Lenullázni sincs erőm.

Gothic

sinn Creative Commons License 1999.11.04 0 0 0
Az ilyeneknek szép nagy, Smith&Wesson ütötte 0-t képzelek a homlokuk közepére.
Előzmény: shaitan (-)
shaitan Creative Commons License 1999.11.04 0 0 topiknyitó
Kiváncsi lennék kinek mi a véleménye arról a brutalításról amit egyes szülők (bár ez a ritkább) és babysitter-ek elkövetnek csecsemők ellen... példának okáért ma reggel is lehetett látni egy ilyen felvételt ahol egy nő dobálta és ütlegelte a magatehetetlen csecsemőt...
Én személy szerint a végletekig elítélem az ilyet és az isten ne adja hogy valamikor egyedül maradjak egy szobában egy ilyen némberrel mert biztos hogy nem tudnék uralkodni magamon...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!