Keresés

Részletes keresés

Dani98 Creative Commons License 2012.08.07 0 0 34

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy hogy lehet a RollerCoaster Tycoon 3-ban pl. a felvonó alá ilyen lépcsőszerűséget vagy mit (nem tudom mi a neve)  amit itt láthattok: http://www.youtube.com/watch?v=m8-lSWQFJ8c

 

Itt egy másik amit a sínhez raktak nem a felvonóhoz: http://www.youtube.com/watch?v=yC8DXqxtjok

 

 

Légyszíves segítsetek nekem,hogy hogy kell ezt megcsinálni!

 

Előre is köszönöm!

Coonverseee Creative Commons License 2011.10.28 0 0 33

Sziia. Én is töltöttem le hozzá különféle egyedi tartalmakat, és nekem sikerült beletennem a játékba, de ha rámegyek lefagy a játék. Amúgy úgy kell, hogy bemész a DokumentumokRCT és akkor ott kikeresed a hozzá tartozó megfelelő mappát, vagy ha ott nincs akkor, ahová telepítetted a játékot, ott van egy olyan mappa, hogy STYLE.

Előzmény: zuglo_14 (20)
Coonverseee Creative Commons License 2011.10.28 0 0 32

Sziasztok ! =)

 

Lenne egy fontos kérdésem a Roller Coaster Tycoon 3 kapcsolatban.

Különféle oldalakról letöltöttem egyedi tartalmakat. Utakat, növényeket, falakat, standokat stb. Be is tettem a megfelelő mappába őket, és benne is van a játékban, de mikor rákattintok, vagy csak ráviszem az egeret, lefagy a játék, és kiír egy hibaüzenetet, aminek a fele csak jelekből áll. Nagyon fontos lenne nekem, ha valaki tudna valami segítséget adni :))

 

És még valami. Megvan hozzá minden kiegészítő :)

radioactive12 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 31
sziasztok
a rollercoaster tycoon egyel kapcsoltba lenne egy nagyonagy problémám.feltettem a játékot a c:re, az alap helyre, aztán átmásoltam az e:re, és delete gombal letöröltem a tycoon c:n lévő mappáját.(sajnos nem uninstaláltam nem tudom miért:()A tycoon .iso formátumban van meg.Akkor miután átraktam, még frissibe elindult, de most, amikor ismét játszani szerettem volna vele a következő hibaüzenetet kapom: (a deamontoolsal e van rakva a cd) http://kephost.com/images/67rct.jpg
A játékot nem engedi uninstalálni.Mit tegyek?
előre is köszi a választ.
toma11 Creative Commons License 2009.06.28 0 0 30
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1034164858

Ezzen a linken vannak páran roller fanok. :))
babu72 Creative Commons License 2009.05.29 0 0 29
A harmadikban
Előzmény: h99 (27)
babu72 Creative Commons License 2009.05.29 0 0 28
Sziasztok!
Sokszor hiába teljesítem a látogatók által kért feltételeket, mégsem fogadják el. Van valakinek ötlete mi lehet a gond?
Előzmény: h99 (27)
h99 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 27
melyik részbe van medence?
Előzmény: FiannaFail (26)
FiannaFail Creative Commons License 2009.04.25 0 0 26
Sziasztok!

Valakinek van ötlete, miért nem megy senki az úszómedencémhez (és a hozzá tartozó vizes játékhoz)? Mindent megépítettem rendesen, megnyitottam az öltözőt és a játékot is, az emberek mégis visszafordulnak a bejárat előtt (csak a park inspector megy be). Még az árakat is minimálisra csökkentettem és egyszerűen nem értem, mi a baj... :((((
s9ns Creative Commons License 2002.03.20 0 0 23
Hogy csináltad?
nekem mennek!
Persze nem induláskor!
Fordits több pénzt a játékfejlesztésre és ha értesít hogy új játékot tudsz építeni akkor lesznek elérhetők az új (netről letőltött) játékok is.
Előzmény: zuglo_14 (20)
zuglo_14 Creative Commons License 2002.03.17 0 0 21
Hali hát senki nem játszik már RCT-vel????
:-((((((((((((
zuglo_14 Creative Commons License 2002.03.17 0 0 20
Hali!

RCT guruk figyelem!

A netről töltöttem le scenariokat az RCT-hez, de egyelőre nem sikerül betöltenem. Mi a hiba?

(Hátha van aki még büvöli???)

Montoya6 Creative Commons License 2001.04.12 0 0 19
Igen, pontosan ez van meg! És még így is beszar tőle a program!
Előzmény: Törőlt_nick (18)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.12 0 0 18
ne csalj, úgy hülyeség!

ez van meg?

"RollerCoaster Tycoon 1.08.HUN

A program magyar nyelvű átirata. Az eredeti a francia nyelvű 1.08.164 verzió volt.
Az RCTHUN.EXE fájlt másold a játék könyvtárába, de működik bárhonnan indítva és bárminek nevezve is. Ha akarod, nevezd át RCT.EXE-nek, az eredetit felülírva (helytakarékos megoldás).
Elnézést az esetleges helyesírási hibákért, a néha talán pontatlan és furcsa kifejezésekért.
Tanácsok:
1., Ne csalj semmiféle cheat-tel, nincs értelme
2., A belépődíjat emeld fel 50-60 Ft-ra
3., Reklámozz és reklámozz
4., A menetjegyek ára legyen alacsony (0,30-0,40 Ft, hullámvasútnál max. 1Ft)
5., Építs minél több saját cuccot
6., Használd ki a föld és víz alatti tereket is
7., Figyelj az üzenetekre. Ha pirossal van írva, cselekedj megfelelően, mert ha nem a pontszámod zuhanni kezd

Solymosi Tamás, 1999-07-11"

Előzmény: Montoya6 (17)
Montoya6 Creative Commons License 2001.04.12 0 0 17
Nekem nem működik a magyarosítás! Lehetséges, hogy azért, mert az enyém egy buherált verzió? Egyébként nagyon jó kis játék, csak soha sem tudok benne meggazdagodni, ezért cheat-tel játszok :((
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.11 0 0 16
na, ezeket megpróbálom, kösz mindenkinek!
Egyebként nagyon hangulatos kis játék, tetszik. AMit hiányolok belőle az a 45 fokos nézet. Az alagutak építése kínszenvedés.
Poeta_ Creative Commons License 2001.04.11 0 0 15
Kissebre kell venni a szerelvény hosszát. Pl, ha eddig 8 kocsival futott, akkor állítsd 5 re, és rögtön 3 kocsit is tudsz indítani.
Muskulus Creative Commons License 2001.04.11 0 0 14
en mar reg jatszottam vele, de azt hiszem, fugg a szerelvenyhossz az allomas hosszatol is!!! Csak ugy lehet hosszabb, ha nagy az allomas!
Előzmény: Törőlt_nick (13)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.08 0 0 13
a szerelvények számát hogyan lehet nővelni - például a hajónál, gőzmozdony, stb - mert legördülő menü van de nincs lehetőség plusz járgányok hozzáadására.
Ja még annyit, hogy a neten megtalálható magyarosítás nagyon jó lett, köszönet a fordítónak!
PROMPT Creative Commons License 1999.07.20 0 0 12
Nem tudna vki CD-re felírni Tycoon verziókat?
Meghálálnám.
PROMPT Creative Commons License 1999.07.20 0 0 11
Nem tudna vki CD-re felírni Tycoon verziókat?
Meghálálnám.
Tamás Creative Commons License 1999.07.03 0 0 10
Megvan a megoldás:

A hivatalos honlapon nagyon-nagyon sok minden van, és baromi igényesen van megcsinálva!

Remetix Creative Commons License 1999.06.30 0 0 9
Nekem amikor az allomasnal volt baleset, akkor eppen csak egy szerelveny allt bent, es abba rohant bele egy erkezo. Azt irta, hogy az allomas fekei elromlottak.
Egyebkent tenyleg nagyon konnyu meggazdagodni a jatekban, csinalhattak volna egy kicsit nehezebbre is.
Előzmény: Mike (7)
Mike Creative Commons License 1999.06.29 0 0 8
Kedves Tamas!
Ebben az esetben, az indoklas elfogadhato!
:)))))
Mike
Előzmény: Tamás (5)
Mike Creative Commons License 1999.06.29 0 0 7
Kedves Remetix!
Nekem csak az allomasnal volt balesetem. Igaz amiota nem log ki, azota egy sem. En is minel rovidebb szerelvenyeket hasznalok, a leheto leghosszabb allomassal. Gazdagodasi problemaim sohasem voltak, bar igy lenne az eletben is!
Udv, Mike
Előzmény: Remetix (6)
Remetix Creative Commons License 1999.06.29 0 0 6
Mike:
Ha nem hasznalsz olyan sok kocsit, hogy kilognak az allomasrol, akkor _sokkal_ kissebb lesz a beveteled. Masreszt biztos, hogy ez meg onmagaban nem okoz gondot, en mindig megkeresem az egyszerre kiszolgalhato emberek maximumat (altalaban 3-4 szerelvenynel szokott lenni a max. hosszusagu allomassal), es atlag ket palyankent tortenik egy baleset (a tesztelest nem szamitva), es akkor sem feltetlenul az allomasnal, hanem peldaul az egyik csorloszerkezet elromlott, es utolerte a kovetkezo szerelveny.

Egyebkent most pihentetem, es a Railroad Tycoon 2-t nyuzom.

Tamás Creative Commons License 1999.06.29 0 0 5
Köszönettel mindenkinek. Még ma kipróbálom.

Azért csak most jutottam el oda, hogy ezzel játsszak, mert vizsgaidőszak volt, aztán addig nem volt túl célszerű, tudván magamról, hogy a Tycoon-féle gamék nekem egész napos programot jelentenek... :-)))))))))))) És így is rossz kisfiú voltam, mert csak ma fejeztem be a vizsgaidőszakot, de már eddig is loptam néhány órát magamtól arra, hogy belekóstolgassak...

Mike Creative Commons License 1999.06.28 0 0 4
Szia Tamas!
Az RCT-ben soxor meg a fejlesztok altal tervezett hullamvasutak is osszetorhetnek, ugy ahogy leirtad, az allomasnal. Ez azert van mert a szerelvenyek hatul kilognak az allomasrol. Megoldas az, hogy csak annyi kocsit hasznalsz, ami az allomason pont elfer, es beraksz az allomas vegere legalabb egy feket. Igy a dolog tokeletesen megoldhato. A tobbszori ellenorzes sem artalmas, de ezzel a megoldassal nem szukseges.
Udv, Mike

(szoval csak most jutottatok oda, hogy ezzel jatszatok?)

Előzmény: Tamás (-)
Remetix Creative Commons License 1999.06.28 0 0 3
Egyebkent meg a nagyon sok penzt hozo szerkezeteket erdemes surubben ellenoriztetni a szerlokkel. Mondjuk 20, de a legjobbakat 10 percenkent ellenoriztetni.
Remetix Creative Commons License 1999.06.28 0 0 2
Double click a piros gombon.
Előzmény: Tamás (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!