Keresés

Részletes keresés

Greenoption Creative Commons License 2015.07.25 0 0 51

Ha nem szeretnél akupunktúrázni, de fogyni mégis, akkor nézd meg azt amit én ajánlok.


A Reg-Enor egyedülálló magyar termék amely máj és epetisztító hatása mellett a testsúly optimalizálásban is segíthet akár fogyás akár hízás szükséges.
Csapatunkban nagyon sok orvos természetgyógyász van, aki az egészség területén akár személyre szabottan tud segíteni. Termékeink a környezetvédelem területén kiemelkedőek és pénzkereseti lehetőség programunk fantasztikus!

Az oldalt meg lehet nézni http://biocomag.ch/ vagy Romániában http://biocom-international.ro/ Regisztrációs szám mind két oldalon 102681
Nincsenek véletlenek az életben! Az emberek azért találkoznak, hogy segítsék egymás életét.
Örömmel válaszolok minden kérdésre.

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.12 0 0 50

Nadehát pont a folyamatos fogyózás a baj: ez fejben is, testileg is a hízást erősíti.

Előzmény: Szimmetria (49)
Szimmetria Creative Commons License 2014.04.12 0 0 49

A legtöbb  fogyózó azt hiszi, hogy elég egyszer végigcsinálnia kúrát és akkor tartós lesz a hatás,

megelégszik vele és a legtöbben észrevétlen de visszatérnek az eredeti életmódjukhoz.

.. és útjára indul a jojó effekt.

 

Két dologban nem hiszek,  az egyik , aki  a- saját állítása szerint-  folyamatosan fogyózik és mégsem tud lefogyni.

Ott valami el van bökve. Persze van olyan hormonális betegség , ahol a hagyományos fogyókra , nem igazán jön be.

 

Szerintem először fejben kell lejátszani, hogy mit szeretnék elérni, aztán a hozzá legközelebb eső fogyózó technikát  kiválasztani.

A másik, a szénhidrát probléma  és a nasi-túta.

Itt azért van mit visszafogni. :)

 

Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.12 0 0 48

Önmagában nem. Úgy csak jojó lesz belőle.

Előzmény: Szimmetria (47)
Szimmetria Creative Commons License 2014.04.12 0 0 47

Elhiszem, ha Te mondod. :)

Szerintem az étel mennyisége, minősége és az önfegyelem csodákra képes.

Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.11 0 0 46

Én meg igen. Feleakkora lett a combja, annyival vékonyabb. Csak tudni kell, kihez kell menni.

Előzmény: Szimmetria (45)
Szimmetria Creative Commons License 2014.04.11 0 0 45

Én még nem láttam a környezetemben olyan embert, aki az akupunktúrás kezeléstől lefogyott volna.

eva3217 Creative Commons License 2014.03.10 0 0 44

Fogyókúrás tabletta - http://thermacuts.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

Alács kata Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43

Én is sokat próbálkoztam a sporttal, bogyókkal de nem volt kitartásom és a nehezen leesett kilók, aztán könnyedén visszapotyogtak rám! Végső elkeseredésemben a gépekhez fordultam.

Nagyon nem akartam ezt, mert magamban hittem és a mozgásban! De közel a lakásunkhoz kiírtak az egyik szalon elé egy akciós lehetőséget ( ) …, kipróbáltam és már 2 kezelés után

láttam a változást… feszesebb, izmosabb lett a hasam és még a terhességi csíkok is halványodtak.

ikoko2 Creative Commons License 2013.02.24 0 0 42

*Kemény koplalással* - ez nem egy biztató kezelés.  Éhezve vagy majdnem éhezve

tűszúrások  és rengeteg pénz kidobása nélkül is lehet fogyni, nagy valószinűséggel.

És mindig visszajönnek a kilók, ha ezeket a csodakezeléseket abbahagyják. Még a gyomorgyűrű kivétele után is visszahizik mindenki - ahogy olvasom. Tehát permanensen kell a kezelés, mert anélkül minden ott folytatódik, ahol elkezdtük.

Szomorú, de nagyon.

Előzmény: gyorgyi46 (37)
Bea Gy Creative Commons License 2012.11.24 0 0 41

http://divatosfogyokurak.blogspot.com.es/ Ez az akupunkturás fogyás nagyon érdekelne! Légy szíves, akinek van tapasztalata, mindenképp jelentkezzen! Köszönöm

gyorgyi46 Creative Commons License 2007.05.21 0 0 37
Szia!
Én idejártam. Az érkezés után az asszistens egy számos kártyád ad át /érkezési sorrend miatt kell/és ha szólitják a számodat mehetsz a doki elé. Az első alkalommal kikérdez az egészségi állapotoddal kapcsolatban majd megkapod a kezelést. A fülbe szúrt tükkel kb. 40 percet vársz a társalgóban és az asszisztens szedi ki mielőtt távozol. Tulajdonképpen semmi baj az ügymenettel de nekem kissé futószalagszerünek
tünt az egész. Én nem szoktak várni ,és a kezelés után rögtön leléptem . Kb. annyi idó alatt értem haza amig a tük a fülemben voltak persze ezt csak autós közlekedéssel tudtam megoldani. Szivesen járnék most is de vidéki vagyok és macerás a bejárás. Valóban segit fogyni ez a módszer de kemény koplalással jár. Én 2 kúrával 13 kg-tól szabadultam meg. Viszont amitől nem tudtam megszabadulni az a jo-jó effektus, ugyanis mindent visszaszedtem kb. 1 év alatt. Nem lehet visszatérni a normál étkezéshez, tehát teljes életformát kell változtatni az étkezés terén. Aki hajlamos a hizásra annak egy életen át vigyázni kell az evéssel különben a fogyókura semmit sem ér. Sok sikert és kitartást!
Előzmény: Vanilia5969 (36)
Vanilia5969 Creative Commons License 2007.05.11 0 0 36

Sziasztok!!

 

Én most regisztráltam mert számomra sok érdekes dolgot találtam ezen a honlapon!!! Abban szeretnék érdeklődni, hogy nem-e volt valaki a Giller akupunkturás szalonban mert én oda szeretnék menni kezelésre és gondoltam érdeklődök egy kicsit uátna, hogy hogy zajlik egy kezelés , milyen a kezelőorvos és milyen a környezet, milyen a légkör???

 

A segítséget előre is köszönöm!!!

Remélem tudtok segíteni nekem!!!

 

Köszönöm

Peszti 689 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 35
Köszi a figyelmeztetést! Hallottam, hgy ez mlm cucc, de hát attól még lehet jó! Megaztán ha ők nem dícsérgetik, akkor is olvassa az ember a honlapjukat, elhiszi ugyanúgy. Szóval, nemtom. Dilemma... a köbön. Venni - nem venni. Hinni - nem hinni.
Előzmény: macmelon (34)
macmelon Creative Commons License 2007.02.23 0 0 34
Vigyázzatok, mert dokijano és oravecke ugyanazt a terméket nyomják, nagy kamuszöveggel. Másik topikban másik bajuk van, más terméket nyomják. (Véletlenül saxmed termék az is.) Nyilván ugyanaz gépeli a két véleményt.

Elég visszataszító, hogy azokat próbálják lehúzni, akinek valami bajuk van, most épp a fogynivágyókat.

Akit további kísérletei(k) érdekelnek nézen szét a Nők Lapja Caféban is. Több témában is próbálkoznak, van ahol kb. 10 hozzászólást csak egy magának nyomott 4-5 nickkel pl.: http://www.nlcafe.hu/forumkifejt.php?forumid=120433 - 26os hozzászólás előtt.

A Saxmedes kollégának meg jó tükörbe nézést. Jól nyomjátok, így kell!
gyorgyi46 Creative Commons License 2007.02.22 0 0 33
Szia Kyra!



A google -ben ird be,hogy Giller akupunktura és itt minden információt megtalálsz
a tű-vel kapcsolatban. A készüléket megvettem és használom is, a heti 2 kg lement.Bár nem tudom, hogy a legjobbat vettem-e mert van olcsóbb ami hangjelzést ad ha megtalálja az akupunktúrás pontokat. A SAXMED készüléke ezt nem tudja. Én megpontoztam a körülbelüli helyeket és azokat kezelgetem kb. 1 órát vesz igénybe.Egyelőre ennyi ha még érdekel valami szivesen válaszolok.
Előzmény: kyra* (21)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.02.22 0 0 32
Na igen, én is effelé tendálok...
Előzmény: oravecke (31)
oravecke Creative Commons License 2007.02.21 0 0 31
Egy rúd alakú valamivel nem tudom, hogy hogyan lehetne helyi fogyasztást végezni. ennek a készüléknek egy 50Ft-os nagyságú a kezelő feje, és több energia nyalábot bocsát ki ennek környékén. A hasamat kb. 5 percig kell kezelni vele, de ez az egész felületre vonatkozik. Különben, ebben is van mágnes, a kezelő részen lehet is érezni, az asztalról rátapad a gemkapocs. Szerinte, az alapvető működési elvük ugyanaz. Te tudod, nekem, ez szimpatikusabb volt, az áráról nem is beszélve4 
Előzmény: Peszti 689 (30)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.02.21 0 0 30
Na most elbizonytalanítottál! Utálom az MLM-et. A mágnes miatt bíznék jobban ebben, az örökké tart. A helyi fogyasztás nagyon fontos, borzasztóan kéne nekem is, de azt hittem ezzel is lehet. No most megint dilemma. Meglátjuk mit írnak vissza, érdeklődtem a cégnél is, meg egy felhasználó, ill. értékesítő csajnál is.
Előzmény: oravecke (29)
oravecke Creative Commons License 2007.02.21 0 0 29
Szerintem, az elsődleges különbség abban van, hogy a magnapress- vel csak az akupunktúrás pontokat tudod kezelni, ezzel meg helyi fogyasztást is tudsz csinálni + a bőrnek sem tesz rosszat. Az egésznek az alfája és omegája az, hogy tudd a helyeket, pontokat. Én is néztem más akupunktúrás készüléket is, ami 20ezer alatt volt, de pont a helyi fogyasztás miatt vettem meg ezt. Láttam én is a magnának a hirdetéseit, néztem az oldalt is, de én még drágábbra emlészem. Ami főleg nem teszett, hogy MLM-es cég! Nálam ez nem + pont! Különben, ez is elemes.  A döntő, ki mire akarja használni, és mennit szán rá, főleg, mennyit ad a reklámra.
Előzmény: Peszti 689 (28)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.02.21 0 0 28
Persze, hogy elárulom! Megtaláltam végre, de inkább olvasd el Te is, sokféle van nekik, nagyon jó a lapjuk! www.magnapress.hu
Előzmény: oravecke (27)
oravecke Creative Commons License 2007.02.21 0 0 27
Elárulnád mi az a 60ezres készülék? Csak kíváncsiságból! az elemmel nincs baj, nekem, még az első van benne, és nem jelzi még, hogy merülne le.  Az ilyen készülékek mind elemesek különben!
Előzmény: Peszti 689 (26)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.02.21 0 0 26

Köszönöm a választ! Azóta felvettem a kapcsolatot a céggel, megtaláltam a leírást az árral, most  azon lepődtem meg, hogy elemes! Tulképp engem az zavar, hogy egy másik cégnél hasonló elvű készülék 60 e ft, nem értem, mi lehet a különbség. Szerencsére már tudom, hol van, most nézek utána.

Örülök, hogy fogytál vele, és dícséred, nagyon fel vagyok buzdulva!

Előzmény: oravecke (25)
oravecke Creative Commons License 2007.02.20 0 0 25
Én használom ezt a készüléket, januárban vettem, mert az ünnepek kicsit megviselték az alakomat! Én 4 kg-ot fogytam mostanáig. A használati utasítás kb. 10 oldalas, sok  pontot adnak meg, ábrákkal, leírással. vannak éhséget csökkentő, étágyat szintén csökkentő, anyagcserét szabályozó, zsírrakatározásért felelős pontok. Vannak a karunkon. lábon, talpon, hason, az ujjainkon különböző testrészeknek a pontjai. Én használtam közvetlenül a hasamra és a combomra is, illetve erre még használom. Összségében, én, elégedett vagyok.  Én is jártam régen akupunktúrára, az hatékony volt. De azzal sem fogytam többet, viszont többe került. Úgy gondoltam, ezt többször tudom használni majd, hisz mint tudjuk, sajnos, azek nem végleges dolgok. Jövőre is lesz Karácsony! Nekem a barátnőm ajánlotta, ők már nyár végén vettek ilyet. Különben 25.000,-Ft-ba kerül. Nem tudom, ezt az oldalt nézted: www.saxmed.hu ? Mert itt azért van leírás is a kütyüről, és az ár is ott van! Valaki írt itt jó ötletet a későbbi utókezeléssel kapcsolatban. Nem is hülyeség!
Előzmény: Peszti 689 (24)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.02.20 0 0 24

Szia!
Ne haragudj, nem vagyok benne biztos, hogy ez az a termék amit keresek! Régebben valamelyik fogyis fórumon mintha kép is lett volna róla. Az általad ajánlott oldalon alig árulnak el valamit róla! Megkérdezhetem az árát? Vagy van róla képed, v leirásod, hogyan kell használni?

Köszönöm!!

Előzmény: dokijano (23)
dokijano Creative Commons License 2007.02.15 0 0 23
No, én azóta kidolgoztam egy stratégiát. Hetente 2-3 alkalommal kezelem az úgy mond kritikus részeimet, és amikor kicsit bűnözök, utána pár napig biztosan. Valószinüleg jó a módszerem, mert nem jött vissza semmi, sőt, még 2 kg leugrott. Vett egy kolleginám, és egy barátom is. A barátom nem használja, mert a felesége előbb kinevette, aztán elkunyizta. A kollegina fogyott két hét alatt 3 kg-ot, de hogy mit csinál még a kezelésen kívül, azt nem tudom. Egy biztos, én a derekamat is kezelem a kütyüvel! Sajna, azt nem a hízás miatt!
Előzmény: gyorgyi46 (20)
odibaby Creative Commons License 2007.02.15 0 0 22
Sziasztok!
Tudna valaki Budaörs (esetleg XI. ker.) környékén mondani olyan helyet, ahol csinálnak ilyen akupunkturás kezelést?
kyra* Creative Commons License 2007.02.01 0 0 21

Szia Gyöngyi!

Mivel írtad, hogy a hagyományos tü neked bevált... érdekelne Te hova jártál?
Illetve közben kiprobáltad-e ezt a készüléket.

 

köszi Kyra

Előzmény: gyorgyi46 (20)
gyorgyi46 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 20
Köszönöm az infot! Még győzködöm magam a vásárlást illetően mert azokat a kérdéseket amiket Te is feltettél szintén nyitottnak érzem a termék info után. A hagyományos tü módszert már többször használtam , amivel gyors és látványos a fogyás.
Előzmény: gyorgyi46 (18)
dokijano Creative Commons License 2006.12.28 0 0 19
Véletlen jártam erre, én most már használom, és fogytam is, bár az ünnepek miatt elhanyagoltam kicsit a kezelést, de az előző évekkel szemben nem híztam, mert hamarabb elteltem. Megnézheted a lapjukat, ha van kérdésed, szívesen válaszolok. www.saxmed.hu
Előzmény: gyorgyi46 (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!