Keresés

Részletes keresés

misimacko Creative Commons License 2003.02.28 0 0 39
Gyorsak a reakciód. Amugy ,igazad van.
Előzmény: Törölt nick (38)
JnsÚr Creative Commons License 1999.09.04 0 0 37
Egyik megy, másik jön.
Sajnos akármilyen kormány is van vagy lesz hatalmon, sok-sok Simicska igyekszik pozícióba jutni. A tömegek meg szívják a fogukat, mert a hatalmon lévők nem visszahívhatók.
JnsÚr
Som-Som Creative Commons License 1999.09.04 0 0 36
htibi Creative Commons License 1999.09.03 0 0 35
Masreszt azzal vadolni SL-t, hogy az APEH vezerekent eltuntette az adatbazisbol a ra vonatkozo adatokat, szerintem egyszeruen baromsag.
htibi Creative Commons License 1999.09.03 0 0 34
Talan nem mindenkinek szelektiv a memoriaja ahhoz, hogy emlekezzen mennyire kussban volt Eorsi Matyi es bandaja 94-98 kozott. Egyetlen hasonlo visszassagot nem volt kepes kinyomoztatni a coclib magnasok kis jatekaibol (pl. Orosz adossagallomany lebontasa-eltuntetese, Hujber-papa olaja, Szacsmen Tamas orszagkiarusito kisiparos, stbstbstb).

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy az itt oromkodok tobbsege vsz az elozo ciklus egyetlen hasonlo botranyat sem ismerhette meg emiatt.

offon
Cowboy, legfeljebb a mindenkori kormany tagjai, mert mint tudjuk HGY is dontogette magaba rendesen.
offoff

Cowboy Creative Commons License 1999.09.02 0 0 33
Akkor legyen a Whiskis az új elnök! (Lehet, hogy ezért isznak elöszretettel whiskit a kormány tagjai?)
borzimorzi Creative Commons License 1999.09.02 0 0 32
Juhééé!
Nem tudjátok, milyen számon lehet megrendelni, hogy Te Deumot mondjanak a Mátyás-templomban? :))

Üröm az örömben, hogy az előttem szólóknak is igazuk van abban, hogy csak éhesebbek jönnek és rablóból lesz a legjobb pandúr...

SmartAss Creative Commons License 1999.09.02 0 0 31
off
mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!
b+, mondhattad volna, akkor minek írok én oda neked emileket???? :)))
on, bocs
mama Creative Commons License 1999.09.02 0 0 30
Szia, hant:)))))
A legvalószínűbbnek én azt tartom az ügyben, hogy S. L. most majd beáll a nálánál kevésbé gyűlölt Vida Gy. háta mögé, és onnan dirigált, tehát, minden marad a régiben:(
mama Creative Commons License 1999.09.02 0 0 29
Több, mint egy éve nem dolgozom a Népszabadságnál.
irokéz Creative Commons License 1999.09.01 0 0 28
gobbels,
ha már ilyen qrva nagy magyar vagy, akkor talán +tanulhatnád helyesen használni az anyanyelvedet is. Gondolok itt a jelzők (pl. "magyar") írásmódjára, melyek a magyar nyelvben (ha csak nem a mondat elején állnak, vagy kizárólag nagybetűket tartalmaz a szöveg) minden esetben kis kezdőbetűvel írandóak.
A témára visszatérve: úgy gondolom, Jozsó közelíti legjobban az igazságot (az utód S. helyettese volt MAHIRnál, majd az APEHnál is). A ominózus nyilatkozat pedig csak porhintés, hogy legyen mivel magyarázni a hirtelen -és mit tesz Isten, pont egy év utáni- távozást.
NevemTeve Creative Commons License 1999.09.01 0 0 27
Ki is volt az a Simicska Lajos ?
saolin Creative Commons License 1999.09.01 0 0 26
Rángott a szád széle amikor ezt leírtad, primitívkém?
Elnok ur Creative Commons License 1999.09.01 0 0 24
En a lemondasban csak egy problemat latok. Mosj majd jon egy ujabb ehes szaj.. :-(
SniperTown Creative Commons License 1999.09.01 0 0 23
No, akkor egy féreggel kevesebb...Sajna, még mindig sokan vannak.
De azért ez is valami. Talán a jó APEH-es hagyományok megtartása végett haza lehetne hívni Tribuszernét....
Jozsó Creative Commons License 1999.09.01 0 0 22
Miért mondott le? Szerintem eltüntette a nyomokat a saját régi cégei, meg a fideszes cégek után, elegyengette az utat az új cégeinek, beültette mindenhova a saját embereit, minek maradt volna? A nagy pénzt nyilván nem mint az apeh főnöke akasztja le.
jocó Creative Commons License 1999.09.01 0 0 21
Kezedetnek nem rossz:-))))
joy Creative Commons License 1999.09.01 0 0 20
1:0 M.O. javára!
dzsokijuing Creative Commons License 1999.08.31 0 0 19
hálistennek
hant Creative Commons License 1999.08.31 0 0 18
Drága Mama!
De rég láttalak! Hiányoztál kezestül, Simicskástul! :-)
STOP THE MADNESS Creative Commons License 1999.08.31 0 0 17
Egy Nébszabadság munkatárstól nem is vártunk más, színvonalas véleményt. :-/
csutak Creative Commons License 1999.08.31 0 0 16
Én csak Simicska édesapját és apósát sajnálom. Ha jól hallottam a mai hírekben, belehaltak a szégyenbe. Legalábbis ilyesmiket ordibált Lajosom, amikor idegösszeroppanást kapott.
Sajnálom mindhármat, mert emberek voltak.

saolin Creative Commons License 1999.08.31 0 0 13
Hááááát, előtt nem merte volna előjönni ezzel a kis sutkával, tekintve azt a két kopasz állatot akik állandóan körülötte sündörögtek. < tök jó szó
jeegynullas Creative Commons License 1999.08.31 0 0 12
Es engedte, hogy keresztapanak szolitsad? ;-)
saolin Creative Commons License 1999.08.31 0 0 11
Ezt egyszerűen nem tudom elhinni! Személyesen ismertem a fickót, csak úgy hívtuk "Simicska, a maffiózó" (Ez 1994-ben volt!)
redrum Creative Commons License 1999.08.31 0 0 10
Állítólag több név is felvetődött, hogy kiből lehetne méltó utód:

1. Princz Gábor
2. Vellai Györgyi
3. Stadler József
4. Lupis József
5. Kovács Attila

OVis feltett szándéka, hogy figyeljen a köz véleményére. Úgyhogy szavazhatunk, bátran.

X polgártárs Creative Commons License 1999.08.31 0 0 9
Valószínűleg odafent az Oviban is megkönnyebbültek, hogy "szinte" presztízsveszteség nélkül kirakhatták...
xpt
mama Creative Commons License 1999.08.31 0 0 8
Szerintem szót fogadott Véér Andrásnak, és elmegy kezeltetni magát:))))
Hacsek Creative Commons License 1999.08.31 0 0 7
Végre egy jó hír!
Bár azt tudhatnátok, hogy mindig csak rosszabb jön, sőt az új ember majd előlről kezdi a gyűjtögetést, mikor ez már megszedte magát.
szepy Creative Commons License 1999.08.31 0 0 6
Hurrá, és mégegyszer hurrá!
Most már csak az a kérdés, hogy miárt tette?
1., Azért amit az idokásában mondani fog.(na az nem tesszük ki az ablakba)
2., Azért mert kinött a gerince.
3., Azért mert rájött, hogy nem jött be a számitása, mivel túl nagy hatalomhoz túl nagy nyilvánosság is tartozik, igy pedig nem lehet nyugottan dolgozni (rabolni, harácsolni, hatalommal visszaélni, saját vállalkozásokat mentesiteni az APEH zaklatásaitól.....). Hanem inkább marad a háttérben és onnan tevékenykedni. O.V. majd ugyis mindent elintéz, neki ugyse krül semmibe szólni az ujj pártkatonának aki az APEH elnökének fog kinevezni.
Tessék választani!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!