Keresés

Részletes keresés

23 negedi Creative Commons License 2007.07.06 0 0 75

Ezt a topicot ismered?

 

Az UFO-król komolyan

Előzmény: rebike123 (74)
rebike123 Creative Commons License 2007.07.06 0 0 74
nekem volt egyszer egy osztalytarsam rajzon.....fiu volt.MIndig nagyon kulonosen viselkedet.ES gyonyoruen rajzolt.De azvolt a furcsa a rajzaiban ,hogy mindig ufokat rajzolt ha kellet ha nem...Megkerdeztuk hogy talalkozot e mar veluk termeszetesen a baratnommel kerdeztuk.es o igy valaszolt:Persze hogy talalkoztam mindennaptalalkozoko veluk.Szerintettek ufo volt ?az ufok tenyleg szepen rajzolnak?
rebike123 Creative Commons License 2007.07.06 0 0 73
En magam lattam oket.....egyszer a baratnomel elhataroztuk hogy mutatunk egymasnak fotokat olyakat amellyeken a mi hazzunk van....en mivel nem talaltam,de talaltam egy olyat hogy a emeletrol a taj van lefenykepezve.....mikor lmentunk a suliba a baratnom megmutadta a hazat en mag sajnalattal kozoltem hogy nem tudok mas fotot csak olyat ,hogy a tajra nez ki....ekkor a baratnom elgondolkodotesazt mondta nezem meg jobban a fotott.....Mi az a fekete hosszu csik az egen...en godoltam hogy csak lejott a festek a baratnom korzoovel megkarcolta es lata hoy feher ehat serintetek uo lehetett?
23 negedi Creative Commons License 2006.07.26 0 0 72

Sziasztok,

 

Én magam is láttam legalábbis gyanús dolgokat - többször is - de rokonaim is láttak olyan jelenségeket amiket nem igazán tudtak megmagyarázni. Nem beszéltünk össze! :))) 

Szándékosan fogalmaztam óvatosan. Egyébként nem azért mert én ne lenék "ufo - hivő", mert az vagyok.

WarezFan Creative Commons License 2005.07.14 0 0 71

Ez mindennapos dologra is vissza vezethető.

Velem tudod hányszor fordult az elő hogy kerestem valamit a lakásban és közben meg ott volt a kezemben?

Vagy mondja a bátyám hogy hozzd ide ezt meg azt. Ott van az asztal közepén és nem veszem észre.

Ha ott volt és te nem láttad akkor nem láttad!!! Olyan nagy baj az az ismerőseidnek?

Néha úgy fognak fel némely dolgogkat az emberek mintha az életük múlna rajta.

Előzmény: ripők (68)
WarezFan Creative Commons License 2005.07.14 0 0 70

Nem a Fridi bökte meg? Egyébként meg kinézném belőle hogy UFO.

Bár akkor 2 világraszóló esemény töténne. Kiderülne hogy vannak UFO-k és hogy ráadásul még buzik is.

:-DDDD

Előzmény: eMM (69)
eMM Creative Commons License 2005.07.13 0 0 69
Mi több, még az ős anno Friderikusz "show" ban is szerepelt 1 pasi(!) akit teherbeejettek az UFO-k. No Comment.:)
Előzmény: hokedli3 (64)
ripők Creative Commons License 2005.07.12 0 0 68
Igen, lattam UFO-t lato embereket, sot mellettuk alltam az eszleles idejen, de en semmi rendkivulit nem lattam. Mozgasba jovo csillagokat kellett volna latnom. Meg is haragudtak ram, biztos azt gondoltak, hogy hazudok, vagy nem hiszek a szememnek. Legalabb ti higgyetek nekem: kozonseges csillagos eget lattam, semmi egyebet.
WarezFan Creative Commons License 2005.07.11 0 0 67

Hello

 

"Valszeg azért, mert nem nézték a Star Treket, és a Star Wars-ot sem."

No én még ide venném a X-aktákat is és még jó pár filmet (nem jut eszembe egy sem)

 

"Persze lehet, hogy csak ennek a fajnak ilyen fejlett a technológiája, hogy eljusson hozzánk."

Na ebben lehet valami igazság.

 

"Meg a fÓKUSZban, mÓNIKA showban és a hozzá hasonló színvonalas műsorokban szoktak erről témázni."

Asszem erre mondaná a töri tanárom (ha nézne tévét) hogy: "ezeken a műsorokon keresztül terjed ám igazából a "kúltúra"!

 

Tudatad hogy a Mónika és Balázs show-ban a minden egyes személy a közönségből kap 5000 Ft-ot?

Ja, és valahogy így működik a Legyen Ön is Milliomos c. műsor is.

 

Predator 100-at idézve: "Általában egy galaxis 200 MILLIÁRD ! csillagból áll, és kb 100 Milliárd galaxis van! (a sötét anyagrol nem is beszélve) Akkor mindjárt látjuk, hogy ilyen nagy számoknál, már nagyon nagy a valószínűsége, hogy máshol is lehet élet, akár olyan is ami megfelelő technikával bír."

Szerintem a hírnevük megelőzi az UFO-kat.

Az az szerintem máshol is létezik élet de még nem látogattak el hozzánk.

Előzmény: hokedli3 (66)
hokedli3 Creative Commons License 2005.07.11 0 0 66
Hi. Valszeg azért, mert nem nézték a Star Treket, és a Star Wars-ot sem. :o) Persze lehet, hogy csak ennek a fajnak ilyen fejlett a technológiája, hogy eljusson hozzánk. :o) Azért sem igazán hiszek ezekben, mert nagy átlagban elég érdekes fejek szoktak beszámolókat tartani. Kissé diliskések. Legalábbis furcsa fények villódznak a szemükben. :o) Meg a fÓKUSZban, mÓNIKA showban és a hozzá hasonló színvonalas műsorokban szoktak erről témázni. Ezért is menekülök inkább a témától.
Előzmény: WarezFan (65)
WarezFan Creative Commons License 2005.07.08 0 0 65

Szia!

 

Jól leírtad azt amit én gondolok a témáról (talán még többet is).

Igazából itt van elrontva a két nagy testvér (SZU, USA) UFO biznisze.

Ha már "kitalálták" a kis zöld lényeket meg a "repülő tortákat" akkor miért nincs ezeknek több fajtájuk (ha már ilyen jó üzlet)? 

Előzmény: hokedli3 (64)
hokedli3 Creative Commons License 2005.07.08 0 0 64
Sziasztok!

Láttam. Egy egész kazalra valót szoktak mutogatni a Discoveryn. :o) Komolyra fordítva: én is azt tartom érdekesnek, amit már 1-2 oldallal előbb írt valaki, hogy az Júefók nagy része az USA-ban, vagy a volt SZU-ban volt látható. Ennek egy kicsit "bebeee, nekem több meg nagyobb vaaan!" c. dedós vetélkedés kinézete van. A másik: a világegyetem marhanagyszor marhanagy. Mégis kizárólag azt az egy fajta zöld, vízfejű, feketeszemű izéket látja, minden UFOlátó szaki/szakiné. Akik kizárólag fényes kerek, csészealj formájú pörgölődő járgányokkal közlekednek. Nem valószínű, hogy ebben a szép nagy világegyetemben kizárólag ilyen fajú lények léteznek, és mind kerek tortákkal repülnek. Szerintem biztos, hogy nem csak mi élünk, mert ahogy a Földön kialakult az élet, ugyanúgy kialakulhatott máshol is, lehet hogy sokkal régebben, és sokkal fejlettebbek, mint mi. Nem kizárt. Ebben az egészben engem csak az zavar, hogy ez az egész "juj, UFO-t láttam " témát az esetek kb 99%-ában csak nyereségvágyból, hírnévszerzésből találják ki a legtöbben, és szeritnem ebből kifolyólag már azt is kétkedéssel fogadjuk, ami tényleg megmagyarázhatatlan. Általában ennek a témának olyan Mónika-show kinézete van. És persze rengeteg cuccot csináltak már az okos bácsik, amikről mi véletlenül sem tudhatunk. Fegyverek, repülők, egyebek, amik szokatlan formájúak, ezért rögtön UFO-nak nézik pedig lehet, hogy csak egy új fejlesztésű időjárási ballon. :o)
Előzmény: WarezFan (62)
eMM Creative Commons License 2005.07.08 0 0 63
Biztos erősen másnapos volt a rajzoló!.)
Előzmény: WarezFan (62)
WarezFan Creative Commons License 2005.07.07 0 0 62

Sziasztok!

 

Engem az foglalkoztat hogy miért vannak úgy ábrázolva a földönkívüliek ahogyan azokat ma pl.: újságokban látjuk.

Ki volt az aki megrajzolta az első képet a kis zöld emberkéről?

Holywood-ból eredne a dolog?

Vagy csak egy egyszerű emberke akit elraboltak és jól tudott rajzolni?

Ugyan ez merült fel bennem az UFO-kal kapcsolatban is.

UFO pilóta Creative Commons License 2004.07.04 0 0 61
Embert még nem. De tükörbe már néztem. ;-)))
Predator100 Creative Commons License 2004.07.04 0 0 60

Hi!

 

Hát, hogy mi lehetett az égen azt szerintem senki sem fogja megmondani. Én is láttam egy furcsa dolgot és már találkoztam egy pár emberrel aki látott már UFO -t, és már komolyan nemtom, hogy mi a fene folyik itt. Ugyanis ezek, olyan emberek, akik nem szoktak csak úgy füllenteni, felelőségteljes munkát végeznek. De ha csak matematikailag nézzük. Általában egy galaxis 200 MILLIÁRD ! csillagból áll, és kb 100 Milliárd galaxis van! (a sötét anyagrol nem is beszélve) Akkor mindjárt látjuk, hogy ilyen nagy számoknál, már nagyon nagy a valószínűsége, hogy máshol is lehet élet, akár olyan is ami megfelelő technikával bír. Sajnos, a mai tudósok elég szűk keresztmetszeten várják az infót az űrből, lásd rádiótávcső és egyéb távcsövek. Szóval szerintem nem elképzelhetelen, hogy már ide is eljöttek csak az a kérdés, hogy milyen szándékkal. A másik érdekes dolog, hogy már több ezer éves múltra tenkint vissza az UFO jelenség. És az akkor ábrákon is hasonló alakzatokat lehet észrevenni, mint amiket most látunk. Egy könyvben olvcastam, hogy ez azért is lehet, mert már megtalálták a repüléshez szükséges optimális alakot. Vagy az is lehet, hogy a jövőből érkeztek, de ez már nagyon SCI-FI szerű bár kitudja. Az biztos, hogy mi átlagos emberek nem sokat tudhatunk még ezekről, talán a kormány emberei. Na még írkálhatnák jó sokat ezekről, de akkor sose lenne vége:) 

 

 

sip pista Creative Commons License 2004.03.02 0 0 59
perszehogy láttam, szoktam tükörbe nézni. az asszonnyal is találkozom néha...
amúgy semmi eltérítés, csak "első típusú találkozás" volt. láttunk egy kütyüt a levegőben, ami olyan manővereket végzett, amire emberi alkotás nem képes. majd biztos megmagyarázza valaki, hogy csillag, felhő és letemurológiai léggömb volt (egyszerre)
.p
Előzmény: janus (-)
eMM Creative Commons License 2004.03.02 0 0 58
Te írj emilt a jósitennek hogy legközelebb az égbolton ne kapcsolgassa az áramot.:)
Lehet hogy csak kiment a bizti a Tejúton, és azt cserélték az UFOk:))
Előzmény: Maci szív (57)
Maci szív Creative Commons License 2004.03.02 0 0 57
Jó estét.

A következő eset történt Gödöllőn a múlt héten:

Február 22-én éjjel, vagy inkább már 23-án, hajnal 2 óra környékén a számítógépen dolgoztam, amikor egyszer csak elment az áram. Kis idő múlva visszajött. Aztán megint elment. De ekkor kinéztem az ablakon.

És beszartam.

Láttam, ahogy az égbolton fehéres fények villódzanak!

Azt szeretném megtudni Önöktől, hogy van-e olyan, aki szintén látta ezeket a fényeket!

Megmagyarázhatatlan számomra az, amit láttam.

Az égen láttam egy csillagot is.. vagy talán nem is az volt? Ez az egy fényforrás volt az égen. Körülötte apró sárgásan világító pontok voltak. Később eltűnt. És olyan volt a látvány, mintha fényjelekkel kommunikáltak volna valakik.

Lehetséges hogy műholdról fényképeztek az amerikaiak? Minek tudható ez be?

Volt egy olyan pillanat, amikor hirtelen elsötétedett az ég! Mintha lekapcsoltak volna odafönt a felhők között egy nagyon nagy lámpát. Arra gondoltam hogy talán a főúton aludtak ki az utcai lámpák... de az sem okozhat ilyen nagy fényváltozást az égen. Na meg már akkor is áramszünet volt!

Csak kb. másnap délelőtt állt vissza az áram rendes kerékvágásba.

Úgyhogy azóta mindig nálam van az elemlámpa.

Kérem, mondják el, hogy aki hasonlókat élt át feburár 23-ára, hétfőre virradó éjjel, az szóljon hozzá ehhez.

Vagy írjon e-mailt.

hunor6 Creative Commons License 2003.07.05 0 0 56
Nem tudom hallottál-e már Betty és Barny Hill eltérítéséről, ami az egyik legrégebbinek számít. Az azért mégis elgondolkodtató, hogy még az "injekciós tűvel történő" terhességmeghatározás kórházi alkalmazása és felfedezése előtt néhány évvel Betty Hill arról számolt be, hogy a földönkívüliek ilyenekkel vizsgálták... Ée nem csak ez az egyetlen ilyen furcsaság az eltérítések történetében.
Előzmény: Törőlt_nick (55)
Törőlt_nick Creative Commons License 2002.03.30 0 0 55
Van is erről egy remek könyv, "Philip K. Klass: Ufo emberrablások-csak szélhámosság?" címmel. A szerző nem volt rest felderíteni a híresebb -állítólagos - eltérítettek magánéletét, a személyiségüket és igen következtetésekre jutott. Szépen sorban le van leplezve a Nagy Eltérített - Whitley Stieber -, a regressziós hipnózist alkalmazó Budd Hopkins és egy sor labilis lelkű amerikai. Aki nem hit szintjén éli meg az ufó-témakört, annak kötelező darab.
Előzmény: eMM (54)
eMM Creative Commons License 2002.03.28 0 0 54
A spektrumon volt erről egy jó kis doksi film.
Többek között arról szólt hogy az ilyen "feltáró hipnózis" alatt amikor elbeszéli az alany az elrablást, nos akkor valójában elültetik benne ezeket a képzeteket,és így aztán még jobban fog hinni az alany hogy elrabolták.
Tehát maga a hipnózis okozza az eltérítési emlékeket, nem pedig felderíti.
Előzmény: Törőlt_nick (52)
4ndr3w Creative Commons License 2002.03.26 0 0 53
bekötik a fejét panchonak?
hát ezért temette el a nickjét?
Előzmény: szürkesün (50)
Törőlt_nick Creative Commons License 2002.03.20 0 0 52
Ja, pertye, és akkor a Hill házaspár? Jó, mondjuk csak az ürge volt néger - interracial - de tőlük datálódnak az eltérítési esetek - má legalább is a hívők szerint. Ez is jó. "hívők". Mit keres itt ez a fogalom???
Előzmény: Zog (45)
eMM Creative Commons License 2002.03.20 0 0 51
Szegény pancho, megszűnsz mint fiú?:)
Előzmény: pancho (48)
szürkesün Creative Commons License 2002.03.20 0 0 50
Pancho,
csak azért hagyod bekötni a fejed, hogy sok szép csészealjat kaphass nászajándékba?))))
Előzmény: pancho (48)
pancho Creative Commons License 2002.03.20 0 0 48
Miért, a nőknek nincs barátnőjük? :-)
Egyébként igen. Sajnos, mire megtudtad, épp megszűnni készülök. (bár szerintem azért sejtetted)
Előzmény: Vad (46)
Tinky Winky Creative Commons License 2002.03.20 0 0 47
Én még nem láttam UFO-t látott embert, de már hallottam egyről, el is vitték. Egy takarítónő volt, és azt üzenték neki, hogy megmentik a világot. De komolyaaaaaaan.
Vad Creative Commons License 2002.03.20 0 0 46
ja, mer a színesek közt nincs materialista (hálistennek)
pancsó, most tuttam meg, hogy valszeg fijú vagy
Előzmény: Zog (45)
pancho Creative Commons License 2002.03.20 0 0 44
Hát ha UFO-t nem is, repülő csészealjakat már láttam. Kötelékrepülésben.
A barátnőm akarta őket hozzám vágni egyszer.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!