Keresés

Részletes keresés

kisvacak Creative Commons License 1999.06.10 0 0 210
brrrrrr!
Nem is vaok kúl!:) Vagy ez személyes tapasztalat?
Előzmény: X polgártárs (209)
X polgártárs Creative Commons License 1999.06.10 0 0 209
:)
kisvacak polgártárs is kúl ( na jó, rulez!)
xpt
Előzmény: kisvacak (208)
kisvacak Creative Commons License 1999.06.10 0 0 208
Egyébként escobar pajtás a legcoolabb!:))
Ma egyedül megy inni, közben biztos coolkodó nőcikre vadászik, mert minket nem hívott!:))
kisvacak Creative Commons License 1999.06.10 0 0 207
Hát fijjjúkáim!:))
Sajnálom ezt a topicot. Az elején oly kedvesen elbeszélgettünk. Látom, ahogy nem haladunk előre, kezdődik a személyeskedés.
Én csak egyet nem értek, de azt igazán nem!
Kit, miért zavarnak ezek a "coolkodók"? Nem elég nagy a világ?
Hogy kevés nő rendelkezik belső értékekkel? Ugyan-ugyan! Belső érték! Azért a legtöbben tűzbe tudnátok jönni, ha egy traktortalpú, formás *gű kezdene kecmecelni? Hagyjuk ezt a nem számít a külső, + a belső értékek dumát is. Aki nem szereti ezt a "fajtát" (coolkodó) nem kezd velük, s ha ők kezdenek, lerázza. Nem?
Nem viszem ágyba a reggelit a nőnek, a nőnek csak a pénz számít (siker, csillogás, mobil, jó autó), vékony talp, vastag talp, mini ruha, maxi ruha... Miért baj az, hogy annyi félék vagyunk mi nők, mint ahogy Ti is fijjjúkák?:)
Előbb utóbb mindenki megtalálja a párját! Nem? És ha pont egy traktortalpú lesz?
Talán még egy dolog lenne, amit megjegyeznék. "Minden nő megszerezhető" Hát majd, amikor már minden nő a zsákodban van szólj. Baromira azt gondolom, hogy ez a kijelentés nem helytálló! Ilyen alapon minden pasi megszerezhető..... és mégsem. Sajnos!:))
kisvacak
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.10 0 0 206
Te mondtad: "sokak megmaradnak ebben a hitben". Mert azt hiszik, hogy a férfiaknál pavlovi reflex az, hogy az ilyen némberekre hajtanak. A többségnél valóban így van, bár akinek egy csöpp kis esze is van, az tanul az esetekből.
Nem tudom, nézitek-e a Várom a párom című társkereső förmedvényt a rötölö klubon. A múlt heti adásban volt egy polcolt csöcsű csajszi, malterral, stb., kiválasztott magának egy szolíd srácot. E héten jöttek vissza, hogy mi lett a randiból. A csaj egyfolytában azt mondogatta, hogy "neki több idő kell", nameg hogy azt szereti, ha "küzdenek érte". Előző még jó is, na de ha már arra a kérdésre, hogy "szimpatikus-e neki a csávó" is ezt mondja, már gyanús. A "küzdés" pedig teljesen gáz. Nade, a másik páros sem volt gyenge, ott meg a srác volt vastagtalpú, jamaikai feeling, szolárium, stb. És kiderült, hogy egy kumma szót nem nagyon beszélgettek a csajjal, nem találtak témát, stb. Erről a muksóról is csak ennyit.
Előzmény: rahell (201)
X polgártárs Creative Commons License 1999.06.10 0 0 205
/Cool:)/ Dex polgártárs szvsz tökéletesen megfogalmazta a topikra a választ.
xpt

ui. na nem kell annyira egymásnak ugrani, nyissatok 1 ellentopikot!

Előzmény: Dex (197)
rahell Creative Commons License 1999.06.10 0 0 204
Részben. Azt hiszem hogy egy nőt igen is tisztelni kell továbbra is. Csak nem azt kell tisztelni, hogy nő, hanem hogy ember. És ez megfordítva a férfiakra detto. A gyerekekről nem is beszélve. Attól függetlenül hogy a nők társ.-i szerepei megváltoztak, azért szerintem minden nőnek jól esne, ha udvarolnának neki, és le akarnák őket venni a lábukról. Azért vmilyen szinten a mostani szerepekbe belekényszerültek...És ne értsetek félre, eszembe se jut az a mártír-féle kényszerűség, de: mindenki szeretne minnél jobban élni (jó kocsi, szép otthon, jó ruhák, külföldi nyaralás, stb.). Ehhez ugye pénz kell. A családapu nem mindíg tudja ( :o) ) ezt egyedül előteremteni, tehát anyu is el kell hogy menjen dolgozni. Viszont ki szeretne takarítónő lenni...? Senki. Ehhez pedig helyt kell állni az egyetemen, a munkahelyen, az üzleti tárgyalásokon, többnyire férfiak között. És a férfiakra szabott mércének megfelelni. Csoda, ha a nők már nem olyan gyengék, és dédelgetni valók?
Előzmény: Halászkirály (203)
Halászkirály Creative Commons License 1999.06.10 0 0 203
Na hát többek között erről (is) van szó! Korunk férfiai (és akkor most szapuljuk a hímneműeket is) nem tobzódnak már a kiszemelt nő mellett, mint annak idején Jávor Pál, aki majd' meghótt, ha kivillant a hölgy bokája. Ez a fránya egyenjogúság a férfiakat is megváltoztatta. (Csodás! Eljutottunk a társadalmi-szociológiai kérdéskörig...) Rájöttek arra, hogy a nő nem minden. Nem áldozzák már életüket a Kedvesükért. Nem úvják már. Nem tisztelik már benne a Nőt. Miért? Mert időközben a nők is megváltoztak. Keményebbek lettek. Határozottabbak. Már nem mennek szűzen férjhez. Nem pirulnak el férfitársaságban. Sőt, ugyanúgy káromkodnak. Ebben már nincs mit tisztelni! Egyet értesz?
Előzmény: rahell (201)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.10 0 0 202
Ez egy ilyen nőanyázós topik :)
Én ha unok egy topikot, akkor nem nézem.
Ha most azt mondom, hogy nálam pedig a "liba" jelző csupán a kedveskedés jele, ahhoz mit szólsz? Mellesleg nem Rád mondtam, csak a megnyilvánulásodra (nagy különbség!).
Előzmény: rahell (198)
rahell Creative Commons License 1999.06.10 0 0 201
Mondjuk itt ebben az esetben, nem tudom mit tett a csajszi coolkodásként, de tudod anyáink azt okítják lányaiknak, hogy többségében hűvösnek és távolságtartónak kell mutatkozni, ha egy adott pasit meg akarnak szerezni, mert ez fölkelti az illető vadászösztönét, és "csakazértis" meg akarja majd hódítani. minél keményebben ellenáll, annál jobban fog udvarolni.
Persze sok nő rájön, felesleges és nem túl élvezetes így taktikázni, és felhagynak vele. De sokak megmaradnak ebben a hitben...
Előzmény: Halászkirály (200)
Halászkirály Creative Commons License 1999.06.10 0 0 200
Utolsó mondatodra reagálnék! Láttam én már olyan nőt, akit mindig megrótt a baráti köre a hülye stílusáért. Egyszer a csajszi fülig bele volt esve egy nála idősebb fószerba (pénze is volt, üzlete, meg minden). Csupán egy probléma volt, hogy szegény krapekot elűzte a "coolkodásával", mert szegénykém aszitte, hogy ő lesz így a végzet asszonya. De a pasinak volt esze (persze már nem volt kispályás e téren) és elzavarta a csajt a halál mezejére.
Hát erről ennyit.
Előzmény: rahell (198)
Dex Creative Commons License 1999.06.10 0 0 199
Ja igen és higgyétek el, semmi bajom a divattal, én is szeretek divatosan öltözködni (a jóízlés határain belül), a baj az, ha valaki a divatot túlreagálva a személyiségét a legújabb trendek szerint formálja.
>>>:90-es évek---COOL
Lehet hogy pár év múlva a közvetlen, bájos, falfehér, duci, mosolygós (...) lányokat eröltetik divatba és akkor majd' megveszünk egy-két maradi traktortalpú szösziért.

Dex (mámegin)

rahell Creative Commons License 1999.06.10 0 0 198
Csúsztatás?! Nem! Csak már kicsit uncsi volt, hogy csak a nőket szapuljátok.
1. Ez konkrétan neked szólt, a lelibázásért, mert ha tényleg valaha is beszélgettél volna velem, akkor nem mondtál volna ilyet csípőből.
2. ha egy kicsit is odafigyelnél - akárcsak ebben a topicban is hozzászólásaimra, akkor tudnád, hogy ez nálam messze nem a lekezelés eszköze, sőt, kedveskedés, és békítgetés, de tudod mit, neked megengedem, hogy annak vedd. A többiekre ez nem áll.
3. Igen, egy vkinél olvastam, hogy a mai kis nyálas nyim-nyám legényekről megrovólag írt, de bővebben nem. Azonkívül, miért ne szólhatna ez arról, hogy ha ez esetleg válasz lehet a topicindító kérdésre? Miért annyira lehetetlen, hogy "azé' coolkodnak a nők" mert nem szimpi nekik a pasi, és le akarják rázni?!
Előzmény: Törölt nick (196)
Dex Creative Commons License 1999.06.10 0 0 197
Végigolvastam a topicot, nagyon érdekes felvetések hangzottak el escobar meggyőzésére. Egyvalami mintha kimaradt volna és a coolkodás irányában munkáló ösztönök közül ez igazán fontos.

HIÚSÁG

A nőknek rendesen föl van rakva a mérce, egyre több inger éri őket minden irányból, hogy mennyire bünetően jó csajnak is lehet lenni. Namármost közepes adottságú lányok esetében még mindíg ott van a szoli, meg a szteperobik, meg KOOKAI tatyó, meg minden. DE olyan facérok, mint a hétszentség, mert már csak a mindenvivő pasi kell és a saját idoljaikhoz hasonlóan a rikimártin alatti fiúkkal olyan kúlak, hogy még egy escobar is méltán kiakad.

Szerintem a lányok egymás közt is ezerrel rivalizálnak, hogy kinek laposabb a hasa, stb, tehát egyértelműen következik, hogy a beauty-pack csúcsát képező faszi ne hasson eklektikusnak a nagynehezen megszerzett imázzsal.

És nem tudok igazat adni a HP-ző kollégáknak, mert ezek a lányok nem feltétlenül buták, hülyék (...sokminden elhangzott) csak egyszerűen a kelleténél jobba bekajálják a divatot, és gyengék ahoz, hogy leküzdjék a hiúságukat.

Kedves urak! Minden elhangzott már a patáscipőről, szőkeségről, de valljuk be nem rinyálna itt senki, ha nem jönne be a lányok csele. Bejön. Naná, hogy a leg felünőbb lányt szúrja ki az ember, hogy azután HP-zéssel vállveregesse a csorbult önbizalmát.

És bizony, nem minden lány ilyen, majd rácsobbannak, mikor elillan a fiatalságuk, hogy kevésbé kellett volna hinni a divatnak, engedni a hiúságból, és megvesznek, hogy legalább valaki teherbe ejtse őket mert szenesre ég a pofájuk az érettségi találkozón, hogy vénlányok maradtak.

Az igazi nőknek addigra szerető férjük lesz és tündi-bündi gyerekük. Akinek 30 évesen nem ez a célja az jogosan kúl. Maradhat az is élete végéig.

Bocs, hogy hosszú voltam, de olyan soáig tartott, mire átolvastam.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.10 0 0 196
Ha van amit rühellek, az a csúsztatás.
1. Nem egy szóból ítélünk, nem tudom honnan veszed ezt.
2. Nem azért "ugrunk a torkodnak", mert nem értesz velünk egyet, hanem -én spec.- azért, mert lekezelő a stílusod (fijjúkák).
3. A másik oldal negatív szereplőiről is megemlékeztünk, vannak olyanok, egyetértettünk, akkor nem tudom minek még ezt tovább feszegetni, főleg hogy ez a topik nem azokról szól?
Előzmény: rahell (195)
rahell Creative Commons License 1999.06.10 0 0 195
Viszont vkit egy szóból megitélni, és erről messzemenő következtetést levonni felszínes dolog!

Escobár miért személyeskedsz? mondtam vmi bántót rádnézve?

És különben is miért kell a torkomnak ugrani, ha nem értek veletek _teljesen_egyet, és én meg a másik oldalról is tapasztalok kimondottam negatív dolgokat.

Előzmény: Törölt nick (190)
Halászkirály Creative Commons License 1999.06.10 0 0 194
Igazad van! A "kisebbségben" élő nők valóban nem sírnak a "patás" lányok után. Bár már hallottam ilyenről is...
Előzmény: Arabella (192)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.10 0 0 193
Találtam egy aranyos, kedves, szeretnivaló lányt, aki nem játssza a királylányt, meg egyáltalán, nem játszik semmilyen szerepet. Van ilyen is. De nem ment ez könnyen, mármint rátalálnom, rengeteg "cool" csajjal hozott össze a sors hosszabb-rövidebb időre. Elég nagy a minta ahhoz, hogy állíthassam, több "maszkos" csaj van, mint "tiszta". És bármennyire is a "kisebbséghez" tartozom, zavar, hogy a másik típus a többség. Mert függetlenül attól, hogy Kedvesem is meg én is ezen az oldalon vagyunk, valahogy ez nincs jól. Mégpedig azért, mert ez a viselkedésforma nem csak a párkapcsolatokra (illetve azok szelektálására) terjed ki, hanem "alapértelmezésben" van minden téren.
Előzmény: Arabella (192)
Arabella Creative Commons License 1999.06.10 0 0 192
>A belső értékekkel rendelkező nők vannak (sajnos) kisebbségben! De >ugyanez a helyzet a férfiaknál is.
A "kisebbségben" élő nők és férfiak nem is sírnak a "patás" lányok után, meg nem mondják, hogy kevés a rendes nő......
Előzmény: Halászkirály (189)
pint Creative Commons License 1999.06.10 0 0 191
Izé. Az elején még bírtatok normálisan beszélni. Nem kéne ez a sértegető stílus. Inkább béküljetek ki, és koccincsunk!

ui: rahell: igen, köztünk is ugyanannyi a "belsőtlen", de nyilván ez escobart kevésbé zavarja, mert nem akar férfiakkal ismerkedni.

Előzmény: Törölt nick (188)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.10 0 0 190
"Fijjukáim"...na, ez nagyon liba-megnyilvánulás volt. Ezt csak a színvonal kedvéért.
Előzmény: rahell (187)
Halászkirály Creative Commons License 1999.06.10 0 0 189
Ez pontosan így van, ahogy leírtad! A belső értékekkel rendelkező nők vannak (sajnos) kisebbségben! De ugyanez a helyzet a férfiaknál is. (De az most egy másik topikra tartozik...) :))
Előzmény: rahell (187)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.10 0 0 188
Az "egyes" a férfiaknál nem azt jelenti, hogy "többség".
Sajnállak, hogy nem tudsz koncentrálni egy mondat végigolvasására sem.
Előzmény: rahell (187)
rahell Creative Commons License 1999.06.10 0 0 187
Hű fijjúkáim, darázsfészekbe nyúltam mi?;o)
Szóval fikázás: az nem fikázás, hogy az mondjátok, hogy a nők többségénél a belső tartalmat kereshetnétek ítéletnapig...?
De olvastam, hogy tisztelet a kivételnek, de ez a mondat is arra utal, hogy szerintetek a belső értékekkel valóban rendelkező nők vannak kisebbségben. Ez sem igazán hízelgő ránk nézve ugyebár...:o)

Milyen az az önmegvetés nevű ffi betegség? Olyat még nem láttam, csak gátlásokat, meg önbizalomhiányt...erre, valóban - ez tényleg hízelgő - a nők szeretete a gyógyír, de én nem ezt értettem fikázás alatt.

Előzmény: Törölt nick (186)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.10 0 0 186
Ja és ezt nem olvastad?
" Az Ön megvetés férfibetegségre legbiztosabb gyógymód, egy okos nő szerelme"
Ez hol fikázás, már bocsáss meg.
Itt a nők felszabadító Erejéről van szó, vagy nem?
Előzmény: rahell (182)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.10 0 0 185
Lehet...de itt nem ez a kérdés. És ilyeténmódon átkenni a problémát nem fair.
Előzmény: rahell (182)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.10 0 0 184
Nem fikázzuk. Bizonyos /azaz egyes/ nőkről beszélünk.
Soha nem volt olyan, hogy ne értem volna el azt amit NAGYON el akartam érni. Amit csak játékból, vagy kihívásból próbáltam megvalósítani, de nem igen ment, azt megfontoltam, hogy érdemes e annyi energiát befektetni ami nem biztos, hogy megtérül.
Az én "készülékem" jól működik.
Előzmény: rahell (182)
Halászkirály Creative Commons License 1999.06.10 0 0 183
Ez baromság! (Bár halkan elismerem, van némi igazságtartalma is beírásodnak). Viszont lentebb említettem volt, hogy tisztelem a kívételt, mert vannak olyan nőismerőseim, akik előtt viszont valóban le a kalappal! Vagy az nem volt olvasható? Na igen, a topikcímre adott válasz a lényeg. És akinek nem inge, ugye...
Előzmény: rahell (182)
rahell Creative Commons License 1999.06.10 0 0 182
Mármint milyet? A kérdésfelvetés közlendője az lett volna, hogy egyikőtöknek se jut eszébe akik itt fikázzátok a nőket, hogy a hiba esetleg ne adj' isten a ti "készüléketekben" van!...Hmmm?
Előzmény: Törölt nick (180)
Arabella Creative Commons License 1999.06.10 0 0 181
Én valahogy úgy látom a dolgot, hogy az olyan pasik mind nagyon szép, okos, teli pénzel nőket keresnek.
De azok nem állnak szóba velük, mert nem és kész. Nem azért mert rangon aluliak a férfiak, hanem azért mert szellemileg és más téren is persze unatkoznának az olyan férfiak mellett.
Előzmény: rahell (179)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!