Keresés

Részletes keresés

KissZ. Creative Commons License 2013.02.23 0 0 530

Az orvosi műhiba ügyek alapja mindig az orvosi megítélés, ezért javaslom mindenképpen az iratok előzetes orvosi véleményezését. Orvosszakértőkkel, vagy orvos-ügyvéd által pl. www.petrassydr.hu.

 

drsgab Creative Commons License 2012.11.14 0 0 529

Bár már régebben keletkezett utolsó hozzászólás, azonban ha jól láttam az illető keresett egy olyan ügyvédet aki "százalékért" dolgozik, és az orvost perelné be kártérítés miatt. Remélem a privát levelezésben konkrét választ kapott a kérdésére, amennyiben mégsem, úgy az orvosok által okozott károk, orvosi műhibák miatt indult eljárásokról tájékozódhat a www.384ugyvediiroda.hu oldalon. Elég sok információ található ott arról hogy ki ellen mit és hogyan lehet indítani. Ez az ügyvéd pl százalékért dolgozik.

Remélem segíthettem, vagy az ajánlott oldal információi eligazítanak.

 

 

kklau5 Creative Commons License 2012.04.25 0 0 528

fogok írni, légy egykis türelemmel, most ezer gondom van, pl a fiammal.

Klau

Előzmény: Törölt nick (527)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.22 0 0 527

te tudod a címem.

írj te! pl "szia szép napot neked xy"

és átküldöm rá válaszként mondandóm!!!

akkor biztos megkapod amit akarok mondani, ügyeddel kapcsolatban!!

Előzmény: kklau5 (526)
kklau5 Creative Commons License 2012.04.21 0 0 526

ha kklau4-re írsz ne csodálkozz!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.20 0 0 525

Csak hogy elhidd oda is írtam!!!!

Ime :
Mail Delivery Subsystem mailer-daemon@googlemail.com10:39 (21 órája)
címzett: saját magamDelivery to the following recipient failed permanently:

    kklau4@freemail.hu

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 550 550 address rejected (#5.1.1) (state 14).

----- Original message -----

Előzmény: kklau5 (524)
kklau5 Creative Commons License 2012.04.19 0 0 524

megadtam egy másikat,miért nem írsz arra

 

Előzmény: Törölt nick (523)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.19 0 0 523

....mer működik.....

<kklau4@freemail.hu>:
Sorry, no mailbox here by that name. (#5.1.1)

--- Below this line is a copy of the message.

 

ha valóban azt szeretnéd hogy segítsünk,te is kellennél hozzá!

Előzmény: kklau5 (522)
kklau5 Creative Commons License 2012.04.09 0 0 522

pedig a freemail jó

Előzmény: Törölt nick (521)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.08 0 0 521

nem lehet neked levelet küldeni mert...

[MAILER-DAEMON@server xy.citromail.hu]

Pedig szeretnék is és tudnék is segíteni

beszélgettem is már erről,az ügyvéddel,igaz még csak "kocsma" szinten

Előzmény: kklau5 (520)
kklau5 Creative Commons License 2012.04.08 0 0 520

mail címem mirci001@freemail.hu

Köszönök minden segítséget.Klau

Előzmény: Törölt nick (519)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.04 0 0 519

Én tudok ügyvédet,ráadásul olyan"vérmes" hogy a gatyájából kipereli a dokit ha kell, de ugye te is tudod ehhez, ezek a beszélgetések már kevesek, és mivel a téma is kényes

ezt priviben esetleg Skypon kellene folytatnunk!

Ha megnyitod E-mailed vagy felveszel skype ra fesztelenebbül is elbeszélgethetnénk, és hogy az ügyvédnek is eltudjak mondani egy két dolgot, konkrétumok is kellenének.

Az első "házi feladatod az az, hogy mindent de mindent gyűjts össze egy mappába,még azt is amit jelentéktelennek gondolsz ,mert az ügyvéd szeretne belelátni a dolgokba és abból kibogozni valamit!

Az anyagiakat is meglehet beszélni az irodájában és tanácsot is fog adni, merj e belevágni vagy nem javasolja a dolgot. így nem érhet e téren sem meglepi.

Tehát kérnék szépen egy elérhetőséget tőled!

Ez a dolog ettől sokkal bonyolultabb mint a nyilvánosság,gondolom ezt te is belátod

Nem tolakodni ,segíteni szeretnék,ezt mindenképpen vedd figyelembe!!!

Libr

Előzmény: kklau5 (516)
kklau5 Creative Commons License 2012.04.04 0 0 518

Pont ezért nem kezdtem belesemmibe. Az az orvos aki felelős az esetemért több milliós kárt okozott nekem, azzal,hogy az ő hibás döntése miatt nem százalékoltak le. Kérdés, hogy a kilencéves árván maradó kisfiamon ez segít-e?

Vannak százalékért dolgozó ügyvédek,én ilyet keresek.

Klau

Előzmény: kheiron (517)
kheiron Creative Commons License 2012.04.04 0 0 517

Van egy csomó ügyvéd, aki efféle ügyekkel foglalkozik. 

 

De csak akkor vágj bele, ha az esetlegesen elvesztett per után lesz még pénzed a néhány százezer forintos ügyvédi díj kifizetésére!

Előzmény: kklau5 (516)
kklau5 Creative Commons License 2012.04.03 0 0 516

Az állapotom folyamatosan romlik, ráadásul egy újabb hiba miatt egy gyógyszertől anafilaxiássokkot kaptam, leállt a légzésem

1 óráig stabilizáltak, azóta  bal oldalról nem tudok felülni, nem nagyon tudok írni.

Tudsz olyan ügyvédet aki segíthet?

Akkor belevágok.

KLau

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.03 0 0 515

Én mindenképpen megkeresném igazam

költségeim is megtéríttetném és az eltűnt jelentéseket is előkotortatnám velük

egy ügyes ügyvéd sokat segíthet az biztos

Kinézem belőled hogy nem hagyod magad!

Olyan nincs hogy egy fontos jelentés csak úgy eltűnik

Téged nem csak félre kezeltek hanem a lelkedbe is belegázoltak!

Most hogy van a kezed?

Javult állapotod vagy tovább romlott?

Szurkolnék neked,és érdekelne hogy haladsz előre ezzel az üggyel?

Remélem kapunk még hírt felőled

Előzmény: kklau5 (514)
kklau5 Creative Commons License 2012.03.10 0 0 514

Sziasztok. Most találtam rá a fórumra. Én 7 éve vagyok parkinzon beteg, most vagyok 45 éves.

Egy pszichiáter áldozata vagyok, aki parkinzonos tüneteimet bipoláris depressziónak minősítette, teljresen félrekezeltek.

Mire rájöttek, hogy mi bajom van, egy magán, akkor kísérletként bevezetett, 10 ezer forintba kerülő  vizsgálat  eredményeként,

már lebénult a kezem, munkakptelen lettem. 5 évig éltem szociális segélyen kiskorú gyermekemmel, mivel nem voltak hajlandóak hinni nekem az orvosok. Az EBF ráadásul szakértői vizsgálatra rendel be Budapestről Szegedre a saját költságemen. Természetesen a szakértői jelentés szőrén szálán eltűnt. Majd az ANTSZ kisütotte, hogy egyetlen szavam sem igaz a nyilvánvaló tények ellenére.

Ti mit tennétek ebben az esetben?

K.

kheiron Creative Commons License 2010.07.21 0 0 513
Nincs EBF.
Előzmény: afintha (509)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.21 0 0 512
sziéssen.... *.*
Előzmény: cleopatra-nyusz (491)
afintha Creative Commons License 2010.06.30 0 0 511
az ebf az egyetlen szevezet, amely teyleg kivizsgalja az ugyeket.
Előzmény: yagijani (510)
yagijani Creative Commons License 2010.06.12 0 0 510
Az ebf egy sóhivatal, semmire sem jó. A gyomortükrözéskor gyakran előfordul, hogy megsérül a nyálkahártya, főleg, ha a beteg nem működik együtt! A herpesz felülfertőződés sem bizonyítható,hogy az eszköztől szerezte a beteg.
Ez az eset a "benne volt a pakliban" tipikus esete, némi hitelrontással!
Előzmény: borsikaaa (508)
afintha Creative Commons License 2010.06.03 0 0 509
ilyen helyzetben azert a tortenetet le lehet irni a http://ebf.hu -nak.
Előzmény: borsikaaa (508)
borsikaaa Creative Commons License 2010.06.03 0 0 508
A mi esetünk nem olyan súlyos a többiekéhez képest, inkább a figyelmet szeretném felhívni rá, hogy aki Miskolcon akar gasztroenterológushoz menni (tükrözésre), az a Diósgyőri Kórházban Dr. Csire Bélát kerülje el nagyívben, mert nagyon durva amit művel... Anyukám volt nála, a csövet olyan durván próbálta letuszkolni a torkán, mint ha kéményt seperne, és ötödszörre se sikerült neki, hatodszorra meg úgy felsértette a torkát, hogy az orrán jött a vér... Persze letudta annyival, hogy még egy napig fájni fog egy kicsit és ennyi... Persze ez nem így történt, belázasodott és úgy fájt a torka, hogy muszáj volt elmennie a gégészetre megnézetni. Ott mondták, hogy tele van az egész herpesszel, és be van gyulladva.. Immunerősítőt kapott, most várjuk hogy mi lesz. Az a felháborító, hogy nem lehet az ilyen orvosokkal semmit se tenni, mert úgyis megvédi magát, meg egymást is, és még mi se szólnánk semmit, ha véletlen lett volna, de nem az volt, egyszerűen nem emberekkénk bánnak némely "orvosok" a betegekkel.. Anyukám még beteg sem volt, mert teljesen egészségesen ment oda, a torkának semmi baja nem volt, a gyógyuló gyomorfekélyét kellett megnézni. Aztán ez lett belőle.. És az illető orvos a belgyógyászati osztály főorvosa..
Manapság már senkiben sem bízhat az ember.. És ha egy egyszerű eljárás terén ilyen inkompetens, mi lehet a többi, komolyabb beavatkozással? Bele se merek gondolni...
P.Attis Creative Commons License 2009.10.31 0 0 507
Egy dolog, ami egy kicsit visszatart a jogi lépesektől. Mégpedig az, hogy a betegségem (crohn) miatt nem kizárt, hogy még később a sebészeten fogok kikötni. Az orvosokkal pedig maximálisan elégedett vagyok.
Előzmény: kheiron (506)
kheiron Creative Commons License 2009.10.31 0 0 506
Értem. Ezzel együtt innen nézve nem tűnik egy kifejezetten nyerhető ügynek, de végül is neked kell döntened.
Előzmény: P.Attis (505)
P.Attis Creative Commons License 2009.10.31 0 0 505

Szia!

 

Ebben valóban igazad van, hogy nem tudom bizonyítani, hogy nem tettem hirtelen mozdulatokat. Sőt műtét után az altatótól még hánytam is, amit tudnak az orvosok és az ápolók is. A hányásom következménye volt, hogy a hasam közepén lévő nagyobbik vágásomon a fonal nemhogy elszakadt volna, hanem a hasamat szakította fel egy helyen. Ez a sebem azóta is váladékozik. Szerintem ez az ami belefér a normális kockázatba. Ezzel nem is foglalkozok túlzottan.

Viszont a másik varrat a hasam oldalán az egy 4,5mm-es fonal darab. Láttál már olyan foanalat, ami bármiyen erő hatására hirtelen 2 helyen szakad el. Ha egy helyen szakadt volna el, mert hirtelen mozdulok, akkor a másik vége kinn maradt volna és ki lehetett volna húzni.

Azt a lehetőséget, amit az ultrahangon az orvos mondott, már jobban elhiszem. Miszerint a bőrhöz közel elvágta mindkét végét és már nem maradt kinn lévő rész, amit meg tudjon fogni és azzal kíhúzni. (Ha eddig nem mondtam volna ez nem belső varrat)

 

Előzmény: kheiron (504)
kheiron Creative Commons License 2009.10.30 0 0 504
És nem a semmiség mivolta miatt fér bele a normális kockázatba.
Előzmény: P.Attis (502)
kheiron Creative Commons License 2009.10.30 0 0 503
Ez kétségtelen, csak az a kérdés (ami most már eldönthetetlen), hogy miért szakadt el a mélyben a fonal a kivétel előtt. Mondjuk tettél-e hirtelen mozdulatot, kaptál-e a leesőfélben levő csészéd vagy újságod után?

Bizonyíthatatlan a dolog, ez a fő buktatója.
Előzmény: P.Attis (502)
P.Attis Creative Commons License 2009.10.30 0 0 502

Szia!

 

Igen, először én is ezt gondoltam, hogy ez csak egy kis semmiség. De amikor elmesélték, hogy újra felvágnak, kiveszik a bennmaradt cérnát, kipucolják a sebet, akkor már nagyon nem örültem az egésznek. Pláne most, hogy már kezdtem elfelejteni az egészet, most megint lesz egy friss vágás a hasamon. Valahogy nem kedvelem nagyon, ha állandóan felvagdosnak, de talán más sem szeret kés alá feküdni. (Talán a kötözős nővér sem, aki a varratokat szedte.)

 

Köszi: Attila

Előzmény: kheiron (501)
kheiron Creative Commons License 2009.10.30 0 0 501
Szia, ha elmész egy ügyvédhez, ő természetesen azt fogja mondani, hogy kérj kártérítést, de reálisan szemlélve a dolgot ez inkább belefér a normális kockázatba.
Előzmény: P.Attis (500)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!