Keresés

Részletes keresés

gedeon_2001 Creative Commons License 2001.08.17 0 0 9
Úristen, "hivatalos" honlap.
Lesz itt még jó, csak a fideszgenerációnak kell kihalni.
Hivatalos tábori fapina nem kéne?
Csak hogy tudjátok, hova szabad bedugni.
delfyn Creative Commons License 2001.08.17 0 0 8
Most nem ér rá szegény azzal foglalkozni ami a dolga lenne ugyanis mostanság éppen "politizál"...
Előzmény: luciferi (3)
nyman Creative Commons License 2001.08.16 0 0 7
94-95 korul valoban ez volt a hivatalos.
Előzmény: Derek (2)
Cirus Creative Commons License 1999.03.22 0 0 6
Budapestrol megjelent egy utikalauz angolul, Torok Andras tollabol. Nem az a szokvanyos bp.-i utikonyv, hanem szemelyes elmenyeken, benyomasokon alapul. Kulfoldre szakadt rokonaimnak nagyon tetszett. A Magyar Turisztikai Hivatal tamogatasaval jelent meg a konyv, talan ok foltettek a netre is.

Hasonlo kellene a videkrol is.

Its me Creative Commons License 1999.03.21 0 0 5
:-(
menőmanó Creative Commons License 1999.03.20 0 0 4
luciferi,

Igazad van, de annyiban egészíteném ki, hogy nem csak egy Budapest Guide-ot, hanem egy Hungarian Guide-ot is kellene csinálni!

Menőmanó

Előzmény: luciferi (3)
luciferi Creative Commons License 1999.03.20 0 0 3
Hát én ennél is meglepőbb dolgot tapasztaltam. Valamiért angolnyelvű anyagot kerestem Budapestről és csodák csodája legnagyobb meglepetésemre és nem kis felháborodásomra az első tíz találat közül HÉT homokos bár vagy szolgáltatás webhelye volt. Talán a tisztelt főpolgármester úrnak illene csináltatni egy korrekt Budapest guide-ot
Előzmény: menőmanó (-)
Derek Creative Commons License 1999.03.20 0 0 2
Hungarian Homepage:http://www.fsz.bme.hu/hungary/
Előzmény: menőmanó (-)
szalonna Creative Commons License 1999.03.19 0 0 1
Magyar honlap vagy magyar holnap?
Előzmény: menőmanó (-)
menőmanó Creative Commons License 1999.03.19 0 0 topiknyitó
A minap jártam a CNN web siteján, mert érdekelt, hogyan kommentálják a NATO csatlakozásunkat. Meg is talatam a hírt, de sajnos szomorú lettem mire a végére értem! Ugyanis a cikk alján a szokásos linkeknél a három ország linkjei voltak megtalálhatók. Sajnos a Magyar még mindig a nem egészen hivatalos és helyes fsz.bme.hu -ra volt linkelve!

Ezen elgondolkodtam egy kicsit. Miért nincs nekünk egy hivatalos, profi készítésű weboldalunk??? Annyi jó webdesigner van itthon, meg annyi jó szerkesztő!!!!

Vélemény???

Menőmanó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!