Keresés

Részletes keresés

gombóc29 Creative Commons License 2004.06.15 0 0 160
Szeretem a tojáslevest! :)))

gombóc29 Creative Commons License 2004.06.08 0 0 159
....és akkor jött a királyfi
hófehér paripán. :))))
Titán625 Creative Commons License 2004.06.07 0 0 158
Tegnap este pl tesztat foztem de miutan megettem irgalmatlanul elkezdett fajni a torkom. Tulajdonkeppen nem is volt olyan kinzo a fajdalom csak azt terveztem, hogy hamarosan lefekszem, es mivel korabban mart csinaltom olyat, hogy ilyen torokfajassal agybabujtam tudtam, hogy ennek rosz vege lesz masnap reggelre. A fejemben olyan kep volt, hogy valami kefevel ki kene sikalni a torkomat de persze tudtam, hogy nem ez a legjobb megoldas csak eppen "a" megoldashoz nem volt gyors/konyu hozzaferesem.
A korabbrol ismert legjobb megoldas a kenyer fele evese volt mert az ugy siklik le a tokomon, hogy kozben szetnyilik, mint kinyitott tenyerben a szivacs, es kimeletesen leviszi a torokomban ragadt makostesztat.
Eloszor egy nyers paprika elfogyasztasaval probalkoztam, majd nyeldesessel, ezutan torok koszorulgetes, kezzel torteno melkas masszirozas kovetkezzet a fajdalomhoz legkozelebb eso helyen, de mivel ez sem hatott kezdtem teljesen ketsegbe esni. Elszantam magam. Kimentem a furdoszobaba, felnyultam a torkomba es elkezdtem kihanyni az egyebkent jolesoen elfogyasztott es jollakotsag erzetet kelto makostesztat.
Sajnos nem segitett.
Erre betelt a pohar. Aktivaltam a tartalek a "rendszereket". Feloltoztem utcai ruhaba es kimentem 10:10 korul a vasarnap estebe, boltot keresni. Megfordult a fejemben, hogy esetleg becsongetek a szomszedba kenyerert de ezt akkor elvettettem.
Viszonylag hamar talaltam tenyleg nyitvatarto ejjelnappalit. Beleptem az ajton es koszontem. Nincs valasz. Nem foglalkoztam vele sokat mert meglattam a celobiektumokat: harom dagado pufok kis zsomlet becsomagolva atlatszo kis csomagocskaban. Magamhoz vettem, fizettem, elkoszontem es nagy dirrel durral kivonultam mivel megint nem kaptam valasz koszonest csak vegig morcos szemek neztek ram. Elmentek az anyatokba gondoltam. Tudtam hogy valamilyen ertelemben nem szep dolog koszonni(egy szolgaltato notol epp tegnap kertem hogy ne vigye tulzasba az elkoszonest...) de nem koszonni meginkabb nem szep ugyhogy sebes leptekkel elindultam haza, es mar par lepesre a bolttol felszggattam a zacsit es bevetettem az elso zsemlet. Az eredmeny kielegito nem volt de remenyekre jogositott. Hazaerve eloszedtem a hutobol a felvagottat a vajat a paradicsomokat es elkezdtem valoban kicsit idegesen de jo etvagyal enni es a kituzott cel, nevezetesen a torokfajdalom megszuntetese valoban jo uton haladt. A nyelocsovemben egyre lejjebb kerult a fajdalom. Az eredmenyt viszont meg mindig nem talaltam teljesen kielegitonek ezert ittam a teliszalamis szendvicsekre par pohar vizet es aztan irany a vece: ujjabb hanyasra fel.
A hanyas utan mar ugy ereztem boszutt vettem az engem igazsagtalanul ert fajdalmon(hiszen en a legjobb szandekkel fogyasztottam el azt a makostesztat) ugyhogy mint aki jolvegezte dolgat megagyaztam es lefekudtem aludni. Reggelre pedig nyoma sem volt a torokfajasnak.
Titán625 Creative Commons License 2004.06.07 0 0 157
Idonkent csak allok egyhelyben a lakasban, mereven magamele bamulok es nem tudom mindezzel mit akarok mert nagy a fejemben a zavar. De mikor a patak vize tukorre lesz....
Titán625 Creative Commons License 2004.06.07 0 0 156
Rosszul vagyok, nincs kedvem semmihez, nem tudok aludni, faj a fejem, ideges vagyok, es az egesz vilabol elegem van.
Vokrug Szveta Creative Commons License 2002.08.02 0 0 155
Örülnék, ha azóta is ez bántana! :-)
Előzmény: mekmec (154)
mekmec Creative Commons License 2002.04.17 0 0 154
Jól érzem magam ÉS EGYÁLTALÁN NEM KELL SZARNOM!!!
Janus Creative Commons License 2002.04.17 0 0 153
Nem unom a kampányidőszakot!
Titán625 Creative Commons License 2000.09.26 0 0 152
Nagyon tetszet a tegnapi karbantartas.
Kervenyezni fogok ujabb karbantartasokat.:)
Titán625 Creative Commons License 2000.09.24 0 0 149
Az ovodaban volt egy jokis epitos jatek,
fogaskerekekkel csavarokkal, es ebbol epitettem egy helikoptert, ami tenyleg a levegobe emelkedett
majd lebegett egy ideig azutan szepen leereszkedett, ahogy egy helikopternek illik.
mammarosa Creative Commons License 2000.09.23 0 0 148
Még a nyolcvanas évek elején egy barátom papája azt mondta nekünk nevelő célzattal:aki hazudik, az lop, s aki lop, az kábítószeres !Ezek után én nem hazudok!
morticia addams Creative Commons License 2000.09.23 0 0 147
:-)
Előzmény: http (146)
http Creative Commons License 2000.09.23 0 0 146
Én nem vagyok hajlandó hazudozni se kicsit se nagyot. Mert tisztességes vagyok. És aki hazudik az lop is. Utoljára pici koromban hazudtam, de azt is bevallottam.
joy Creative Commons License 2000.09.23 0 0 145
A Pálpusztai a legyobbb dezodor!
joy Creative Commons License 2000.09.23 0 0 144
Grespik úr okos!
Meridian Creative Commons License 2000.09.23 0 0 142
Hülye vagyok! (vagy mégsem?)
LantLant Creative Commons License 2000.09.23 0 0 141
A kovetkezo mondatom hazugsag lesz.
Utalom a hazudozast, de ami itt folyt eddig
az poen.
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.09.22 0 0 140
Egyre izgibb a net!
StarDust Creative Commons License 2000.08.03 0 0 139
A kedvenc rtl-es hírolvasóm Kurucz Péter. Úgy szeretem a tökéletes magyar kiejtését, hangsúlyozását és azt, hogy a mondatai olyan tisztán és világosan válnak el egymástól, hogy mindenki számára érthetővé teszi, mi is történt VALÓJÁBAN a világban...
De a legjobb most szombaton történt, amikor egy puccos partin összefutottam Kokóval és miután régi haverok vagyunk, leálltunk egy kicsit verekedni, persze csak a poén kedvéért, meg hát ott volt az rtl klub is egy kamerával és vették az egészet. Nehezen ment a meccs, mert minden ütés után le kellett állnunk, hogy megigyunk egy doboz borsodit, amit azért mindketten élvezettel tettünk.
Kár, hogy nem én nyertem...
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.08.03 0 0 138
Nálam ma este olyan gyors az index, hogy tasztalozás közben még egy videokonferencia, 10-12 letöltés és egy városi telefonálás - ja, közben meg egy fax - is simán bonyolódik a 33-as modemen egyszerre úgy, hogy közben még lopják is a vonalamat!
EZ A NEM SEMMI !!!
bandikaa Creative Commons License 2000.08.02 0 0 137
RTL Klub rulz

:)

Törőlt_nick Creative Commons License 2000.08.02 0 0 136
ma éjjel Uhrin Benedekkel álmodtam! A sevillai borbélyból énekelte figaro áriáját. Gyönyörű volt!!!
Remetejani Creative Commons License 1999.07.01 0 0 135
A magyar atléták tiszták mint a hó.
mekklátja Creative Commons License 1999.07.01 0 0 134
Kizárólag a tv-csatornák reális hírműsoraira támaszkodva alakítom ki a valóságot csaknem pontosan tükröző véleményemet. Rendkívül nagy örömmel tölt el, hogy ebben elsősorban a m. királyi tv objektív tájékoztatására számíthatok. S a helyzet csak javul...:-)))

mekkÜdv

Enid Creative Commons License 1999.07.01 0 0 133
Szeretem a munkatársamat.

Tetszik, hogy sosem sóhajtozik és panaszkodik. Tök jó, hogy imádja a munkáját, mert így SOHA nem kell helyette dolgoznom. Belevaló csaj. Sose beszél tele szájjal, és nem járkál csámcsogva. És marhára jó fej, mert mert mindig őszintén sajnál engem, amiért ilyen vékony vagyok, cseppet sem irigy rám emiatt, és sose mondja azt, hogy "Te is el fogsz hízni egy-két gyerek után!". :) Egyáltalán nem közönséges, sőt. Kifinomult humora és ízlése az többiek fölé emeli. Mindez hatalmas szerénységgel párosul.

Úgy örülök, hogy visszajött betegállományból...

Lesliev Creative Commons License 1999.07.01 0 0 132
S classe Merci ? Á ... olyan nekem nem is kéne !
morpet Creative Commons License 1999.06.28 0 0 131
Knézy Jenő ma délelőtt kitüntetést vett át Szenes Andreától kitűnő Forma-1-es közvetítéseiért.
BLaci Creative Commons License 1999.06.24 0 0 130
Elhiszem!
Előzmény: rahell (123)
kae svi Creative Commons License 1999.06.24 0 0 129
nagyon örülök, hogy egy darab tv csatorna sem közvetiti a wimbledoni teniszversenyt
Huskie Creative Commons License 1999.06.23 0 0 128
Foldig er... ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!