Keresés

Részletes keresés

SenkiAdolf Creative Commons License 3 órája -2 0 604028

A cigány nőket legtöbb pasi szereti.

omegatau Creative Commons License 3 órája 0 0 604027

Berki Sándor: Létezik egy erős közös pont Magyar Péter és köztem

Noha, azt mondja, nem a Tisza Pártba tart. Legalábbis: „Az idei évben nem tervezek ilyen döntést.” Interjú egyebek mellett elszipkázásról a Párbeszédből kilépő roma országgyűlési képviselővel. 

 

A 2022-es ogy. választás (egyik) kvótacigánya úgy lépett az amúgy sosem létezett párbeszéd nevű nanopártból, hogy nem lépett ki. 

De ahogy elnézem bizonyos testrészei (pl. a pofája) az igencsak megnőtt az elmúlt 2 évben. 

Gólyapörkölt Creative Commons License 6 órája -1 1 604026

Index - Belföld - Lopott gólyából akartak húslevest főzni Szabolcsban

 

Árokba zuhant, sérült gólyát próbált ellopni két ember a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Nyírlugoson. Egy szemtanú videóra vette az esetet, ahol az egyik elkövető közölte, hogy akár még húsleves is lehet a madárból.

Sérült gólyát próbált ellopni egy férfi és egy nő a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Nyírlugoson – számolt be róla a Tények.

ásítósmacska Creative Commons License 8 órája 0 0 604025

Láttam a Tényekben a videót.

Nekem "leintegrálódott" magyaroknak tűntek.

A környezet, a mentalitás, a körülmények (17 évesen két gyerek) viszont teljesen ON irányba mutatnak.

Előzmény: SzJ2 (604023)
Prestonpans Creative Commons License 11 órája 0 0 604024

Épp most szerelik fel, az itteniben már üzemel. A második ajtónál, az első után a növények vannak, ott be lehet még lépni és kihozni, ha valaki tud vevőt drágább növényekre; meg karácsonyfaszezonban ott vannak a fenyők. 

Sokáig mesélték, mikor egy ON 25 tuját próbált pénzzé tenni Karácsony előtt. Egy másik koszorút vitt be a virágoshoz, hogy még sokat tud belőle hozni, ha kell, de a virágos felismerte, hogy ezt ő maga kötötte.

Előzmény: omegatau (604020)
SzJ2 Creative Commons License 12 órája 0 0 604023

https://www.blikk.hu/aktualis/belfold/patkany-harapdalt-veresre-egy-csecsemot-ocsan/b7wgvt0

 

miért nem lehet a gyerekeket azonnal! órökbeadni? A kedves szülökkel pedig  elbeszélgetni a fogamzásgátlásról?

SzJ2 Creative Commons License 12 órája 0 0 604022

Én szívesen órökbefogadnám és megfelelő!!! nevelésben részesíteném!

Előzmény: omegatau (604007)
omegatau Creative Commons License 12 órája 0 0 604021

Különösebben nem érdekel az ürge,a  faszbukk meg pláne. Azt mondják egy időben úgy járkált a faluban (mikor törvénytelen módon felfüggesztették a polgármestert) hogy már ő a konkrét polgármester. Aztán meg mégse. Közben a bíróság azokat a "határozatokat" is megsemmisítette amikben az állt, hogy a polgármester nem, de a gödöllői import nímand, úgynevezett jogvédő, terjeszthetett volna be határozati javaslatokat. Állítólag Pető újraindul, de ebben azért még nem lennék biztos.

Úgy hallottam Pető -eddig- legalább 5 rendkívüli ülésen próbálta megszavaztatni a ktsgvetést, de nem szavazták meg. Így aztán a faluban nem működik semmi, többek közt segíjjke sincs és bármelyik percben megtörténhet a közművek kikapcsolása is. Állítólag Pető próbált szabónál kilincselni pénzért, de szabó azt mondta neki, hogy ez az eset példátlan, egyelőre vizsgálják, hogy a következő ilyennél mit lehet majd tenni, és nem tud segíteni, ha arról lenne szó, hogy hiányzik 1-2 milla abban tudna, de itt nem ez van, a komplett ktsgvetés hiányzik. Az iskola és az óvoda azért tud még működni mert azok már sok éve a máltai kezelésében vannak

Előzmény: ásítósmacska (604018)
omegatau Creative Commons License 12 órája 0 0 604020

A bejárati ajtón, többszázezer forintnyi áruval megrakott kosarakkal kimenni, ez kimeríti az erőszakos fosztogatás tételét. 

A lidlekben még nincs a bejárati oldalon forgószárnyú beléptető, más boltokban szinte mindenütt ilyen a rendszer. Nem kell rajta csodálkozni, ha a lildlekben is odakerül hamarosan. 

Előzmény: ásítósmacska (604019)
ásítósmacska Creative Commons License 24 órája 0 0 604019

Sarkadi tesco 2.0?

 

 

Előzmény: Té (604017)
ásítósmacska Creative Commons License 24 órája 0 0 604018

Közben eszembe jutott: Suha.

Ránéztem a fb-jára, hetek óta csak hitgyülis igéket nyom egyfolytában. :)))

 

Előzmény: omegatau (604016)
Creative Commons License 26 órája 0 0 604017
omegatau Creative Commons License 29 órája 0 0 604016

Nem szoktam használni a faszbukkot, de sztem az akire te gondolsz az az (egyik) önjelölt tarnabodi bógármester.

Bodnak nincs elfogadott ktsgvetése (sztem 90 óta példátlan módon) ergo idén még semmilyen számlát nem fizettek ki, ugyanis az állam nem utal egy vasat se, de ettől függetlenül még se az áramot, se a gázt, se a vizet, se a közvilágítást nem kötötték ki a faluban. Ahogy hallottam ez az önjelölt izé (és a 3 nagy képet viselő, akik megakadályozzák a ktsgvetés elfogadását) nemrég habzó szájjal őrjöngtek faszbukk-élőben, hogy majd akkor szavazzák meg ha Pető lemond meg ez lesz meg az nem lesz. Annyi eszük nincs, hogy júniusig már akkor se történik semmi (helyesebben talán októberig) ha Pető lemondana, csak a faluval van kibaszva. 

A kampány az amúgy dübörög az összes faluban, a putrifalukban leginkább a rendőrség az egyéb hatóságok bevonásával, az önjelölt önjelöltek sorozatban jelentik fel egymást és -ahol még van ilyen- az önkormányzat intézményeit (szórványosan van még pár óvoda, iskola leginkább már sehol) ÁNTSZ-nél, adóhivatalnál, kormányhivatalnál, ami eszükbe jut. De konkrétan riodetarnazsadányban úgy halottam Dányi dokit is feljelentették, muszájból ki is szállt hozzá több hatóság is, sztem a doki hamarosan ott is hagyja őket a náthás picsába. Jelenleg amúgyis úgy néz ki, hogy csak cigány polgármesterjelöltek lesznek abban a faluban (bár pletykaszinten beszélnek egy magyarról, hogy talán mégis) a falu ktsgvetése a csőd határán, úgyhogy ott már amúgyis csak a szakadék aljától még lejjebb vezet út. 

Előzmény: ásítósmacska (604015)
ásítósmacska Creative Commons License 1 napja 0 0 604015

Mi van azzal az önjelölt nagydarab ON-nal, aki folyton élőzött a fb-on, MOnaco-ból meg egyéb proccos helyről?

Előzmény: omegatau (604013)
omegatau Creative Commons License 1 napja 0 0 604014

Na ezek is nyugodtan feldughatják a paywalljüket maguknak. 

Előzmény: ásítósmacska (604012)
omegatau Creative Commons License 1 napja 0 0 604013

Élhetőbbé tenné Tarnazsadányt Botos Péter Adrián

 

Egy halom lózung és a kőkemény "csapat":

 

 

Némelyikről tudom kicsoda. Balról a 3. pl. egy cigány buszsofőr akit nemrég valami "ügy" (valószínűleg gázolajlopás) miatt elbocsátottak (és szóltak a többi környékbeli munkáltatónak is róla) a volántól, de a többi is minden valószínűség szerint valami hasonló. 

Egyébként ez az úgynevezett jelölt a médiahackeléshez elég jól ért, a heolon néha hetente néha havonta jelennek meg erősen propahanta szagú cikkek amikben szerepel a neve. 

ásítósmacska Creative Commons License 1 napja 0 0 604012
ásítósmacska Creative Commons License 2 napja 0 1 604011

https://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/tiz-diler-rendorkezen

 

Ha jól látom a videón, az első delikvenst az ágyneműtartó mellől húzták elő... Klasszik! :-D

 

ásítósmacska Creative Commons License 2 napja 0 5 604010

"védője szerint csak gyerek volt"

 

És kit érdekel ez? A törvény a mértékadó, nem egy ügyvéd véleménye!!!

 

Mindazonáltal, ha már ügyvédek viselt dolgait piszkáljuk, szépen beleillik a sorba "kedvencünk" is, aki szerint a járókelőket - öltözetük alapján - véresre verő olasz antifa nem terrorista, csak állást foglalt.. 

MGY: az olasz nő nem terrorista, csak az a meggyőződése, hogy állást kell foglalnunk a fasizmus újbóli megjelenése ellen.

 

 

https://magyarnemzet.hu/belfold/2024/04/elkepeszto-allitassal-mentegeti-az-antifa-ugy-vadlottjat-magyar-gyorgy

 

És akkor még ne is emlegessük a Sztojka Katókát mentegető ügyvédet, emlékezhettek...

"nem bűnöző, csak meglátta a lehetőséget, és nem tudott ellenállni a kísértésnek".

 

PAFF!

Előzmény: omegatau (604007)
ásítósmacska Creative Commons License 2 napja 0 0 604009
Csam úr Creative Commons License 4 napja 0 7 604008

 

Kedves  bíró úr, addig tessék féllábon állni amíg ebből az emberből hasznos társadalmi tag lészen!

Előzmény: omegatau (604007)
omegatau Creative Commons License 4 napja 0 6 604007

Deák Ferenc téri kettős gyilkosság: A jog szerint felnőtt, de a védője szerint csak gyerek volt

Magas biztonsági kockázatú a négy évvel ezelőtti tragédia elsőrendű vádlottja. 

 

Ahogy nézem ezek még az ártatlanjuzsikánál is sokkal ártatlanabbak. 

 

J. Dánielt és J. Marcellt letartóztatásba helyezték, utóbbit mégis kiengedték, majd visszakerült a súlyos kényszerintézkedés hatálya alá. J. Marcellt ezúttal ugyanis súlyos testi sértéssel és garázdasággal gyanúsították meg, miután betörte apja orrát, a lépcsőházban pedig az ikertestvérével, J. Dániellel verekedett össze, aki a Deák téri késelés harmadrendű gyanúsítottja. 

.........

Nem tudtam, hogy ez így fog végződni. Ha tehetném, visszafordítanám az idő kerekét. Az élet megóvása mindenekelőtt áll. Szeretném leülni az adósságomat azért, amit elkövettem. Szeretnék a későbbiekben hasznos tagja lenni a társadalomnak.

 

Arra azért kíváncsi lennék, hogy a védőúrnak mennyi idő alatt sikerült ezt a nyilvánvaló hazudozást bemagoltatnia.....

Ec pec kimehecc a Creative Commons License 2024.04.11 0 2 604004
ásítósmacska Creative Commons License 2024.04.11 0 0 604003

Azóta sincs semmiféle visszhang.

Több, mint érdekes.

 

Más: Rózsavölgyben-Budafok alsóvárosban megint megszállás van!

https://www.fkf.hu/xxii-keruleti-lomtalanitasi-korzetek

Előzmény: lali a lilaló elalélt (604001)
Ec pec kimehecc a Creative Commons License 2024.04.11 0 0 604002

Sokkolóval ártalmatlanítottak a rendőrök az esztergomi kórházban egy férfit, aki tört-zúzott és rátámadt több egészségügyi dolgozóra – közölte a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu oldalon.

 

A bántalmazottak közül ketten súlyosan, ketten pedig könnyebben megsérültek.

A férfit az esztergomi rendőrkapitányság rendőrei sokkolóval, valamint testi kényszer és bilincs alkalmazásával ártalmatlanították, majd előállították, és a gyanúsítotti kihallgatását követően őrizetbe vették.

 

A részletek a netuddkinél

lali a lilaló elalélt Creative Commons License 2024.04.10 0 0 604001

A Tények csak belemazsolázott az egyébként három és fél perces videóba.A felvétel 7-én volt azóta háromszor 24 óra eltelt már.Semmi hír az elkövetőkről.

Előzmény: ásítósmacska (603999)
ásítósmacska Creative Commons License 2024.04.10 0 0 604000
Előzmény: Falk,a vezér (597270)
ásítósmacska Creative Commons License 2024.04.10 0 2 603999

A Tényekben bemutatták a videót.

https://tenyek.hu/video/add-fel-magad-vagy-megtalalunk

 

Sehol nem látok országos felháborodást és az önbíráskodás miatti hisztit.

Ki érti ezt?

 

 

Előzmény: lali a lilaló elalélt (603994)
ásítósmacska Creative Commons License 2024.04.10 0 0 603998

Egy ismerősünk lakott ott átmenetileg ebben a (viszonylag) új építésű házban.

https://maps.app.goo.gl/EBzkfyGxrztauEPHA

 

Köröskörül lepukkant gettó. Az udvarra beparkolásnál (hiába volt távnyitó), lejött ellenőrizni, hogy nem surran-e be környékbeli "fiatal". Mert gyakran volt ilyen, ami aztán betöréssel végződött.

Előzmény: lali a lilaló elalélt (603997)
lali a lilaló elalélt Creative Commons License 2024.04.10 0 0 603997

Nomeg a Sárkány utca.Még a nyolcvanas években volt egy kollégám ,akkoriban KISZ titkár, aki ott lakott.Meg akartam látogatni de jóindulattal lebeszélt róla.-Ha belép vagy kilép az emberfia a kapun nem kizárt,hogy valahonnan a sötétből kap egy nagy maflást.Engem ismernek már de néha  engem is ér meglepetés- mondta....Talán azóta javult a helyzet....vagy nem..

Előzmény: ásítósmacska (603996)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!