Keresés

Részletes keresés

Hk USP Standard Creative Commons License 2005.06.04 0 0 269
sikertelen...
Előzmény: Hk USP Standard (268)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.06.04 0 0 268
próba
Előzmény: Hk USP Standard (267)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.06.04 0 0 267

ez annyira elhagyott topic, hogy itt végre

Kiélhetem  magam

opi Creative Commons License 1999.03.30 0 0 266

Ok, Ok Mogorva, ma ilyen kedvemben vagyok, nem tehetek róla :-)))
Mondjuk, a javított helyesírás miatt is már tényleg érdemes volt megnyitni az új topicot :)))


Előzmény: Letiltott Mogorva (265)
Letiltott Mogorva Creative Commons License 1999.03.30 0 0 265
Jajj má, na! Mit kell itten állandóan kötedni?
mcnab kolléga valószínűleg azért nyitotta a másik topicot, amit mellesleg ennek a folytatásának szánt, hogy ne kelljen figyelmetlenül naponta letölteni mindenkinek a valljuk be elég terebélyesre nőtt topicot. Azaz sporoljunk a sávszélességgel... Figyelem-felkeltésképpen írta nagy betűkkel, nem a kiabálás okán.

Akkor most kicsit besegítünk nekije:

Kedves mindenki! A topic gazdája kéri a kedves érdeklődő hozzászólókat, hogy ne itt, hanem az ELEMEZD A HÁBORÚT II., nem mellesleg, javított hejjesírású :) topicban folytassuk! Köszönet. És bocs a duplázásért...

Előzmény: opi (263)
Letiltott Mogorva Creative Commons License 1999.03.30 0 0 264
Jajj má, na! Mit kell itten állandóan kötedni?
mcnab kolléga valószínűleg azért nyitotta a másik topicot, amit mellesleg ennek a folytatásának szánt, hogy ne kelljen figyelmetlenül naponta letölteni mindenkinek a valljuk be elég terebélyesre nőtt topicot. Azaz sporoljunk a sávszélességgel... Figyelem-felkeltésképpen írta nagy betűkkel, nem a kiabálás okán.

Akkor most kicsit besegítünk nekije:

Kedves mindenki! A topic gazdája kéri a kedves érdeklődő hozzászólókat, hogy ne itt, hanem a ELEMEZD A HÁBORÚT II., nem mellesleg, javított hejjesírású :) topicban folytassuk! Köszönet.

Előzmény: opi (263)
opi Creative Commons License 1999.03.29 0 0 263
Nyugi, mcnab, nem kell idegeskedni :-), egyébként szerintem egy kis tévedésben vagy. A topicot nem tudom, milyen jogon akarod lezárni. Az nem sokat jelent, hogy te nyitottad. Úgy érzem, te azt képzeled, ez egy vitaműsor, amit te vezetsz. :-) Persze nem illik offtopicolni, de elég nehéz a határt élesen meghúzni ebben az esetben politika és harcászat között.
mcnab Creative Commons License 1999.03.29 0 0 262
FELHÍVOM A KATONAI ELEMZŐK FIGYELMÉT HOGY A TOPICOT LEZÁROM ÉS AZ ELEMEZD A HÁBORÚT II.-BEN FOLYTATOM.

KÉRLEK ODA ÍRJATOK. POLITIKAI ELEMZŐK KÍMÉLJENEK.

KÖSZI, GYERTEK ÁT: MCNAB

LiCh2 Creative Commons License 1999.03.29 0 0 261
rOver eddig nem volt?
mcnab Creative Commons License 1999.03.29 0 0 260
FELHÍVOM A KATONAI ELEMZŐK FIGYELMÉT HOGY A TOPICOT LEZÁROM ÉS AZ ELEMEZD A HÁBORÚT II.-BEN FOLYTATOM.

KÉRLEK ODA ÍRJATOK. POLITIKAI ELEMZŐK KÍMÉLJENEK.

KÖSZI, GYERTEK ÁT: MCNAB

mcnab Creative Commons License 1999.03.29 0 0 259
FELHÍVOM A KATONAI ELEMZŐK FIGYELMÉT HOGY A TOPICOT LEZÁROM ÉS AZ ELEMEZD A HÁBORÚT II.-BEN FOLYTATOM.

KÉRLEK ODA ÍRJATOK. POLITIKAI ELEMZŐK KÍMÉLJENEK.

KÖSZI, GYERTEK ÁT: MCNAB

tomp Creative Commons License 1999.03.29 0 0 258
Mert most kezdték kurvára csinálni...
Előzmény: LiCh2 (254)
rOver Creative Commons License 1999.03.29 0 0 257
Igy igaz :-((
Egyebkent szerintetek miert kezdte most Milo ezt a nepirtast? Mar regebben keszult ra vagy csak most jott ra hogy: "Hu de regen nem nepirtottam most ma' csinalni kene valamit amig nem keso es szet nem lovik az osszes egysegemet Kosovoban aztan nem lesz mivel" ?
Előzmény: namam (256)
namam Creative Commons License 1999.03.29 0 0 256
Most IS
Előzmény: rOver (255)
rOver Creative Commons License 1999.03.29 0 0 255
Mert pont most tortennek.
Előzmény: LiCh2 (254)
LiCh2 Creative Commons License 1999.03.29 0 0 254
Most néztem meg a hireket a tv2-n má nem azért de erősen nato propaganda szga van a dolognak.
Kérdem én milyen apropóbol részletezik a szerb kegyetlenkedéseket pont most?
Bond Creative Commons License 1999.03.29 0 0 253
Kedves mcnab!
Pont ezt szerettem volna elkerül, hogy dobálódzunk. Nem nyitok I love... topicot, mert annyira nem hat meg a dolog. Én csak egy dolgot akartam mondani, márpedig, hogy a szerebek tény és való messzire mentek, és nem megfelelő (tolerálható eszközökkel). Az, hogy kik a gyengék az egyértelmű. Az viszont nem, hogy kinek van itt igaza. De nem elemezzünk az évszázados kálváriát=történelmet, mert ez a topic tényleg nem arról szól. (azt, hogy tulajdonképpen miről is szól azt se elemzzük)
Remélem most már sikerült elmondanom, amit szerettem volna.

Más: Én Crna Goraról beszéltem, de nem baj...

Előzmény: mcnab (249)
namam Creative Commons License 1999.03.29 0 0 252
Szerintem a NATO szandekosan varta meg a csatlakozast, hogy eszakrol egyreszt bebiztositsa magat, s FOLEG, bebiztositson minket. Mert egy NATO barat, de nem tag orszagnak provokalasbol azert konnyebb neki menni, mint egy NATO tagnak. (NATO tagorszagot eddig soha nem tamadott meg nem NATO orszag) (5-ik cikkely)
Előzmény: LiCh2 (250)
namam Creative Commons License 1999.03.29 0 0 251
Ehhez meg: kosovoi hegyekben ne csak a szerbek hanem az albanok is otthon vannak. A partizan gerilla harcmodorhoz nem csak a szerbek, hanem az albanok is ertenek kicsit. Csak nincsenek nehezfegyvereik, s melledleg nem balgradban gyilkoljak a szerbeket. Ugyebar ugy konnyebb haboruzni, hogy otthon van a gyerek meg az asszony a meleg biztonsagos lakasban.

Egyebkent nem a szerb nep bunos, s nem az alban nep az artatlan. Vannak fanatikusok mindket oldalon, csak eppen a szerb fanatikusok elkezdtek egy nepirtast.

Előzmény: mcnab (249)
LiCh2 Creative Commons License 1999.03.29 0 0 250
kuty enm tudom tanultál e hadvezetést stb. de abban biztos lehetsz, hogy ott a pentagonban tanultak, és nem igazán fognak lrtelmetlen dolgokat csinálni.
Az a legnagyobb szopás az egészben, hogy az oroszok most már biztos nem fogják hagyni (ha most engednek többet semmibe nem szolhatnak bele, ez nekik már nem koszovórol szól. a nato megint nem hiszen neki is meg kell mutatnia, így szerintem elkerülhetetlen a konfrontáció ugyhogy elég nagy az esélye hogy lessz nagy bumm.
Inkánbb csak azt remélhetjük, hogy jó szokás szerint nem nálunk fog megszületni a döntés.
Érdekes véletlen, hogy pont ez elött az esemény elött lettünk nato tagok
mcnab Creative Commons License 1999.03.29 0 0 249
Kedves Bond. Ez a topic a NATO beavatkozás katonai műveleteit elemzi. Nem egyoldalú, csak a gyengék és az igazság oldalán fellépők pártján áll.

Ha nem tetszik, nyiss egy I love szegénylebombázottszerbbarátaim topicot.

Más: Visszatérve a koszovói hegyekhez: Az általam egyébként gyűlölt német hadsereg a II. világháborúban elfoglalta. (csak a digóknak nem sikerült sok-sok év alatt. (Bár azok még a sivatagot sem tudták elfoglalni...)

Előzmény: Bond (245)
mcnab Creative Commons License 1999.03.29 0 0 248
Tudom-tudom, hogy államfőt, kormányfőt nem szabad. De mi lenne HA... (esett már le ENSZ főtitkári röpcsi is).. csak elrabolnánk és irány Hága.

A franciák ugyanazt csinálják (semmit) mint eddig. Jellemző.

Előzmény: namam (242)
andras Creative Commons License 1999.03.29 0 0 247
Kedves Kollega! Kicsit el vagy maradva a háború állását illetően. A MIG-29-esek közül eddig 6 gépet lőttek le, ötöt légicsatában, egyet a kifutópályán ért találat. Galeb-jeik ugyan vannak (Super is meg "sima" is), de együttvéve sincs 200, mára pedig alig maradt belőlük. Javaslom, hogy elemezd a felderítők és műholdak felvételeit, azokon jól látszik a pusztítás mértéke. Csak a podgoricai reptéren vagy 16 Galeb került át a másvilágra.
Előzmény: Bond (241)
namam Creative Commons License 1999.03.29 0 0 246
az ok, csak most megint vannak allitolag kepek. Meg nem lattam.
Előzmény: andras (243)
Bond Creative Commons License 1999.03.29 0 0 245
Ja, és még annyit, hogy olyan emberek ellen folyik a harc akikkel közös történelmi társadalmi és kulturális múltunk van. A Bill meg a Tony gyerekkel meg nem látok nagyobb köteléket a hamburger és multiplex mozikon túl. Én nem bánom, ha elemeztek, de objektívan kéne, hogy ne sértsetek meg senkit sem akaratlanul.
namam Creative Commons License 1999.03.29 0 0 244
Az orszok annyira nem hulyek hogy egy teljesen hulye nmegbizhatatlan szovetseges miatt ne kapjanak hitelt s szakertoket a 2000 problemahoz.

Nyilatkozni fognak (de most egyenlore mosakodniuk kell, ami nem eppen nagyhatalmi szokas, de most muszaj, mert Primakov-Irak nasz van) masreszt tuti fognak eladni fegyvereket a jugoknak. Amivel el lehet huzni a haborut nagyon. Az elhuzodo haborut meg nem szeretik a NATO tagorszagokban. A NATO presztizsveszteseg nelkul mar nem tud kitancolni, szerintem, ugyhogy le kell nyomnia MILOt kulonben rajta fog rohogni az egesz vilag (s sajnos nem csak rohogni, hanem mast is...)

Előzmény: Bond (241)
andras Creative Commons License 1999.03.29 0 0 243
Nem újdonság. A szerb tájékoztatás szerint naponta 5-10 NATO gépet lőnek le.
Előzmény: namam (240)
namam Creative Commons License 1999.03.29 0 0 242
A hivatalos NATO politika szerint nem szabad likvidalni allmafot es kormanyfot. Elve kell nekik valoszinuleg. De ebben nem vagyok biztos, csak azt latom, hogy az UK nagyon nagyon be van zsongva. Amerika mar kevesbe. Franciaul meg nemetul nem tudok.
Előzmény: mcnab (236)
Bond Creative Commons License 1999.03.29 0 0 241
Újként én más megközelítést javasolnék. Nyílvánvaló most már, hogy a Natonak is vannak veszteségei. A szerbek pedig azért nem állnak nagyon ellen, mert egy esetleges földi harcra várnak, ahol jól megfingathatnák a hamburgerzabálókat, azaz "minket". Második Vietnám is elképzelhető szerintem, ott fognak partizánkodni amíg szükséges. Ne feledjétek, hogy Szerbia nagy részeit még a törökök sem tudták soha elfoglani.
Most, hogy egy két Mig megsemmisűlt az lófing, ott van 200 Super Galeb, a saját fejlesztésű cuccuk. Kérdés azokat miért nem használják? Mire várnak, a közvélemény változására a bombázást illetően? Az oroszokat sem szabad leírni. Aki esetleg elfelejtette volna egy pánszláv őrület miatt már kitört egy világháború.
Szóval itt a technika ész a számok másodlagos. De aki ezt nem látja azt csak sajnálni tudom.
namam Creative Commons License 1999.03.29 0 0 240
Es az:

KRUGOVACnal lezuhant egy NATO gep (B92) Comments?

Előzmény: andras (239)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!