Keresés

Részletes keresés

Data Logger Creative Commons License 2004.01.04 0 0 1005
OK és mennyi sör a tarifája a CENZURÁZÁS okán megrendelt topikösszevonásoknak és inkviziciós nickgyilkosságoknak?

Lenne néhányra náhány láda söröm.
Vagy csak egyoldalu megrendeléseket fogadtok el?

Előzmény: Wágner úr (1004)
Wágner úr Creative Commons License 2004.01.03 0 0 1004
Úgy van, úgy van! Egy Pofa Söré' én is bármikor igazolok, meg bizonyítékozok, meg hamistanuzok is, amit csak akartok..., hukk, bocsánat..., engemet ilyen buliból ne haggyatok ki..., mecsoda disznóság, hogy csak úgy ilyen igazolási micsodából én kimaradok..., amikor még pöcsétet is tehetek rá, hogy még igazolásosabb legyen...

Sööört!

Előzmény: Data Logger (1002)
Vagyok Aki Vn Creative Commons License 2004.01.03 0 0 1003
Az eddigi topikösszevonásokkal azonos okok és indokok alapján, mivel a következőekben felsorolt vallás, filozófiai topikot tartalma majdnem teljesen azonos, kérjük összevonásukat:

MIÉRT ZAGYVÁLTOK ANNYIT ISTENRŐL?
Isten
ISTEN
ISTEN - KÉP - MUTATÁS
Letezik-e isten?
Van-e Isten
Van Isten, vagy nincs Isten?
Van Isten vagy nincs Isten??
Van Isten vagy nincs Isten??
SZAVAZZ: van-e isten, vagy nincs?
HA NINCS ISTEN AKKOR MIERT HIANYZIK
Ki is ez az Isten egyaltalan ?
Ki látja istent?
Mit tesz ma a Mindenható Isten?
Védem Istent, támadhattok
Miért hiszed vagy nem hiszed az Istent?
Miért hisztek Istenben?
Te miért hiszel Istenben?
Hiszel -e Istenben???
Hinnetek-e Istenben, ha.......
MIÉRT van szükség ISTENRE?
Isten hibázott-ő is esendő!
Isten elfelejtett üzenete
Sok isten és sok úr
isten néger
AMIT ISTEN EGYBEKÖTÖTT..........
Hol van Isten ? Hol van Ő ?
Valtozik-e Isten?
Az Isten országa
Mi változna, ha Isten megjelenne?
Van itt olyan, aki nem ismeri Istent?
Ha Isten létezik, miért nem segit?
Használjuk-e Isten nevét vagy sem?
Bizonyíték Isten létezésére. (?)
Isten jó?
Isten jó?
Mit jelent számodra Isten?
Isten létének bizonyítása
Szükséges-e isten léte?
Mit csinál Isten általában?
Mit tesz Isten???
Istenen tul. (Isten nem a vegso.)
Miért nem nyilvánvaló Isten jelenléte ?
Isten matematikája avagy egy másvilág
Miért teremtette Isten az embert?...
Keletkezhet-e Isten magától?
Szükséges-e Isten léte?
Szükség van-e Istenre egyáltalán?
Egyetlen érv isten mellett:

Ja és javaslom, hogy ez legyen az összevont szupertopik végső topickcíme, a moderálási szokásoknak megfelelően:

Isten=Satan?

Előzmény: bgrbftby (1001)
Data Logger Creative Commons License 2004.01.03 0 0 1002
Köszönöm az igazolást és a bizonyítékokat az Index fórum cencurázására.
Előzmény: bgrbftby (1001)
bgrbftby Creative Commons License 2004.01.02 0 0 1001
donez
Előzmény: Data Logger (999)
Data Logger Creative Commons License 2004.01.02 0 0 999
"Karakutty kiválasztott népe a magyar."

Kiváncsi vagyok rá és több újságíró barátom is figyelemmel kisérei, hogy mikor esik ez a topik is a CENZÚRA áldozatául.

Karakutty pedig csak éppen olyan misztikus alak, mint Isten, vahy Zeusz.

Data Logger Creative Commons License 2003.12.22 0 0 997
A "Vallás filozófia rovat moderálása" topikból rendszeresen moderálva vannak egyes nickekkel szemben kért moderálási kérelmek.

pl: Legutóbb BZoltán nicket eltiltották másodszori, egy hét büntető után 1 hónapra és a bandatagjai méséklést kértek. A mérséklés megtörtént. A szigorítási okokat és kérelmeket viszont törölték CENZÚRÁSTÁK.

Miért is?

atyus Creative Commons License 2000.04.13 0 0 996
Remélem, jól érzem, talán Rejtő Jenő reinkarnációja vagy. Ölég szellemes...:)

Előzmény: Wágner úr (995)
Wágner úr Creative Commons License 2000.04.12 0 0 995
Nem tudom. Egyszer már írtam, hogy erről csak a rendszergazdáék tudhatnak valamit, hogy hová lesz, hová öntik, őrzik vagy kidobják. Szóval, halvány dunsztom sincs róla, de őszintén nem is érdekelt soha, mivel'hogy a Söröt sem tudom, hogy hová lesz, miután megittam, mer' ami lesz belőle, az már nem Sör... :)))
Előzmény: atyus (994)
atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 994
A hibás linkek gyűjtögetése fölösleges, de kit érdekelnek azok?! Az a kérdés, ha már a morbus moderaticus 15-16 emberen, és további 50 titkos nickjén elhatalmasodott, hogy amit beteg aggyal kiselejteznek, pl.: anyázások, zsidózások, cigányozások, az a marhaság, hogy nem megfelelő a színvonal, és hasonlók, ezek hova tűnnek? A 15-16 elmebeteg olvashatja valahol, az író-olvasó olvtárs, akivel szemben győzött az erőszak miért nem? Mit tudsz erről?
Előzmény: Wágner úr (993)
Wágner úr Creative Commons License 2000.04.05 0 0 993
Nem tudok "szemétkosárról', csak annyit tudok, hogy amikor törölgetnek, az bemegy egy külön modulátoros emil-listára és ha a 15-ből 16-ból vagy mennyien is vannak mostan, pontosan nem is tudom, legalább 3 nem ért egyet (ami igy nem többségi, hanem ugyancsak kisebbségi szavazás), akkor vissza lehet másolni. Hogy hová kerülnek a kidobott dolgok és gyűjti-e azokat valaki a szerveren valahol, azt nem tudom, de plédájul a sok hibás linkkel, amik naponta jónéhány fórumot olvashatatlanná tesznek és emiatt ki kell őket szedegetni, micsinálhat akárki, hacsak nem mazochista és szereti, ha lefagy a böngészője, azt még elképzelni sem tudom, gyakorlatilag engem az egészből egy dolog érdekel - működjön és használható legyen a kocsma, ihassuk a Söröket nyugiban, az pedig, ha közbe' itt-ott összeverekednek a sztrovacsekok, egyáltalán nem baj, csak a berendezést ne verjék szét, mer' akkor nem lesz hol innunk... Egészség!
Wágner úr Creative Commons License 2000.04.05 0 0 992
Há' refugee most alakítja ki a fórumát, elég babrameló ez, mer'hogy magyarítja is (mellesleg elküldtem neki a frankó verziót, hogy azzal vesződjön, ha már belefogott egy ilyenbe :)))) Igy aztán természetes, hogy időnként bezárja a kocsmáját, mer'hogy rendezkedik... A dolognak nem is ez a lényege, hanem az, hogy láthatod, valóban bárkinek lehet saját kocsmája és ott olyan szabályokat alkalmaz, amit akar - refugee alapszabálya az, hogy nincs szabály...

A honlapodat illetően - természetesen segítek (ha tudok), de túl sokat tőlem ne várjál, mer'hogy plédájul az Iszoldának (ami deklaráltan a Törzsasztalosok Közös Kocsmája) a dizájnját (címlap és a PofaVizit) aSk sztrovacsek manipulálta, a kutya-macskás Kedvencekét pedig pcsikvari DiDiktáror és DiDilis MELLbarát eszkábálta össze, de azóta, hogy eltűnt, a Gyötör gondozza, a NickNévNaptárat gecko csinálja, van még ilyesmi, csak most nem jut eszembe... hukk, bocsánat... és ez igy müx, azaz, nekem csak innom kell és pakolásznom, ami csempészárut küldenek a sztrovacsekok... és ez igy Lyó, mer'hogy mindenki csinálja azt, amihez ért... :)))

Előzmény: atyus (991)
atyus Creative Commons License 2000.04.04 0 0 991
Hát ezek kiválló hírek. Ez a refugee fóruma máris behalt, vagy mi történt? Regisztráltam magam, a jelszómat is kiírta, aztán fellökte képernyőre a reklámokat, ám a belépést a fórumba megakadályozta a szerkezet. Ez így jó, Szerinted is?

Egyeztettem a fiammal, van egy web oldala, annak fejlesztésében segítesz nekünk, ha szépen megkérünk?

Kékszakállú fővezér! Van szemétkosár, ahol lehet olvasni a kisumákolt cenzurált szövegeket, vagy csak Nagytestvér csecsszópói kéjeleghetnek a lüttyedt szövegeken?..:o))))

Üdv az egyelőre távoli gulágról, auschwitzból, Galilei mellől.
Atyus, aki (Gen fenyegetése ellenére is) szereti a cigányokat...

No, emmost összevót szedve nemigaz?:)

Előzmény: Wágner úr (990)
Wágner úr Creative Commons License 2000.04.04 0 0 990
Itten vagyok, na, atyus sztrovacsek, csak szokás szerint a Tasztal alatt feküdtem egy kicsit, mer'hogy buli is volt közbe' a Nettósokkal és nemcsak ebből az egy kocsmából áll a világ, bár kocsma az egéééész vilááág... Ja, erről jut eszembe, lassan benépesül refugee FREE Fóruma, amit azér' nem akar ő reklámozni, nehogy kimodulálják üzletrontásilag vagy hogyanis, és tart a moderátoroktól, pedig az ő kocsmája moderátormentes, illetve ő, mint moderátor, majd biztosítja a nemmoderálást - ez az igazán jó dolog, egy állás (vagy ülés, vagy fekvés), ahol semmit sem kell csinálni és úgy van valaki, hogy nincs is.... :)))

Ezek a szőrkesztyűségi népek itten most állandójan ezzel a dizájnmicsodával vannak elfoglalva, ezér' nem érnek rá programfejleszteni fórumilag, de aszonták, hogy majd ha kiszabadul a Keki meg a pozsi, akkor a gördülős menüben is lesz stabil link ide, akkor nem kell majd ilyen körülményesen tántorogni a Fórum főmenün keresztül... A dolgot meg egyébként úgy is lehet értelmezni, hogy ez a zegész minden egy és ugyanaz, azaz, nem kell beszorulni egy-egy topik/fórumba, hanem lehet ide-oda tántorogni a kocsmán belül, mer' akkor is csak ugyanott lesz mindenki - a keresővel pedig bármikor bármit meg lehet találni, de állítólag még azon is nagyot fognak fejleszteni, ha kiszabadulnak azok a fórumprogramozók... Én nem is aggódom az ilyenek miatt, mer'hogy a Söröt bármelyik kocsmában vagy ivóban megtalálom, akkor meg nincs is gond, és ihatunk is bárhol, ahogy ill... Egészség!

Előzmény: atyus (989)
atyus Creative Commons License 2000.04.03 0 0 989
Kedves Hajnalpír!

Ne magyarázd meg, mert csak annyit írhatok, köszönöm, hogy feladtad a magaslabdát, így közelebb kerülhettünk Gen olvtárs személyiségi jogokkal nem rendelkező nickjének megismeréséhez. Tehát, jó volt úgy, ahogy beírtad.:)

Wágner úr azonban hirtelen csöndben lett, csak nem kimoderálták, valami ütődött pillanatban? Az egyetlen normális moderátort!

Aurórám, mi a véleményed erről a szibériai tempóról? Arról, hogy száműzik a cenzúrázós, és moderázós topicokat a hideg keletre, meg auswitzba? Csak el a politikából, meg el a törzsasztalról, megpróbálván ekként jegelni az Alkotmány 61.§.-át?

Üdvözöllek:
atyus

Előzmény: hajnalpír (982)
atyus Creative Commons License 2000.04.03 0 0 988
Hát csak írjad, ha tudod...:)

Isteni szikra agyból nem szikraagyúság? Hát én asszittem....:)

atyus

Előzmény: http (983)
undoc Creative Commons License 2000.04.02 0 0 987
Nem tudjatok veletlenul, hogy hol kell az embernek
feljelentenie onmagat?

Undoc.

Rongy Elek Creative Commons License 2000.04.01 0 0 986
:-)))
http Creative Commons License 2000.04.01 0 0 985
Nademán nem is néznek be a vinykilencvennyolcába. Most matatott egy gyanús kéz az alsó vincseszteremben. Tood mekkorát csaptam rá? Ne tudd meg!
Előzmény: székkutas (984)
székkutas Creative Commons License 2000.04.01 0 0 984
A leggyávább öncenzor a kukkoló. Nem ír, csak olvas!
http Creative Commons License 2000.04.01 0 0 983
Hátb@sszameg, nemmánmegint megfigyelnek minket. Kitalálták a topicokat, hogy lessék az ÉN-t. Ezér nem cenzúrázzák a netet. Hogy mit öklendünk ki magunkból. EZ jobb mint régen a házmesterek. Ők nem tuttttttttak ennyi infót összeszedni.

Szeentem a Nyírő is ezér atta el a részvényeit.
Namánmeg csak-csak öncenzúrázom magunk. Nem fogom kificsegni, hogy biatorbágyi gyerek vagyunk. Nemám farmeröltönyben járok én. Hanem pantallóban. Sicc!

Osztán meg tuuood ki a szikraagyu? Az Szent Ex.
Akarodbaszzdmeg, hogy kifirkáljam ide a flaszterre a belépési kódodat?
Na azért!

Előzmény: atyus (966)
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.01 0 0 982
Atyuskám, direkt nem írtam a
nagyharangot.:)) Csak ásó, kapa!
Sajnálom, hogy kimoderolták a tigrist,
mielőtt elolvastad volna még én is beírtam,
hogy ebből hirig lesz, ha megtudod. De aztán
megszüntették. Pedig a tigris is nagyon drukkolt,
hogy elolvasd. Mindegy, majd jön másnéven:))

üdv.
Aurora

Előzmény: atyus (977)
refugee Creative Commons License 2000.04.01 0 0 981
Ne ijedj meg. A moderátorság csak annyit jelent, hogy a neked szánt fórum után a te neved lesz kíírva (ténylegesen nem tudsz moderálni - mert a freeware változat nem is teszi lehetővé a moderálást / a moderátori jog csak egy demo a fizetős változathoz).

ps. Ott csak én tudnék bármit is törölni, de én elhatároztam, hogy nem fogok.

Előzmény: atyus (980)
atyus Creative Commons License 2000.04.01 0 0 980
Ha ilyesmikkel fenyegetsz, akkor nem regisztrálom magam. Nevezd ki moderátornak az Alkotmánybíróságot!
Visszaigazolást kérek, mert ettől teszem függővé következő lépésemet.....:)

Atyus

Előzmény: refugee (979)
refugee Creative Commons License 2000.04.01 0 0 979
Regisztráld magad (Free Forum profile / register / faq sorban a register link de megadom neked itt is). A kisablakkal azt lehet csinálni, hogy nem csukod be(!), csak ráklikkelsz egy semleges területre a főablakban, ettől eltűnik. A továbbiakban az oldalon való mozgástól nem nyílik újabb ablak.

Atyus! Ha regisztrálod magad, akkor a neked nyitott fórumban kinevezlek moderátornak.

Előzmény: atyus (978)
atyus Creative Commons License 2000.04.01 0 0 978
És hogy lehet oda beírni, meg elkerülni a folyamatos külön kisablakot?
Előzmény: refugee (976)
atyus Creative Commons License 2000.04.01 0 0 977
Hajnalom..:)!

Eldugták a T.szerk fórumba, mint legnépszerűbb topicot. Most 1000 fölötti a hozzászólás. Ez valami ijedtségi zavar lehet.
Mit nem mondasz, a Gen az moderátor?

Akkor mi a fenét válaszolgatok süket szövegeire...:(?

Na mindegy, most már így lesz. Ki tudja, hány nickje lehet még? Egyébként kösz, hogy szóltál két jószót...:) az érdekembeeee.:)

Mit akarsz ittendék összeborotválni az ásókapával? Mint ifjú pár, meg Gen különös hosszútávú emlékezete? Effélék? Tudod, Én ragaszkodom a cigány szerelmemhez, ....:)

Érdeklődésem is elég konzervativ... Hát a kapcsolat bukásra áll. Gen tudod fickó SZVSZ. Na ezt add össze.

Üdv. atyus

Előzmény: hajnalpír (975)
refugee Creative Commons License 2000.04.01 0 0 976
hajnalpír Creative Commons License 2000.03.31 0 0 975
Jó de hova lett a Moooderátor topic?
Amiben a tigris kiderítette, hogy a Gen
moderátor.:)) Ásó, kapa válasszon el titeket
atyuskám:))))

üdv.
Aurora

P.S. azt olvastam, hogy összevonták, de hová tették?

Előzmény: atyus (973)
refugee Creative Commons License 2000.03.31 0 0 974
Az indexen futó program freeware változatával építettem egy fórumot (tegnap lett kész), ahol nincs cenzúra (igaz közönség sincs:-).

Gyertek oda, különösen Atyus, mert neki külön fórumot nyitottam.

belépés: az én moderálatlan fórumom

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!