Keresés

Részletes keresés

Jefe Creative Commons License 2009.12.08 0 0 110
Minőségi teák - La Via del Té
Az olasz kereskedő teljes termékpalettája elérhető nálam, az országban garantáltan a legjobb áron!
Papír, géz és selyemfilteres teák, szálas teák, zöld, fekete és herba teák, kiegészítők hatalmas választélkban! Ha szereted a jó teát, a La Via del Té termékeit imádni fogod! Érdeklődj a retlaki.gergely@gmail.com címen.
remicike Creative Commons License 2009.07.03 0 0 109
Szia!

Most fedeztem fel a teatasak-hajtogatás szépségeit.
Szeretném elkérni az általad kínált scan-könyveket, cserébe fel tudok ajánlani egy kanadai juhartea tasakját a gyűjteményedbe.

Előre is köszönöm.
Előzmény: Törölt nick (105)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.03 0 0 108

Nekem van rengeteg. Most volt az Origami Találkozó kb. 3 hete Kecskeméten. Ott készítettünk pár dolgot. Ma elutazom túrázni, de ha hazajövök, igyexem scannelni az új munkáimat. Elég sok minden volt mostanában, le vagyok maradva.

Előzmény: frt (107)
frt Creative Commons License 2004.09.03 0 0 107
Ha lenne mit én szívesen olvasnék. De valahogy ennek mintha leáldozott volna. Majd talán télen, amikor ismét sok tea fog fogyni, és felgyülemlik a sok tasak...
Előzmény: Törölt nick (106)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.03 0 0 106
Olvassa még valaki ezt a topikot, vagy teljesen meghalt?
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.12 0 0 105

Szia Lujza!

 

Sajnos már nem kaphatóak, de most lesz a hétvégén origami találkozó Kecskeméten, talán ott lesz belőlük még. Esetleg scannelt változat érdekel? Ha igen, e-mailben megírom, hogy juthatsz hozzájuk.

A címek egyébként: Teavirágok  és Origami a konyhából. Ez a 2 jelent meg magyarul.

1-2 mintát találsz a honlapomon is. 

Előzmény: Lujza71 (104)
Lujza71 Creative Commons License 2004.08.09 0 0 104

sziasztok

 

valahol anno láttam a könyvet ahol levan irva a tecknika ,megtudnátok annak a cimét adni?

kislányom teljesen beleszeretett az itt látható gyönyörű munkákba

 

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.05 0 0 103
:c) Persze, mióta új szoftver van, gondolom rendbehozták a sorszámokat is.
Előzmény: frt (102)
frt Creative Commons License 2004.06.30 0 0 102
nem is maradt ki.
Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.28 0 0 101
Eh, erre kimarad a százas? :c(( Imádom az Indexet...
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.28 0 0 100
Pünkösd hétfőről van szó, de ezt csak azért írom, hogy én legyek a 100. hozzászóló. :c))
Előzmény: Törölt nick (99)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.28 0 0 99
Picit OFF, de legalább írok. :c))

Hétfőn este 21.45-kor a királyi Tv 2-n (M2) lesz egy élő adás, aminek már megint elfelejtettem a címét. Abban fognak faggatni a teatasak gyűjteményemről Novák Péterék. Ha gondoljátok, nézzétek meg, hogy fogok zavaromban össze-vissza beszélni. :c))

medvemacs Creative Commons License 2004.03.25 0 0 98
Friss fertőzöttként még csak nézelődni meg csudálkozni járok ide :)
Előzmény: Törölt nick (97)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.25 0 0 97
Halihó!

Lakik még itt valaki?

Próbáltátok már az új Pickwick herbateás tasakokat hajtogatni? Esetleg az új Tesco tasakokat? Én még csak egyet csináltam Pickwick csipkebogyóból, de most van egy kis motivációm megint dolgozgatni pár darabon. Majd jelentkezem, ha lesznek újak.

Bogi

Törölt nick Creative Commons License 2004.01.14 0 0 96
Jól tudod. Amint tudok, benézek én is.
Előzmény: Elan (94)
Mortisia Creative Commons License 2004.01.14 0 0 95
Látom, már írtál is bele. Csak egy csöpp megjegyzés a topik nem az enyém, hanem nomiráé, csak elhatározta a topik, hogy vérfrissítésre lenne szükség, így szórom az igét más topikokba, hátha vannak még hasonló mumusok, mint mi:)
Előzmény: Elan (94)
Elan Creative Commons License 2004.01.13 0 0 94
Szia, én nagy teaivó vagyok, tudtommal Bogi is :) Megnézem a topicodat :)
Előzmény: Mortisia (93)
Mortisia Creative Commons License 2004.01.13 0 0 93
Sziasztok!

Nagyon szép csillagokat hajtogattok.:) Lenne egy kérdésem felétek:
A teájukat is megisszátok vagy az már nem lényeges, mert ha közben nagy teafogyasztók is vagyok akkor szívesen látnánk benneteket a teás csapatban.:) a fórumot megtaláljátok a TEA 2004 alatt:)
Tis

Törölt nick Creative Commons License 2003.11.23 0 0 92
De jók lettek!
Tegnap én is ezzel a Herbáriával kínylódtam, de nem sikerült semmi értelmeset hajtogatnom belőle. Legalábbis nekem nem tetszik. De ez szép lett.

Nekem is van pár új csillagom, majd bescannelem őket.
Levél megjött, amint időm engedi, átnézem őket, és elmagyarázom a dossziét. Bár nem egyszerű mert nehéz olyan dossziét kapni, ami tényleg jó hozzá. :c(

Előzmény: Elan (91)
Elan Creative Commons License 2003.11.23 0 0 91
Van egy két új hajtogatásom, megmutatom :)
Mind a kettő 4 db. tasakból van, az elsőt a Pickwick English Blend teatasakjából csináltam, a másodikat a Herbária Jókedvű nap tasakjából.
Bogi, küldök neked mailt teatasak-csere ügyben :)
Elan Creative Commons License 2003.11.20 0 0 90
Húúú, a virágos is nagyon, de az esernyős még jobban :) Állati klassz :)

Irok neked emilt, a jóbarát címével, és a telefonszámommal :)Csekkold, és ha nincs meg, sikits :)

Előzmény: Törölt nick (89)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.20 0 0 89
Rámjött a hajtogatás. Ma ezzel meg ezzel kezdtem a napot. :c) Az első mintás csomagolópapírból készült, a második teából.

Aztán lassan állhatok neki a Karácsonyi lapoknak is. Legalább nem öncélú a dolog. :c))

Törölt nick Creative Commons License 2003.11.20 0 0 88
Ja-ja, megírtam. Pufi boríték szokott jönni, az szerintem levél. Inkább kéne a jóbarát címe.

Fene egye meg ezt a postát. A virtuálisat is. :c( Asszem lassan telefont kéne cserélnünk, mert folyamatosan itt kell OFFolnunk.

Előzmény: Elan (87)
Elan Creative Commons License 2003.11.20 0 0 87
Drukkolok :)
Lienka, válaszoltam a leveledre, hogy nagyban attól függ a kézbesitési cím, hogy csomagot, vagy sima boritékot küldenek. Mert a csomag az megjön az otthoni címemre, ha viszont bedobós boríték jönne, akkor annak megadnám egy jóbarátom címét. A munkahelyemre sajnos nem jöhet semmi, bonyolult logisztikai okok miatt :)
Ugyhogy kérlek, ird meg, hogy melyik verzió várható!
(Vagy lehet, hogy megirtad, csak nem kaptam meg?)
Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.19 0 0 86
Voltam ma a Margit krt-i Hobby boltban. Elképedtem, milyen árak vannak... De nem bírtam ki, vettem egy nagy kartont természetmintákkal. Már olyan régen kinéztem magamnak.

Vannak most előre "kicsipkézett" kártyalapok is, annyira gyönyörűek, de nagyon sokba kerültek. Kb. 4x annyi mintha magam csinálnám meg.

Lehet, hogy fogok hajtogatást tanítani egy műv. házban. Még csak említőlegesen mondták, nem tudom a feltételeket, de drukkoljatok!

Törölt nick Creative Commons License 2003.11.19 0 0 85
Hááát... Azt megkaptad. Aztán jött egy hetes levél vissza a szolgáltatódtól, hogy kézbesíthetetlen.

Ma is írtam, abban azt kértem, hogy írd meg a címet ahová küldhetik a teákat. Munkahelyi esetleg? Én mindent oda kértem mikor még volt... De nekem mindegy, csak tudjam, mit adjak meg nekik.

Előzmény: Elan (84)
Elan Creative Commons License 2003.11.18 0 0 84
Jelentem, metgjavult a levelezésed :) Megkaptam, válaszoltam is :)
Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.18 0 0 83
Köszönöm. :c)
Megint írtam, mert kaptam levelet a teaháztól. Nézd meg, átment-e.
Előzmény: Elan (82)
Elan Creative Commons License 2003.11.18 0 0 82
Lienka, marha jó a csigád :)) Aranyos :)
Nagyon el vagyok havazva, de csütörtöktől remélhetőleg több időm lesz, és akkor mutatom az új dolgaimat.
A leveledet valóban nem kaptam meg :(
Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.18 0 0 81
Zike, elfelejtettem válaszolni neked.
Én is örülök, és nagyon szeretném látni a munkáidat, ha mód van rá. Szia
Előzmény: zizke (73)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!