Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.12 0 0 38

"Csodálom a választóikat, hogy nem okádják el magukat e pokoli hempergés, eme ördögi tánc láttán."

  

Nekem teccik, öljék csak egymást nyugodtan az ökrök,
kivetitön is mehetne minden pubban.

 

A fő, hogy fogadni lehessen a hülyékre.   

 

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (37)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.12 -7 1 37

Nagy idők, szar emberek, hogy genfi "barátunkat" idézzem kissé megváltoztatva.

 

Arra megy a játék, hogy kiprovokálják a parlamenti őrség vagy mi a franc közbelépését. Mindent kamerára vennének, ismét "megsérülne" egy-két térd, és a CNN egy óra múlva megszakítaná az adását, hogy leadja a magyar országházban történt példátlan brutalitást, terrort. A New York Timesnál hajnalra tolódna a lapzárta, hogy velős, világra szóló vezércikket és címlapot szerkesszenek a kázusból, a magyar demokrácia, a magyar demokratikus ellenzék sárba tiprásáról.

 

Eleinte a tüntetéseiken is ez volt a forgatókönyv, de az orbáni rendőrségnek ki lett adva az ukáz, hogy úgy bánjanak a Bangónékkal és hasonlókkal, mint a hímes tojással.

 

A mai magyar ellenzék olyan, mint egy tyúkól. Veszettül verdesnek a szárnyukkal, próbálnak repülni, mert látják a Sast, és azt képzelik, hogy, mert nekik is van szárnyuk, a Sas fölé képesek emelkedni. Ám az eszük is csak annyi, mint a tyúké, mert a ketrecbeli vergődésükkel csak a port és a saját száraz piszkukat keverik fel, és majdnem belefulladnak a saját maguk által így előállított mérgező légkörbe.

 

Csodálom a választóikat, hogy nem okádják el magukat e pokoli hempergés, eme ördögi tánc láttán.

Előzmény: Sárkányossy Géza (36)
Sárkányossy Géza Creative Commons License 2018.12.12 -7 0 36

A másik nagy újítás a bangóné elvtársnő.

 

Én őt még csak eltorzult képpel láttam üvöltözni, ordibálni vagy sípot fújni, süvölteni.

Sárkányossy Géza Creative Commons License 2018.12.12 -7 0 35

tordai a legundorítóbb a párhuzamos heccmanek közül is.

 

Talán még az a néger hasonlóan undorító, csak ő butább a tordainál.

 

Arra viszont tökéletesen alkalmas, hogy pár ezer járókeretes rohamballiberális vastapsa mellett elriassza a kicsit is értelmesebb többi balliberálist. Többet kellene mutogatni a köztévében.

F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.12 0 0 34

Én vártam, hogy kibasszák a picsába ezt a Tordait a gecibe

 

Dikk mán he, de gyász ez a Tordai, a rák egye ki a belit!

Előzmény: ThoorPapi (33)
ThoorPapi Creative Commons License 2018.12.12 -1 0 33

Én vártam, hogy kibasszák a picsába ezt a Tordait a gecibe, még meg is rugdostam volna. De! Mártírt akartak magukból csinálni, arra ment a játék,

úgyhogy jól csinálta a Házelnök Úr. Mindenesetre a 5% bejutási küszöbje most fogyaott el a sok macskajancsinak meg hülyepicsának.

Előzmény: Terebessy Márton (5)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.12 0 1 32

Abból, ahogy a haveri körüket tömik, urakká teszik, a dolgozót meg igyekeznek kiszolgáltatottá tenni, a takarékoskodás (magánnyugdíj, lakástakarék) lehetőségeit nyirbálják, az oktatást úgy alakítják át, hogy a társadalmi szakadékokat ne csökkentse, hanem növelje.

Előzmény: fülepzsolt (30)
Sárkányossy Géza Creative Commons License 2018.12.12 -8 0 31

Vagy megtanul viselkedni a füttyös csürhe, vagy szénné lesz büntetve.

 

Persze kivezetésben bíznak, azért van náluk a kamera, kell a vágókép a hikáloknak.

fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.11 -4 0 30

Ezt a hazugságot miféle tényekből lehet levezetni?

Előzmény: F1 Hierro (25)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.11 -5 0 29

Pöcegödörből pöcegödörbe. Ez jut ma (jogosan!) a szélsőséges liberálisoknak.

Terebessy Márton Creative Commons License 2018.12.10 -9 0 27

Én úgy látom, hogy a kormánypárti polgárság tisztelettel beszél a dolgozó emberekről, míg a gellenzék hangadói permanens módon szolgáznak, lenézően bérmunkásoznak másokat akár csak azért, mert azok alkalmazottként dolgoznak, akár nekik (állítólag vagy ténylegesen).

Előzmény: F1 Hierro (25)
Terebessy Márton Creative Commons License 2018.12.10 -9 0 26

Azóta sok víz lefolyt a Dunán, szuburbanizáció például.

 

Például a vidékiző, félfogúzó, hümér újjobbikos párttitkárról is kiderült, hogy "Mucsán" lakik.

Előzmény: F1 Hierro (24)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.10 0 6 25

A magát polgárinak nevező kormánypárt (bár mostanság nem akkora sláger, mint 1998 és 2002 között volt) pedig jelenleg polgári Magyarország helyett sokkal inkább az urak és szolgák országát építi.

Előzmény: Terebessy Márton (23)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.10 0 6 24

Nem is hordok fukszot, te csordaszellemű! :D

 

Persze, ma már nem az a fajta különbség van város és falu között, mint régen, de ettől még tény, hogy a polgárság mint társadalmi réteg a városokban alakult ki annak idején.

Előzmény: Terebessy Márton (23)
Terebessy Márton Creative Commons License 2018.12.10 -10 0 23

Tévedés, balliberális, falvakban is élnek polgárok, vagy akár tanyán, mint ahogy városokban is, és bugrisok is élnek mindenféle településtípuson.

 

Nyilván amikor ti a pénztárcátokat és a fukszotokat lobogtatva bizonygatnátok, hogy nem is bugrisok, hanem polgárok vagytok, az a frusztrációitok lecsapódása.

Előzmény: F1 Hierro (22)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.10 0 7 22

mi polgárok

 

Polgárok... ja igen, az egy urbánus társadalmi réteg. :)

Előzmény: Terebessy Márton (21)
Terebessy Márton Creative Commons License 2018.12.10 -10 0 21

Akkor jó úgy érdekében választott kretén eszközt Bencsik.

 

Akkor megbeszéltük mi polgárok, hogy nem használunk kretén eszközöket jó ügy érdekében sem, így azóta csak ti bugrisok sípoltok.

Előzmény: F1 Hierro (20)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.10 0 6 20

Bezzeg amikor Bencsik elvt úr hősiesen fújta a sípját a Kendermag-tüntetésen!

(Kendermag... Lehet, hogy Juhász onnan merített ötletet? :D )

Előzmény: Terebessy Márton (18)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.10 -9 0 19

Én nem kínozom magam effélével.

 

Inkább néha-néha belehallgatok a Klubrádióba, ahol istenítik az ilyen "hőstetteket".

Előzmény: Terebessy Márton (18)
Terebessy Márton Creative Commons License 2018.12.10 -9 0 18

Most hallgatom a videót, micsoda undorító csürhe a füttyös balliberális. :(

Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.10 -9 0 17

Miféle helikoptert mutogatnak ezek ott, a jobb alsó sarokban a Kukás irányításával?

 

Talán helikoptert követelnek a kormánytól, mint egykor a bankrablók, hogy szabad elvonulás keretében külföldre távozzanak a szajréjukkal?

 

 

Előzmény: Terebessy Márton (16)
Terebessy Márton Creative Commons License 2018.12.10 -9 0 16

Pár pohár isiász elfogyasztása után valószínűleg nem jelentene nekik gondot.

 

(Nem mintha olyan nehéz lenne megtanulni, de mégiscsak a szakértői oldal vezetőiről beszélünk.)

 

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (15)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.10 -9 0 15

Jobban tennék, ha inkább iáznának.

Előzmény: Terebessy Márton (14)
Terebessy Márton Creative Commons License 2018.12.10 -10 0 14

Itt látható a Párhuzam Párt és a Kétfarkú banda támogatottsága a kotkodácsolás, röfögés és cöfögés után:

 

Terebessy Márton Creative Commons License 2018.12.10 -9 0 13

A sípolás faszán bejött az Együtt Pártnak is.

 

A röfögés is a Kétfarkú bandának.

 

A cöfögés is meghozza majd a gyümölcsöt az így is láthatatlan támogatottságú Párhuzam Pártnak.

Előzmény: F1 Hierro (11)
Terebessy Márton Creative Commons License 2018.12.10 -9 0 12

Én azt gondolom, hogy párhuzamosan. :)

 

Micsoda ócska pojácák. :(

 

Nosztalgiáztam ma, megnéztem a régi Jobbikot, az igazit, amikor Gaudi-Nagy Tamás és Lenhardt Balázs defenesztrálta a független Magyar Országgyűlés épületéből a sárga csillagos zászlót, amit Kövér László házelnök azóta sem engedett visszacsempészni.

 

https://www.youtube.com/watch?v=90imF5eSHuI

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (9)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.10 0 6 11

Cöfcöf, sípolás, na meg a kétfarkúak tevékenysége, ezt lehet tenni egy tekintélyalapú rezsim ellen: semmibe venni a tekintélyét.

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.10 -8 6 10

Utána kapkodta az idegcsillapítóját a bajszos barom... majd leszédült a pulpitusról a buta narancskomcsija :)

Előzmény: Terebessy Márton (5)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.10 -8 0 9

Tegnap olvastam a mércén, hogy a Jobbik-delegációval egy időben jelent meg a demonstráción a Momentán küldöttsége is.

 

Az a kérdés, hogy csak egy időben, vagy együtt is?

Előzmény: Terebessy Márton (8)
Terebessy Márton Creative Commons License 2018.12.10 -9 0 8

Jól csinálják.

 

A Momentán nem csinált hangulatot az ősszel, hát majd most a megújult MSZP.

 

Rendesen felhúzták a láthatósági mellényt.

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!