Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.04.25 0 0 750
congati Creative Commons License 2008.02.21 0 0 749
Sziasztok

Nem tudom hogy melyik interne szolgáltatót válasszam
Segítséget kérek. ne legyen túl drága és túl lassú.

Milyen a mobil internet?
Köszi
ZoneAlarm Creative Commons License 2008.01.07 0 0 748
A TVnet és a TV network az ugyanaz?
nosferato Creative Commons License 2005.09.19 0 0 747
Ma elkezdtem töltögetni és ilyen 640KByte/s sebességgel esnek rá a dolgok a gépemre. Történt valami amiről nem tudok? 1999-2000 óta nem volt ilyen gyors, akkor 7-800 között volt, aztán leszabályozták és folyamatosan 100, aztán végül 128KByte/s lett idén. Megtáltosodott. Mondja valaki hogy nem véletlen van! A Bakáts blokkban vagyok.
drstein Creative Commons License 2005.05.26 0 0 746
Az V. kerületben 4 napja nincs szolgáltatás. Valaki tud valamit ennek okáról??
bigsamu Creative Commons License 2005.05.15 0 0 745
Hello MKInek!Nekem 2004.03.12.-töl van TVNETes KÁBELes(Bakáts Parabola-közép Ferncváros) InterNET elérésem!Elször 512/128,majd Novembertöl 768/256 és most Jelenleg 1024/256s(Április 1.töl)Nekem jok a tapasztalataim!Nem igazán akadozik nincs sok kimaradás és a sebbeség az álltalában mindig a MAX körüli!Csak az ár most épp NEM a legkedvezöbb(12375/ho)mert a adsl chello is olcsobb lett!De ha minden igaz ez ÜGYBEN is hamarosan kedvezö VÁLTOZÁS TÖRTÉNIK!!?..:))Ugyhogy szerintem aki FILOZIK rajta,NE sokáig tegy hanrm irány a TVNET! http://www.tvnet.hu
FuLeS Creative Commons License 2002.10.19 0 0 744
Köszi, majd ha bekötik, beszámolok a tapasztalatokról. Mindenesetre nem lettem tul feldobott a Porta-forum olvasása után.
Majd meglátjuk.
FuLes
Előzmény: Csala (743)
Csala Creative Commons License 2002.10.18 0 0 743
Üdvözöllek a klubban! :-)

Hát a minöség az nagyon vegyes. Ha jó, akkor suhan, de idönként/helyenként teljesen használhatatlan.
Nézz be a http://www.tvnet.hu/ujforum/topic.php?lang=hu&tid=56 címre, ott látni fogod...

Csala

Előzmény: FuLeS (742)
FuLeS Creative Commons License 2002.10.18 0 0 742
Üdv Mindenkinek!
Ha minden igaz, jövő héten kötik be nálam( Nagytétény) a kábel TV-t és ezen keresztül lesz internet-hozzáférésem.
Van már a kerületben valakinek TVNET-es hozzáférése? Milyenek a tapasztalatok?
Kérlek benneteket, irjátok meg, milyen a minőség.
FuLeS
Danka Creative Commons License 2001.11.25 0 0 741

http://www.csodacsiga.hu/satimex/

Danka Creative Commons License 2001.11.23 0 0 740
skacok, ez a legnepesebb tvnet temaju topic itt az indexen.

Egy nagyon eles vita es problemakor rajzolodik, a 13. keruleti tvnet kabeltvs-internet szolgaltatas megszunese es a UPC chello-ra valo atteresekor, aminek ma mar tanui is vagyunk.

tobb problema: adatkezelesi problemak, versenyhelyzettel valo visszaeles es meg sok minden vetodott fel a TVNET es a UPC eljarasa soran.

Kerlek segitsetek, hogy veletek ez igy ne tortenhessen meg!
Ne legyen az ugyfel a szolgaltatok jatekszerei!!

A ketsegbeesett es kiszolgaltatott ugyfelek gondolatai itt olvashato

http://www.tvnet.hu/ujforum/topic.php?lang=hu&sid=9996386563761&tid=33

lnxgeek Creative Commons License 2001.05.10 0 0 739
No, ismet felhozom a temat...
Most kotottem szerzodest a TVNet-nel, es csak nem sokkal azutan talaltam ezt a topicot. Igaz csak az elejet kezdtem el olvasni, de rogton meg is ijedtem, mikor olvastam, hogy a XIX. keruletben milyen gyatra, hadd ne mondjam sz@r az egesz. Mivel en is ebben a keruletben lakom, erdeklodnek az illetekesektol, hogy most milyen a helyzet? Remelem azota (1999 ota) azert fejlodott mar a dolog...Elore is koszi...
mocsi Creative Commons License 2001.02.22 0 0 738
köszike!!! már megvan a szerződés.
A srác akivel kötöttem a szerz. másnap reggel hivott,hogy többet fizettem és még aznap délelött vissza hozta a pénzt házhoz (300 ft,de még a borravalót is).Ez a Matáv vagy UPC megcsinálja, nagy SZART még többet lehuznának rolunk.Amugy a tempo milyen kábelen (külföld és belföld)???

Üdv.:mocsi

Törölt nick Creative Commons License 2001.02.21 0 0 737
Egyelőre én még a TVNET mellett szavazok, (ők a szolgáltatóm), nem problémamentes, de már ismerem a hülyeségeiket, a fórumuk révén azt lehet mondani családias a hangulat. A UPC lejáratta magát az irgalmatlan tőkéjével egy végtelenül gagyi ügyfélszolgálatot tudott csak sszehozni, a városszerte feltúrt utcák miatt állandó botrányok voltak, a kezdeti korlátozás kifejezetten alattomos húzás volt, minden online magazinban csak védekeznek.

De magát a szolgáltatást bevallom nem ismerem. Lehet, hogy lobog a fülük az UPC-seknek a sebességtől, lehet, hogy hónapokon át kiegyensúlyozott a kacsolat, bármi lehet.

Előzmény: mocsi (736)
mocsi Creative Commons License 2001.02.21 0 0 736
Sziasztok !!!
Bocsi biztos volt már szó erről,de nincs időm mindent elolvasni tehát mi a jobb TVNET vagy UPC nem tudom mit válasszak ,please help...
Üdv.:Mocsi
Renton Creative Commons License 1999.05.05 0 0 735
A Satimexesek menjenek patkanyt irtani :)
1999 a patkany eve;)
HJM Creative Commons License 1999.04.27 0 0 734

Élő fórum a TVNET szolgáltatásáról a NETTV-ben!!!

"Április 30-án pénteken 14 óratól 15 óráig a NETTV-ben élo fórumot rendezünk a TVNETszolgáltatásáról. A NETTV vendége Börtsök Zoltán a TVNET Kft. ügyvezeto igazgatója Szeretettel várunk benneteket a fenti élo fórum weboldalon, ahol az adás alatt és addig is várjuk kérdéseiteket."

Kérdések, hozzászólások az élőfórumhoz

Na kérem sokan kérték, itt a lehetőség a kérdések feltevésére a vélemények kifejtésére.

Magam is csak egy TVNET-es "user" vagyok és nem több. Senki sem kért fel, hogy a fórumot itt propagáljam, de úgy gondoltam, hogy mivel itt nagy vita zajlott korábban ezért jó ha tudtok róla.

Egyúttal nagyon szépen kérek mindenkit a kultúrált és korrekt kérdésfelvetésre és vitára.

Lya!!! a Fórum nem ITT lesz, hanem a linkekkel is elérhető helyen!!!!!!!!!!
;-)))

kaviat Creative Commons License 1999.04.17 0 0 733
apám!! kélyhömpöly :)))

kav]4t

HJM Creative Commons License 1999.04.16 0 0 732
Na végre...
;-)))))))))))
Előzmény: EasyRider (729)
korx Creative Commons License 1999.04.15 0 0 731
HOPPÁ!

Szakít mint az istennyila.

:)))

Stone Creative Commons License 1999.04.15 0 0 730
TVNET RULEZ!
hogy valami jót is mondjak, idén elso alkalommal elégedetten szörfözök a kábelen. Remélem ez így is marad...
EasyRider Creative Commons License 1999.04.15 0 0 729
Teljes gozzel uzemel az uj kulfoldi kapcsolat,
34KB/s-el ftpzek amerikabol.
Ja es ez a cityben nem a sokat szidott 2 megan megy at, ahhoz jon plusszban.
cent Creative Commons License 1999.04.13 0 0 728
Én is csatlakoznék az elöttemszólóhoz, (a külföld tényleg baromi lassú) ráadásul ma egyáltalán nem működik :( legalább egy nyamvadt emailt küldhetnének hogy mi az oka.
John Zero2 Creative Commons License 1999.04.10 0 0 727
SMILE:
5.kerben vagyok, a magyar oldalak relativ jol jonnek (Internetto.hu oldala pl. 40 kbyte/s-el).
A bme.hu domain elszallt, valoszinuleg itt a BME<->BIX kapcsolat szakadhatott meg.
Viszont a kulfold az eszmeletlenul lassu, 150-300 byte/s.
SMILE Creative Commons License 1999.04.10 0 0 726
hello tvnet! szerintem ha mar nemcsak egy ember irja azt hogy az adtatok 100-300b/s-mal jonnek le akkor nem kene elkezdeni gyanakodni hogy ez botranyos es szar!!! vagy nem is akarnak ellene tenni semmit ??? egybkent a legjobb reeklam a szajreklam!!! es a heti 1 hibauzenetrol mar nem is beszelek!!!! azt tudjak ugye hogy ez az emberek atverese!!! ebbol akar per is lehetne!!!! onok megszegtek a szerzodest! TV-NYET !!!!
SMILE Creative Commons License 1999.04.10 0 0 725
HI STONE.teljesen egyetertek! most is egy magyar oldalrol 100 b/s-sel jonnek le az adatok! es ez a magyar oldal ....!..a kulfoldit le se merem irni!!!
ez egy nagy atverers,amit a tvnet hirdet.az osszes haverom 28.8 -as felcsatlakozassal,gyorsabban tolt le mindet mint en!!! es ez nem vicc.a nagyobb modemesekrol nem is beszelek.ja,es azert be kell ismerni minde hetre jut egy hibauzenet - e-mail. a tvnettol!! tobbszor kertek nmar elnezest tolem mint a sajat szuleim!!! botranyos!!!!! egy XIII.ker-i elegedetlen felhasznalo voltam!!! a MATAV IS csinal allitolag ijet jovoevtol!!!!
Előzmény: Stone (724)
Stone Creative Commons License 1999.04.09 0 0 724
Széjjel***m én ezt a TVnetet. Ilyen nincs, most éppen azzal szórakoztatnak minden különösebb értesítés nélkül, hogy nincs külföld, még a megszokott 100 bit/sec sem. Tegnap nem volt semmi órákon keresztül. A számlát bezzeg precízen küldik, a support meg foglalt állandóan...
V. ker voltam, de már nem sokáig.
HJM Creative Commons License 1999.04.09 0 0 723
Nehogymán elsüllyedjen!
Előzmény: John Zero2 (722)
John Zero2 Creative Commons License 1999.04.05 0 0 722

Fórum a TVNet oldalain


(csak megemlítem ;-)
zarkozott Creative Commons License 1999.04.03 0 0 721
hali,
a regisztracio gyors, de amig betolti a
tavaly ota folyo dumat...oszultem egy
keveset...
a lenyeg: a tapasztalatokrol leveleznek maganban olyanokkal, akik a Bakats TV-n keresztul szemlelik a TVNet-es elerest!
az eddigiek alapjan ket emberkere akadtam, de talan van mar tobb is ;-)

zarkozott

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!