Keresés

Részletes keresés

bubu Creative Commons License 1999.04.17 0 0 11
12 millio milo
hm
nem hizelgo a szerbekre nezve
nem is hiszem el
bar, szeretik arrafele az eroskezu uralkodokat, jartam ott meg JoszifBroz idejen, minden budi falan logott egy kep rolla
Előzmény: csutak (10)
csutak Creative Commons License 1999.04.17 0 0 10
Nem szeretem Milsevityet.
Mivel érintett vagyok (családilag) az ott folyó bombázásokban, egyetértek Kasza Úrral. ((Szabadka polgármestere) Az amit és ahogy a NATO tesz az mind Milosevity hatalmát erősíti. Sikerült 12 millió kis elnököt varázsolni Jugoszláviában. Semmi nem indokolja, hogy Vajdaságban bombázzonak. Ugyanakkor csak tévedésből repülnek a védendő Koszovó fölé.
A téves NATO politika csak az elnök hatalmát és befolyását növeli. Ha megölnék akkor pedig mártír lenne belőle.
Előzmény: bepp (-)
Mogorva Creative Commons License 1999.04.16 0 0 9
Hogyan gondolkodott volna?/Mivel gondolkodott volna?

Előzmény: csonty (8)
csonty Creative Commons License 1999.04.16 0 0 8
Gondolkodtál ma már?/Gondolkodtál már ma?
Előzmény: bepp (-)
Krad Creative Commons License 1999.04.16 0 0 7
A politika tele van ilyennel.
vince Creative Commons License 1999.04.16 0 0 6
eléggé ujj gyerek vagyok a forumon, de legalább 10 topicot meg kellett néznem mire rájöttem mi a fene az a nullás. Tudom agyilag én is nullás lehetek,
de mivel csak azt hallottam milyen köcsögök a nullásozók azt hittem a topic értelmére vonatkozik a nullás.

Hát erre a topicra nem nagyon adnék 0,5 nél többet. :-) és big B csúnyán elkésett :-)

Milosevics egy nagyon ravasz róka. Úgy mentette át a hatalmát, hogy közben minden és mindenki a fejére állt. Csak ő a biztos pont. A szerbek meg ha olyan hülyék hogy még mindig nem zavarták el, hát megérdemlik.

irokéz Creative Commons License 1999.04.16 0 0 5
Ha most véletlenül a címben felvetett témához szólok hozzá, akkor offtopic leszek? :-)
Szóval kétség kívül van némi fanyar humora a fazonnak. Betegre röhögtem magam, amikor kérte országa felvételét az orosz-belorusz unióba. (Emlékeztető: orosz és belorusz szélsőséges, ám magas rangú politiqsok vetették fel az ötletet, és mindenki támogatta, arra építve, hogy ezzel kifogják a fentebb említett szélsőségesek vitorlájából a szelet, és Jugoszlávia majd úgyis -értelemszerűen- visszautasítja.)
A másik ügyes húzása a bombázások kezdetére időzített "tisztogatás" (eléggé finomkodó kifejezés a népírtásra). Sikerrel érte el, hogy egyre több olyan hangot hallani, hogy mivel a két esemény szorosan követte egymást, a tisztogatás kiváltó oka a bombázás volt.
Big-B Creative Commons License 1999.04.15 0 0 4
:( Csak 8 mp.
originalqszi Creative Commons License 1999.04.15 0 0 3
Big-B bibibáááá elkéstél:-)))))
bepp Creative Commons License 1999.04.15 0 0 2
igen?
Előzmény: originalqszi (0)
Big-B Creative Commons License 1999.04.15 0 0 1
jéegynullás :)
originalqszi Creative Commons License 1999.04.15 0 0 0
Jé egy 0-ás!!!!!!!!!!
bepp Creative Commons License 1999.04.15 0 0 topiknyitó
Vélemények?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!