Keresés

Részletes keresés

vizicsiko Creative Commons License 2011.11.22 0 0 176

Sziasztok!
Harmadéves pszichológus hallgató vagyok és a testmódosításokról (tetoválás, piercing) írok műhelymunkát.
Ehhez szükségem lenne arra, hogy minél többen kitöltsék az ezzel kapcsolatosan készített kérdőívet.
A kitöltés teljesen ANONIM, sem én, sem senki más nem fogja látni, ki töltötte ki a kérdőívet.
A kérdőív linkje:
https://qtrial.qualtrics.com/SE/?SID=SV_9BuotA57ETwiAOE
Nagyon köszönöm mindenkinek, aki szán rá(m) egy kis időt és kitölti!
Ági

Deep ink Creative Commons License 2011.08.03 0 0 175

Nincs eltűnő tetoválás!

Előzmény: think.believe.dream.dare (168)
Deep ink Creative Commons License 2011.08.03 0 0 174

A hámlás normális, ha a festék nem marad benne, az nem...

Előzmény: Catwomen11 (173)
Catwomen11 Creative Commons License 2011.04.15 0 0 173

Sziasztok.Pár napja csináltattam tetoválást,és az a gondom,hogy a bőröm irdatlanul dobja ki a festéket.Magyarán a tetovált bőr jön le,alatta marad a heg.Ez mitől lehet?:S

Válaszokat előre is köszönöm.

wednesday_me Creative Commons License 2011.03.20 0 0 172

Sziasztok!
A tetoválásról mint médiumról írom a szakdogámat, ha van kedvetek segíteni, töltsétek ki a kérdőívem:)
https://spreadsheets1.google.com/viewform?hl=hu&hl=hu&formkey=dHZrdTNjWWVvQUdMcHc3NUlabFAzenc6MQ#gid=0
Köszi előre is!

olaszimado Creative Commons License 2011.02.28 0 0 171

Sziasztok!

 

Én az első tetoválásomat kb.2 éve készítettem...Már évekkel ezelőtt megrajzoltam,egyedit szerettem volna mindenképp...Hirtelen felindulásból történt az elszántság,ugyanis pont akkoriban lett vége a kapcsolatomnak...Semmit nem bántam meg,akartam a tetoválást,és jó ideig csak hevert a fiokomban a rajz....Lehet,h elsőre elutasítanak a szalonok,ezektől ne riadjatok meg,sajnos vannak beképzelt nagykutyák is,akik azt mondják majd,h ők nem adják a nevüket akármihez...(hozzáteszem;több éve rajzolok-festek...)és hát,Te vagy a vendég,te fizetsz stb....

Akit ajánlani tudok, "Anita" Black and White tattoo...(nagyon kedves,aranyos lány,nekem ő csinálta meg.

Puszi mindenkinek

marci44 Creative Commons License 2010.07.05 0 0 170
Szia!
A gyógyulás 1-2 hétig is eltarthat, ha betartod az utókezeléseket, ez az idő rövidülhet.
http://www.westend-tattoo.hu/?lang=hu&page=utokezeles_tetovalas
Ezt ajánlom figyelmedbe. :)
Előzmény: ssaannyy (165)
Gabiiiiii Creative Commons License 2010.06.06 0 0 169
majd gondolkozz el rajta,ha a segelyert allsz sorba,hogy miert nem vesznek fel sehova normalis munkahelyre dolgozni..
Előzmény: Tatuj (166)
think.believe.dream.dare Creative Commons License 2010.06.04 0 0 168
Sziasztok!
Én most leszek 17, talán meg tudnám győzni anyukámékat, szülinapomra kapjak egy tetoválást. Már több éve megvan mit akarok, helynek még kettő között vacilálok. De azért hiszek ebben "a majd megbánod" dologban is, bár nem tudom elképzelni, hogy valaha szégyelljem amit kitaláltam. A kozmetikai tetoválásról mit tudtok? Valakinek tapasztalat? Állítólag 3-5 év alatt kikopik, de olvastam olyat is, hogy ez nem igaz..
Nagyon köszii ♥
znam Creative Commons License 2010.04.19 0 0 167
Nem szép.
Tatuj Creative Commons License 2009.12.06 0 0 166
Sziasztok 15 éves vagyok és 18 éves koromra szeretnék egy arc tetoválást a konkrét elképzelésem is meg van már a mintáról. Halványkék színben egy kis lilával szinte az egész arcomat beterítené ,de csak egyszínű lenne az egész szóval semmi cirkalmány. Szerintetek ez mennyibe kerülne?
Egyáltalán lehetséges a szemhéjakra tetoválni?
ssaannyy Creative Commons License 2009.03.31 0 0 165
Szijasztok Lenne Egy Nagy Kérésem Tegnap Csináltattam Egy Nonfit A Kézfejemre És Nagyon Felvan Dagadva Meg Néha Fojik Ki Belölle Ien Pirosas Váladék Szerintetek Kell Agodnom Vagy Ez Természetes És Menyi Idö Amig Begyogyul?? Elöre Is Köszy:D
Pynti Creative Commons License 2009.02.04 0 0 164
Én is most csináltattam tetkót és azt szeretném kérdezni h kb. mennyi idő után "kell" felújítani? Úgy értem amikor már a kontúr kezd elmosódni.
decoryah Creative Commons License 2009.01.27 0 0 163
––––•(- ÓRIÁSI TETOVÁLÁS GYŰJTEMÉNY!!!!!-)•––––

 

SOKAN ELKÖVETIK AZT A HIBÁT, HOGY FIATALON HÜLYESÉGET TETOVÁLTATNAK MAGUKRA, ÉS KÉSŐBB MEGUTÁLJÁK ÉS ELTÁVOLÍTTATJÁK A MINTÁT!

 

NEM KELL FÉLNED, NEM TALÁLKOZOL UGYANOLYAN TETOVÁLÁSSAL HA INNEN VÁLASZTASZ, ÉS BIZTOS, HOGY MEGTALÁLOD AZ IGAZIT!!

 

 

 

 

 

50.000! !!! darab minta ,

13.000 nagyfelbontású scan .

6 GB !! 2 dvd

 

 

MInden méretben színben, stílusban és típusban - Híres művészektől, grafikusoktól, válogatott minták.

 

Ha csak érdeklődsz, ennél jobb helyen nem is tehetnéd!

 

Tetóválószalonoknak is KÖTELEZŐ!!!

 

Ekkora választék jelentős csábítóerő más szalonokkal szemben!!!!

 

Angels : Animals : Asian/Oriental : Astrology : BioMechanical : Black and Grey : Butterfly Tattoos : Cartoon/Caricatures : Celtic : Cultural : Demons & Gargoyles : Dragons Tattoos : Egyptian : Fairies and Mermaids : Graffiti : Hearts and Roses : Military/Patriotic : Miscellaneous : Names : Plants and Flowers : Religious : Native American : Star Tattoos : Tribal Tattoos .............................

 

Ez a gyűjtemény a tetoválás bibliája -képekkel.

 

OLCSÓN!!!

 

Érdeklődni: johnzorrn@gmail.com

luki-luk Creative Commons License 2009.01.04 0 0 162
13.éve foglalkozom tetoválással,hetedik éve németországban is dolgozom,de még soha nem találkoztam olyannal,akinek folyamatosan kilökődött volna a festék a bőréből!
A festék szemcsék,mikroszkopikus méretű betokozódásokba ágyazódnak be,melyek megvédik az immunrendszerünkkel kapcsolatos reakciótól!
Miután elkészül egy tetoválás,előfordulhat magasabb pigment töménységű festékek esetén,hogy a bőr kipattogzódással reagál,mely egy enyhe allergiás reakció,de ez elég hamar el is szokott múlni!
Előzmény: Amelia38 (161)
Amelia38 Creative Commons License 2009.01.04 0 0 161
pedig kidobja, persze nem úgy hogy egyik nap még van tetoválás, másnap meg nincsen. hanem hosszú gyulladásos reakciók során. a festéket a folyamatosan cserélődő réteg alá juttatják, különben vagy nem látszana, vagy eltűnne elég hamar. szóval nincsen túl mélyen. mint ahogy egy tüskét is kilök a szervezet előbb-utóbb, úgy a festéket is. és tudom, hogy nem tartalmaznak már fém-oxidokat, de gyakorlatilag bármire lehetünk allergiásak, nemcsak a fémekre. a festék bármely más komponensére, nem csak a színezőanyagra.
Előzmény: luki-luk (160)
luki-luk Creative Commons License 2009.01.04 0 0 160
Soha sem találkoztam még olyannal,hogy kidobálná a bőr a festéket!
A mai festékek,tudomásom szerint,régen nem tartalmaznak fémoxidokat!
Előzmény: Amelia38 (158)
Amelia38 Creative Commons License 2009.01.04 0 0 159
ahol én csináltattam, ott személyit kérnek. csak 18 év felett csinálják meg. sztem ez így normális megoldás. aki 16 évesen akar, az 18 évesen is akarni fog(hacsak meg nem gondolja magát) és 18 évesen meg is csináltathatja. nem veszít semmit.
Előzmény: Törölt nick (149)
Amelia38 Creative Commons License 2009.01.04 0 0 158
énis fémallergiás vagyok rendesen. még az aranyat sem bírom. van, amitől nem üt ki, pl a karórám, de némely fémektől irtó kiütéses leszek. énis féltem, hogy esetleg allergiás leszek, de semmi. amúgy keresd meg a tetoválószalont, találd ki mit szeretnél, milyen színek vannak benne és azokból kapsz egy pici próbát. ha nem bírja a bőröd úgyis kidobja. aki nekem csinálta mesélte, hogy ő régen járt így és egész nagy tetoválásokat kidob a bőr, ha nem bírja. de azt mondta a mai festékek nem veszélyesek. de a próba a legjobb megoldás, akkor nem lehet gond.
Előzmény: Tomi0922 (155)
luki-luk Creative Commons License 2008.12.21 0 0 157
Hát,ha szerinted a fehérje hülyeség,akkor legyen!:-)
Mivel még nőni,biztosan fogsz(még ha ezeket a hihetetlen káros anyagokat mellőzöd is):-)
Változni fog valamelyest a tetkód formája is!
Persze ezen felesleges agyalni,mig annak a formája nem egy szabályos kör!:-)
Meg aztán,akkor is torzul,ha éppen nem alapállásban van a tested:-)

Bár az más kérdés,hogy a szülők,milyen szinten engedélyezik a dolgot!?
Előzmény: pyromaniac (156)
pyromaniac Creative Commons License 2008.10.19 0 0 156
Sziasztok! Lenne egy hasonló kérdésem mint flex-adamnak. Énis 16 éves vagyok, van egy tetoválásom alhason, szeretnék egy tribal sárkányt a lapockámra. És a kérdés hogy nem lesz-e deformáció. Kreatint, fehérjét meg ilyen hülyeségeket nem és nem is fogok szedni, szertornázom, inkább szálkás mint nagydarab vagyok, tehát a hirtelen sok kiló felszedésének esélye nem sok.
Előzmény: -Roti- (147)
Tomi0922 Creative Commons License 2008.09.04 0 0 155
Hellósztok!
Van egy nagy problémám remélem tudtok segiteni!
Nagyon érzékeny a böröm tehát az ezüst cuccoktól kisebesedek (pl.:Fülbevaló stb). Orvosi fémtől viszont nem, se a fülemnél se ahol vannak a piercingjeim.
Viszont nemtom hogy tetoválás nem kezdené e ki a bőröm..Ha valaki tuggya hogy érdemes e ijenkor vagy vmi az válaszoljon! Elöre is köszi
Dorisz Baby Creative Commons License 2008.08.24 0 0 154

Sziasztok!
Valaki nem tudna segíteni nekem? Van egy jó kis tetkóm a lapockámon, csakhogy ideje lenne felújítani, és szeretnék egy hozzá illőt a csípőmre. Meg kéne tervezni, aztán meg kéne csinálni. Lehetőleg nem túl drágán... e-mail: dorisz.vagyok@vipmail.hu majd küldök róla képet....

Előre is köszi: Dorisz

Sotyikaa Creative Commons License 2008.06.30 0 0 153
Szija Akonim...gondolom emlékszel még rám...Boccs hogy olyan bunkó voltam,de van olyan rokonom aki cisnáltatott ennyi évesen tetoválást ésmég mindig megvan neki és nem bánta meg...csak azért voltam bunkó mert nemakartam hogy megmondja vki h mikor bánom meg,meg mikor nem...am nekem továbbra is tetszik a tetoválásom és szerintem nemfogom megbánni :) sok minden dolog volt már olyan h aztmondták megbánom...pl a hajam....az 5 színű...fekete,barna,piros-vörös,szőke...aztmondták megfogom bánni és nem segítenek majd...de mégse :) sztem nagyon király =].még1* boccs akonim...
Koserloki Creative Commons License 2008.06.12 0 0 152
emelet,a szépségfarm "boltba" kell bemnni,é ott az emeleten...
Előzmény: Akinom89 (151)
Akinom89 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 151
Én se szimpatizálok a bevásárlóközpontos tattoo szalonokkal, de legalább a sok hülye divat ember miatt sok tapasztalatot szereztek.
Nem is tudtam, hogy az Europarkban van tattoo szalon, pedig milliószor jártam ott. Földszinten vagy felül? Mi a szalon neve?
Előzmény: Koserloki (150)
Koserloki Creative Commons License 2008.06.10 0 0 150
árak barátságosabbak avyg a tetoválók?
amúgy sok ilyen van...
szarul hangzik de bevásárló központokban...
Lurdy ház,Europark...
illetve kisebb szalonok...
kispesten a Mosquito tattoo...
mindhárom szalonban csináltattam tetoválást,és teljes mértékig meg vagyok elégedve a munkáikkal...
érdemes benézni....
Előzmény: Törölt nick (148)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 149
Igazad van. 1et értek veled:)
Nekem személyszerint nem 18 év után lett meg hanem bőven elötte és nem bántam me g nem is fogom. csak javítani kéne mert kopott.
Amúgy komoly bűntetést szabnak ki ha esetleg 18 év alatt csináltatsz és a szülő feljelenti.
Előzmény: Akinom89 (137)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 148
Sziasztok!

Nem tud vki egy bp-i tetkó szalont ahol pl. nem dark arts meg ilyenek vannak hanem kicsit barátságosabb. Ahol javítanak tetkót?

-Roti- Creative Commons License 2008.06.05 0 0 147

Hy... nyugodtan csináltass tetkót, mert az a bőröddel együtt fog nőni és nem torzul el (feltéve persze ha nem szteroidokkal akarod növelni az arcméreted hihetetlen gyors idő alatt :D)...

 

Erről egyébként konkrétan írtak is az egyik Tattoo magazinban és ott is az én válaszomat támasztották alá nem azt amit a lentiekben kaptál... Aműgy nekem is van 11 tetoválásom és én is most kezdtem el pumping iron-ozni úgyhogy hajrá... :D

Előzmény: Flex-adam (134)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!