Keresés

Részletes keresés

Lazac Laci Creative Commons License 2015.05.21 0 0 738

Szia Huncutmester,

 

a könyv címe: Kriston Andrea: Kriston intim torna férfiaknak - a férfierő megtartása

http://www.libri.hu/konyv/borus_judit.kriston-intim-torna-ferfiaknak.html

 

Üdv: Lazac Laci

 

Előzmény: Törölt nick (737)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.13 0 0 737

Szia Lazac Laci!

 

A könyv címét meg tudnád adni?

 

Előre is köszönöm!

Előzmény: Lazac Laci (736)
Lazac Laci Creative Commons License 2015.02.25 0 0 736

Szia CTAC,

 

én egy tanfolyamon ismerkedtem meg az ESZO fogalmával, ennek hatására vettem meg a könyvet is.

Ez egy "intimtorna" tanfolyam volt, rendkívül hasznosnak tartom, ha az embernek korai magömlése, vagy gyengébb merevedése van.

Nem szeretnék itt reklámot csinálni, mert nem fűz hozzá anyagi érdekem, de esetleg ezt nézd meg:

http://www.intimtorna.hu/ferfi-intim-torna

Én most újra elkezdtem csinálni a gyakorlatokat, és már érzek némi változást.

Ha nem akarsz tanfolyamra járni, megjelent könyvben is, és ez le is tölthető valahonnan biztosan:)

 

Üdv: Lazac Laci

 

Előzmény: CTAC (735)


CTAC Creative Commons License 2015.02.17 0 0 735

Kedves Laci!

 

Köszönöm hogy írtál!Nos igen, ezt én is sejtettem, hogy az egész dolog fejben dől el.Vagyis annak az oka, hogy már nem vagyok olyan, mint két évvel ezelőtt, elsősorban a fejemben keresendő...Ami ugye a leginkább aggasztó az egészben az az, hogy mindez 21 évesen történik velem, amikor is ki kellene élnem a szexualitásomat.Régebben nagyon instabil volt a lelki állapotom, enyhe depresszióval kezeltek, és még most is gyógyszert szedek.Nem értem az okát, mert most hosszú idő után újra úgy érzem, hogy sínen van az életem.Szóval semmi oylan lelki tényezőt nem tudnék mondani, ami ronthatná a teljesítményem.Elméletileg ezek a gyógyszerek is okozhatnak ilyen tüneteket, vagyis befolyással lehetnek a teljesítményre is.Volt hogy gyógyszert váltottam, volt hogy elegem lett, és két hétig nem vettem be, de a problémán nem segített.Erről majd konzultálok a dokimmal.

 

Talán a legjobb az lenne, ha egy szakember látna, de nem találtam semmit a környéken...

 

Szóval ha bárkinek bármi ötlete támadna még, vagy tapasztalata van a dologgal kapcsolatban, kérem írjon.

 

 

Előzmény: Lazac Laci (734)
Lazac Laci Creative Commons License 2015.02.16 0 0 734

Szia CTAC,

 

hát, hol is kezdjem? Remélem nem gond, hogy írok pár sort a problémámról, hátha segíteni fog neked.

Először is sorstársak vagyunk, bár én 36 évesen mondhatom el ezeket a tüneteket. Persze nem egy szép reggel történt, hogy egyszer csak így ébredtem, ezekkel a problémákkal.

Valószínűleg folyamatosan lett egyre rosszabb a helyzet, míg végül idáig jutottam.

Nem emlékszem, hogy mekkora különbség volt a 19 éves, illetve a 21 éves képességeim között, de emlékeim 21 évesen én még nagyon állat voltam, egy nap sokszor sokat...

Ma már ez nincs így.

Nyilván lelki okai is lehetnek, hisz mást érzett az ember akkor, amikor csak egy "csajjal" volt a sok közül, komoly érzelmek nélkül, mint most, amikor a feleségével van, akit viszont tiszta szívből szeret, és már ő az egyetlen.

Az is benne van, hogy a szervezetem sem olyan titán már, mint 21 évesen volt, és ülő munkát végzek, csak keveset sportolok.

Viszont amikor összejön egy 15-20 perces dolog, akkor elgondolkodom, hogy mit csináltam másképp???

Talán a legfontosabb, hogy amikor nem parázom, hogy milyen lesz, akkor simán megy minden.

A merevedés már nyilván nem 100%-kos, de nincs korai magömlésem ilyenkor.

Vagy ha a feleségem felkelt hajnalban, és spontán történik az együttlét, akkor is szuper.

De ha napokig vágyakozom az asszony után(mert valamiért nem jön össze, hogy együtt lehessünk, gyerek, problémák, stb.) napokig húzom magam, és teljesen felhúzott testi, de vacak lelki állapotban állok neki, eleve halálra van ítélve az egész.

Szóval ne parázz, ez a legfontosabb. Írok még, ha valami eszembe jut, de félek, hogy az időkorlát miatt kidob a rendszer.

 

Üdv: Lazac Laci

 

Előzmény: CTAC (733)
CTAC Creative Commons License 2015.02.12 0 0 733

Sziasztok!

 

Eredetileg az ESZO-t kerestem letölthető változatban, így akadtam rá erre a fórumra..és ha már itt vagyok, és visszaolvasva intelligens emberek hozzászólásait látom, így elég bátorságot kaptam ahhoz hogy itt kérjek segítséget.

 

Szóval szexuális problémáim vannak.21 éves srác vagyok, lassan 1 éve együtt leszek a barátnőmmel.Amikor elkezdtünk szeretkezni, úgy még nem volt igazán gond, inkább csak vele, mert eleinte szorongott.Később azonban magamon vettem észre problémákat.Nem tudtam, nem tudok úgy teljesíteni, mint 19 évesen.Pedig most 21 vagyok...A problémák elég sokrétűek.Először is az tűnt fel, hogy kevesebb aktushoz van kedvem, illetve energiám.Most napi 1 szex az átlag, anno volt hogy a csajt néhány óra leforgása alatt ötször lefektettem.Most meg örülhetek ha az az egy normálisan összejön...Ez az egyik probléma a másik:Gyakran veszem észre, hogy a férfiasságom merevedése nem 100 %-os, illetve az ingerlés megszűntetésekor hamar elmegy a kedve, és lankadni kezd... És a harmadik: Korai magömlés...van hogy 10-15 perc összejön, illetve az az átlag, de volt olyan is (szerencsére csak párszor) hogy behatoláskor szinte azonnal...Míg régen 20-30 perc volt az átlag.

 

Azt hiszem olyan tömören és érthetően írtam le, ahogy csak tudtam.Kérlek Titeket, ha lenne tippetek, tanácsotok a probléma megoldására, akkor segítsetek nekem.Előre is köszönöm!

Lazac Laci Creative Commons License 2015.02.10 0 0 732

Jó lenne feléleszteni ezt a fórumot... engem nagyon érdekel a téma, de már nem jár erre senki :(

Sajnos így van ez a legtöbb fórummal, már minden ilyen megtalálható a Facebookon is, mert azt egyszerűen többen látogatják. Csak hát ez itt mégis meghittebb, kevésbé "nyilvános".

Jó lenne valakivel megosztani a tapasztalatokat, úgy, ahogy ti is megbeszéltétek ennek a fórumnak a hőskorában. Végigolvastam az írásaitokat, sőt a tankönyvet(ESZO) is, mégis jó lenne megvitatni hasonló érdeklődésű emberekkel. :)

 

Lazac Laci Creative Commons License 2015.02.10 0 0 731

Sajnos nálunk ugyanez a helyzet...

Craetive Creative Commons License 2014.07.30 0 0 730

Nekünk nem sikerült. A feleségem egymás után nem tud kétszer elélvezni. És a g pontja se olyan érzékeny, hogy robbanásszerű élvezeteket okozna. Jól esik neki ha csinálom, de elélvezni nem tudna tőle.

 

Szóval az ESZO első fázisáig se jutottunk.

Előzmény: fogoskerdes (729)
fogoskerdes Creative Commons License 2014.03.30 0 0 729

Sziasztok!

 

A feleségemmel most állnánk neki "feldolgozni" az ESZO könyvet.

Nektek milyen tapasztalatotok van? Mennyi idő alatt lehet sikereket elérni?

 

Köszi

Lesley Creative Commons License 2011.08.01 0 1 727

Talán már jobb, ha a baba fogadásával foglalkozik. :-)

Előzmény: namma (724)
Lesley Creative Commons License 2011.08.01 0 0 726

Mikor készült a felmérés? A múlt század elején? :-)

Előzmény: Törölt nick (725)
namma Creative Commons License 2011.02.19 0 0 724

A barátnőm alig egy hónapos terhes, ő is tanulhatja?

Előzmény: somolya (721)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2011.02.15 0 0 723

szerintem feleslegesen hosszú

namma Creative Commons License 2011.02.15 0 0 722

Szia!

 

Tudsz nekem adni egy elérhetőséget, aki tapasztalt benne?

 

Namma

Előzmény: somolya (720)
somolya Creative Commons License 2010.12.15 0 0 721

Végre a szakemberek s kezdik komolynvenni a témát:

 

Dr. Alan és Donna Brauer: "Szerelem mesterfokon" című könyve az ESZO gyakorlatait írja le olvasmányosan, érthetően, felnőtteknek. Rajzokkal ábrázolja a kielégítés módjait, nem alázza meg olvasóit a tudálékossággal akkor sem, ha valakinek kevés újat mondanak, és akkor sem, ha rácsodálkozunk egy-két technikára. Magyarországon is sokféle ESZO-tanfolyam és klub alakult. Megtanulható a pénisz ritmusának szabályozása éppen úgy, mint a női orgazmus hosszított és sikeresen ismételt módja.

Beszéljenek a párjukkal, lássanak hozzá a szexuális életük megváltoztatásához és megváltásához. Mától órákig tartó élvezet és egymásra figyelés legyen a cél. Készüljenek rá, mint egy szép színházi előadásra, élvezzék a függöny felkúszásától a végső tapsig, legyen három felvonásos kabaré, szünetekkel! Jobb lesz, mint a mostani kétperces villámtréfa!

 

Bácskai Júlia pszichológus

 

 

 

somolya Creative Commons License 2010.12.01 0 0 720

Én is felteszek egy linket egy rfendkívül ritkán előforduló eseményről, a férfi ESZO-ról.

 

http://xhamster.com/movies/298934/prostate_massage_and_handjob.html.

 

Tapasztalatból tudom, nagyon kevesen vannak nők, akik ezt meg akarják/tudják csinálnii.
A világ most mintha átlendült volna a másik végletbe. Állandóan csámcsogunk a női orgazmusról, G_pontról, női spriccről stb. hogy ez a téma teljesen lekerült lekerült a napirendről.

Látható, ahogy  férfi a nemi izgalom előrehaladott szakaszában egy-két csepp áttetsző folyadékot választ ki még az orgazmust és a megömlést megelőzően.
A  megjelenő pár csöpp után  kezdődik az ESZO.  Ez jól tudja a partner, aki ezután eljuttatja a férfit az ESZO II. fázisba ahol folyamatos orgazmus állapotában találja magát, amikor is hímvesszőjéből szinte megszakítás nélkül, cseppenként szivárog egy áttetsző folyadék. :-)

Előzmény: GabiKamu (706)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.20 0 0 719
Tanúsíthatom! :))
Előzmény: somolya (718)
somolya Creative Commons License 2009.11.20 0 0 718
Nem, az ESZO nem ez!

 

 Arról szól, hogyan lehet a kéjérzet tetőfokát - a nemi orgazmust - minden eddigi elképzelésnél sokkal hosszabbra nyújtani. Nem másodpercekkel, még csak nem is percekkel hosszabbra. Órákkal hosszabbra. Van rá sűrűn példa, hogy a férfi gyakorlással  harminc percen keresztül tartja megszakítás nélkül a kéjérzet tetőfokán a nőt.

Előzmény: air.freshener (716)
lucsella Creative Commons License 2009.11.16 0 0 717
"Szerintem az ESZO azonos lehet azzal is, ha valakivel, akit nagyon szeretünk, együtt lehetünk."... stb.

Nem, az ESZO nem ez!
Jó a fantáziád, de a visszaolvasás talán jobb eredményre vezetett volna! :)
Előzmény: air.freshener (716)
air.freshener Creative Commons License 2009.11.16 0 0 716
ESZO = Elnyújtott Szexuális Orgazmus
Az agykontrollal együtt lett népszerű, mintha az a társaság adta volna ki.
Szerintem az ESZO azonos lehet azzal is, ha valakivel, akit nagyon szeretünk, együtt lehetünk. Ilyenkor nem csak az az eredmény, ha orgazmus van, hanem az is, ha örömöt lelünk a másik ölelésében, tapintásában, vagy egy kiadós beszélgetésben, amikor hozzáérhetünk, megsimogathatjuk, megcsókolhatjuk. Ha ez a szex hagyományos értelemben vett formájával kiegészül, akkor jön a fizikai orgazmus.
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.16 0 0 715
Neked benzinkút! Ne is keress tovább!
Előzmény: Törőlt_nick (709)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.16 0 0 714

Hahóó!

Ha tudtam volna hogy egy elírás ekkora aktivitást és örömet okoz nektek, itt az ESZO fórumon, hamarabb megtettem volna! :DDDDDDDDDDDDD

Vidám és mosolygós napot minden kedves fórumozónak!!!

:)))

Hami

lucsella Creative Commons License 2009.11.14 0 0 713
Szerintem aki ennyire tud, az akár analfabéta is lehet! :D
Előzmény: Törőlt_nick (711)
eroberter Creative Commons License 2009.11.14 0 0 712
Van másfajta orgazmus is a szexuálison kívül?
Előzmény: Törőlt_nick (711)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.11.14 0 0 711
gondolom kurva okos akart lenni aztán azt gondolta, hogy az ESZO az angol ESO (extended sexual orgasm) fonetikus rövidítése és gyorsan "visszaangolosította", miközben saját magyar jelentéssel bír: Elnyújtott Szexuális Orgazmus.
Előzmény: Törölt nick (710)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 710
egy benzinkút hálózat ami már Magyarországról műr tudtommal kivonult
:)
Előzmény: Törőlt_nick (709)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 709

és mi a faszom az az ESSO ???

Előzmény: Törölt nick (708)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.28 0 0 708
Aki már átélte a férfi ESSO-t és megtanulta tudatosan kontrollálni magát, annak nem az ejakuláció a legsürgősebb! 3-6 óra alatt olyan szintekre juttathatod a partnered és persze magadat is, amelyekről sokan nem is hallottak még! (állítólag sokkaltovább is lehetséges)!
Paradicsomi érzés! :)
Lesley Creative Commons License 2009.01.29 0 0 707

Örömmel üdvözölllek köztünk GabiKamu 

 

Köszönet az anyagért is, amit önztelenüla rendelkezásünkre bocsátottál. :-)

 

Miben tér el a Carezza egy a misztikától lecsupaszított (nyugatiasított) Tao együttléttől?

 

Szerintem ugyanaz. Csak a kiindulási pont különbözik. Sőt lehet, hogy most sokakat meglep a véleményem, de a carezza és az ESZo között is nagyon sok hasonlóságot lehet felfedezni.

Én az ESzo-t a carezza egy gyakorlatis, jól kidolgozott megoldásának tekintem. (Amolyan know-how-jának.)

 

 

Előzmény: GabiKamu (706)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!