Keresés

Részletes keresés

skeptic Creative Commons License 1999.10.05 0 0 18





John's nose - Has a tendency to whistle at times. When this happened during a meeting with a client, and he couldn't rectify the problem with a quick sniff, he had to make a judgement call, and did what Richard called an "impromptu excavation project" (Drawing the Lines). John's nose whistled during the settlement conference in the Transatlantic Airlines case (The Blame Game). His nose occasioned itself to whistle again during the Henderson trial, and he told Ally that he had to breathe through his mouth during her entire closing. She then suggested that maybe he should trim his nose hairs (Happy Birthday, Baby).


(Ally McBeal)

skeptic Creative Commons License 1999.10.05 0 0 17
Zak Creative Commons License 1999.10.04 0 0 16
annyiszor állok a dugóban a Hungária köruton reggel is meg délután is, hogy nincs jobb dolgom, mint nézelôdni, hogy mit csinálnak a többiek... :-) a legaranyosabb azt volt, amikor egy XKR állt meg mellettem, és annyira lestem át bele, hogy a vezetôje folyamatosan röhögött a kocsányon lógó szemeimen, elpasszolta a zöldet, én meg lefulladtam. :-))))
Előzmény: Újlaki (14)
JnsÚr Creative Commons License 1999.10.02 0 0 15
Itt nem verselni kell, hanem a topicnyitó szándéka szerint a turkálásról a szakvéleményt kifejteni. :))
Előzmény: originalqszi (10)
Újlaki Creative Commons License 1999.10.02 0 0 14
A Trabit értem, ott nincs hely a könyöködnek. A Skodában már elférne.

Nem tendenciózus kicsit a te megfigyelésed? :-)

Előzmény: Zak (12)
( turpi ) Creative Commons License 1999.10.02 0 0 13
hali!

Gondolom mindenki latta mar a Swatch (asszem az) reklamot amiben rohadt sok ember eppen Explore-erezik mint a bacsi kocsijaban, meg jo hogy fel is bujtjak ra az embereket :) Ezek utan mit vartok.

t

Zak Creative Commons License 1999.10.02 0 0 12
...inkább azt nem értem, hogy eddig pl. Trabantban nem láttam, Skodában nem láttam, de tegnap reggel a pirosnál egy 9000-es Saab gazdája könyékig el volt mélyedve magában, ezelôtt meg egy V6-os Mondeo tulaja cselekedte hasonlóképpen, bár láttam már Cherokee-ban meg bálnaMerciben is... Na ezt magyarázzátok meg.
Újlaki Creative Commons License 1999.10.01 0 0 11
Mintha nemrég lett volna egy hasonló téma az internettón...

Lehet, hogy sok jó és izgalmas elméletet fojtok meg most csírájában; sajnálom.

Az orrpiszkálás a 70-es években került a tudoyányos kutatás középpontjába. Szociológusok, pszichológusok és sok más szakterület tudósai kutatták az okát. Végül kiderült, phgy nagyon egyszerű a dolog: az emberek jelentős részének van enyhe ekcémája, ami az orrnyálkahártya viszketésében nyilvánul meg. Az orrpiszkálás ennek a bajnak a tüneti kezelése.

Ez komoly, a Science et Vie (a francia Élet és Tudomány) egy régi számában olvastam, anno.

Előzmény: zeremble (-)
originalqszi Creative Commons License 1999.10.01 0 0 10
Kancsal a rím,
Kan csal, hisz ő a hím,
A hímrímek is csalnak,
Csalva mennek a falnak:DDDDDD
Előzmény: JnsÚr (9)
JnsÚr Creative Commons License 1999.10.01 0 0 9
Az lehet, hogy én kapok a CSÜLÖKTŐL, de a kancsal rimért Te tőlem kapsz. Hű!! Hó!! Műhó!! :))
Előzmény: originalqszi (8)
originalqszi Creative Commons License 1999.10.01 0 0 8
Ahol szóba jön az orr,
Ott JansÚr az úrrrrrr:DDDDD
JnsÚr Creative Commons License 1999.10.01 0 0 7
zöld a lámpa
Bocs, elgépeltem!
Előzmény: JnsÚr (6)
JnsÚr Creative Commons License 1999.10.01 0 0 6
Jó-jó! Igaz! Na de a nők is pótcselekszenek, a lámpánál elő a kis (hm. kis? ) neszeszert, belső tükörben kontrolálva a gyors tatarozás eredménye, majd ha még mindig nem zöld hatás felmérése a közelében lévő járművezetők és gyalogosok között! :))
Dan Creative Commons License 1999.10.01 0 0 5
Hi!
EZ jó téma, különben valami miatt csak a marcis csávók szokták, közvetlenül az autójuk ferrobbanása elött!!! :-))
John Zero Creative Commons License 1999.10.01 0 0 4
zeremble:
Az autot a szemelyes szferajuk kiterjesztesenek tekintik az emberek, ez olyan, mintha pl. otthon lennenek.
Ez az alapja a fikazasnak, fesulkodesnek, ruzsozasnak, a zene utemere fejbologatasnak, stb., amit a nyilt utcan nyilvan nem tennel meg.
Előzmény: zeremble (-)
Duda Creative Commons License 1999.10.01 0 0 3
Itt a monitor elott. Osszehengergetem eg galacsinna az arcomon aztan szetpockolom a vakvilagba. :)

NA a viccen kivul amikor az ember meg van fazva, akkor tele lesz az orra olyan beszaradt fikakkal amit nem lehet kiszedni. Ezert be kell menni es kihozni.

Az en kerdesem az, hogy ti hova teszitek amit kiszedtek? Mindig zsepibe, esetleg szetpockolitek a konyhokore, vagy bele szonyegbe?

Előzmény: zeremble (-)
CaMeL Creative Commons License 1999.10.01 0 0 2
Ez nem egyszerű egy kérdés, jól kitaláltad. De gőzöm sincs. Én nem bányászom. :-)
CML
Sothy Creative Commons License 1999.10.01 0 0 1
általában az orromban, de meg ne mondd senkinek.......
regus Creative Commons License 1999.10.01 0 0 0
0 autom van, 0 fikával
zeremble Creative Commons License 1999.10.01 0 0 topiknyitó
Mindannyian szeretjük orrunkat piszkálni, de a kultúráltabbak ezt csak szük családi körben, a TV elött ülve szoktuk müvelni. A lakosság pár %-a azonban az autójában ülve végzi ezt az áldásos tevékenységet.

A kérdés:
Miért hiszik egyesek, hogy a piros lámpánál várva, piszkálhatják orrukat és az eredményt vizsgálgathatják látszólagus magányukban?

Te hol szoktál bányászni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!