Keresés

Részletes keresés

Töfröcsó Creative Commons License 2000.09.01 0 0 116
...aki mellesleg soxor többet árt mint használ!
Töfröcsó Creative Commons License 2000.09.01 0 0 115
Egyébként meg amikor egy rendor vagy katona eljut a tábornoki székig, addigra már halvány fingja sincs a rendori-, meg honvédségi melóról. Addigra már csak egy felcsillagozott bohóc aki napóleonnak képzeli magát.

Utoljára talán egy alesnek vagy néha ezredesnek van némi operatív érzéke, a többi csak aktatologató, parádés majomnak öltözött hivatalnok.

Törölt nick Creative Commons License 2000.08.30 0 0 114
Nagyon tájékozott vagy te! Lényeg a fröcsögés, ugye?


Egyébként a pezsgőzős kitüntetéseket pl. a tűzoltók biztos nagyon komálhatják, mint látszott a TV-ben... Egy mosoly nem volt az arcokon...
Előzmény: speaker (1)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.30 0 0 113
A gond az, hogy fordítva is igaz lehet: pandur-ból lett rablóról is hallott már a világ...
Előzmény: zesi (110)
kopaszkukac Creative Commons License 2000.08.30 0 0 112
A kerdes, amin el kellene gondolkodni - Mivel zsarolja ennyire eredmenyesen OV-t PS hogy miniszter lett, hallgatolagos stabil tamogatassal ? Mi az amitol meg a hobagoly Boross Peter is megretten, es egybol beajanlja OV-nak, hogy van egy nagyszeru miniszterjelolt ?
PuPu Creative Commons License 2000.08.30 0 0 111
Kérj fizetésemelést.
Ne legyél ennyire hülye, - ennyiért...
:O)))))))
Előzmény: speaker (109)
zesi Creative Commons License 2000.08.30 0 0 110
Tök jó fej, és olyan szimpatikus, megaztán rablóból lesz a legjobb pandúr - mondják, akik nem csípik, de én nem értem mire gondolnak!
Előzmény: speaker (109)
speaker Creative Commons License 2000.08.30 0 0 109
Mindenesetre az igaz, hogy az o ügyködése alatt teljesen lezulött a bunüldözés

Teljesen. Ma már robbantani sem tudnak, nagy részük külföldre pucolt, most azzal próbálkoznak, hogy a fél országra mutogatnak: "nem csak én voltam, te is!" Ez már a bűnözés vége.

Előzmény: Töfröcsó (108)
Töfröcsó Creative Commons License 2000.08.30 0 0 108
Mindenesetre az igaz, hogy az o ügyködése alatt teljesen lezulött a bunüldözés. Én még emléxem arra, hogy Viktorhoz hasónlóan o is igérgetett a rendorségnek béremelést. No meg arra is emléxem, hogy amikor a beígért kánaán helyett, a köz rend ore 200Ft-os emelést kapott a budai milliárdos rózsadombon muködo kapitányságon, akkor többedmagával összetörte az öltözöszekrényét és leszerelt. A rendorök az o ideje alatt is éhbérért oriztek budai miliárdokat.
Ha jól emléxem a rendori állomány dudálással és szirénázással ünnepelte a kirugását...

És még valami: A Postabankos rendorszékházzal kapcsolatos pazarlás alatt ki volt a fokápó?

pindiy Creative Commons License 2000.08.30 0 0 107
Kedves NICK
Szerintem lyó.
Előzmény: NICK (104)
Töfröcsó Creative Commons License 2000.08.30 0 0 106
Furcsa egybeesés:
Clodóval vacsiznak egy jót, majd hirtelen itt ott berobban egy fideszes és egy kisgazda lakásajtó, persze mérnöki pontossággal és hála istennek senki nem sérül meg. A nép megsajnálja e két áldozati pártot és rájuk szavaz. Mit tesz isten a vacsipartnerbol hirtelen belügyér miniszter lesz...
Persze én azt nagyon jól tudom, hogy ez csak véletlen egybeesés. Ilyen dolgokra egy orosz iskolán nevelkedett rendortábornok még csak álmában sem gondol...
Töfröcsó Creative Commons License 2000.08.30 0 0 105
Furcsa egybeesés:
Egy bizonyos Zemplényi terheloen vall ellene - miszerint, Sanyi bácsi ottan is zsákszámra kapta a lovét - majd a Zemplényi hirtelen meghal szívrohamban (régi jó KGB és CIA módszer) és mit tesz isten a rendorség nem vizsgálja az idegenkezüséget.
Persze én azt nagyon jól tudom, hogy ez csak véletlen egybeesés. Ilyen dolgokra egy orosz iskolán nevelkedett rendortábornok még csak álmában sem gondol...
NICK Creative Commons License 2000.08.29 0 0 104
Kitérő válasz.:-)
Szerinted jó főrendőr volt?
Előzmény: pindiy (102)
PuPu Creative Commons License 2000.08.29 0 0 103
Rágcsáló jellegű...
pindiy Creative Commons License 2000.08.29 0 0 102
Nekem mindig jó véleményem volt róla.
Előzmény: NICK (-)
sexvajonmi Creative Commons License 2000.08.29 0 0 101
Vagy mégsem...
És most már mindent homály fog fedni?
A foügyész 2 hét alatt kifehéritette a fekete bárányt?
Előzmény: dakota (98)
blasted Creative Commons License 2000.07.19 0 0 100
miert, milyen ausztriaban a buntetesi technika?
Előzmény: mulatt (88)
brutális Creative Commons License 2000.07.19 0 0 99
Esetleg bővebben?
Előzmény: dakota (98)
dakota Creative Commons License 2000.07.17 0 0 98
Hamarosan aktuális lesz a topik.
Szóvivő Creative Commons License 1999.10.05 0 0 97
ott ül fönt a trónon a tettes,
meg a Roosevelt téren a másik....-
Előzmény: jdr (96)
jdr Creative Commons License 1999.10.04 0 0 96
Nagyon nagyon halkan már tegnap az internetton elmondtam, hogy bizonyos körülmények igen-igen furcsák. Mintha OVI a tényleges koalíción és kedvenc ellenzékén kívül (MIÉP) kötött volna egy virtuális koalíciót is bizonyos (kevéssé szalonképes) körökkel és ennek eredménye Pintér úr belügyminiszteri kinevezése. A választások idején nagyot durrant néhány robbantás (Szájer könyvtára, mind a két könyv odalett, pedig csak az egyik volt kiszinezve:))), majd 6 hónap haladékot kaptak, Pintér amint nem ismeri fel Clodót, a főbombás stázist, Pintér ott volt ott nem volt, vacsorázott, de nem nyúlt a pisztolyhoz, Pintér magánszemély harca a józsefvárosi piacért. Tonhauser repül, neki van egyedül 30 éves rálátása a szervezett bűnözésre..stb., stb. Azóta sem került elő senki ezekben az ügyekben, noha OVI sejtelmesn aszonta, hogy lehet, hogy mán a börtönben vannak, csak mi nem tuggyuk, a jó életbe de jó poén vót. Vagy nincsenek ott, vagy itt mászkálnak köztünk, vagy... Na ott is lehetnek.
Ttelettel:
jdr
Előzmény: mulatt (95)
mulatt Creative Commons License 1999.10.04 0 0 95
Bocsika mindenkinek, de valahogy nem jön át az eredmény. Pont az a szöveg nem jött át, amit először írtam.

Tehát!

A megyei rendőrség mostani kapitánya elismerte, hogy a felderítési mutatóban 1996/97-ben a 19. helyen voltak. Ez igen kiváló helyezés és erre em reagált még senki sem.

Az ember gondolkodik, annak ellenére, hogy ovika nem szeretné. Van egy jogerősen elvesztett munkaügyi per, van egy statisztikai adat, amelyet a főnökség kreált és az alapján minősít és jutalmaz, van egy visszadobott vizsgálat (ignácz _TÁBORNOK_), van egy etikai vizsgálat, és van _TÖBB_ megyei rendőr, aki a mai napig sokkal súlyosabb büncselekménnyel szolgál. (a KÖZRendőrök véleményét keresd a többi agyonhallgatott topicban...)

mulatt Creative Commons License 1999.10.04 0 0 94
Akkor most itt egy tesz, mert már kétszer nem jutott be/ba.
Előzmény: Törölt nick (90)
mulatt Creative Commons License 1999.10.04 0 0 93
Teszt, mert az előző nem jelent meg.
dakota Creative Commons License 1999.10.04 0 0 92
Mennyire Kuncze nyakába akarták varrni az egész mocskos ügyet. Miért nem tett semmit 1 év alatt Torgyán József? Ha Pintér Sándor is a kazetták egyikén szerepel, akkor érthető, hogy miért ez a nagy csend.
Előzmény: mulatt (91)
mulatt Creative Commons License 1999.10.04 0 0 91
Komolyan visszafogtam magam. A múlt héten a NAP TV nyilvánossága előtt jelentette ki a jelenlegi békés m-i Főkapitány, hogy előde (császár előde) idején a megye a felderítési mutatók rangsorában a 19. helyet foglalta el. Akkor az a szemét volt a főparancsnok, akit gál lászlóként pintér sándor az egyik legfontosabb ellenőrző pozícióba emelt.

pintér sandika, kövérke lacika kinyalhatják!!!!!!!!!!!!

NICK Creative Commons License 1999.10.04 0 0 89
Milyen főrendőr volt az,akinek a vezetése alatt,olyan események történhettek a testületnél,mint plö Békésben?
Mindig a fejétől...
mulatt Creative Commons License 1999.08.03 0 0 88
Valószínű nem teljesértékű, mint ahogy most sem az.
Bevezették a csekket a helyszíni fizetés helyett. A nagyeszűek csak azt nem tudják, hogy a külföldivel mit fognak csinálni. Valjon mindig ilyen körültekintő, alapos a kérdés minden részletét átgondoló ember volt. A Lajtán túl ezt megoldották. Menjen ki ez a főhülye Ausztriába és menjen át a piroson (lehetőleg amikor jön egy kamion) aztán koppincsa le a büntetési technikát.
Kagakusha Creative Commons License 1999.07.31 0 0 87
Tehát tényleg "tudós". :-))
Ubulka Creative Commons License 1999.07.30 0 0 86
Utaljon mán nekem is valaki!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!