Keresés

Részletes keresés

Seventhy Creative Commons License 2020.02.27 0 0 110

Paradicsom leves.

AlmaPite Creative Commons License 2020.01.19 0 0 109

Jelenleg vargabéles a kedvenc ételem.

Hivadar Creative Commons License 2019.12.01 0 0 108

Aszpikos felvágott. nyam nyam.

AlmaPite Creative Commons License 2019.11.25 0 0 107

Spenót főzelék azt nagyon szeretem.

Robika26 Creative Commons License 2011.10.28 0 0 105

 

Én azért meg tudom oldani, hogy legyen időm főzni, de ettől függetlenül szeretek néha gyorséttermekbe járni. Most pénteken is volt 1 kis összejövetel nálunk, ahol elpusztítottunk 1-2  party pakkor! :)) Jól kitalálták ezt Burgeréknél! :)

veracsek Creative Commons License 2011.10.28 0 0 104

Mindíg rohan mindenki :) Általában menet közben kapok be valamit ritka az hogy nem kell napközben úton lennem. A burger kingbe szoktam én is beülni ha tehetem. Mondjuk furán néznek rám mert a kedvecem most a westernes whopper, de nagyon szeretem a bbq ízeket. Kipróbálom az újdonságokat is de, nem vagyok az a csibefalatkák típus inkább a rendes whopper :) 

Előzmény: Halmosikicsi (103)
Halmosikicsi Creative Commons License 2011.10.28 0 0 103

Mióta egyedül lakom, sajnos elég kevés időm van arra, hogy főzzek magamnak, persze van olyan amikor összedobok magamnak valamit de ez ritka. Otthon készített ételek közül a csirkemell a kedvencem, de egyébként mostanság eléggé rákaptam a burger kinges ételekre. Whopper nagy kedvenc lett mostanság! :)

dszysssz Creative Commons License 2010.09.11 0 0 102

Csak a kép maradt le :-)

 

Előzmény: dszysssz (101)
dszysssz Creative Commons License 2010.09.11 0 0 101
Gyerekkoromban az évszakok beköszöntét még jelezték a zöldségek és gyümölcsök. A tavasz megérkezését két étel tette bizonyossá: a tojásos nokedli fejes salátával, és

A ZÖLDBORSÓ LEVES:

Elkészítését nagyanyámtól lestem el, de így készítik (apró eltérésekkel) az ország minden tájékán – nem is értem, hogy a szakácskönyvekben miért nincs ez megörökítve?!!

Hozzávalók: 40 dkg fejtett zöldborsó, 3 sárgarépa, 2 petrezselyemgyökér, fél karalábé, kevés zeller, só, bors, paprika, paradicsom.

Elkészítése:
A zöldségeket megtisztítva karikára/kis kockára vágjuk. Megsózzuk és a borsóval együtt vajon pároljuk. Mellé teszünk egy kicsumázott zöldpaprikát, egy késsel megszurkált kis paradicsomot és a „csutakot” (petrezselyem - és zellerzöld, kis karalábélevél, sovánka újhagyma) – ezeket tálalás előtt kidobjuk.
Mikor majdnem kész, megszórjuk egy mokkáskanálnyi borssal és késhegynyi pirospaprikával (a színe miatt). Felöntjük vízzel és ha forr. apró vajas galuskát szaggatunk bele. A végén apróra vágott petrezselyemmel szórjuk meg.
Ha nagyon zsenge borsónk van, a borsóhüvelyeket megfőzhetjük és a levével készíthetjük levesünket. Pár borsóhüvelyt a levesbe főzve is kínálhatjuk.
Ha tartalmasabb levest szeretnénk a zöldséggel együtt párolunk csirkeaprólékot, vagy combot, amit tálalás előtt nyúzunk és kicsontozunk, s kockára vágva teszünk vissza a levesbe. (nagyon finom a nyaka :-)
Tehetünk bele gombát. Ezt is a zöldséggel együtt pároljuk. Szegfűgomba, pereszke félék, stb. lényeg az, hogy ropogós legyen. A képen látható sárga rókagombával készült.
Változatok:
- Van, aki lisztszórással (staubolás) sűríti a levest;
- más dínsztelt hagymán párolja a zöldséget;
- Ettem olyat is, hogy a zöldséget felöntötték vízzel, és így főzték meg a levest

prwhrqkt Creative Commons License 2010.09.04 0 0 100
off

de nekünk evősöknek nem árthat tudni róla:

Stroke Magyarországon

"Egyre többen hívják a mentőket, amikor a szélütés tüneteit észlelik. ... Az emberek sokkal bátrabban nyúlnak a telefon után, sokkal hamarabb kérnek segítséget. Jól tudják, hogy minden perc számít, hiszen, ha három órán belül sikerül a betegnek eljutnia a legközelebbi Stroke központba, úgy sokkal nagyobb esélye van a túlélésre."

Dr. Mikola László, a Magyar Stroke Alapitvány munkatársa üdvözli Önt! Tudta, hogy stroke, más néven a szélütés felelős minden harmadik halálesetért? És tudta, hogy három esetből kettő megelőzhető, ha még időben felismerjük a tüneteket, és azonnal mentőt hivunk? Most Ön is tehet ezért, mindössze ezt a levelet olvassa el figyelmesen, és küldje tovább ismerőseinek, barátainak!

Magyarországon öt millió e-mail cim létezik (de ennél kevesebb cimzett) - ha csak egy részükre eljuttatnánk a levelet, emberi életeket mentenénk meg!

Es egy történet, melyet érdemes elolvasnia - hiszen, ha mindenki emlékezne a három betűre, életeket lehetne megmenteni vele.

"Egy kerti-partin, egy barátnőm kissé megingott, el is ejtette a tányérját, de ezután, mindenkit megnyugtatott, hogy jól van (ugyanis a többiek orvost akartak hívni). Ő azt állította, hogy csak az új cipője miatt csúszott meg egy téglán. Felsegítették, kapott egy másik tányér ételt és bár egy kissé gyengének tűnt, tovább szórakozott. Később felhívott a férje, hogy elmondja, a feleségét kórházba vitte, ahol el is hunyt. A parti során STROKE-ja volt. Ha tudták volna, hogyan kell beazonosítani a stroke jeleit, talán ma is velünk lehetne. Mások nem halnak meg, de reménytelen, tehetetlen helyzetbe kerülnek.

Egy neurológus azt állítja, hogy ha a stroke áldozatát 3 órán belül elkezdheti kezelni, teljesen visszafordítható az állapot. TELJESEN! Azt mondja, hogy a stroke felismerésének és diagnosztizálásának egyszerű a trükkje, azután pedig 3 órán belül el kell kezdeni a kezelését.

A stroke felismerése. (Néha nehéz beazonosítani a stroke jeleit. Sajnos, a tudatosság hiánya katasztrófát okozhat. A stroke áldozata súlyos agykárosodást szenvedhet, ha a környezete nem ismeri fel a stroke jeleit.)

Az orvosok szerint bárki felismerheti a STROKE-ot, ha három egyszerű kérést mond az illetőnek: M..... B......E......

1. M: Meg kell kérni az illetőt, hogy MOSOLYOGJON.

2. B: Meg kell kérni, hogy BESZÉLJEN, mondjon egy egyszerű mondatot (összefüggően: pl. Szép napunk van.).

3. E: meg kell kérni, hogy EMELJE FEL mindkét karját.

Ha az illetőnek a három kérés teljesítésének bármelyikével nehézsége van, azonnal hívd a mentőket és mondd el a tüneteket!

Még egy jel: Mondd az illetőnek, hogy ÖLTSE KI A NYELVÉT.

Ha a nyelv kicsavarodott, ha egyik vagy másik oldalra megy a nyelv, ez is a stroke jele lehet.

Egy kardiológus szerint, ha mindenki, aki megkapja ezt az e-mail-t és elküldi 10 embernek, akkor azzal legalább egy életet meg lehetne menteni."
Én továbbküldtem, és te?
Niktátor Creative Commons License 2010.09.03 0 0 99
A kínai kaják meg a magyaros ételek. A Hagymás rostélyos az egy isteni étel, bármikor és bármennyit meg tudok enni belőle:) A kínai kajákból meg nincs kimondottan kedvencem, szinte mindent szeretek,de főleg azt ahogy apám csinálja őket(szakács)!
Zsazsa60 Creative Commons License 2010.09.03 0 0 98

Tavaszi zöldborsóleves

 

 

Az sem baj, ha most ősz van, kipróbáltam már iglo mélyhűtött zöldborsóból is, azzal is nagyon finom.

A receptet a linkre kattintva olvashatjátok.

prwhrqkt Creative Commons License 2010.09.02 0 0 97
ja,még néhány "egzotikus" húst kerülök: ló, bivaly, ... ,pulyka.
varjút sem ettem még,de hallottam hírét.
Előzmény: prwhrqkt (96)
prwhrqkt Creative Commons License 2010.08.31 0 0 96
én tulajdonképpen mindent szeretek.
talán a zöldborsót egy kicsit kevésbé.meg a paellát. de olyat még nem is ettem ,mert volt benne mindíg zöldborsó. úgyhogy lehet ,hogy azt is szeretem!
a magyar,az olasz ,a német kajákat.
meg mindenféle mást is!
Előzmény: prwhrqkt (95)
prwhrqkt Creative Commons License 2010.08.31 0 0 95
hófehér rántott nyúlgerinc!
életemben 1x ettem,de nagyon finom volt!
Előzmény: Törölt nick (71)
szysssz Creative Commons License 2005.03.12 0 0 94

Rántott borjúmáj (lehet sertés is!) petrezselymes újkrumplival + uborkasaláta.

A májat prézli helyett búzacsirában hempergesd meg!

Az uborkát kevés fokhagymával bolonditsd meg, majd darálj rá kicsiny borsot!

Fantasztikus ízorgia!

Üdv: szysssz

Mamoci Creative Commons License 2005.03.12 0 0 93

 

 

 Sok kedvenc van, de mindenkor és sajna, minden mennyiségben

       - tárkonyos leves pulykamell filéből és

       - grillezett csirkemell friss salátaágyon  

 

n0ri Creative Commons License 2005.03.09 0 0 92
Nem tudom pontosan, hogy készül, a mi fogalmaink szerint nem is saláta, inkább pástétom, füstölt töökehal, citromos dressing, fokhagyma, hagyma, olaj, meg még nem tudom mi van kikeverve habosra! Londonból hozta a fiam.
Előzmény: stefiadri (91)
stefiadri Creative Commons License 2005.03.09 0 0 91
Nem! De ha leírod.....hátha mi is szeressük :-)
Előzmény: n0ri (90)
n0ri Creative Commons License 2005.03.09 0 0 90
Taramo saláta. Ismeritek?
n0ri Creative Commons License 2005.02.17 0 0 89
Én egy másikat preferálok, de biztos a többi is jó. Ennél a pultnál az a baj, hogy összevásárolok mindent, kolozsvári szalonnát, lángolt kolbászt, füstölt húst, a végén alig bírom el a szatyrot.
Előzmény: Zitka (88)
Zitka Creative Commons License 2005.02.17 0 0 88

Istenien! Így aztán nem is OFF ebben a topikban, mert ma épp ez volt a kedvenc ételem. :-)  Felmentem a mozgólépcsőn a középső szintre, és rögtön az első hűtőpultos árusnál vettem. NEm tudom, erre gondoltál-e, a többinél is elég hasonló áru volt a pultban. Májasat vettem, nagyon jó volt a máj-rizs arány, és jó volt a fűszerezés is. Köszi még1x a tippért! :-)

(Tegnap csak kora du. jutottam el oda, izgultam is, hogy még ott legyenek)

Előzmény: n0ri (87)
n0ri Creative Commons License 2005.02.17 0 0 87
Várom a választ, hogyan sikerült!
Előzmény: Zitka (86)
Zitka Creative Commons License 2005.02.17 0 0 86

Azt hiszem, a konyha-trükkökben már írtam erről, én is szoktam így egyszerűsítve csinálni. :-)  Csak nem kockákra, hanem csíkokra vágom a húst. :-)

OFF:

tegnap megvettem a hurkát a Fehérvári úti piacon! :-))))  Mindjárt be is teszem sülni.

ON

Előzmény: n0ri (84)
n0ri Creative Commons License 2005.02.16 0 0 84
És he egyszerüübben akarod, csinálhatsz chicken tikka-t, ami ugyanilyen pác, csak a csirkemell van olyan pörköltnagyságú kockára vágva
Előzmény: Zitka (83)
Zitka Creative Commons License 2005.02.14 0 0 83

Akkor én egy leegyszerűsített változatot csinálok. A fűszerkeverék eleve megvan, nem kell ilyen sokfélét adagolnom. Egy kis fokhagyma, friss gyömbér + a fűszerek --> ezek bele a joghurtba. Csirkét bevagdosom belerakom a trutyiba, állhat akár két napot is. Tandoori-kemencém még nincs, de elég nagy a kertünk, úgyhogy..... :-)))   Ettem már étteremben is, szerintem az enyém finomabb - itt most egy szerény smiley következne... :-)

 

A kelt tészták a kedvenceim, úgyhogy a naan  is megy pikk-pakk. Nem szoktam nagy felhajtást csapni vele.

 

Az "eredeti" - főleg az indiai konyha esetében szerintem elég sokféle lehet. Ahány táj, annyi szokás, sőt: ahány ház, annyiféle fűszerkeverék. Így aztán nekem is van  egy eredeti saját receptem. :-) Az a fő, hogy finom legyen!

Előzmény: H_G (81)
H_G Creative Commons License 2005.02.14 0 0 82
És akkor még hol a naan?! (Ami alapból kel 1 órát, és szintén szükség van hozzá a sütőre.)

Előzmény: H_G (81)
H_G Creative Commons License 2005.02.14 0 0 81
Ha roston sütöd, már nem igazi tandoori. (A szó kemencést jelent, szóval már a sütő is kompromisszum, de az legalább hasonlít.) Az eredetit megközelítő recept határozottan nem öt perc. Kopizom:

Tandoori csirke

Hozzávalók:
2 db tisztított, grillezni való csirke

Az első 5 ízesítő:
6 gerezd zúzott fokhagyma,
1 evőkanál apróra vágott friss gyömbér,
2 mokkáskanál őrölt kömény,
késhegynyi reszelt szerecsendió,
2 teáskanál só

A második 7 ízesítő:
6 evőkanál joghurt,
1 evőkanál paradicsompüré,
1 evőkanál olaj,
2 teáskanál pirospaprika,
2 evőkanál borecet,
késhegynyi őrölt kurkuma,
fél teáskanál só

A harmadik 4 ízesítő:
2 evőkanál olaj,
1 evőkanál citromlé,
2 mokkáskanál őrölt bors,
1 teáskanál kardamom


Elkészítés: Fejtsük le a csirkéről a bőrt, hegyes késsel vágjunk egy-egy mély nyílást a combokon és a melleken! Tegyük egy csészébe az első 5 fűszert. Egy teáskanál hátlapjával jól nyomkodjuk össze, dörzsöljük be vele a csirkét. Hagyjuk állni 8 órát! Sütés előtt egy órával keverjük össze a második 7 fűszert. Kenjük be ezzel is a csirkét, hagyjuk állni egy órát! Ezt követően rakjuk zománcozott tepsibe a páclével együtt. Keverjük össze a harmadik négy fűszert, és öntsük a csirkére. Tegyük közepesen meleg sütőbe, állandóan - néha :) - locsolgatva süssük puhára. Ha kész, öntsük le róla a húslét - ha maradt :) - és addig főzzük, míg mártássá nem sűrűsödik. Vágjuk a csirkéket négyfelé, kenjük be a mártással. Tegyük forró (grill)sütőbe a csontos oldalával lefelé, és addig süssük, amíg a mártás megszárad rajta, ill. a hús aranybarnára pirul.

Megjegyzés:
A receptet Gaál Péter küldte. Köszönjük!


Előzmény: Zitka (80)
Zitka Creative Commons License 2005.02.14 0 0 80

Szerintem nem annyira.... Vagy te másik tandoori receptet tudsz? :-)

A pácot elkészíteni kb. 5 perc, roston megsütni meg szintén nem tart sokáig.

Előzmény: H_G (79)
H_G Creative Commons License 2005.02.14 0 0 79
Nagyon munkás is...

Előzmény: n0ri (78)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!