Keresés

Részletes keresés

Lotto7 Creative Commons License 2021.09.19 0 0 84

Friss heti lottószámok, korábbi sorsolások, lottószám generátor,  nyerőszám statisztikák és szerencsejáték hírek!

Nikita17 Creative Commons License 2010.12.14 0 0 83

Gratula a nagy nyereményhez!!! Sajnálom, hogy már nincs belőle, de ezer köszönet, hogy leírtad, hogy mi lett a pénzzel. Az emberek nem akarják elhinni, hogy egy ekkora vagyont hogyan lehet elkölteni, hogy nagyon "nyoma se maradjon"...hát, könnyen.

 

Egy valamivel nem értek egyet...azt írtad, hogy a kávéval, cigivel többet ártotál volna magadnak...és a lottózási izgalmak? :D

 

Amúgy az ingatlanokon kívül semmi  más "luxusra" nem költöttél? Utazásra gondolok, vagy ilyesmi.

Előzmény: Kriege Barnston-Grenville (49)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.26 0 0 82
Már fórum is van róla: Fórum :)
Előzmény: muranyi85 (81)
muranyi85 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 81
Sziasztok!
probálta már valaki a Lottó klubot?
Nekem jónak tünik,de kiváncsi lennék hátha van valakinek tapasztalata.
Aki még nem ismeri
Laci_V Creative Commons License 2009.01.20 0 0 80
Sziasztok

Nem tudja valaki hogyan lehet külföldi lottón online játszani ?
Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.05 0 0 78
Lehet, de ha fogadtam egy csapatra, akkor még egy olasz v. magyar meccset is végig tudok nézni. :)
Előzmény: HaZ (77)
HaZ Creative Commons License 2004.01.05 0 0 77
Pedig az átlag ott se sokkal jobb.
Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.05 0 0 76
egész jó. többek között ezért sem lottózom. a totó persze más... :)
Előzmény: HaZ (75)
HaZ Creative Commons License 2004.01.05 0 0 75
Sziasztok!

Most lett kész egy lottóval foglalkozó oldal, pontosabban egy Lottószimulátor
Próbáljátok ki!

isti80 Creative Commons License 2003.12.05 0 0 74
Sziasztok lottózók.
Az lenne hozzátok a kérdésem, hogy a külföldi országokban, magyaroknak lehet lottózni(hivatalosan)? Magyarországon minden külföldi lottózhat, de nem tudom, hogy ez külföldön is ilyen egyértelmű-e.
Érdekelnének ezzel kapcsolatos tapasztalatok is.
És érdekelne még a Szlovák "tippmix" is(hogy-smint, honlapcím-ha tudtok).
Előre is köszönöm segítségeteket.
v_peti Creative Commons License 2003.10.13 0 0 73
Relatív kevés!!!
Minden 401. szelvény kettes!!
És mennyit fizetnek érte??
És mennyi egy szelvény ára??

Ez nem egészen így van. Ugyanis ca. minden 100. szelvény kettes.

Előzmény: Törölt nick (34)
DrShan Creative Commons License 2003.10.12 0 0 72
Puszta véletlen... te hogy csalnál a gépi lottónál? elektromágnessel? nevetséges... látsz a gépen elektromágnest? meg ha vasmag lenne a kiválasztott golyókban, fel se repülne a tetejére. a kézi sorsolásnál meg jönnek a lehűtött golyókkal. sokszor bele sem túrnak a számok közé, csak találomra kivesznek egyet. a hideg golyó ugye pont ott áll meg. ha meg a számokkal csalnának, már rég lebuktak volna statisztikailag. a közjegyzőt egyértelműen meg lehet vesztegetni, mert senki sem feddhetetlen, de sztem lehetetlen csalni. persze ha hallottál vmit, amit nem cáfoltam meg, ird le;) Amúgy senki se élje bele magát a 3 milliárd 700 millió forintba, mert én nyerem meg.
Előzmény: Arthus_Fake (66)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.12 0 0 71
Ennyit már fel tudnék használni. Vennék egy bróker irodát, ha Kulcsár elvállalná a vezetését. Biztosan megháromszorozná, akkor abba hagynám azt is.
Előzmény: bakibaby (70)
bakibaby Creative Commons License 2003.10.11 0 0 70
3 milliard 700 millio.

bb

gustavus Creative Commons License 2003.10.11 0 0 69
Megint nincs ötös!

Nyeremények:
4-es: 1.420.873,-
3-as: 18.785,-
2-es: 1.115,-

Info: MTV teletext. 871. oldal
És találjátok ki, mennyi a köv. heti várható nyeremény...

kispester Creative Commons License 2003.10.01 0 0 67
Sziasztok.Sajnos nem nyertem meg a New York Lottery:Megamillions jatekaban a 150 millio $-t :-((. De erdekes megneztem a website-on a payout(kifizetes) infot,hat ledonbentem.A jacpotot 1 ember nyerte meg,9 ember eltalalta az 5-bol 5-ot.Ami 175m/9.Nem fogjatok elhinni:2 quicktip(magyarul: az illetok nem sajat szamokkal jatszottak,hanem a szamitogep tippelt helyettuk).Micsoda kulonbsegek vannak az amerikai es a magyar lotto kozott.....
Előzmény: Kriege Barnston-Grenville (65)
Arthus_Fake Creative Commons License 2003.10.01 0 0 66
Csalnak-e a lottón, amióta számítógépes nyilvántartás van? Nehéz lenne még így is. De azért valamit furcsának találtam:
A magyar lottó 46 éves történetében 390 öttalálatos volt. Ez átlagban

8.47 ötös/év

Ehhez képest az elmúlt hat év ötöseinek száma:

1998: 6
1999: 3
2000: 6 (ebből 3 ötös 3 egymásutáni héten)
2001: 5
2002: 4 (a negyedik az utolso heten 2.97 milliárd)
2003: 2 (a 40-héten tartunk, és újabb rekordhoz közelítünk)

Tehát hat éven keresztül közel fele annyi ötös találat jutott egy évre, mint az egész 46 évben. A 8.47-es átlag helyett kb. 4.3...

Mi lehet az oka?

Kriege Barnston-Grenville Creative Commons License 2002.12.17 0 0 65
Mivel amerikai lottótársaságoknak nem nagyon vannak az USÁ-n kívül eladóhelyei, így csakis közvetítőcégeknél lehet fogadni. Ez pedig már egy kockázat, hiszen ha rossz közvetítőt választasz, akkor az a te bajod.

Mondok egy példát. Régebben az OTP-fiókokban lehetett fogadni az osztrák lottóra. Az azonban más volt, ugyanis ott az OTP-fióktól nem igazolást kaptál, hanem szabályos osztrák lottószelvényt, mellyel aztán akár Ausztriában is felvehetted a nyereményt, tehát nem volt szükséges az OTP-nél jelentkezni. Ha az OTP-fiók igazolást adott volna csak szelvény helyett, hiába nyertál volna, ha az OTP úgy döntött volna, hogy mégsem fizet neked. Az OTP-t kellett volna perelned a nyereményedért.

Előzmény: stewes (63)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.16 0 0 64
Ezért írtam, hogy nehéz a bizalom megnyerése.
Egy sajtókampány után (pár hirdetés+a felháborodott Szrt-sek nyilatkozata mindenhol+talán a céget is megkérdeznék) azért el-elindulna lassan a fogadás.

És ha mindenki szépen megkapná a pénzt, akkor elmondaná ismerősnek, szomszédnak stb.

És miután már van elég fogadó, egy embernek biztosan érdeke lenne, hogy mindenki megkapja a pénzét: a cégnek. Hiszen miután megindult a bolt, nem kell csinálni semmi különöset, csak várni a befizetéseket, meg max. fejleszteni a biztonságot.

Persze ez így leírva egészen egyszerű, de biztos vagyok benne, hogy meg lehetne csinálni. Persze nem fogom :)))

Előzmény: Kriege Barnston-Grenville (61)
stewes Creative Commons License 2002.12.16 0 0 63
Ha jól értem, akkor a közvetítô cégnél fogadott.
Előzmény: _DNS_ (62)
_DNS_ Creative Commons License 2002.12.16 0 0 62
Az ismerősöd innen játszott az amerikai lottón?
És ha már nyert csekély 20 milla $-t akkor nem lett volna egyszerűbb ha kimegy a pénzért minthogy másra bizza?
Előzmény: Kriege Barnston-Grenville (61)
Kriege Barnston-Grenville Creative Commons License 2002.12.16 0 0 61
Nincs bizalom az ilyesmi iránt.
Egy ismerős nyert 20 millió dollárt az egyik amerikai lottón, egy lottóközvetítő cég segítségével. Furcsa módon a közvetítő cég nyomtalanul eltűnt a nyereség után egy héttel. Ismerős kiutazott az USÁ-ba is, reklamált a lottótársaságnál, de ott csak azt a korrekt választ kapta, hogy ők nem felelősek azért, hogy egy külső közvetítő szerződést szegett harmadik személlyel szemben. Ők bizonyították, hogy a nyereményt annak rendje szerint kifizették a közvetítő cég számlájára.
Egyébként pont Man-szigeti cég volt...
A cégtulaj kiszámolhatta, hogy jutalékokból 20 millió dollárt 15 év munkával tudna szerezni, így szépen dobantott a pénzzel az egyszerűség kedvéért.
Ismerős meg elköltött 15 ezer dollárt arra, hogy ellopott nyereményét kutassa.
Előzmény: Törölt nick (59)
stewes Creative Commons License 2002.12.16 0 0 60
"Két dolog lenne nehéz: a bizalmom megnyerése és az ismertség kivívása."
Tetszik vagy nem, igazságos vagy nem, de erre a két dologra mondja azt az Szrt., hogy 64%-ot ér.
Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.15 0 0 59
Hát igen, a 64%-os lenyúlás borzasztó sok.

Már gondolkoztam egyébként egy földalatti lottóhálózat létrehozásáról. A befizetett összegek 90%-át fizetné ki a cég nyereményekre (azaz pontosan két és félszer lennének nagyobbak a nyeremények az Szrt-hez képest).

Nem kellene hozzá sok, csak egy offshore cég Máltán plusz szerverek, pár ügyfélszolgálatos.
A játék interneten menne, a virtuális lottószámlára történő befizetés több módon mehetne:
1.) Dombornyomásos kártyával
2.) Benzinkutaknál megvásárolható prepaid lottókártyával.
A nyeremények kifizetése a virtuális számláról bankszámlára menne.

Ez az egész gyakorlatilag pármillióból(max 10-15) megvalósítható. Amennyiben csupán egymillió fogadás érkezne a céghez, már akkor is 13 milliót keresnék hetente).

Mivel külföldről megy a dolog, ezért semmiféle adó nincs.
Két dolog lenne nehéz: a bizalmom megnyerése és az ismertség kivívása.

Előzmény: Törölt nick (58)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.15 0 0 57
Nyugi, én sem :))))
De lassan már akkora lesz a nyeremény, hogy senkinek nem lesz kedve játszani!
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.15 0 0 55
Már megint nincs ötös.
A valószínűségszámítók meg elássák magukat...
Kriege Barnston-Grenville Creative Commons License 2002.12.14 0 0 54
Nem, persze, hogy nem!

Állandó (1978 óta) számaimat senkinek nem árulom el, még a feleségem se tudja.

De most változó számaimmal értem el a két kettest, egyik szám a 2 volt.

Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.14 0 0 52
1,2,3,4,5-öt játszottad ? :))
Előzmény: Kriege Barnston-Grenville (51)
Kriege Barnston-Grenville Creative Commons License 2002.12.14 0 0 51
Babonás ember vagyok. Egyik babonám az, hogy sosem nézem meg a sorsolást. Ha véletlenül a tv be van kapcsolva, kimegyek a wc-re a sorsolás idejére. A mai sorsolást sem láttam. A számokat 2 perccel ezelőtt néztem meg a Szerencsejáték honlapján. Örömhírről számolhatok be: már megint van két kettesem.

Előzmény: Törölt nick (50)
Kriege Barnston-Grenville Creative Commons License 2002.12.14 0 0 49
Mivel nem akarom magamat felfedni, a mikorra csak annyit mondok, hogy 1982 és 1997 között.

Természetesen nem maradt már belőle semmi, úgy értem, hogy pénz formában nem maradt. Nagyjából a pénz 30 %-a értelmetlen célra lett felhasználva (ebbe beleszámolom azt a 10 %-ot is, melyet elajándékoztam). 20 % hasznosan lett felhasználva, de a vett dolgok már nem érnek semmit (példa: nekem már akkor volt CD-íróm, amikor az átlagnak még CD-olvasója sem volt - az akkor 1500 dolláros 1-szeres sebességű CD-író ma maximum múzeumban lenne elhelyezhető, de talán van olyan vad gyűjtő, aki esetleg adna érte 8-10 dollárt...). 10 % el lett téve, de már elköltődött megélhetésre. Nagyjából 40 %-ról mondható azt, hogy értékálló módon lett elköltve - ennek köszönhető, hogy ma 5 ingatlanom van. Az egyikben lakom, a másikban szegény rokonok laknak ingyen, a harmadik üresen áll felújitásra várva, a másik kettőt pedig felújítottam már megvétel után, s időközben két nagyobbik gyermekem nevére írtam. A harmadik gyerek rosszul járt: neki a felújítatlan lakás maradt, ugyanis NINCS PÉNZEM jelenleg felújítani. Ha megint nyernék, akkor most jobban osztanám be a pénzt...

Előzmény: Törölt nick (48)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!