Keresés

Részletes keresés

Már_nem_Laposch_Matschka Creative Commons License 3 órája -1 0 156912

Leszedhető edényfogó "fül".

Előzmény: Hun G (156906)
triplaharom Creative Commons License 6 órája -1 0 156911

Ok.

Előzmény: Hun G (156910)
Hun G Creative Commons License 6 órája -2 0 156910

várjukmeg másokvéleményét is,ebben a napszakban csak elvétve nézbevalaki ,(eltekintve az éjszaka is gyakran munuszoló forumtárstol)

nem volna fair öket kihagyni , hogy véleménytnyilvánitsanak,lehetöségetkapjanak a megoldásra ..

ezért a szerinted feltételezett megnevezését az eszköznek sem pro, sem kontra nem kommentálom..

megértesz ..

Előzmény: triplaharom (156908)
triplaharom Creative Commons License 6 órája -1 0 156909

Szerintem Nobody Laci jár legközelebb hozzá. Én kiskerti szerszámnak tudnám még elképzelni.

Előzmény: Hun G (156903)
triplaharom Creative Commons License 6 órája -1 0 156908

Valami edénynek a két leszödhető füle ? 

Előzmény: Hun G (156906)
Hun G Creative Commons License 8 órája -2 0 156907

nem mágneses ,igy magyarosabbanhangzik..

Előzmény: Hun G (156906)
Hun G Creative Commons License 8 órája -3 0 156906

egyszer használatos,ezt hogy érted? használatos ha szükségvanrá..

schlumberger úr  ,nem megneses ..

nem akarom megmondani mi az,szerintem érdekesebb ha valakirájön,mert 100% valakiráfogjönni !!  a szerkezetfelépitéséböl, jellemzöiböl, + technikai és kombináciokészség..szerintem célhozvet..

 

az eddigi infok :

1) mindig egyszerekettöhasználatos,egy bizonyos müveletre..

2)eltávolitható a használatitárgyrol,rajtavan vagy nem,nembefojásolja a tárgy használatát alapjábannvéve..

3) a két alkatrész a tárgyon,a használatieszközön,vizszintesenvan elhejezve ,ha alkalmazzák..(alkatrész ,ugyértem egy használatiezközkelléke,vedd a 2xpontot figyelembe )

 

     a tárgy a kettöközött

 

 

a 156856-bann mutatott,egy kioldogomb,egy mechanikai összekapcsolás feloldására,megszüntetésére..

 

megjegyeztem elöre:"magyaroldalon nem találtam ,de egy kis kombinációskézséggel rélehetjönni mi ez??"szerintem,a gyártócég termékei magyarországon ismert,lehet kapni!!

 

 

 

 

 

 

schlumberger Creative Commons License 10 órája -1 0 156905

Valami mágneses huncutság van a dologban?

Előzmény: Hun G (156856)
heted7 Creative Commons License 10 órája 0 0 156904

Egyre érdekesebb ez a cucc.

 

Már csak abból kiindulva is, hogy 19 euró darabja (akciósan), úgy néz ki, mint amit egy-két euróból ki lehet hozni, ráadásul egyszer használatos. Bárki is gyártja ezt, jól jár vele.

 

Mások nem akarnak tippelni esetleg?

 

Lehet, hogy Qqbercinek lesz igaza, és vaku része ez.

 

Ha vaku, ha nem, ez egy érdekes videó az egyszer használatos vakukról: https://www.youtube.com/watch?v=AEm-2giH_zw

Előzmény: Hun G (156900)
Hun G Creative Commons License 11 órája -2 0 156903

robusztosabb igen

csak a kétszerszámbeli némely azonosságra akartamfelhivni a figyelmed,

mert a Tiedhezhasonlót,azonost , még nemtaláltunk ,és amit én mutatok az egyetlen edddig ami többtekintetbenn hasonlit a Tiedre..

Természtesen egyértelmü bizonyiték az,ha valaki talál egy 100% azonos szeszámot mint a Tied..

addig csak "kerülgetjük mint macska a forrókását" de a lényeg ,a 100% megoldás még függöbennvan.

valahol elkellkezdeni a keresést ,mégha nem is azonos 100%-bann egy szerszám(az eddigtalált) a keresettel,hátha 1x célravezet,ezen az uton "elindulni",a keresésbenn..

még mindigjobb elfoglaltság itt ,"Mi ez a szerkezet", mint más b@szogatásával rontani a levegöt,a közhangulatot..Az bizonyos ahoz nemkell annnyi IQ mint egy adott Mi ez a szerkezet témával kapcsolatbann..

jól ismerikmagukat,csak nem ideillö hülye dumára telik szellemiképességeikböl...

 

Előzmény: triplaharom (156902)
triplaharom Creative Commons License 12 órája -1 0 156902

Ez viszont sokkal robosztusabb, mint az enyém.

Előzmény: Hun G (156901)
Hun G Creative Commons License 13 órája -2 0 156901

erre  a szerszámrahasonlit több tekintetbenn:

 

mérete 26 cm

A pirissaljelzett él,valaoszinüleg egy kopott,tönkrement rész,de eredetileg  a Tiedhezhasonlóvolt,

A kékkeljelzett ütöoldal kiképzése is a tiedhez hasonló,téglalapalakú..

 

Előzmény: triplaharom (156880)
Hun G Creative Commons License 14 órája -2 0 156900

a belseje:

a mutatott alkatrész ,a 156856-bann mutatotmódon felfelé elmozdol :

 nem biztonságiöv része..

1) mindig egyszerekettöhasználatos,egy bizonyos müveletre..

2)eltávolitható a használatitárgyrol,rajtavan vagy nem,nembefojásolja a tárgy használatát alapjábannvéve..

3) a két alkatrész a tárgyon,a használatieszközön,vizszintesenvan elhejezve ,ha alkalmazzák..

Előzmény: heted7 (156885)
Már_nem_Laposch_Matschka Creative Commons License 25 órája -1 0 156899

Mondjuk ez igaz...

Előzmény: kulivonat (156887)
triplaharom Creative Commons License 30 órája -1 0 156898

Ez jó ötlet és lehetségös variáció.

Előzmény: Nobody1 (156897)
Nobody1 Creative Commons License 1 napja 0 0 156897

Ez egy sima kis egykezes csákány (nekem is van ilyen) volt, csak ennek valaki valamiért levágta a hosszanti élét.

Régebben a villanyszerelők és a vízvezeték szerelők ilyen kis csákányokkal vésték a vályogházak falába a vezetékek (Bergmann csövek, kötődobozok, stb) helyét...

Előzmény: triplaharom (156880)
Qqberci Creative Commons License 1 napja -2 0 156896

Én ismerem személyesen. Egy sor dologban nem értek egyet vele, de ettől még nem haragszom rá. Csíptem a stílusát, ahogy priódikusan megöngyilkolta magát...

Előzmény: MrJones512 (156895)
MrJones512 Creative Commons License 1 napja 0 0 156895

Én inkább hiszek abban, hogy csak Kalapax elévülhetetlen érdemeit ismerték el vele. :)

 

Amúgy kedveltem a ficakot.

Előzmény: Qqberci (156894)
Qqberci Creative Commons License 1 napja -1 1 156894

Noha a szabályzat szigorúan tiltja a megtévesztésig hasonlító nickeket, azért a moderatúra nem alkalmazza olyan sarkosan a szabályt, ha a két nick gazdája ugyanaz a személy.

 

Eccer régen, még a Nagy Kalapaxiáda idején regisztráltam - életemben először - egy másodnyikket, ami kicsit hasonlított Kalapaxra. Még mielőtt megszólalhatott volna, igen rútul elbántak vele :-)))

 

(ez - gyanítom - még murder volt...)

Előzmény: MrJones512 (156893)
MrJones512 Creative Commons License 1 napja -2 0 156893

Noha a szabályzat szigorúan tiltja a megtévesztésig hasonlító nickeket, azért a moderatúra nem alkalmazza olyan sarkosan a szabályt, ha a két nick gazdája ugyanaz a személy.

 

Másnak viszont szigorúan tilos ilyen, hasonlító nick ("célfikanick"*) regisztrációja.

 

*az eredeti nickre lejáratási, beszólogatási, megtévesztési céllal ráregisztrált fika.

Előzmény: smith (156892)
smith Creative Commons License 1 napja -1 0 156892

Csak a konkrét esetben nem erről van szó, mert gyak. betűre azonos nickkel jött és maga prezentálta a corpus delictit is...

Előzmény: MrJones512 (156891)
MrJones512 Creative Commons License 1 napja -2 0 156891

Nagyon nem ugyanaz a kettő.

 

Az írott szabály példának okáért a KisPista és a KlsPista nickekre érvényes.

A másik egy íratlan szabály volt még a Murder-éra előtt és semmi köze sem volt a hasonlító nickekhez (eg: KisPista simán elkövethette akkor is, ha a másik neve NagyJózsi volt.)

Előzmény: smith (156888)
triplaharom Creative Commons License 1 napja -3 0 156890

Nem biztos, hogy betű szerint köll ezt alkalmazni, lehet rugalmasan kezelni kicsit a dolgokat.

Itt is volt már trágárság, még radírozás sem lött belőle ...

Előzmény: smith (156888)
Nyaky Z. Creative Commons License 1 napja -1 0 156889

Ért. Rég. 

Előzmény: smith (156888)
smith Creative Commons License 1 napja -2 1 156888

az üzemeltető fórumain már létező, vagy ahhoz a megtévesztésig hasonlító azonosító


Korábbi terminológai szerint: tiltott nickkel azonosulás. Ami szintén root tiltást ér.

Előzmény: kulivonat (156868)
kulivonat Creative Commons License 1 napja -1 1 156887

Csak éppen tiltva volt.

Előzmény: Már_nem_Laposch_Matschka (156874)
kulivonat Creative Commons License 1 napja -2 2 156886

Igen furcsa értelmezés. Hiányozni meg hiányzol a muraközi csődörnek .

Előzmény: Hun G (156875)
heted7 Creative Commons License 1 napja 0 0 156885

Engem még mindig a biztonsági övre emlékeztet, nem tudok jobbat, de talán más sem. Vagy csak a személyeskedéssel van elfoglalva mindenki. Kérnék egy kis segítséget még!

Előzmény: Hun G (156856)
Már_nem_Laposch_Matschka Creative Commons License 1 napja -2 4 156884

Kibírtuk volna... még többet is.

Előzmény: Hun G (156879)
Csokis Creative Commons License 1 napja -1 1 156883

Ez a Szakipari Óvoda és Kisdedképző játékkészletéből van? :-O

Előzmény: triplaharom (156880)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!