Keresés

Részletes keresés

tudós Creative Commons License 2003.10.30 0 0 9
Mennyire más volt hitetlen tamáska azokban az időkben. Ma már....

Vagy változtatja a színét mint egy kaméleon?

Batyu Creative Commons License 1999.07.23 0 0 8
A Budapesti Búcsún álltam először értetlenül a dolog előtt, amikor az a rengeteg ember kifütyülte a Demszkyt. Egy ünnepen, ahová szórakozni mentünk ki, miért kell ez? Aztán szombaton az öttusa VB-n szintén a Demszkyt, holott külön ajándékot adott át az egyik sportolónak, tehát nem beszédet akart mondani, nem csinált semmi rosszat. Vasárnapra rájöttem, hogy mindegy melyik politikus van ott, hiszen mindenkinek járt a fütty. Hát persze. Így kell ezt, végülis civilizált ország vagyunk.
Batyu Creative Commons License 1999.07.23 0 0 7
A Budapesti Búcsún álltam először értetlenül a dolog előtt, amikor az a rengeteg ember kifütyülte a Demszkyt. Egy ünnepen, ahová szórakozni mentünk ki, miért kell ez? Aztán szombaton az öttusa VB-n szintén a Demszkyt, holott külön ajándékot adott át az egyik sportolónak, tehát nem beszédet akart mondani, nem csinált semmi rosszat. Vasárnapra rájöttem, hogy mindegy melyik politikus van ott, hiszen mindenkinek járt a fütty. Hát persze. Így kell ezt, végülis civilizált ország vagyunk.
dr. Életkopf Creative Commons License 1999.07.19 0 0 6

Ezt a kifütyüléses játékot én nem szeretem, legyen BÁRKI a szenvedő alanya. Megtörtént Antall-lal, Orbánnal, Göncz-cel, Kunczéval.

Miről van szó? A sportsiker vagy a nemzeti ünnep egy emelkedett dolog, ott egy igazi hazafi inkább a nemzet egységére gondoljon, mint pillanatnyi indulataira.

1. Nagyon rossz fényt vet ránk a külföld előtt, aki TV-n látja, és nem érti. Mindannyiunkat elítél.

2. Az öttusa VB alkalmával inkább a sikernek kellett volna örülni.

3. Sanda gyanúm, hogy a füttyögök közül jó pár másnap szívesen kipucolná DT cipőjét egy kis juttatásért.

4. Könnyű a tömeg mögé bújva hősködni.

Chiracot a franciák fele utálja. A foci VB alkalmával mégsem jutott eszébe senkinek kifütyülni, pedig mint olvasom, a lakosság egyharmada a pokolba kívánja.

Aki olyan bátor, menjen tüntetni a kormány ellen, nyíltan vállalva személyazonosságát. Mit siránkozunk, hogy átpolitizálódik a sport, ha mi magunk is így viselkedünk?

Korcs Creative Commons License 1999.07.19 0 0 5
Márhogy azok a balfarkok, akik kifütyülték őket.

PARDON

Előzmény: Korcs (4)
Korcs Creative Commons License 1999.07.19 0 0 4
Helyesbítenék:

jobb és max. balközép kapta meg a magáét.

(Talán mindenki szélsőbal volt.)
Csak vicc, szerintem tényleg balfaszok ezek az emberek.

Előzmény: The Real Giraffe (-)
BaSand Creative Commons License 1999.07.19 0 0 3
Igen, ez nekem is feltünt.
Előzmény: Jedy (2)
Jedy Creative Commons License 1999.07.19 0 0 2
Deutsch öltözéke minden füttyöt megérdemelt!
Az összes közszereplô megtisztelte azzal a küzdôket, a versenyt, hogy tisztességes öltözékben jelent meg. Kivéve fennt említett fiatalembert. Ha láttatok már topis megjelenést ez az volt. Egy miniszter ezt szerintem nem engedheti meg magának! Abszólút egy elhanyagolt trampli képét nyújtotta. Félreértés ne essék itt nem politikáról van szó. Számomra nagyon furcsa ez a lazaság, vagy mi.
HitetlenTamaska Creative Commons License 1999.07.19 0 0 1
A politikusok akkor (is) kapják - jogosan - a füttyöket, amikor odadörgölödznek, hogy a sportolókra esett dicsfényböl nekik is jusson.

(Sajnos a huszadik századi politizilás vezette be ezt a mindenhol elterjedt gusztustalan szokást. Kifejezetten népünk egészséges politikai érzékére vall, hogy ezt nem tolerálja.)

Előzmény: BaSand (0)
BaSand Creative Commons License 1999.07.19 0 0 0
The Real Giraffe !

Erről a témáról már nyilt egy topic. Csak az ellenzék szereti a sportot ? címmel.
A történelmi hűséghez hozzátartozik, hogy Deutsch és Demszky kapott jól hallható füttyöt, a többi miniszter nem.

Előzmény: The Real Giraffe (-)
The Real Giraffe Creative Commons License 1999.07.19 0 0 topiknyitó
Vasárnap az öttusa eredményhirdetésen több ezer ember fütyülte ki Deutschot, Demiszkyt és Pintért, valamint a megjelent minisztereket. Ismerve az emberek érzéseit, miért vállalnak ilyen szerepet, miért éri meg a magyar politikusoknak lejáratni magukat ország-világ előtt? Itt például a teljes nemzetközi öttusa szövetség, így például Albert monakói herceg előtt, és a EuroSport kamerái előtt.
És hogy ne legyen félreértés ez független a pártállástól. Hiszen jobb és bal egyaránt megkapja, megkapta a magáét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!