Keresés

Részletes keresés

Aquarius_NO1 Creative Commons License 2000.11.14 0 0 738
Úgy gondolom, megcsalás az amit a megcsalt fél annak érez. Nem változtat ezen az sem, hogy a megcsaló erről mit gondol, és hogyan kívánja megmagyarázni, hogy miért nem csalta meg azt, akit megcsalt!
Előzmény: Girland (737)
Girland Creative Commons License 2000.11.03 0 0 737
Azt hiszem ez a megcsalas tema alapvetoen abbol indul ki,hogy ha valaki ugy erzi,hogy a kedvese mast vagy mast is szeret,akkor az alapvetoen megcsalas,holott szerintem egyaltalan nem elkepzelhetetlen,hogy valaki tenyleg ket embert szeressen es lehet,hogy pont azert mert a kettoben egyutt van meg csak mindaz,ami szamara a boldogsagot jelenti. Persze lehetne azt is mondani,hogy jo-jo akkor keressen egy valakit ,akiben megvan egy szemelybe mindaz,na de ez azert nem ennyire egyszeru ha alapjaban veve megtalalta csak eppen kettoben,akkor a sajat erzelmi biztonsagat a bizonytalan keresesere felcserelni nem tul jo ajanlat!

Kinek mi a velemenye errol?

connie Creative Commons License 2000.10.13 0 0 736
Mr. Z,

ez már egy júniusi írás itt
azóta mi van veled/veletek?
beteljesültetek vagy azóta is vágyakoztok?
még mindig van ez az izgalom?
ő az első és utolsó gondolat?

júniusban még mi is így voltunk

most már csak minden második gondolat ő

...

connie

Előzmény: Mr. Z (733)


Endorfin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 735
...de még mindig nem értem, hogy mitől megcsalás a megcsalás...
Gonosz Creative Commons License 2000.06.06 0 0 734
Mr. Z:

Mondd nyugodtan, hogy gonosz vagyok :-), de szerintem amíg nem derül ki, addig nem bűn! Folyománya: ZZZ esetleg "kipróbálhatja" Rékával. A tapasztalat azt mutatja (nálam legalábbis), hogy az ilyen kezdetű kapcsolat nem tart sokáig... szépen túl lesz rajta, aztán meg visszamegy a lányhoz, aki igazán szereti. És mindenki boldogan él, amíg meg nem hal.

Gonosz

Előzmény: Mr. Z (733)
Mr. Z Creative Commons License 2000.06.03 0 0 733
Mi az megcsalni valakt? Nehéz megfogalmazni. De álljon itt egy álltalam elküldött levél, melyet egy bizalmasomnak küldtem mert már nagyon nyomta a szívem az amit itt végre kimondam.

Ha nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek!

Szerintem már ez is megcsalás. A megcsalás az érzelmekkel kezdődik és nem a testi szerelemmel!

Üdv XXX!
>
> Azt hiszem gáz van!!!! Nagy gáz !!
>
> SZERELMES leszek. Érzem vagy valami hasonlót érzek. Egyszerűen nem tudom mi
> van velem. Próbálok józan ésszel gondolkodni, de nagyon nehezen megy.
> Régen voltam szerelmes, utoljára a Rékába és az nagyon jó érzés volt a
> lelkemnek. Azóta hiányzik ez az érzés belőlem, de most úgy érzem valami
> hasonló kezd a hatalmába keríteni szépen lassan, fondorlatos módon mint
> valami átkos kór , ami elemészti teljesen az embert. Összezavarodtam. Nem
> tudom mit csináljak. Még nem kaptam meg a lányt de már tudom, hogy nyeregben
> vagyok vagy csak ezt akarom hinni! Már semmiben sem vagyok biztos. Éjjel az
> utolsó gondolatom Ő reggel pedig az első! A nyap minden órájában Ő jár az
> eszemben és nem tudok nem rá gondolni. Fülemben hallom a csengő hangját, ha
> becsukom a szemem látom magamelött a gömbölyű formáit, gyönyörű szeme van.
> Az egész nő egy nagy talány, viszta izgalom és szenvedély sugárzik belőle,
> izgató és szexis és nagyon szép. Emelett okos és inteligens és van benn
> valami huncutság is ami még érdekesebbé teszi számomra. Szerelmes leszek ha
> továbbra is mellete kell, hogy dolgozzak. Ma nem láttam mert máshol melóztam
> és nagyon hiányzott, de nem hivtam fel a cégnél pedig majd megvesztem, hogy
> legalább egy percre halljam a hangját.
>
> Nem tudom mit csináljak?! Nem tudom, hogy közelítsek hozzá,?! Nem tudok
> semmit úgy érzem magam mint valami kamasz aki először lesz szerelmes és nem
> tud mit kezdeni ezzel az érzéssel. Félek ha kicsit rámenősebb vagyok
> elszúrom a dolgot, de attól is félek ha nem vagyok az akkor is elszúrom,
> mondván, hogy azt gondolja balek vagyok aki nem tudja megszerezni azt a nőt
> aki vonzódik hozzá! Félek mi van akkor ha félreértem néhány gestusát,
> mondatát és nem is azt akarja amit én gondolok és akarok. Ennyire
> kilátástalan már régen voltam érzelmileg. Próbáltam eddig ész érvekkel és
> nem érzelmekkel élni, mert azok csak féjdalmat okoznak az embernek és könnyű
> őket félreérteni, ez ment is néhány évig de most már nem megy. Úgy érzem
> újra élek, újra férfi vagyok, aki szerelemre vágyik és most lehet, hogy
> megtaláltam ennek tárgyát is. És most nem tudom mit kezdjek ezzel a hirtelen
> nagy érzelmi túltengéssel!
> YYY már lassan 1 hete nem láttam és az a legrosszabb nem is hiányzik, nem
> érzem , hogy szükségem lenne rá. Pedig Ő szeret, nagyon szeret.
>
> Van valakim aki az életét odadná értem, mindent megtenne , hogy megtartson
> magának az idők végezetéig és nekem mégcsak nem is hiányik és másik nő jár a
> fejemben. Minél többet gondolok arra a másikra annál nagyobb részem lesz az
> ővé és végül YYYnak nem marad semmi csak a csalódás és a fájdalom.
> Ennél többet érdemelne. Ha erre gondolok felvetődik bennem egy kérdés: Vajon
> élhetek-e együtt egy olyan nővel akitbe nem vagyok szerelmes és csak azért
> vagyok vele mert tudom, hogy nagyon szeret és ha elhagynám a világ omlana
> össze benne? Nem tudom! Igaz ezt a legkönnyeb mondani!
> Úgy érzem minden egyes nap amit YYYval töltök kivesz belőlem valamit,
> valamit amit most érzek a másik lány után. Ha még hosszú hónapokat töltök
> vele még a végén kiveszik belőlem az a tűz ami miatt most igazán férfinak
> érzem magam és a végén nem mard semmim csak egy nő aki szeret és az várná,
> hogy én is szeressem.
>
> Nem várok tőled magyarázatot vagy, hogy megmond mit tegyek. Nem várok semmit
> csak azt, hogy meghallgas mert nincs más akinek ezt elmondhatnám.
> És már nagyon nyomja a lelkemet, nagyon!
>
> ZZZ!

Kisliba Creative Commons License 2000.02.17 0 0 732
Kedves Nyuszó és Chipet,
Megtaláltam az utat azt hiszem és most megnyugodtam.Lezártam a témát itthon és minden igyekezetemmel azon vagyok,hogy felejtsek és megbocsájtsak.Egyenlőre megy és végre megint kedvem van mindenhez,így most az is tiszta számomra,hogy nem pót lesz ez a baba!De,tényleg jogos volt ez a kérdés,bennem is felmerült már.Most már van válasz is,szerencsére.
Köszi nektek mindent!!!!
Chipet Creative Commons License 2000.02.11 0 0 730
nyuszo,
Ne tevedj, Kisliba, de nem buta liba... Persze, hogy erti!

Kisliba,
nyuszo felvetese amugy jogos a "pot" szereprol. Termeszetes, hogy egy csipet (-; egy ideig szinte minden idodet betolti, de ne felejtsd el, hogy meglepoen hamar (akar nehany het utan) neki is szuksege van maganeletre ! Es onnantol kezdve mar neked is jut idod magadra... (-: De forditsd is ezeket magadra.
A mienk egyebkent 6 honapos kora ota alszik annyira egyedul, hogy kivonultunk a szobajabol ejszakara - es az elso ejszakakon allandoan bogott. Harom napba tellett, mire kiderult, azert teszi, mert nyitva hagytuk az ajtot - amint becsuktuk, csend lett, es aludt, mint a bunda.

Előzmény: nyuszó (729)
nyuszó Creative Commons License 2000.02.11 0 0 729
igen, igen ez a jó út. remélem kitartasz. soxor jártam én is lent, és járok is még időnként, de talán egyre hosszabbak az "erős vagyok" időszakok és majd elmúlnak a zuhanások lefelé. a babóca várása sokat segithet, de vigyázz, nehogy pót-tá váljon. remélem érted mit akartam mondani.
Előzmény: Kisliba (727)
Chipet Creative Commons License 2000.02.11 0 0 728
Huj, de elcsepelt kozhely, de errol nem o tehet: Fel a fejjel ! (-:
Előzmény: Kisliba (727)
Kisliba Creative Commons License 2000.02.10 0 0 727
Kedves Mindenki,
Úgy döntöttem,elég a nyafogásból,már nem akarom megérteni sem(leginkább azért mert tudom,hogy nem fogom soha),most viszont itt van az "üres vagyok "fázis,Nyuszó,gondolom ismerős!Sokat segítettetek,már elhagytam a mélypontot,pedig tegnap "találkoztam"a hogy is mondjam,harmadikkal.De erős tudtam maradni és ez meglepő módon még több erőt adott!!
Szóval,megvagyunk(a kicsi csipetke is) és köszi mindent!
Chipet Creative Commons License 2000.02.09 0 0 726
Kisliba,
Nem kell nagyon probalkozni, eleg, ha nem hagyod, hogy a negativ gondolatok eluralkodjanak rajtad. Az sem kis feladat, hidd el... Kelly hosei, negativ kisugarzas, tudod ?

Pont ugy nem tudod megerteni, ahogy mi sem tudjuk megerteni, hogy Ti, Nok, hogyan gondolkodtok. Ez kolcsonos... Bizonyitasi vagy, akarmi... Sokszor nem azert kell, mert tenyleg szukseg van ra, es megis... Nehez elmagyarazni ugy, hogy epkezlab legyen a magyarazat, es meg igaz is.

OFF
E-mail: Tudom, megkaptam, eszrevettem, de ne aggodj miatta. Tedd meg mihamarabb, amit irtam az elso levelemben, meg a maiban is.
ON

Ch.

Előzmény: Kisliba (724)
nyuszó Creative Commons License 2000.02.09 0 0 725
kisliba, ezt mi nők nem nagyon tudjuk meglérteni. a férfiak pedig képtelenek - általában - pontosan megfogalmazni az okot. ha sokat gyötröd ki fog találni valamit, de te is érezni fogod, hogy az sem az igazi. hidd el nincsenek megértendő ésszerű okok. tudom, ezt rettenetesen nehéz elfogadni, mert ez ember úgy érzi, hogy ha tudná az okot, akkor jobb lenne neki.
a kétségbeesés pedig tényleg csaj úgy jön, nincs vele mit kezdeni. hülye duma, de ezen majd tényleg az idő segit.
sajnos nagyon ismerősek az érzéseid, amiket leirsz:(
Előzmény: Kisliba (724)
Kisliba Creative Commons License 2000.02.08 0 0 724
Kedves Gyík és Chipet,
Megpróbálok valóban okos lenni és pozitívan gondolkodni,de ez állati nehéz!Most is épp elkapott a kétségbeesés amivel nem tudok mit kezdeni,csa úgy jön.Még egy kérdés:miért van szükségük erre a férfiaknak?Bizonyítási vágy?Vagy?Jó lenne néhány órára férfinek lenni,hogy megértsem!Tudom,nők is megteszik,nem tagadom én is megtehettem volna már,de tudtam hogy mit kockáztatnék,ezért nem tettem.Úgy gondolom,hogy a párom nem szenvedett hiányt mellettem ezen a téren,ezért nem értem.Egyszerűen csak a "kipróbálni mással" kellett neki?Tényleg szeretném megérteni!
Chipet,
Elküldtem véletlenül valamit az E-mail-el,amit nem kellett volna,de erről most tényleg nem én tehetek,de hoszú lenne most elmesélni...Sajnálnám,ha a liba-kép ezzel végképp kialakult volna rólam.

Üdv nektek!

Ui:Ma 7 hetes a kisbabánk!

Chipet Creative Commons License 2000.02.06 0 0 723
Kisliba,
Gyik mindig megeloz, igy csak csatlakozni tudok hozza. Azon tul meg: E-mail ment.
Bizom abban, hogy lesz okod annak a Topicnak a megnyitasara.
Előzmény: Kisliba (721)
Gyik Creative Commons License 2000.02.06 0 0 722
Kisliba!

Látom, pozitívan állsz a dologhoz még most is, amikor annyira fáj, és bizakodással tekintesz a jövőbe. Az ilyen hozzáállás sok nehészégen vezeti át az embert.
Sajnos esendőek vagyunk és olykor hibázunk. Kár, hogy ez most így került felszínre. Próbáld meg a lehetetlent, és ha nem is tudod elfelejteni a dolgot vagy megbocsátani neki amit tett, legalább minél kevesebbet gondolj erre. Most magaddal foglalkozz. Nagyon boldog hónapok jönnek, ahogy figyeled a pici fejlődését a szived alatt. Nehéz is lesz ez az időszak, meg a szülés utáni, és a párodnak rengeteg alkalma lesz bizonyítani, hogy mennyire szeret téged. Ha pedig nem így volna, a mostani döntésed akkor is bölcs és nem elhamarkodott.

Sok boldogságot.

Előzmény: Kisliba (721)
Kisliba Creative Commons License 2000.02.06 0 0 721
Chipet,
Még odébb van,most két hónapos lassan a csipetünk,a dátum:szept.3.Szólok majd úgyis,mielőtt eltűnök.Olyan jó lenne,ha mindez nem történt vlna meg!Nyugodtan csak a kicsivel foglalkozhatnék,nem gyötörnének a gondolatok.Bár akkor nem "beszélgethetnék"Veled!Mindennek van jó oldala,ugye?Remélem rendeződik minden,és megnyithatom a "Boldog vagyok!"c. topicot.
Chipet Creative Commons License 2000.02.04 0 0 720
Kisliba,
Tudod, ez mar csak egy ilyen hely... Meg egy kerdes, latom, a kozelben vagy: mikorra vagy kiirva ? Csak, hogy tudjuk, ha eltunsz egy par honapra, akkor miert tortent... (-:
Előzmény: Kisliba (719)
Kisliba Creative Commons License 2000.02.04 0 0 719
Kedves Chipet!
Köszönöm a jókívánságaidat és mindenképpen írok majd,hogy mi van velünk!Jólesik a törődésetek!Köszi!
Előzmény: Chipet (718)
Chipet Creative Commons License 2000.02.04 0 0 718
Kisliba,
Ha barmikor ugy erzed, irj - nem hiszem, hogy ne kapnal valaszt. Elso korben a megbocsatas lehet a kevesbe rossz, ezt szerintem is helyesen latod. Es szerencsere meg ezen is lehet valtoztatni, ha megsem valik be, tehat nem is kesel le semmirol. Kivanom Neked, hogy legyel boldog a csipeteddel (-:.
Előzmény: Kisliba (717)
Kisliba Creative Commons License 2000.02.04 0 0 717
Sziasztok!Köszönöm a hasznos tanácsokat,igazán jól esett,mert tudom,hogy most nem látok tisztán,ami azt hiszem,teljesen érthető.Igazatok van,amikor azt mondjátok,hogy gondoljam,és értékeljem át a helyzetet.Félreértés ne essék,a babát semmiképp nem vetetem el és elszakítani sem fogom az apjától,bármi is történik.Azt hiszem,úgy döntöttem,hogy maradok,és megpróbálok megbocsájtani,hisz persze hogy szeretem még mindig!Nyuszónak:egyszeri alkalom volt és kb.2hete történt,szóval,nagyon friss a dolog.Sajnos nagyon fáj,de megpróbálok hinni benne,mert tényleg nagyon jó társ nekem,mindettől eltekintve.Nem könnyű ez,mert néha úgy érzem,hogy menni fog,néha meg teljesen bezárkózok,amikor eszembe jut.Aki átélt már ilyet,annak biztos ismerős.Mindenesetre köszi Gyík,Chipet,Creatine és Nyuszó!Még jelentkezem!
nyuszó Creative Commons License 2000.02.03 0 0 716
kisliba kedves,
azt irtad, hogy 3 éve vagytok együtt, de azt nem, hogy mikor történt a megcsalás. egyszeri alkalom volt, vagy hosszabb kapcsolat? és ki volt az aki elmondta neked a dolgot, és mi volt vele a szándéka? a könyörgésen kivül mit mond a párod?
ha ez egy egyszeri alkalom volt, kizárólag szexuális jellegű, érzelemmentes, akkor szerintem elhiheted neki, hogy megbánta. ha ez egy tartósabb viszony volt, akkor már elgondolkodtató a dolog. leginkább magaddal kell tisztában lenned. szereted-e, tudsz-e felejteni, tudsz-e bizni benne a történtek után is? (érdekes, mintha nekem is irták volna ezeket már:() azt ne felejtsd el, hogy a gyereknek ő az apja, tehát ha nem is mész hozzá akkor is megmarad a kapcsolatotok, hiszen a gyereket nem zárhatod el előle, mert az leginkább a gyereknek rossz hosszútávon.
adj időt most magadnak. tudom, tudom, rettenetesen fáj ilyenkor a szive az embernek, de éppen ezért várj. nézz körül, gondold át a dolgokat és semmiképpen_ne_dönts_dacból, valami olyasmit ami neki ugyan megtorlás, de te is rosszul érzed magad tőle.
biztosan szenved ő is, képzeld kicsit magad az ő helyzetébe. (ez nem feloldozás)

Előzmény: Kisliba (708)
Abrand Creative Commons License 2000.02.03 0 0 715
Drága Creatine!

Kisliba esete azon csúszott el, hogy nem ismerte a partnerét. De mostmár ismeri. Most került
döntéshelyzetbe, eddig máshol volt.
Még: nem csak a férfiak tudnak ilyet!
A hódítás vágya mindkét nemet, a hódítás mindkét oldaláról érinti. Az is lehet ui, ha meghódítanak, és hagyod ... satöbbi variációk.
Az emberek ugyanabból az anyagból gyúródtak, kicsit modifikálva nem szerint. De aki ezt nem veszi tudomásul, vagy nem számít rá (Kisliba), meglepődig. És nem lesz mulatságos (friderikusz...)
A megcsalás pedig nem itt kezdődik, majdhogynem független ettől. (inkább jó az érzéseinkre ilyenkor az "elhagyás"- amolyan fogalomzavar van ilyenkor a fejeinkben.)
A nagy és okos
Abrand

Előzmény: creatine (710)
Abrand Creative Commons License 2000.02.03 0 0 714
Drága Creatine!

Kisliba esete azon csúszott el, hogy nem ismerte a partnerét. De mostmár ismeri. Most kerüt döntéshelyzetbe, eddig máshol volt.
Még: nem csak a férfiak tudnak ilyet!
A hódítás mindkét nemet a hódítás mindkét oldaláról érinti. Az is lehet ui ha meghódítanak, és hagyod ... satöbbi variációk.

Előzmény: creatine (710)
Abrand Creative Commons License 2000.02.03 0 0 713
Drága Creatine!

Kisliba esete azon csúszott el, hogy nem ismerte a partnerét. De mostmár ismeri. Most kerüt döntéshelyzetbe, eddig máshol volt.
Még: nem csak a férfiak tudnak ilyet!
A hódítás mindkét nemet a hódítás mindkét oldaláról érinti. Az is lehet ui ha meghódítanak, és hagyod ... satöbbi variációk.

Előzmény: creatine (710)
Abrand Creative Commons License 2000.02.03 0 0 712
Drága Creatine!

Kisliba esete azon csúszott el, hogy nem ismerte a partnerét. De mostmár ismeri. Most kerüt döntéshelyzetbe, eddig máshol volt.
Még: nem csak a férfiak tudnak ilyet!
A hódítás mindkét nemet a hódítás mindkét oldaláról érinti. Az is lehet ui ha meghódítanak, és hagyod ... satöbbi variációk.

Előzmény: creatine (710)
Gyik Creative Commons License 2000.02.03 0 0 711
Libácska!
Ha sokat eszel, megnyől a pocakod, és egy idő után egy szép kis baba fog kibújni. Ez nem tréfadolog. Érezheted nagyon sértőnek a párod viselkedését, de ha a gyermek megszületik, akkor sokkal komplexebb dolgok elébe nézel, mint az, ami most gyötör. Nem kétlem, hogy ez Téged most nagyon bánt, de ha döntést hoztál a gyermek megtartása és felnevelése mellett, akkor nem csak arra kell gondolnod, hogy nehogy azt (őt) is elveszítsed. Egy gyerek nem valami dísztárgy. Rengeteg gondoskodást, szeretet és megértést igényel. Előre nyilván való, hogy egy pár olyan dolgot fog tenni az életedben, ami nagyon bánt majd. És ezen kívül egy csomó dologgal boldoggá és büszkévé fog tenni Téged, sok örömöd lesz benne, és bearanyozza az életedet. Ez nem azért van így, mert ő valami különös szerzet lesz, hanem azért, mert a Te gyereked, Vele oszot meg az életedet, és a szeretet, amit tőled kap, megsokszorozva adja vissza.
És ez nemcsak a gyermekre vonatkozik, hanem a párodra is. Ha olyan társat akartál vagy akarnál találni, aki eredendően mentes minden hibától, és sosem hibázik, akkor kilátástalan a helyzeted, mert ilyened sosem lesz. Ha egy szerető hitvesre vágysz, aki igyekszik megfelelni neked, akkor nyert ügyed van, mert pont ilyened van jelenleg.
Szerintem Neked az utóbbira nagyobb szükséged van, mint arra, hogy az előbbire várj egész életedben. A gyermeknek meg apára van szüksége, és boldog családi légkörre. Ezügyben mindkettőtöknek rengeteg teendőtök van, mint ahogy mindkettőtöket óriási felelősség terhel.
Neked az a legelső és legfontosabb dolgod, hogy megbocsásd a párod vétkét.
Utána az, hogy észrevedd, mekkora hibát követnél el, ha emiatt eltaszítanád magadtól.
Majd pedig elgondolkozhatsz creatin szavain, és sok errefelé olvasható szövegen. A szerelemnek-szeretetnek sok KÖZE VAN a szexhez. De azért egyáltalán nem szabad őket összekeverni. Én nem mondom, hogy arra kellene berendezkedned, hogy a férjed majdan minden jöttmenttel összefeküdjön. Arra minden esetre buzdítanálak, hogy próbáld a dolgot egy kissé árnyaltabban tekinteni. Én mindenfajta információ hiányában nem nyilatkozhatok a párod nevében, de az, hogy valami megtörtént még nem jelenti azt, hogy máskor is meg fog történni, még nem jelenti azt, hogy TE nem fogsz hasonló helyzetbe kerülni, és főként nem jelenti azt, hogy nem szeret téged, és ez utóbbi az egyetlen és legfontosabb dolog, ami számít, mert ezen az alapon lehet változtatni az egyebeken.
Előzmény: Kisliba (708)
creatine Creative Commons License 2000.02.02 0 0 710
Kedves Kisliba,

Talan segitene Neked, ha vegigolvasod a megcsalos topicokat az indexen. Egy kicsit jobban atlatnad a jelenlegi helyzeteteket es ez sokkal jobban segitene a jelenlegi helyzetben, mintha egynehanyan konkretan kijelentenek itt nehany dolgot.
Ugy erzem, hogy egy igazan jo partnert sokkal-sokkal nehezebb talalni es megtartani, mint neha hisszuk. Parod ferfibol van, hajtotta a vere. Megcsalt szexualisan. Talan nem is eloszor, de ettol meg orultul szerethet Teged es fontos lehetsz neki. Az eletben annyi mas sokkal rosszabb es borzalmasabb dolog van, en nem hiszem, hogy csak ezert felkellene rugni egy amugy jol mukodo kapcsolatot. Hidd el a masik is megszenvedett erte.
Es talan ez igy van rendjen. Talan korrektebb de bizonyosan rosszabb megoldas lett volna az, ha felrugta volna a kapcsolatotokat egy pillanatnyi szexualis fellangolas kedveert. Vagy elfojtja magaban tobbszor is, ami majd kesobb visszaut az egesz kapcsoltra.
Nos melyiket a harom kozul? Mert a ferfiak legnagyobb reszeben feltamad neha a hoditasi vagy. Az ismeretlen felfedezesenek vonzalma...
De ha ez olyan elfogadhatatlan szamodra, talan valaszthatsz egy olyan ferfit is akinek nem fontos a szex.

Rengeteg dolgot kell atgondolnod, de probald megtalani a problema gyokeret es egyuttelni vele ha szamodra megemesztheto.

Előzmény: Kisliba (708)
Chipet Creative Commons License 2000.02.02 0 0 709
Kisliba,
Azert arra ne fogadj, hogy o sem szenved. Ket mondas van, amit ide lehet idezni: A lonak negy laba van... kezdetut, illetve: Egy okos embert legfeljebb ketszer lehet becsapni. Ez volt egy, ha legkozelebb megtortenik... Mas kerdes, hogy mi a garancia arra, hogy ha most meg megbocsatasz neki, akkor "megjavul" ? Az sem mindegy, hogy milyen korulmenyek kozott tortent a dolog vele - ismerek olyan esetet, ahol a fiut egyaltalan nem tudtam hibaztatni azert, mert elvesztette a fejet. Ha anyagi-csaladi es lakaskorulmenyeid lehetove teszik, akkor jo otlet megtartani a babat, meg akkor is, ha egyedul (de rossz szo ez, mert igazabol ketten) maradtok vele - az abortusz sem kevesse veszelyes, foleg a jovobeni terhessegek szempontjabol. Es ne feledd, az apja... Meg mindig o az apja, es ezen nem tudsz valtoztatni. Nem kell lenyelned a dolgot, pl. el lehet napolni az eskuvot bizonytalan idore, amig meg nem latod, hogy tenyleg "megbanta bunet", vagy nem javul.
Előzmény: Kisliba (708)
Kisliba Creative Commons License 2000.02.02 0 0 708
Szeretném megosztani veletek a problémámat,ha tudtok segítsetek!Három éve élek együtt a völegényemmel(1 éve az)és májusban lenne az esküvőnk.Megcsalt,egy hete tudtam meg,és nem tőle.A megcsalt azt jelenti,hogy lefeküdt mással.Megtudtam,és egyértelmű volt számomra hogy elhagyom,amikor kiderült,hogy kisbabát várok tőle.Szappanoperának sem rossz,ugye?Elötte nagyon jó volt a kapcsolatunk,állatira jól kijöttünk.Most könyörög,nekem meg darabokra tört a szívem.A babát megtartom,nem bírnám elviselni még azt is,hogy elvetessem.De velem mi lesz?EZ megcsalás!Vagy nyelek és maradok,vagy felborítom az eddigi életemet,költözködöm és egyedülálló anya leszek 24 évesen.Mit lehet ilyenkor tenni??Bocs,ha hosszú lett a sztorim...Miért én szenvedek helyette is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!