Keresés

Részletes keresés

thomas89 Creative Commons License 2016.03.20 0 0 36

azt javaslom ezt nézzétek meg.

 

http://eletmodteszt.hu/

 

 

NUTRAPUMP.COM (X) 2014.11.11 0 0 35

MUSCLETECH Anabolic Halo Performance Series 2.4 Lbs. most féláron: http://goo.gl/AyqprD            

NUTRAPUMP.COM (X) 2014.11.07 0 0 34

Legújabb akciónk: http://media.nutrapump.com/vitaminakci-news108.html                                                    

NUTRAPUMP.COM (X) 2014.10.31 0 0 33

http://www.nutrapump.com/halloween.html - fantasztikus árleszállítás 50 termékre!

NUTRAPUMP.COM (X) 2014.10.09 0 0 32
NUTRAPUMP.COM (X) 2014.10.03 0 0 31

Október 3. és 6. között, azaz most pénteken, szombaton, vasárnap és hétfőn

ajándékot adunk vásárlóinknak!  Lásd bővebben itt.

NUTRAPUMP.COM (X) 2014.10.02 0 0 30
NUTRAPUMP.COM (X) 2014.09.26 0 0 29

 

Szeptember 26. és 29. között, azaz most pénteken, szombaton, vasárnap és hétfőn ingyenes ajándékot adunk!

 

http://media.nutrapump.com/ingyenes-karnitin-akci-news86.html

NUTRAPUMP.COM (X) 2014.09.17 0 0 28
NUTRAPUMP.COM (X) 2014.09.16 0 0 27

 

EGYET FIZET, A MÁSIKAT 70 %-OS KEDVEZMÉNNYEL KAPJA: http://www.nutrapump.com/hu/productpromo/box/22

NUTRAPUMP.COM (X) 2014.09.08 0 0 26
NUTRAPUMP.COM (X) 2014.09.05 0 0 25

Cégünk első születésnapja alkalmából fantasztikus akció. További infó a

http://media.nutrapump.com/nyerd-vissza-vsrlsod-sszegt-news75.html

honlapon.

lzleo Creative Commons License 2005.05.27 0 0 24
xxxxx
6Ranger Creative Commons License 2000.05.28 0 0 22
Gyertek IRC-n a #testepites csatira..:))))bocs a reklamert:)
Erwin Rommel Creative Commons License 1999.04.08 0 0 21
Natural?
Yv Creative Commons License 1999.04.08 0 0 20
Sziasztok!
Én régen jártam gyúrni:) Tényleg yo wolt lemeni, élweztem a mozgást. Annyira imádtam, hogy heti négy alkalommal lementem.
Aztán a két srác, akiwel jártam elkezdett mindenféle bogyókat szedni. Először csak Nerobolt. Az egyikőjükkel együtt is éltem. Hát nem wolt egy leányálom akkoriban. Kedwesem idegbeteg wolt. Anyukájáwal, Öcsikéjéwel, Hugicájáwal állandóan weszekedett. Velem igyekezett kiwételt tenni, de azért néha rám mordult.
Aztán ennek wége lett és minden megnyugodott. Ismét yo kedwwel mentem le a konditerembe.
De megjelentek az izomagyú bácsikák, nénikék. És én, a kis duci yol kilettem nézwe. Ha két gyakorlat között pihentem már rámszóltak. Aztán a két srác megint elkezdett walamit nyomni. Már szúrkálták Őket.
Akkor mondtam azt, hogy wége. "Fáradt wagyok" felkiáltással egyre többször otthon maradtam. Wégül teljesen abba hagytam.
Az eredmény: pár kiló plussz...
Most wan egy szobabiciglim, azon tekerek párnaponként. NÉha súlyzókat weszek a kezembe.. És egy kis pad is wan a nappaliban, de azt nem használom túl sűrűn.
De a péceli konditerembe nem wágyom wissza.
The Dark One Creative Commons License 1999.04.08 0 0 19
Tisztelt redneck

A bringat nem viccbol mondtam, regen egyesuletbe is jartam, szal elfogult vagyok:). En bemelegiteni szoktam...(meg bringas idokbol szoktam ra, ott is elegge veszelyes lehet, ha kihagyod)...altalaba karkorzesek, es az elso szeriat mindig kevesebbel nyomom. 3 szor jarok hetente, ja, jo 1+1/2 oraig ottvagyok+szauna.
A rangatos dologot jo hogy mondod, bar en idaig sem vittem tulzasba, de ezentul talan megjobban odafigyelek a sulyemelesek (mar a suly megemelese, nem maga a fizikai testepites :)) ritmusara. Idaig mindig akkor emeltem sulyt, amikor hogyismondjam....nem ereztem annyira a leterhelest a vegen...szeretek izzadni :)
A vallazassal, hasazassal nincsen problemam. Mondjuk igazabol a hasazas az egyetlen dolog, amit nem szeretek, de pont ezert azt csinalom a legtobbet. Ugyanis en a Schwarzenegger-fele osztott edzessel dolgozom, de a hasat, azt mindig csinalom, ettol fuggetlenul.
Figyelj, mindenkepp muszaj magamat tomnom mindenfele szaros taplalekkiegeszitokkel meg mindenfele boszorkanysaggal, ha jo eredmenyt akarok elerni?
Ha lehet, kihagynam a speci kajalast, amugy sem szoktam sokat enni. Bar mondjuk inkabb ritkan, de sokat eszem. Ez a szar idorendem miatt van.

Robzon
Koszi, hogy szoltal, idaig kimaradt nekem a topic, azt hittem valami fogyokuras borzadaly noknek. Megkaptam az aerob edzesre is a valaszt. En inkabb maradnek itt, az Alakformalas topic mar tul nagy es tul zsufolt. Es kulonben is, szerintem a bodybuilding meger egy kulon topicot.

Amugy en a 7. ker.-be jarok (egyelore, kesobb atmegyek valami 2.keruletibe) a Rottenbilleri Beuty Gym-be. Kiraly a tarsasag, bar egy kicsit lepusztult az egesz.

Előzmény: redneck (16)
Erwin Rommel Creative Commons License 1999.04.08 0 0 18
Most már van olyan Natural-izé is,melyben nincsnek szteroidok,viszont vannak mindenféle feltuningolt bébitápok,melyek majdnem egyenértékűek a fennt nevezett szerrel.
Erről mi a véleményetek?
Duda Creative Commons License 1999.04.08 0 0 17
En max hetente egyszer keveredek el oda. Es nem is badizasnak hivom, hanme csak kondinak. Szerintem ez egy eleg jo nagyvarosi sport, mert BP-en nem olyan egyszeru futni meg bicozni, hacsak nem akarod a szmogot belelegezni. A kondi viszont eleg hatekonyan kondicioban tart akkor is, ha kevesebb idot szansz ra.

Amugy en kis sullyal csinalom a gyakorlatokat, hogy ne csesszem szet az izuleteket.

Amin rohogni szoktam, az tenyleg az, amit redneck megjegyzett, hogy van aki csak a legjobban erosodo testreszeire gyur. Ilyenek pl. akik csak karra mennek, az jo nagy de mellette behorpadt mell vezna labak.... szerintem rohelyes.

Egyebkent ki hova jar, es miket szokott csinalni, hol vannak jo gepek? A gold gym-ben pl. van egy eleg jo vallgep, meg tricepsz gep. Mindkettonek ugyanaz az elve. Beulsz, es a hatad mogul jon 2 hosszu kar, az egyiknel lefele nyomogatod, a masiknal fel. Bicepszre van valakinek jo gyakorlata? En a scott padot nem szeretem, mert szerintem szetkurja az izuleteket.
Velemeny?

redneck Creative Commons License 1999.04.08 0 0 16
Mondjuk a bringa is nagyon jo, a legegyszerubb dolog ha naponta gyors tempoban setalsz 30-45 percet. Vagy valamilyen fitness szeru torna, kuzdosport, boksz, kosarlabda, gorkori,szinte barmi ami jol atmozgat.
Profin sajnos nem tudom megfogalmazni az aerob mozgas definiciojat, de ha erdekel a tema, kukkants be az Alakformalas topicba, a topic indito srac teljesen profi, es mar irt is errol a temarol.
Ez a szemromlas szerintem hulyeseg, hacsak nem viszed annyira tulzasba, hogy a szemed folyton beverezzen (mondjuk nem vagyok orvos, csak sajat tapasztalat). Az igaz hogy az allando nagy erofeszites ronthatja a szemet, csak kerdes mekkora eroltetes kell ahhoz. Van akinek szules utan romlik egy kicsit a szeme, akinek nagyon nehez szulese volt.
Egyeb mellekhatasok: izmos leszel ;))))
Felreteve a hulyeseget, egy valamit sose hanyagolj el, ez a bemelegites. Sokan nem csinaljak, "mert az olyan ciki", aztan par ev es faj mindenuk. En is ilyen voltam, tonkre is vagtam a hatam, meg a terdem. Es nem kell egybol nagy sulyokat nyomkodni, eloszor epitsd fel az izomzatod alapjait, csinald vegig szepen a szeriakat, de nem kell hogy kiugorjon a szemed. Kb. 1 honap utan mikor minden izmod mar eleg jol hozzaszokott az erolteteshez, johetnek a kemenyebb edzesek. Nem tudom hanyszor edzel egy heten, szerintem 3x az eleg eleinte, igy van ideje az izomzatodnak pihenni.
Az is nagyon jo, ha a vegen nyujto gyakorlatokat csinalsz, vagy mondjuk bringaval mesz haza. Magyarul lazits a vegen.
Miota en is bemelegitek az elejen, lelazitom magam a vegen, gorkorizom, azota nem faj se a hatam se a terdem. Igaz kisebb sulyokkal is dolgozom, viszont sokkal koncentraltabban. Ez a modszer nem a legjobb, ha nagy izomtomegeket akarsz, viszont nem kopnak ugy az izuletek, nem nyulnak ugy meg az inak.
Errol jut eszembe, tipikus hiba, hogy az emberkek ezerrel rangatjak a nagy sulyokat. Pedig ha valamivel kisebb sullyal lassabban csinalna, akkor egy hogy nem mennenek szet az izuletei, ketto hogy sokkal hatasosabb az izom novekedese szempontjabol. Az a lenyeg, hogy az izom az egesz mozdulat alatt feszuljon, mig ha csak rangatod, ez nem igazan lesz igy. Persze azert rangatjak sokan, mert ugy konnyebb, es mennyivel jobban nez ki, ha 90-el nyomsz fekve, mintha 75-el. Lattam par ilyen sracot, volt amelyiken honapok alatt is alig latszott valami, pedig pakoltak fel rendesen a tarcsakat.
Meg valami. Ha mondjuk a hatad konnyen fejlodik, de a vallad nehezen, akkor vallra gyurj erosebben, ne a hatadra, mondvan hogy az olyan jol megy. Ez is tipikus hiba. Persze kell nemi akaratero ahhoz, hogy az ember pont azt csinalja tobbet, ami amugy sem megy, ezert nem is szereti (pld. has szinte mindenkinel). Bevallom a hasazast en is sokszor elblicceltem, mondvan, hogy ugyis feszul az a gyakorlatok kozben, meg nekem ugysem kell olyan brutalis kockahas.
Na, befejezem mert kezdek kisse omlengosse valni. Remelem nem voltam nagyon kaotikus (eleg gyakran megesik velem :))), es tudtam segiteni.
Nem tudom lehet e meg kapni Lee Haney konyvet a bodybuildingrol, nekem az tetszett a legjobban. Nagyon jol leirja a fokozatokat, mit csinaljon egy kezdo, mit egy halado, es mit egy versenyzo. A taplalek kiegeszitokkel is foglalkozik. Azert is tetszik, mert meg a regi nagyok kozul valo, a mostaniak szerintem szornyuek, csodalom hogy meg elnek annyi bennuk a koksz.
Na jo, mostmar tenyleg abbafejezem, mert ez mar sulyos.
Előzmény: The Dark One (14)
Robzon Creative Commons License 1999.04.08 0 0 15
Szasztok!
Akit tényleg érdekel a téma, annak ajánlom az alakformálás topicot. Aki végigolvassa az biztos minden kérdésére választ kap. Ha meg nem, akkor felteheti. Ha meg okosabb akkor elmondhatja. Tök jó. Nézzétek +!
The Dark One Creative Commons License 1999.04.07 0 0 14
Azt az aerob dolgot magyarazd el nekem lecci, meg tul amator vagyok ilyesmihez. Amugy en bringazni szoktam mellette. Es a nagy izomkoteg allapotot azert nem akarom elerni :).
Istenments barmilyen szertol.

Amugy halottam valami olyasmit, hogy a bodyzas rontja a szemet. Ez igaz-e? Milyen egyeb mellekhatasai vannak, amikrol meg nem tudok?

Előzmény: redneck (12)
Gregorian Creative Commons License 1999.04.07 0 0 13
Akkor nezz meg egy noi tavfutoversenyt. De az amator testepito lanyok nagyon jol tudnak kinezni. En harom evig gyurtam es eleg sokat ismertem.
Előzmény: Törölt nick (8)
redneck Creative Commons License 1999.04.07 0 0 12
A hasazas az tenyleg eleg utalatos, pedig az egyik legfontosabb, hiaba vagy izmos mindenutt ha a hasadon szep kis zsirreteg diszeleg. Megis valamitol majdnem mindenki utalja. Tobb helyre jartam mar edzeni, de mindenhol ez volt a tapasztalatom.
Szep testu no nalam is oruletet okoz, szteroiddal szetpumpalt meg FUJJJ.
Mikor edzem rendszeresen, sokkal nyugodtabb vagyok, este konnyen elalszom, szinte mindig vidam es energiaval teli vagyok.
Soh nem "kokszoltam" es nem is fogok. Sok srac hasznalt nagyon durva szereket, aztan mindegyik akkora lett mint a haz pillanatok alatt, es kb. ugyanolyan gyorsan tonkre is ment a szervezetuk (maj, vese, sziv, na es a kozismert potencia gondok, tulzott agresszio).
Meg egy ami nagyon fontos, hogy ne csak gyurjon az ember mint az allat, hanem valamilyen aerob edzest is csinaljon. Szerintem rohejes egy "izomallat" ahogy alig birja felemelni a karjat, mert olyan kotott az izomzata.
Előzmény: The Dark One (11)
The Dark One Creative Commons License 1999.04.06 0 0 11
Nemreg en is elegge negativan alltam hozza a dologhoz, de aztan fogtam magam, lementem, kiprobaltam. Tok kiralyul erzi magat az ember...olyan jo utana bevagodni az agyba.

Persze ezt is lehet tulzasba vinni. En is megorlulok az olyan nokert, akik szep testalkattal birnak. Legalabb annyira, amennyire undorodom mind az agyongyurt noktol, mind a pasiktol.

En tricepsz, bicepsz, hatazni szeretek. Vallazni, hasazni nagyon utalok, pedig muszaj :).

GB Creative Commons License 1999.04.06 0 0 10
Nem kell mindjárt a versenyszerű testépítésre gondolni. Az ép testben ép lélek elv azonban igen helytálló, ez tapasztalati tény. Egy lánynak nem lesz "csak úgy" gömbölyű feneke. Ahhoz edzeni kell. Másrészt nincs annál jobb érzés, amikor a lány- kigombolva az inged- elégedetten nyugtázza arányos testalkatod. Nem 120 Kg szín izomról beszélek, de mind a vézna, mind a petyhüdt testalkat kiábrándíthat, pesze nem feltétlenül.
zsuzsa Creative Commons License 1999.04.06 0 0 9
testépités nélkül is kicsi lenne vagy épp lógna....de a feneke is nagy lenne .
Nem érdekel ki mit gondol.Faj a hátam.Ha ujra nekikezdek, nem fog fájni.
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 1999.04.06 0 0 8
Egyetértek az edzéssel, a melleket megemelő izom is stimmel. De amikor megnézel egy BB versenyt, ott aztán tényleg nem sok nőiesség van. azt sem tudom minek oda a bikini. Nem mind1? Ott a nőknek sincs több, mint a férfiaknak.
Előzmény: zsuzsa (7)
zsuzsa Creative Commons License 1999.04.06 0 0 7
ja : a vegen persze rommelre reagaltam.
Előzmény: zsuzsa (6)
zsuzsa Creative Commons License 1999.04.06 0 0 6
mire? inkabb mire nem : biztos nem guggolnek nagy sullyal.Utana masnap
nem tudok lepcson felmenni.Nem tesz jot se a terdemnek.
Sok sportágban kiegésziti az edzést. En atletizáltam tinilányként és ott szerettem meg. Barcsak több idöm lenne, nagyon jó lenne járni. Leginkább fekvenyomni, tricepszre meg hasizmozni szeretnek. De most fogynom is kene.
A lanyoknal is van olyan akinel hamar latszik. Nekem igen es tetszem olyankor magamnak.
Az egy nagy marhaság, hogy nem lesznek nöiesek... es amikor 6 szatyorral tamolygok haza a piacrol ? Az nöies ?
Ez a sörhasú, edzötermet sosem látottak véleménye.Egyebkent sokkal szebben áll a mell, ha megemeli az izom.Akinek meg kicsi , annak enelkul is kicsi.Sajnos :-)

Előzmény: jeegynullas (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!